Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей56Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 2 из 6
Показано с 11 по 20 из 53.
    Sky
    Небо в твоїх очах ©

re: Проблеми нової України

Ответ Сообщение от rasta-koy Посмотреть сообщение
    И по Октябрьской!
    І по Калініна.

Пророк

Ответ Сообщение от Sky Посмотреть сообщение
    Tail, я так зрозумів, отой "чорт з табакерки" Іщєйкін
    а что там было, я что-то пропустил?
    Sky
    Небо в твоїх очах ©

Ответ Сообщение от Sir_2006 Посмотреть сообщение
    а что там было, я что-то пропустил?
    хз, я лише висловив припущення, бо у нас три відомих ударівця в місті. Ворону назвали, ще є цей Іщейкін (хтось про нього щось чув, що це за чудо?) і Каплін, але на нього я думаю найменше. А 23q ще не відповів, про кого він висловився.
    Пророк

А, понятно, просто я подумал, что у нас тоже кто-то пьяный кого-то сбил, отмазался и т.д., поэтому и спрашивал - не пропустил ли я чего
    Пророк

Объясните мне... может я чего-то не понимаю.
    Прочитал инфу, о том, что наш много-говорящий нар.деп Каплин, теперь какой-то ведущий на 112 канале.
    Это как нужно понимать? Все... бабло победило зло?
    Правдолюбца Каплина купил Захарченко? Как фамилия этого полтавчанина через которого Захарченко мутил воду и создал 112 канал? Это наверное и Каплин с ним снюхался теперь.
    Зануда

Ответ Сообщение от AlexDS Посмотреть сообщение
    Как фамилия этого полтавчанина через которого Захарченко мутил воду и создал 112 канал?
    Андрей Подщипков, 30-а рідна школа. Зв"язок із Захарченком не доведено взагалі-то.
    Пророк

Ответ Сообщение от fabulist Посмотреть сообщение
    Андрей Подщипков, 30-а рідна школа. Зв"язок із Захарченком не доведено взагалі-то.
    што? ©
    Зануда

Ответ Сообщение от andy Посмотреть сообщение
    што? ©
    На питання
    Ответ Сообщение от AlexDS Посмотреть сообщение
    Как фамилия этого полтавчанина через которого Захарченко мутил воду и создал 112 канал?
    я відповідаю: власник каналу 112 - Андрій Подщипков, полтавчанин, вчився у 30-й школі, звідки я його і пам"ятаю. Йому приписували зв"язок із Захарченком, але чи це правда - ХЗ
    2.0

Телекритика писала, УП перепощувала
    Пивовар

Зашибись. Просто нет слов...
    Українцям дозволили продавати квартири без згоди співвласників
    Нерухомість та інше майно, що перебуває у спільній власності, може бути продано без дозволу співвласників. Дане рішення виніс Верховний суд.

- У ньому говориться, що один з найбільших власників майна, в даному випадку, приватного будинку, може без згоди іншої особи - володіє меншою часткою в цієї нерухомості - його продати. Це не означає, що останній нічого не отримає з цього продажу - йому дістанеться сума пропорційна його частці, проте важливий сам факт угоди: нерухомість може бути продана без згоди співвласника, якщо продаж, на думку суду, що не завдає всім сторонам «істотну шкоду». Яку саме частку майна - який відсоток - тепер слід вважати значною і незначною, теж не ясно. Це повністю передано на розсуд судам, тобто з'явилася нова корупційна лазівка, - роз'яснив ситуацію старший партнер адвокатської компанії «Кравець та Партнери» Ростислав Кравець.

Так, фахівець упевнений, що даною лазівкою захочуть скористатися буквально всі, кому не вдавалося вмовити своїх близьких на продаж нерухомості. Юрист стверджує, що суди почнуть виносити непередбачувані рішення, розбираючи питання того, чи завдає угода значної шкоди співвласникам майна чи ні.

Дане формулювання не має зафіксованого тлумачення в чинному законодавстві, підкреслив Кравець.

- Це суб'єктивний фактор. Суди приймають рішення виходячи з оцінки доказів за своїм внутрішнім переконанням, які має грунтуватися на всебічному, повному, об'єктивному та безпосередньому вивченні наявних у справі доказів, - відзначив керуючий партнер юрфірми «Можаєв і Партнери» Михайло Можаєв.

Також він зазначив, що, крім спорів про нерухомість, рішення ВСУ поширюється і на рухоме майно. У разі, якщо співвласник побоюється за свою частку майна, юристи радять максимально закріпити свої права на нього, проживаючи там самостійно або надаючи житлоплощу членам своєї сім'ї.

А как же б*я конституция?
    Ніхто не може бути протиправно позбавлений права власності. Право приватної власності є непорушним.

Что всё это значит? Кому всё это нужно?

В первую очередь банкам. Которые опутали жителей украины кабальными кредитами.

До сих пор жилье которое принадлежало оказавшемуся несостоятельным должнику на правах долевой собственности не могло быть продано без согласия остальных владельцев.
    А теперь может быть продано.
    А совладельцы жилья оказываются на улице. А в кармане у них будут копейки на которые ничего не купишь.
    Ибо судиться с банками рядовым гражданам нереально.

так что теперь на Украине полку бомжей резко прибудет.
    Офтоп:

Читаю доку "Постанова від 2 липня 2014 року № 6-68цс14" - там просто феерический ппц. Шикарное рейдерство.
    http://www.scourt.gov.ua/clients/vsu/vsu.nsf/7864c99c46598282c2257b4c0037c014/26164c60a8efc6b2c2257d11003c9073/$FILE/6-68%D1%86%D1%8114.doc

У лютому 2013 року ОСОБА_1 звернулась до суду із зазначеним позовом, посилаючись на те, що їй на праві власності належить S_1 частина житлового будинку АДРЕСА_1, у порядку спадкування за заповітом ОСОБА_4, яка померла ІНФОРМАЦІЯ_1. Проте відповідачі за її відсутності неправомірно вселились до будинку, оформили реєстрацію за місцем проживання, перешкоджають їй користуватися будинком.
    Позивачка просила зобов’язати відповідачів не чинити їй перешкод у користуванні спадковим майном і вселити її до будинку.
    ОСОБА_2, ОСОБА_3 від свого імені та в інтересах неповнолітнього ОСОБА_5 звернулись до суду із зустрічним позовом, в якому просили припинити право власності ОСОБА_1 на S_1 частину житлового будинку, обґрунтовуючи свої вимоги тим, що спільне володіння та користування цим будинком неможливе, частка ОСОБА_1 не може бути виділена в натурі, ними внесено на депозитний рахунок територіального управління Державної судової адміністрації України в Одеській області 100 тис. грн, що дорівнює вартості S_1 частини спірного будинку.

Судами встановлено, що житловий будинок з надвірними спорудами, АДРЕСА_1, належить на праві спільної часткової власності ОСОБА_1 та неповнолітньому ОСОБА_5 у рівних частках – кожному співвласнику
    по S_1 частині.
    И дальше по тексту
    Правова позиція, висловлена ВСУ при розгляді справи № 6-68цс14:
    1) частка є незначною і не може бути виділена в натурі;
    Ахерень... половина собственности это "незначна частка"...
+ Ответить в теме
Страница 2 из 6