Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей202Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 3 из 30
Показано с 21 по 30 из 297.
    Banned

Re: 5.10 или Балашов стремится к власти

Ответ Сообщение от AlexDS Посмотреть сообщение
    Реально, я ни за ни против. И ссориться никак не хочу, других врагов и проблем хватает. Хочу разобраться.
    Согласен, на самом деле справедливые вопросы!

Зануда

Ответ Сообщение от rasta-koy Посмотреть сообщение
    Так как раз наоборот, все делается для того, чтобы можно было максимально все упростить!
    Давайте розмовляти не лозунгами, а цифрами і фактами, добре. От дивіться, існує зараз спрощена система. У чому вона полягає? Держава звертається до малого і середнього бізнесу і наче каже: "для мене немає різниці, що Ви там заробили - 300 000 грн чи 434 567 грн 56 коп. Для суми податків різниця невелика, а розрахунків та звітів, щоб вести облік ваших закупівель, продажів та прибутку - уйма. Отже, не парьтесь з розрахунками і давайте домовимся - до бюджету NNN грн на місяць, і спіть спокійно.".
    Що ж пропонує 5.10? 5% від обсягу продажів. Для цього треба вести облік цього самого обсягу. Для цього треба впровадити касові апарати всюди. А толку? Багато роботи, а результат - мінімальний. Бо простіше вирахувати для малого бізнесу певний середній податок для груп (як зараз і зроблено) і не парить мозги розрахунками, які мало що змінюють в плані надходжень до бюджету.

Ответ Сообщение от rasta-koy Посмотреть сообщение
    От своего 5%, а 10% от зарплаты своего работника
    Точно? А за себе хіба 10% з обсягу продажів не потрібно сплачувати підприємцю за версією 5.10? Ох, доведеться дивитися і слухати Ваше відео.
    p.s. я теж не сперечатися прагну, просто давайте розбиратися.

Ответ Сообщение от AlexDS Посмотреть сообщение
    Если я ЧП и уже заплатил 5% с дохода, то должен ли я платить 10% когда забираю средства со своего р/сч в виде так сказать з/п?
    Для підприємця - фізичної особи 10% від його "зарплати" - нонсенс. Ми не сплачуємо собі зарплату, ми отримуємо прибуток як результат діяльності. Якщо, звісно, отримуємо ))))).
    Якщо пропонуватимется обов"язкова виплата "зарплати" собі самому, то підприємець знайде 1000 шляхів, щоб уникнути цього і вивести кошти іншими шляхами. Всі це розуміють і ніколи не внесуть у податковий кодекс.
    Banned

Ответ Сообщение от fabulist Посмотреть сообщение
    Давайте розмовляти не лозунгами, а цифрами і фактами, добре.
    Лозунг - это концепция, как раз надо разговаривать, потому что надо самому тоже, например, мне разобраться!
    Мне нравится концепция, сам лозунг, я его пока еще сам не понимаю, честно говоря!
    p.s. я теж не сперечатися прагну, просто давайте розбиратися.
    Я тоже заодно = )
    Точно? А за себе хіба 10% з обсягу продажів не потрібно сплачувати підприємцю за версією 5.10?
    По моему - нет!
    Пророк

Но все равно, вопрос администрирование доходов остается.
    Если нет спрощеної системи, то как на базаре учитывать доход?
    Новачок

Всем, кого интересуют ответы на вопросы о системе 5.10 смотрите видео на ютубе "Геннадий Балашов отвечает на вопросы о системе 5/10" с 3:10 мин.
    https://www.youtube.com/watch?v=Tm9j...CM29xQ&index=4
    Если что еще будет не ясно будем обсуждать!
    Зануда

