Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей586Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 3 из 36
Показано с 21 по 30 из 352.
    Пророк

Re: Нормальные русские

Ответ Сообщение от Victorious Посмотреть сообщение
    (майже всі нормальні росіяни - або жиди, як Макаревич, або грузини, як Акунін, або ще хтось, але, як правило, не московити).
    кстати да, недавно только об этом говорил со знакомыми. кто может назвать нормальных этнических русских? кроме Самойлова, бо про него я уже вспоминал

Пророк

Ответ Сообщение от Tail Посмотреть сообщение
    кстати да, недавно только об этом говорил со знакомыми. кто может назвать нормальных этнических русских? кроме Самойлова, бо про него я уже вспоминал
    Сколько я сталкивался с этим, у меня только одно объяснение. Беспробудное пьянство дало свой результат.
    2.0

а є ще нормальні русскі, точніше були, які стали ключовими для українського націоналізму - Олена Теліга, Фітільов (Хвильовий), Донцов.. ну це так, хто навскидку прийшовся...
    Пророк

Ответ Сообщение от nickeler Посмотреть сообщение
    а є ще нормальні русскі, точніше були, які стали ключовими для українського націоналізму - Олена Теліга, Фітільов (Хвильовий), Донцов.. ну це так, хто навскидку прийшовся...
    та не, я про щас

Ответ Сообщение от AlexDS Посмотреть сообщение
    Сколько я сталкивался с этим, у меня только одно объяснение. Беспробудное пьянство дало свой результат.
    та хз, того же Самойлова тема наркотиков и бухла не обошла стороной
    les
    Філософф

Я б так не узагальнював.......
    Етнічних росіян в Україні, шо ДУЖЕ багато є може більшими патріотами України, ніж деякі українці, Ви теж вважаєте ненормальними?
    З моїх знайомих російських зайд чи місцевих, шо вважають себе етнічними росіянами, НІКОГО нема, хтоб хоч якось підтримував колорадів чи Путіна, або сумнівався у нашій правді.
    Так, у Донгурасі навпаки : одиниці підтримують Україну (причому запроданцями однаково є етнічні українці та росіяни). Але, як не дивно, межа дійсно лежить майже по кордонах областей. Можу казати про Запоріжжя та Дніпро : настрої дуже різняться з Донгурасом. Зважаючи на те, шо це ригалівські області, ніколи б не подумав, шо люди можуть бути такими різними в залежності від географії.
    Майже всі мої знайомі росіяни, шо народилися та виросли в Росії, а за совка приїхали в Україну, зараз пересварилися з усіма своїми москальськими родичами і є палкими патріотами України. Волонтерствують.

В тему анекдот з життя. У Запоріжжі в мене є друг. Гадаю, шо крові він мішаної, але він вважав себе все життя і вважає досі етнічним росіянином. Як і його дружина.
    Вони весь час були досить аполітичні, хоча завжди симпатизували українським демократам. Після Криму в них прокинувся патріотизм : не етнічний, а громадянський. Ну, за наших вони, кароче.
    В них є дєвочка, років 23-24. Трохи максімалістка. Якось надивилася вона новин, приходить і каже батькам : "Всьо! Русскім - гєноцид! Всєх русскіх рєзать!" Друг їй каже, типу шо? і нас теж? - А вас за шо? - Так і ми ж, і ти ж русскіє. - Як?! Шо значить? Які ми русскіє?! - Ну, так, по національності русскіє! - Не може буть! Шо ж ви не казали? (Кароче, горе велике)
    Трохи дитина заспокоїлася і каже : "Добре! Русскіх в Україні не чіпаєм, а от всім москалям - геноцид!"
    Пророк

les, ви праві. але у росіян в Україні є нормальне оточення (українське), з неросійською ментальністю, і нема традиції заливати щодня беньки.
    воно просто потихеньку асимілюються. про це свідчить зменшення кількості етнічних росіян в Україні між двома переписами населення з 11 до 8 мільйонів.
    Пророк

