Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей182Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 8 из 24
Показано с 71 по 80 из 239.
    Banned

Re: 5.10 или Балашов стремится к власти

Ответ Сообщение от andy Посмотреть сообщение
    гугл в помощь!
    з.ы. апосля вашими наблюдениями с нами поделитесь, ок?
    Блин, я думал тут есть кто шарит, на это время понадобится!

Зануда

оно-то да, так народ и с раком живёт, какое-то время, но зачем?
    тобто? Ви вважаєте, що всі ці країни, де діє ПДВ, а це Великобританія, Німеччіна, Франція, Австралія, Китай, Канада та ще купа країн просто страждають мовчки і не знають як скасувати це зло?
    Пророк

Ответ Сообщение от fabulist Посмотреть сообщение
    тобто? Ви вважаєте, що всі ці країни, де діє ПДВ, а це Великобританія, Німеччіна, Франція, Австралія, Китай, Канада та ще купа країн просто страждають мовчки і не знають як скасувати це зло?
    не могу знать, тамошней ситуацией не владею
    быть может, система экономики тех стран строилась так давно и уже так "притёралсь" что этот налог плотно вошёл во все системы жизни и уже просто не замечается
    вы про Америку и её налог о котором нет закона слышали? вот это тоже интересный момент
    а как оно там я не знаю
    Зануда

Ответ Сообщение от rasta-koy Посмотреть сообщение
    5% не смешите!!! Это просто смешно, люди по 1000 гривен за потребкредиты на стиралку-холодильник башляют в месяц!!!
    так вони 10-12 місяців "башляють". Крім відсотків треба ж і тіло кредиту віддавати, а квартира дещо дорожча за стиралку, який би відсоток не був.
    Хоча я, звісно, тільки ЗА дешеві кредити.

Ответ Сообщение от AlexDS Посмотреть сообщение
    Ну во-первых берут и под 25-30%% сейчас.
    зараз 25-30 вважається ще "по-людськи". Якщо враховувати всі страховки, комісії тощо, тобто вирахувати ефективну ставку, то вона досягає в деяких банках 75% річних. Це, правда на невеликі кредити готівкою, але...
    Пророк

fabulist, вот, к стати, мысля по теме:

Каха - сторонник принципа, что нужно сокращать налоги настолько, насколько их можно сократить. Подоходный и социальный налоги сейчас в Грузии суммарно составляют 25%.

Налоговая реформа в Грузии проходила совместно с Минфином. Некоторые небольшие налоги были просто упразднены. Мелкий бизнес там налоговики практически не трогают. Когда ушли возможности для персональной коррупции, стало ясно, что проверять некоторые предприятия или виды деятельности просто экономически нерентабельно.
    Налогообложение в Украине похоже на ситуацию из анекдота: "Почему нельзя постричь свинью? Шерсти мало, а визгу много".
    ИМХО, 25% от прибыли это грабёж. в сегодняшних наших реалиях никто при памяти четверть от заработанного отдавать не станет. до 10% вполне моральноприемлемая сумма
    Пророк

Та то вы просто европейских налогов не знаете...
    Нужна система, по которой процент налога тем выше, чем больше заработал. Но, зная уровень коррупции в нашей стране, все испоганят в любом случае
    Постійний відвідувач

Печерський р-н м. Київ має при 126 тис населення зареєстрованих 90тис фірм, і зних близько 90% займаються операціями з поверненнями ПДВ (живуть за рахунок бюджету), майже всі фірми контролюються найвищими посадовцями країни.
    Обслуговування цих фірм та вливання в приватні банки з*їло за останні 3 міс майже 11 млрд гривень. (це більше, ніж було виплачено у сумі пенсій за цей термін)
    Зануда

Ответ Сообщение от Професор Посмотреть сообщение
    90тис фірм, і зних близько 90% займаються операціями з поверненнями ПДВ (живуть за рахунок бюджету)
    Звідки цифри? Я, знов таки, визнаю більшість питань дискусійними, але як би було добре, якби у розмові брали участь практики, а не популісти. От давайте так - в кого з форумців був від"ємний ПДВ і кому повертали? Скільки? Як? Я за предметну розмову.
    Яка частка бюджету формується за рахунок ПДВ?
    fabulist, вот, к стати, мысля по теме:
    Каха - сторонник принципа, что нужно сокращать налоги настолько, насколько их можно сократить. Подоходный и социальный налоги сейчас в Грузии суммарно составляют 25%.
    Налоговая реформа в Грузии проходила совместно с Минфином. Некоторые небольшие налоги были просто упразднены. Мелкий бизнес там налоговики практически не трогают. Когда ушли возможности для персональной коррупции, стало ясно, что проверять некоторые предприятия или виды деятельности просто экономически нерентабельно.
    Налогообложение в Украине похоже на ситуацию из анекдота: "Почему нельзя постричь свинью? Шерсти мало, а визгу много".
    ИМХО, 25% от прибыли это грабёж. в сегодняшних наших реалиях никто при памяти четверть от заработанного отдавать не станет. до 10% вполне моральноприемлемая сумма
    Вобщем...хіба я проти зменшення податків? Хіба я проти скасування ПДВ? Завжди, коли я кажу щось одне, а чують інше, це ознака що час у відпустку ))).
    Я виступаю лише за те, щоб ті, хто кричить: "Далой ПДВ!" принаймні розуміли, що це таке. Питання дискусійне, я відразу сказав. Але коли пан Eduard не може порахувати елементарне, і до чогось закликає...вибачте, панове, розбирайтесь без мене.
    Пивовар

Ответ Сообщение от fabulist Посмотреть сообщение
    в кого з форумців був від"ємний ПДВ і кому повертали? Скільки? Як?
    В одной фирме, которую я обслуживал когда-то. Занимались экспортом зерновых, вэд-валюта и все такое. Проверки от них не вылазили.... Году в 10м закрылись, совсем невыносимо стало - возвратов ждали по полгода-году.
    Зануда

Ответ Сообщение от Паук Посмотреть сообщение
    Проверки от них не вылазили.... Году в 10м закрылись, совсем невыносимо стало - возвратов ждали по полгода-году.
    Точно так і відбувалося. Це експротери, які не мали дуже "волохатої" лапи.
    Навіть, скажу я Вам, коли звичайне мале підприємство (це була така форма до впровадження спрощеної системи) мало мізерний від"ємний ПДВ, ну скажімо 500 грн, то перевірка була гарантована.
    Останім часом взагалі практика така - крутись як хочеш, але щоб податкове навантаження було у межах визначеного відсотку (призначає інспектор). Якщо декларуєш менше - водять до начальника, перевіряють тощо. Принаймні це досвід річної давнини.
    Повертають ПДВ, за великим рахунком, у межах корупційних схем. Виключення є, але... о з цим треба щось робити, звісно.
+ Ответить в теме
Страница 8 из 24