Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей744Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 15 из 36
Показано с 141 по 150 из 357.
    бог

Re: До армії

Пророк

Ответ Сообщение от Jedi_Lee Посмотреть сообщение
    https://scontent-a.xx.fbcdn.net/hpho...5f&oe=5487BE4D
    О-о-о... Спасибо за заблаговременный анонс. А то как всегда все в свынячий голос уже по факту свершившемуся.
    А что за Олена? Кто знает, что за организатор?
    бог

Ответ Сообщение от AlexDS Посмотреть сообщение
    А что за Олена? Кто знает, что за организатор?
    ...сам художник, скинули мне по Skype, вот и выложил. Вот что ещё нашёл : ТЫЦ
    Пророк

Ответ Сообщение от Jedi_Lee Посмотреть сообщение
    ...сам художник, скинули мне по Skype, вот и выложил. Вот что ещё нашёл : ТЫЦ
    Красиво сделано. Если все честно, то молодцы. А то тут уже дельцы разные "в струю попадают".
    Пророк

Красиво сделано. Если все честно, то молодцы. А то тут уже дельцы разные "в струю попадают".
    што? ©
    Пророк

Ответ Сообщение от andy Посмотреть сообщение
    што? ©
    Разные информации проходят о мошенниках на почве войны, АТО, помощи и т.п.
    То страницы какие-то фейковые по сбору средств, то ещё что-то.

Великий Укр @kyllysh

- Смотрел презентацию Apple?
    - Да, крутая.
    - Что будешь брать: iPhone 6 или iPhone 6 Plus?
    - Термобельё, налбуфин и броник.
    Пророк

Разные информации проходят о мошенниках на почве войны, АТО, помощи и т.п.
    То страницы какие-то фейковые по сбору средств, то ещё что-то.

Великий Укр @kyllysh

- Смотрел презентацию Apple?
    - Да, крутая.
    - Что будешь брать: iPhone 6 или iPhone 6 Plus?
    - Термобельё, налбуфин и броник.
    Офтоп:
    є дуже надійний спосіб боротьби з такими, піймали одного і розстріляли! іньші замисляться, а чи дійсно стоє життям ризикувати за 100-1000-10000грв
    Пророк

Ответ Сообщение от Ihor Посмотреть сообщение
    Офтоп:
    є дуже надійний спосіб боротьби з такими, піймали одного і розстріляли! іньші замисляться, а чи дійсно стоє життям ризикувати за 100-1000-10000грв
    Офтоп:
    Я знаю. Його доволі ефективно застосовувати і в інших ситуаціях, при вирішенні інших проблем. Але у мене завжди виникає перед очима одне застереження, щодо цього способу. А саме помилка (тим більше на емоціях), або навмисне звинувачення (тим більше у нашому корумпованому суспільстві)... а результат такого способу вже ніяк, нам смертним, не можна відмінити.
    Тому я твердо впевнений у іншому способі, а саме цілковитій ізоляції такої людини, ну або демонстрації її у клітці на вулицях міста, як тварину.
    Пророк

Офтоп:
    Я знаю. Його доволі ефективно застосовувати і в інших ситуаціях, при вирішенні інших проблем. Але у мене завжди виникає перед очима одне застереження, щодо цього способу. А саме помилка (тим більше на емоціях), або навмисне звинувачення (тим більше у нашому корумпованому суспільстві)... а результат такого способу вже ніяк, нам смертним, не можна відмінити.
    Тому я твердо впевнений у іншому способі, а саме цілковитій ізоляції такої людини, ну або демонстрації її у клітці на вулицях міста, як тварину.
    Офтоп:
    я не вірю що ми гірші за сингапурців, вони змогли жорсткими методами навести лад у своїй країні і ми зможемо!
    Пророк

Ответ Сообщение от Ihor Посмотреть сообщение
    Офтоп:
    я не вірю що ми гірші за сингапурців, вони змогли жорсткими методами навести лад у своїй країні і ми зможемо!
    Офтоп:
    Треба розрізнити "жорсткі міри". За які я тільки "ЗА", можливо навіть з публічними тілесними покараннями, можливо навіть з відрубуванням певних не смертельних частин тіла і тут же їх прилюдне зкормлювання звірям. І "Смертну Кару" - проти якої я категорично проти. Приклади інших країн у цьому питанні слід звичайно вивчити, але тільки для розуміння самої суті проблеми. Наприклад, у тому ж Сінгапурі, або Китаї, або у мусульманських країнах кількість людей незрівнянна у порівнянні з Україною. І особисто я не хочу навіть однієї невинної смерті, яка обірве найважливіший ланцюг роду люди. Взагалі то, я і винної смерті не хочу. Це вже так, коли війна, то нічого не вдієш. Але умисно це робити - гріх. Так я вважаю.
+ Ответить в теме
Страница 15 из 36