Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей201Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 5 из 30
Показано с 41 по 50 из 296.
    Зануда

Re: 5.10 или Балашов стремится к власти

Ответ Сообщение от AlexDS Посмотреть сообщение
    Если он купил товар с НДС, то есть же НДС на возмещение. Или уже что-то поменялось?
    За куплений товар сплачено 6000 грн, у т.ч. ПДВ 1000 грн Таким чином податковий кредит 1000 грн
    За проданий товар отримано 10000 грн у т.ч. ПДВ 1666,67 грн Таким чином податкове зобов"язання 1666,67 грн
    До бюджету маємо перерахувати 1666,67 грн - 1000 грн = 666,67 грн.

Ответ Сообщение от Eduard Посмотреть сообщение
    1200 грн. ( тобто різницю між податковим кредитом і под. зобовязанням) Мене більше цікавить скільке сплатить кінцевий споживач.
    Але мені дивно що ви говорите про те що кінцевий споживач сплачує за націнку!?
    Кінцевий споживач сплачує ПДВ від повної кінцевої ціни! Якби сплачував за націнку то ПДВ для нього становив би: 6000 закупівельна ціна + націнка 4000 тис. 20% від 4000 тис = 800 грн - от про що ви говорите, але це ж не так.
    ПДВ завжди сплачує кінцевий споживач від кінцевої ціни товару (в даному випадку 2000 грн.), а не від націнки!
    На всю цю тираду з дивною арифметикою та знаками оклику я відповім таким чином.
    Ви стверджуєте, що кінцевий споживач завжди сплачує 20% від вартості товару як ПДВ. Тобто, купуючи за 1000 грн - цілих 200 грн. Тут відразу дві помилки. Тільки спокійно ))).
    Зазирніть у чек, якщо Ви купуєте щось у платника ПДВ. Якщо сума покупки 1000 грн, то ПДВ буде зазначено 166,67 грн, не 200 грн. Чому - я вже писав, хто хотів - прочитав. Але не Ви.
    Ну, це деталі.
    А от тема для роздумів - ми часто ж купуємо товар у НЕ платника ПДВ. Це переважна більшість дрібних підприємців. Вони не сплачують ПДВ, не ведуть його облік і взагалі не мають до нього жодного відношення. На шляху до кінцевого споживача їх може бути кілька, цілком вірогідно. Але відпускна ціна для кінцевого споживача чомусь не менше на 20% ніж у платників ПДВ, а часом навіть вища. Порівняйте супермаркет (платник ПДВ) і овочевий кіоск (не платник). Де різниця на 20%? Чому так?

Пророк

Ответ Сообщение от fabulist Посмотреть сообщение
    Да, вспомнил... Понял.
    Пророк

За куплений товар сплачено 6000 грн, у т.ч. ПДВ 1000 грн Таким чином податковий кредит 1000 грн
    За проданий товар отримано 10000 грн у т.ч. ПДВ 1666,67 грн Таким чином податкове зобов"язання 1666,67 грн

На всю цю тираду з дивною арифметикою та знаками оклику я відповім таким чином.
    Ви стверджуєте, що кінцевий споживач завжди сплачує 20% від вартості товару як ПДВ. Тобто, купуючи за 1000 грн - цілих 200 грн. Тут відразу дві помилки. Тільки спокійно ))).
    Зазирніть у чек, якщо Ви купуєте щось у платника ПДВ. Якщо сума покупки 1000 грн, то ПДВ буде зазначено 166,67 грн, не 200 грн. Чому - я вже писав, хто хотів - прочитав. Але не Ви.
    Ну, це деталі.
    А от тема для роздумів - ми часто ж купуємо товар у НЕ платника ПДВ. Це переважна більшість дрібних підприємців. Вони не сплачують ПДВ, не ведуть його облік і взагалі не мають до нього жодного відношення. На шляху до кінцевого споживача їх може бути кілька, цілком вірогідно. Але відпускна ціна для кінцевого споживача чомусь не менше на 20% ніж у платників ПДВ, а часом навіть вища. Порівняйте супермаркет (платник ПДВ) і овочевий кіоск (не платник). Де різниця на 20%? Чому так?
    разница уплачена тем, кто не платит ПДВ
    (предпринимателем не плательщиком ПДВ)
    "от така х*йня, малята!" © Дід Панас
    Зануда

