Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей130Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 3 из 7
Показано с 21 по 30 из 70.
 1. #21
  Offline
  Пророк

  Re: Яценюк


  не буду висловлювати свою думку бо вона буде дуже не популярною

  а стосовно пана Яценюка, то хоча б за те шо літав економ класом будучи на посаді прем'єра - респект йому, то був першій крок до цивілізованої влади

 2. #22
  Offline
  Філософф

  Re: Яценюк


  По логіці подій рішення Яценюка правильне. Можна нести відповідальність тільки за свої дії. А коли тобі не дають їх зробити, то залишатися і потім виступати в ролі найголовнішого зла при білих і пухнастих депутатах ... Не варіант, імхо.
 3. #23
  Offline
  Пророк

  Re: Яценюк


  Ответ Сообщение от Enter Посмотреть сообщение
  Отставки не было бы, если бы депутаты проголосовали изменения в бюджет (очень непопулярны изменения, на которые бы позволили правительству как-то работать) и согласились на реформу ГТС.
  я як би не великий профі, але пишуть, що запропоновані урядом зміни до бюджету 1) були просто затягуванням пасків і скороченням соц. витрат і програм (підтримки села, наприклад), БЕЗ реальних реформ (погоджуєтесь? хоча б податкову систему спростили) та без спроб потрусити тих, кого сам Бог велів - ворогів України Ахметова й Фірташа, 2) просувалися в такий самий спосіб, як голосування за Януковича - голосуй за кота в мішку, бо така команда.
  я не бачу причин, чому не можна було партіям коаліції узгодити зміни з урядом і затвердити їх у парламенті. зараз війна, населення зрозуміє економію, але не зрозуміє збереження корупційних схем.

  В принципі нічого смертельного немає - є парламент, є в.о. уряд. пройдуть вибори, матимемо парламент без 5 колони.

  але все-таки невчасно, невчасно. хоч би зміни до закону про вибори прийняли. виходить, на АТО грошей нема, а на вибори є?
  і що за істерика, чому не можна ЗАРАЗ узгодити зміни до бюджету - все одно їх доведеться приймати? все через жопу, даруйте на слові.


  PS два штришка, з першої реакції:
  а) "Парламентська фракція "Свободи" не буде голосувати за відставку прем'єр-міністра України Арсенія Яценюка". Просто дали формальний привід призначити перевибори, зі збереженням Уряду, чи що?
  б) більше за всіх за долю Уряду переживає ... Чечетов. "“Свобода” й "УДАР" пішли нога в ногу з ворогами України — М.Чечетов " Якщо в України такі зрузі, як Чечетов, то, може, все не так погано?
 4. #24
  kavapoltava

  Re: Яценюк


  Сєня, ти ж казав "Ні кроку назад" і "Пуля в лоб"... Шо ж ти так псіхонув, Сєня...
 5. #25
  Offline
  Пророк

  Re: Яценюк


  Куля в лоб...стране...

  ИМХО на политической карьере крест. Соберет бабки и уедет. Найдет себе теплое место.
 6. #26
  Offline
  Гуру

  Re: Яценюк


  Яценюк: Я не возьму в коалицию коммунистов и регионалов (ВИДЕО)
  http://glavcom.ua/news/222254.html
 7. #27
  Offline
  Пророк

  Re: Яценюк


  Після обіду ці законопроекти Яценюка таки провалили. Тобто Порошенко вирішив діяти наступним чином - він підвищує свій рейтинг за рахунок того, що успішно реалізує суперпопулярну в суспільстві ідею перевиборів, тоді як Яценюку, а разом з ним і Турчинову, залишається займатися невдячною справою просування непопулярних рішень і приймати на себе весь негатив від їх наслідків. Усе це на фоні того, що, судячи з усього, Порошенко не зумів Яценюка і Турчинова зробити своїми політичними союзниками і вирішив розправитися як з конкурентами.

  І відставка Яценюка стала ударом у відповідь. Ударом влучним. І відкритим. Не хочете пане Президенте (а точніше ваш УДАР) працювати з урядом - беріть відповідальність на себе за заправку БТРів. Так, Яценюк обіцяв стати "смертником", але він не погоджувався, що вбивати його будуть його ж начебто союзники. А саме тим і зайнявся УДАР. І він зробив єдино правильний крок. І дуже вчасний - подавати у відставку треба було або сьогодні, або вже ніколи.
 8. #28
  Online
  Пророк

  Re: Яценюк


  Просто наші політики ніяк не можуть зрозуміти, шо в НОВІЙ Україні вже не можна працювати за СТАРИМИ політичними рецептами. І відкриті та чесні, хоч і непопулярні дії політиків дають зараз навіть більше політичної ваги, ніж прикриті популізмом "підкилимові" ігри. Якщо справа так піде й далі і Яценюк витримає всі негаразди, то в нього будуть усі шанси для того, щоб з новим парламентом перебрати всю повноту влади і внести такі зміни в Конституцію, які наблизять нашу систему влади до німецької, де фактичним головою держави є канцлер (тобто, прем'єр-міністр), а президент є чисто представницькою фігурою.
 9. #29
  Offline
  Пророк

  Re: Яценюк


  Ответ Сообщение от Enter Посмотреть сообщение
  і Турчинову, залишається займатися невдячною справою просування непопулярних рішень і приймати на себе весь негатив від їх наслідків.
  У них работа такая. И такие решения премьеры и кабмины принимают во всем мире. Сильные политики смогут их принять (и удар на себя). Слабые - уходят.
 10. #30
  Offline
  Пророк

  Re: Яценюк


  а баба Яга против! ©
+ Ответить в теме
Страница 3 из 7

Похожие темы

 1. Ответов: 0
  Последнее сообщение: 17.09.2010, 22:42