Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей56Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 1 из 6 1 2 3 ... ПоследняяПоследняя
Показано с 1 по 10 из 53.
    Banned

Проблеми нової України

Что это нафиг за дерьмо, а?

Вот расскажите, я всегда этим интересовался, как узнать, что дело доведено до конца?
    Зачем они снимают сюжет, чтобы денег побольше за отмазу выкачать? Твари! Ну, нелюди же! Патриции, мать их!

23q
    23-й участник

re: Проблеми нової України

rasta-koy, есть одна тварь в полтаве, еще тот типочек, и шо ты думаешь-у руля, от партии удар В. Кличка. строит новую Украину, быдло.
    Пророк

Ответ Сообщение от 23q Посмотреть сообщение
    rasta-koy, есть одна тварь в полтаве, еще тот типочек, и шо ты думаешь-у руля, от партии удар В. Кличка. строит новую Украину, быдло.
    В студию-ю-ю-ю...
    Пророк

Ворона чи шо?
    Sky
    Небо в твоїх очах ©

Tail, я так зрозумів, отой "чорт з табакерки" Іщєйкін (дав же бог фамілію, я б з такой фамілієй в тамбурі повісилась (с) Вєрка Сердючка)
    Пророк

"

Служба безпеки України викрила та припинила протиправну діяльність двох військовослужбовців однієї з військових частин, дислокованих на території Житомирської області, які викрадали з в/ч авіаційне пальне.

Встановлено, що офіцери (один з них безпосередньо відповідав за технічний стан військових літаків) за рахунок недостатньо якісного проведення регламентних робіт на літаках, що перебувають на бойовому чергуванні, штучно створювали залишок авіапального, який потім вивозили та реалізовували.

Правопорушників було затримано співробітниками СБУ «на гарячому» під час спроби вивезти з території військової частини 500 літрів авіаційного пального.

Стосовно затриманих прокуратурою з нагляду за додержанням законів у військовій сфері розпочато досудове розслідування за ч.2 ст.410 (викрадення, привласнення, вимагання військовослужбовцем зброї, бойових припасів, вибухових або інших бойових речовин, засобів пересування, військової та спеціальної техніки чи іншого військового майна, а також заволодіння ними шляхом шахрайства або зловживання службовим становищем) Кримінального кодексу України.

Керівництвом Міністерства оборони України прийнято рішення за ганебний вчинок офіцерів позбавити їх військових звань та звільнити зі Збройних сил України без права на пенсію."
    http://www.sbu.gov.ua/sbu/control/uk...3&cat_id=39574

Вот тут я бы посоветовал перенимать опыт гиркина. Это в мирное время - "позбавити їх військових звань та звільнити зі Збройних сил України без права на пенсію". А сейчас - на передовую, окопы рыть!
    bvn
    йог на танке

Частенько чую вночі (й не тільки) ревіння моторів (мабуть мотоциклів), очевидно, що носяться не 60 і навіть не 80 км/год, хоча особисто я не виходив дивитися, хто там гасає...
    Пророк

По трасі вночі дуже люблять ганяти.
    Пророк

По Фрунзе.
    Banned

Ответ Сообщение от Barыga Посмотреть сообщение
    По Фрунзе.
    И по Октябрьской!
+ Ответить в теме