Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей12Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 1 из 2 1 2 ПоследняяПоследняя
Показано с 1 по 10 из 12.
    Пророк

Популизм

Полтава. Сергей Каплин. Главный популист от нашего города.

* * *

Народний депутат від фракції «УДАР» Сергій Каплін обурений відключенням гарячого водопостачання у Полтавській області. Таке рішення комунального підприємства, на його думку, може бути не законним, бо ні центральні органи влади, ні місцеві не видавали подібних розпоряджень. Щоб розібратися в цій ситуації Сергій Каплін вже направив депутатське звернення у прокуратуру, ОДА та начальнику «Полтаватеплоенерго» Володимиру Чернявському.

Пророк

Re: Популизм

Скажите: а вот воду же каждое лето на какое-то время отключают - в этому году что-то новое, поэтому все всполошились?
    Пророк

Ответ Сообщение от erazer Посмотреть сообщение
    в этому году что-то новое, поэтому все всполошились?
    Да, что-то новое. Профилактическое отключение на 1 месяц уже было.
    Теперь для всей Полтавы "Теплокомунэнерго" будет подогревать воду только три дня в неделю - пятница, суббота и воскресенье.
    За горячую воду, граждане будут платить соответственно, - за три дня в неделю (или по счетчикам).
    Сделано это с целью сократить потребление газа накануне отопительного сезона. Как по мне, мера разумная и у меня не вызывает ни капли возмущения.
    Пророк

Ответ Сообщение от erazer Посмотреть сообщение
    Скажите: а вот воду же каждое лето на какое-то время отключают - в этому году что-то новое, поэтому все всполошились?
    Что-то новое, да. Все залежить від причини відключання. Якщо ти знаєш, що це звичайна профілактика, щорічна, можна і потерпіти 2 тижні. Але цього разу причина інша: у зв’язку з необхідністю жорсткого дотримання встановлених лімітів на споживання природного газу, з 11 серпня 2014 року підприємство «ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» змушене перейти на триденний графік централізованого постачання гарячої води — у п’ятницю, суботу та неділю. Звучить, якщо коротко - "назавжди". Бо ніхто ж не думає, що настане момент, коли скажуть: "Фух. всьо, тепер купайся сутками, води - море, газу навалом, електрика є". Я так зрозуміла, що поки війна не закінчиться, та невідбудуєм все, та не знайдем в себе поклади газу.
    Ответ Сообщение от Enter Посмотреть сообщение
    мера разумная и у меня не вызывает ни капли возмущения.
    Ви в Полтаві зараз живете?
    Також прочитала сьогодні, що школи переводять на шестиденку. Теж із-за газу. Шкода дітей.
    http://np.pl.ua/2014/08/na-poltavsch...rezhym-roboty/
    Пророк

Ответ Сообщение от черешня Посмотреть сообщение
    Ви в Полтаві зараз живете?
    так, в Полтаві
    Пророк

так, в Полтаві
    І води гарячої не маєте зараз? Чи з бойлером? Чи ще не встигли покритись слоєм та тому такий спокійний? Всі хто без води пищать! В мене бойлер
    Пророк

....я вот в одессе жил в районе, где вообще горячей воды нет в домах в принципе; так шо не о чем волноваться, то же проблему нашли...
    Пророк

Ответ Сообщение от черешня Посмотреть сообщение
    І води гарячої не маєте зараз? Чи з бойлером? Чи ще не встигли покритись слоєм та тому такий спокійний? Всі хто без води пищать! В мене бойлер
    Гарячої води зараз не маю.
    Інколи приймаю холодний душ (при сьогоднішній спеці, це на користь).
    Можемо одну-дві каструлі підігріти.
    Бойлеру немає й не планую, - мені не подобаються захламленні приміщення.
    Стоїть проточний водонагрівач. Користувались ним кілька років (у моменти, коли не було централізованої горючої води), але потім він зламався, так і висить у якості декорації. Можливо, колись поставлю на його місце новий.

Я часто лаю державу, й посадовців. Але у даному випадку, їх кроки я сприймаю з розумінням, як цілком виправданні.

А Каплін – популіст!
    Пророк

http://sprotiv.org/ - кто что думает про сайт и тексты там?
    Пророк

А Каплін – популіст!
    Учитывая его бред идею с ядерным оружием для Укрианы, он ядрёный популист.
+ Ответить в теме
Страница 1 из 2 1 2 ПоследняяПоследняя