Ответ Сообщение от les Посмотреть сообщение
    Я б так не узагальнював.......
    Етнічних росіян в Україні, шо ДУЖЕ багато є може більшими патріотами України, ніж деякі українці, Ви теж вважаєте ненормальними?
    не, я этого не отрицаю, есть такое. я про мало-мальски знаменитостей поддержавших Украину

Ответ Сообщение от les Посмотреть сообщение
    Трохи дитина заспокоїлася і каже : "Добре! Русскіх в Україні не чіпаєм, а от всім москалям - геноцид!"
    гениальная фраза))
    les
    Філософф

les, ви праві. але у росіян в Україні є нормальне оточення (українське), з неросійською ментальністю, і нема традиції заливати щодня беньки.
    воно просто потихеньку асимілюються. про це свідчить зменшення кількості етнічних росіян в Україні між двома переписами населення з 11 до 8 мільйонів.
    ОГО! А їх шо - аж стільки! Я маю на увазі не російськомовних, а тих, шо вважають себе етнічними росіянами?
    Асиміляція, мабуть, впливає на цифри, але міграцію в різних напрямках, зокрема і зворотню росіян до Росії у 90-х роках, я б теж враховував.
    З впливом оточення згодний. Але б додав ще і те, шо мігранти першого покоління будь-якого народу є зазвичай підприємливими людьми з характером і з мізками. Тому, я думаю, це ще не гірші росіяни нам дісталися. От шкода тіки, скіки наших таких туди виїхало, а краще москаль від цього не став.

Дуже визначальним у "прокиданні" нетипового українського патріотизму у етнічних росіян (принаймні, про яких я знаю) було ставлення до російських новин. Слова "вони ж все брешуть" стали межею неповернення. Людей настільки вразила брехня і віра в неї родичів і друзів з того боку, шо очі відкрилися і прийшло розуміння, шо з світом зомбі не має бути нічого спільного (ну може, крім історії).
    не, я этого не отрицаю, есть такое. я про мало-мальски знаменитостей поддержавших Украину
    Аааааа! Ото б кого зовсім шкода не було б, якби їх бабаї до смерті за...ли! (я не про тих, шо підтримали Україну)
    гениальная фраза))
    Дякую! Шкода, шо не моя... Я афтору передам при нагоді - може їй буде приємно.
    Odo
    -

ТВі: "РОСІЙСЬКИЙ ЖУРНАЛІСТ: НА ТЛІ СУЦІЛЬНОЇ АГРЕСІЇ В РОСІЙСЬКОМУ СУСПІЛЬСТВІ НАВІТЬ "ДИВАННІ ВОЯКИ" РОБЛЯТЬ ПОДВИГ
    Медійник розповів, як протестують проти війни з Україною адекватні росіяни"
    Пророк

мене вразив один росіянин - Шлосберг, ясна річ, Лев Маркович (майже всі нормальні росіяни - або жиди, як Макаревич, або грузини, як Акунін, або ще хтось, але, як правило, не московити). цей Шлосберг - псковський депутат від Яблока. пише про нашу війну.
    Ось і дяка:
    Роман Бочкала
    8 годин тому
    Час назад в Пскове жестоко избили местного депутата Льва Шосберга, который занимался расследованием гибели псковских десантников, помогал журналистам разобраться в этой истории. Закрытая черепно-мозговая травма, перелом носа, амнезия.
    Як повідомляє телеканал Дождь з посиланням на прес-секретаря засновника партії "Яблуко" Григорія Явлінського Ігоря Яковлєва, псковська поліція затримала трьох підозрюваних у нападі, але незабаром відпустила.

За даними Яковлєва, зараз Шлосбергові стало ліпше, і він дає свідчення. За словами дружини депутата, у нього струс мозку, перелом носа, гематоми на обличчі й тілі, а також інші травми. Побоювання щодо перелому черепа не підтвердилися, і загрози для життя Шлосберг немає..
+ Ответить в теме
Страница 3 из 36