Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей744Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 17 из 36
Показано с 161 по 170 из 357.
    ри?

Re: До армії

Ответ Сообщение от nickeler Посмотреть сообщение
    бля, ребя, і все понімаю, но як мінімум ви странні. як так? а якшо шось нада? просто якшо ти знаєш куда його "приписано", проще розуміти загалом ситуацію.
    Хоть странні, хоть ні, але він тоді сам не знав, куди його приписують. У всякому разі мені так сказали.

2.0

laithemmer, ну якшо на фронті, вже точно знає
    المزيد من النفط

У полтавському воєнкоматі повинні мати інформацію,куди наші підрозділи отправлено?
    Пророк

Ответ Сообщение от Karen Посмотреть сообщение
    У полтавському воєнкоматі повинні мати інформацію,куди наші підрозділи отправлено?
    В военкомате могут знать номер части куда отправляется команда и адрес пункта постийной дислокации части, а вот куда могут направить в/ч военкомат незнает... и то касается частей МО Украины.
    Остальная информация будет какбы не официальной...
    Пророк

Я спілкуюсь. Фабуліст був у відпустці в Полтаві не на цих вихідних, а на минулих. Відпустка тривала кілька годин: вранці приїхав - ввечері поїхав назад. Говорили телефоном. Фабуліст бадьорий. Я питала чи годують, чи платять гроші, чи немає дідовщини, які настрої, і взагалі як воно. Казав що все ок, сидять в полі в окопі, здається ще щось про бліндажі було. Недалеко стрілляють. В них всі живі. Їх вивчили і оце відвезли кудись. Куди - не казав. Єдине на що скаржився - на слабку координацію, вони там в своєму окопі не бачуть взагалі загальної картини. Мені здається ми з твітером і фейсбуком знаєм набагато більше. З джерел інформації - радіоприймач. Говорив українською і сказав, що більшість тих, кого він бачить на війні, говорять українською. Пояснює це тим, що солдати переважно з сільської місцевості набрані. Дідовщини немає, годують, але волонтерська допомога туди, де він, вже не доїзжає. Коли вчився, то волонтери до того місця добирались. Годує держава, якщо колись не має змоги доставити їжу - у них є сух. пайок. По Фабулістових розповідях і смс все так, ніби він на природу пішов відпочити. Пише: "Хорошо! сонце таке, погода, картоплю печем". Придурюється, щоб ми не попадали в обмороки від правди.
    Пророк

черешня, якщо ще буде приїджати, то ти взнай, може теплих речей треба, чи ще чого передати. Я думаю ми б шось нарішали.
    Пророк

Сьогодні переписувались смс. Казав, що воює і що дуже холодно вночі. Як Фабуліст приїздив я пошкодувала, що з теплими речами чи ще з чимось нічим не допомогла. Він подзвонив, коли вже збирався їхати назад. Якщо дізнаюсь про приїзд заздалегідь , обов'язково попереджу форумців.
    Пророк

Тоді пропоную вже зараз купити термобілизну, шкарпетки і зимовий спальник. Бо якщо він знову ненадовго приїде, то часу це робити вже не буде. Звісно, в ідеалі було б все це передати не чекаючи приїзду.
    Нервова, курррва

Ответ Сообщение от Merry Corpse Посмотреть сообщение
    ідеалі було б все це передати не чекаючи приїзду.
    Ну да. Хз коли він там приїде. А холодно йому вже зараз!
    Пророк

а я б не спешил: мы не в курсе что именно ему будет нужно. купим одно, а нужно будет совсем другое, ИМХО
+ Ответить в теме
Страница 17 из 36