Я послухав трохи. Починаючи з 3:10 як і радили. Ну що я скажу....погоджуйтесь чи ні, але це популізм. Починаючи з того твердження, що кожен з нас платить 20% ПДВ, подивіться у чек бла бла бла.
    Повне нерозуміння механізму ПДВ, абсолютно. ПДВ - податок на додану вартість. Вслухайтесь - НА ДОДАНУ ВАРТІСТЬ. Продавець заплатить тим більше податку, чим більше він заклав ДОДАНОЇ ВАРТОСТІ у свій товар. Цей податок стимулює продавців всіх рівнів на шляху від виробника до магазину заробляти прибуток не за рахунок високої націнки, а за рахунок обсягів товару. Це стимулює обирати конкурентноздатні позиції, слідкувати за попитом тощо, а не ставити надвисокі націнки.
    Зловживання з поверненням ПДВ існують, але з ними має боротися правоохоронна система. Підстав для здешевлення товарів для кінцевого споживача за умови скасування ПДВ немає. Це моя думка. Далі поки що не слухав.
    Пророк

Ответ Сообщение от Eduard Посмотреть сообщение
    Всем, кого интересуют ответы на вопросы о системе 5.10 смотрите видео на ютубе "Геннадий Балашов отвечает на вопросы о системе 5/10" с 3:10 мин.
    https://www.youtube.com/watch?v=Tm9j...CM29xQ&index=4
    Если что еще будет не ясно будем обсуждать!
    Я наверное уже старый, но у меня были разные неоднократные примеры, когда мне говорили, что что-то есть достойного внимания - но вот посмотрите какое-то видео/сходите на какой-то семинар/посетите нашу презентацию и т.п.
    И что-то в этом предложении я вижу такой самый подход.

Не помню кто из известных/успешных сказал, что если идею нельзя описать в двух-трех предложениях - идея гавно.
    Новачок

Друзья, перед тем как критиковать что-то, разберитесь сначала в теме вопроса более основательно. Ибо получается "Чую десь дзвін, але не знаю де він".
    Вот картинка, где предоставлено сравнение сегодняшней системы и 5.10.
    Нажмите на изображение для увеличения
Название: Text510.jpg
Просмотров: 0
Размер:	166.3 Кб
ID:	39084
    Зануда

Ответ Сообщение от Eduard Посмотреть сообщение
    Друзья, перед тем как критиковать что-то, разберитесь сначала в теме вопроса более основательно. Ибо получается "Чую десь дзвін, але не знаю де він".
    Друзі, перед тим, як щось вихваляти чи рекомендувати, розберіться спочатку у темі більш грунтовно, бо виходить "чув дзвін, та не знаю де він".
    Скажіть у двох словах, як зараз нараховує та сплачує підприємець ПДВ, тоді можна продовжувати розмову. Питання насправді дискусійне, я не претендую на абсолютну істину. Просто маю свою думку і практичний досвід.
    Ну от напиклад, придбав певний підприємець, платник ПДВ партію товару, сплативши загалом 6000 грн і перепродав її частинами зі свого складу на загальну суму 10000 грн. Для простоти припустимо, що ніякі інші операції протягом звітного періоду не відбувалися. Що має сплатити підприємець до бюджету, маю на увазі ПДВ?
    Новачок

Якщо це 10 одиниць товару з кінцевою ціною по 1000 грн. то 10 покупців сплатять по 200 грн, а загалом 2000 грн і не 800 грн на які ви мабуть натякаєте. Факт в тому що всі кінцеві споживачі сплачують 20% ПДВ а не бізнес, бізнес сплачує значно менше, але + різні збори і саме головне хабарі. Проблема в тому що поки буде ПДВ до тих пір буде корупція. І ніякі модернізації і псевдореформи тут не допоможуть, потрібне повне перезавантаження системи!
    Я добре розумію цей корупційний податок ПДВ, і про податкове зобовязання і про податковий кредит... і до речі Ви повинні знати історію впровадження ПДВ і з якою метою він впроваджувався, а тому для України в сьогоднішній ситуації він є просто недопустими і навіть шкідливим!
+ Ответить в теме
Страница 3 из 30