Ответ Сообщение от andy Посмотреть сообщение
    разница уплачена тем, кто не платит ПДВ
    (предпринимателем не плательщиком ПДВ)
    "от така х*йня, малята!" © Дід Панас
    Малята не погоджуються.))))
    Я знаю, що Ви вмієте рахувати, але з твердженням, що кінцевий споживач (або інший НЕ платник ПДВ) сплачує зі своєї кишені 20% вартості товару саме через ПДВ я не погоджуюсь. І тим більше я не погоджуюсь, що якщо скасувати ПДВ ціни автоматично впадуть на 20%.
    Дивіться, ціна - хитра штука. Адепти теорії, що скасування ПДВ призведе до зменшення цін, представляють собі утворення ціни "зверху", так би мовити - від виробника. Тобто виробник назначає певну ціну товару, куди закладає компенсацію своїх витрат, певний прибуток тощо. Далі, як на сходах кожен етап-посередник, кожна сходинка додає вартості, і врешті кінцевий споживач сплачує все. Раціональне зерно у таких твердженнях є. Але не все так просто. Ціна одночасно формується і "знизу", тобто від споживача. Тут впливають свої чиники - пропозиція, попит, купівельна здатність. Врешті ціна є компромісом між різними чинниками.
    Якщо продавцю випадає шанс зменшити видатки - у т.ч. і за рахунок зменшення податків, то це зовсім не означає, що він автоматично і пропорційно зменшить відпускні ціни. Він просто отримає більше прибуток. Навіщо, якщо люди готові сплатити?
    На підтвердження своїх слів я знову таки наведу приклад: супермаркет, підприємець першої групи, бабуся на базарі. Перший є платником ПДВ, другий не сплачує цей податок, а бабуся взагалі, припустимо, податків не сплачує. Але ціна приблизно однакова і формується переважно попитом і поточною пропозицією, чи не так?
    Казати, що кінцевий споживач сплачує всю суму ПДВ це приблизно те саме, що стверджувати, що кінцевий споживач сплачує за підприємця оренду приміщення, транспортні витрати, комунальні витрати тощо, оскільки всі ці чинники ясно що входять до ціни і впливають на неї. Але не тільки, як я вже казав. Механізм складніший, як на мене.
    Оподатковується суб"єкт підприємництва, а не кінцевий споживач. Жодного зниження цін за умови скасування ПДВ я б не очікував.
    Це трохи схематично, звичайно.
    Banned

Вот моё предложение:
    нах нацбанк с его рефинансированием!!!
    Даешь дешевые 5% кредиты и экономика взлетит так, шо руками не поймаешь!
    Вот тут фиг кто меня переубедит!
    bvn
    йог на танке

Ответ Сообщение от rasta-koy Посмотреть сообщение
    Вот моё предложение:
    нах нацбанк с его рефинансированием!!!
    Да, кстати, интересный момент. Во всем мире вроде как существует практика в моменты экономических кризисов снижать процентную ставку и только у нас почему-то, чем хуже ситуация, тем выше ставку задирают. Почему?
    Пивовар

А вы согласны получать в таком случае по депо 2-3% годовых?
    И еще одна фигня еще в том, что депо (ресурсы) банк привлекает краткосрочные, а кредиты выдает долгосрочные. А с нашим стадом оленей (Петровна, ти чула шо приват банкротять? Нужно забирать депозити і знімать гроші з карток, а то пропадуть) все помнят, что было осенью 2008го и зимой-весной этого года?
    Banned

Ответ Сообщение от Паук Посмотреть сообщение
    А вы согласны получать в таком случае по депо 2-3% годовых?
    Ну какбэ это нормальная мировая практика! Как по мне, то я лично гораздо больше доверял бы банку с 2-3%, чем с 25 или сколько там?
    Это говорит о нормальной здоровой экономике внутри государства, а хочешь сверхдоходы от дивидендов - иди на биржу!
    В нашей стране я справедливо считаю людей, хранящих в банке деньги грабителями собственного народа и собственной страны! Таке... не заморачивайтесь, такие у меня в голове тараканы, я идиот!
    Ответ Сообщение от Паук Посмотреть сообщение
    Нужно забирать депозити і знімать гроші з карток, а то пропадуть) все помнят, что было осенью 2008го и зимой-весной этого года?
    Не знаю, мы с женой с этих ущербных ржали дико!!! У нас деньги на карте лежали и мы прекрасно по ней делали закупки в магазинах и обналичивать и мыслей не было! Поэтому не все идиоты, есть и нормальные люди!
    + опыт Грузии, почему грузинские реформаторы из Украины слились с матюками? Потому что такие же кретины в правительстве, все тоже, что и было раньше, только налоги увеличили и кредитные ставки подняли, видимо, чтобы уже добить народ основательно на волне войны!
    ============
    Я не знаю насколько популисткой является идея Балашова, но она революционная и инновационная и поэтому мне с ней по пути!
    В моем понимании мира Балашов - настоящий патриот страны. Я патриотизм именно таким и вижу и никакого другого не понимаю, не воспринимаю и понимать не собираюсь!
    ============
    Если сволочь грабит свою страну на украинском языке, то меньшей сволочью от этого она не становится!
    Зануда

Самі ж зазначаєте:
    Это говорит о нормальной здоровой экономике внутри государства
    Поки стабільності немає, такий відсоток - лише мрія.

p.s. А помітили, що як тільки починаються цифри, елементарні приклади, то стає нудно обговорювати тему? )) Але економіка - це цифри, а не лозунги.
    Banned

Поки стабільності немає, такий відсоток - лише мрія.
    Что появилось раньше: курица или яйцо?

А помітили, що як тільки починаються цифри, елементарні приклади, то стає нудно обговорювати тему?
    Да, заметил, я их даже скопировал для того, чтобы на фейсбуке разобрать!
    Про 5% кредит меня никто не переубедит, что сперва 5% кредит, как следсвие - взлет потребления, как следствие рост экономики, никак не наоборот, это просто невозможно!
+ Ответить в теме
Страница 5 из 30