Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей202Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 15 из 30
Показано с 141 по 150 из 297.
    Banned

Re: 5.10 или Балашов стремится к власти

Ответ Сообщение от Sky Посмотреть сообщение
    rasta-koy, мені твій Балашов Нестора Махна нагадує.
    Ну, Махно, насколько мне известно, не так уж и плох был.

Ответ Сообщение от Enter Посмотреть сообщение
    Балашовский "майдан" окончился пшиком.
    Посмотрел митинг, нормальный митинг, интересно, даже очень

المزيد من النفط

Вообще бэ-мэ-кукареку, ко-ко-ко кудах!
    rasta-koy, наблюдаю у вас непреодолимую тягу к животноводству. Может смените род деятельности ?
    Banned

Ответ Сообщение от Karen Посмотреть сообщение
    rasta-koy, наблюдаю у вас непреодолимую тягу к животноводству. Может смените род деятельности ?
    о да, о да! Жена говорит, что у меня мягкие нежные руки, не хочу портить тактильные качества = )
    bvn
    йог на танке

Ответ Сообщение от Sky Посмотреть сообщение
    rasta-koy, мені твій Балашов Нестора Махна нагадує.
    А мені жиріка... який в мене теж викликає рвотний рефлекс...
    Пророк

теж мені, винахідник секретів економічного добробутка, все вже давним давно вигадано

секрет економомічного добробута - всі платять податку, а держслужбовці їх не розкрадають
    Філософф

Ответ Сообщение от Ihor Посмотреть сообщение
    секрет економомічного добробута - всі платять податку, а держслужбовці їх не розкрадають
    Ігор, вибачте за особисте питання. Можете не відповідати, якщо хочете. Ви податки в Україні платите? Я потім поясню чому я це запитав.
    Banned

Ответ Сообщение от Ihor Посмотреть сообщение
    А гипножаба, что внушит это совкам в голову прилагается? Притом, что представдленная тобою модель настолько всеобъемлющая, что даже система Балашова под нее подходит!
    Пророк

Ответ Сообщение от Олесь Посмотреть сообщение
    Ігор, вибачте за особисте питання. Можете не відповідати, якщо хочете. Ви податки в Україні платите? Я потім поясню чому я це запитав.
    ні, плачу податки у Фінляндії, де вони прогресивні, і ставка може доходити до 58% при високій заробітній платні
    bvn
    йог на танке

Для того, щоб всі (кому належить) платили, треба створити умови за яких би це було взагалі можливо...

Чисто по-людськи... в нас який там неоподатковуваний мінімум? 17 гривень? А от якщо я заробив за місяць трохи більше, скажімо, 100 гривень чи 200, ролі не грає... Ну от такий я лох і невдаха... З роботи пішов, власний бізнес не йде і ото такі заробітки в мене... А комунальні послуги складають 300-600 грн... Так от скажіть чисто по-людськи, я маю з 100 грн ще податок заплатить чи може мені їх ітак ні нашо не вистачає, щоб я ще щось десь платив? Може пішли вони на..й?

Це перше, що мене найбільше обурює в нашій податковій системі. Інше навіть обговорювати не хочу... повинен бути реальний мінімум, доходи до якого не повинні взагалі оподатковуватись, скажімо, тисячі 2-3 грн за нинішніми цінами... а вже вище можна починати з 5%, а більше 10К - 7%, більше 20К - 10%... якось так... ПДВ треба взагалі відмінити до чортів, бо це мутні схеми по відмиванню бабла і нічого більше... залишити лише соціальні внески, податок на доходи з прогресивною ставкою і може деякі акцизні збори... все... Мабуть, це і є 5.10, але ж Балашов так "доходчиво" пояснює, що я кілька разів його починав слухати й нічого не зрозумів...
    Banned

Ответ Сообщение от bvn Посмотреть сообщение
    доходи до якого не повинні взагалі оподатковуватись, скажімо, тисячі 2-3 грн за нинішніми цінами..
    За таким доходом повынна ще иснуваты служба, которая, если у тебя такой доход еще столько же будет тебе пособия доплачивать! И даже в этом случае это будет в три раза меньше, чем просто пособие в США!
    Украина - страна с голой жопой, голодранцы, это не оскорбление - это констатиция факта, как бы уныло это не звычало. А для того, чтобы решить проблему, сперва надо признать, что проблема повальной нищеты в Украине есть!
+ Ответить в теме
Страница 15 из 30