Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей77Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 8 из 11
Показано с 71 по 80 из 105.
    Odo
    -

Re: Грошова допомога постраждалим у війні!

Ксения Падалко: "Плакала...Сильно...Очень... Много за это лето видела горя. Ампутации, ожоги, переломы... Игорь не может видеть. Вообще. Я рву на себе волосы что нашла его так поздно! 27-летний парень искал мою руку для того чтобы поздороваться. Сахний Игорь, 79-я бригада. 11 июля под Зеленопольем попали по минометный обстрел. У Игоря пострадали глаза. Осколки попали в лицо. Игорь абсолютно беспомощен. Рядом мама, Ольга Степановна, которая плачет без остановки. Сами они из Запорожской области, мои земляки. Наши врачи помочь не могут. Разорвана сетчатка, осколки...Нужны деньги на лечение заграницей. О втором глазе уже даже и речь не идёт. Нужно спасать хотя бы один. Я уверена что с вашей помощью Игорь сможет увидеть то, за что он боролся, защищая нас с вами. И наше мирное небо, самое звёздное мирное небо в мире!!! Карта Приватбанка 4149 4978 1320 8156 Сахний Игорь Степанович Телефоны дам в личке. Для мошенников: попробуйте, пост защищён!"

Філософф

Про цього хлопця був сюжет на СТБ - http://vikna.stb.ua/episode/zaporiz-...sya-za-zhittya. Там якась незрозуміла плутаниця з прізвищами Сахно-Сахній. Але я не про це. Від себе можу сказати, що обов'язково перерахую скільки зможу. Але картка відкрита на ім'я Ігоря. В сюжеті картка мами (що трохи насторожує). Людина незряча і сама не може проконтролювати хто і як буде користуватися коштами. А якщо картка потрапить в руки шахрая? Чи це, може, у мене вже параноя починається ...
    П.С. Перейшов у фейсбук. Почитав коментарі. Я так зрозумів картка на руках у Ксенії Падалко. Хточь із наших волонтерів знає її?
    Пророк

Громадський фонд "Суми" просить підтримати бійця 27 Сумського реактивного артилерійського полку! Хлопець мужньо бореться з опіками, отриманими під час обстрілу в ніч на 4 вересня! Тоді Сумщина втратила багатьох солдатів! Урятуймо Романа разом! Фінансову допомогу можна надавати як на карту дружини, так і на рахунки фонду:

5168 7420 1454 7891 (на ім'я жінки Романа Головко Ірини)

PayPal: sumyhelp@gmail.com subject: For my friend Golovko 5168 7420 1454 7891

Нагадаємо, 3 вересня близько 22:30 базовий табір 27-го Сумського реактивного артилерійського полку, який розташовувався в Луганській області поблизу Старобільська, був обстріляний з території Російської Федерації з реактивної системи залпового вогню «Смерч».

https://www.facebook.com/sumyartpolk?fref=photo
    http://atoheroes.org/heroes/roman-golovko

25-річний Едуард Сологор із Пирятина Полтавської області воював добровольцем у 16-му батальйоні територіальної оборони під Луганськом.
    Під час обстрілу їхнього блокпосту осколками під час обстрілу відірвало праву ногу, а ліву поранило. Врятувати праву лікарям не вдалося, її ампутували.
    Зараз родина має зібрати понад 400 тисяч гривень на протез та лікування.

Реквізити для допомоги:
    Картка Приватбанку № 5168 7423 2403 7963 на ім'я Едуарда Сологора
    http://ru.tsn.ua/video/video-novini/...-pomoschi.html
    Пророк

БлагоПриват. Благотворительный фонд "Помогать просто!"
    Отчет
    Пророк

- Феникс, только не разрешайте им меня списывать, я хочу вернуться. У меня нет указательного пальца, я не смогу стрелять, но я пригожусь. Мне это надо - мне надо за наших отомстить! Феникс, не надо другой помощи - только не списывайте меня!

Я его держал за руку, а он ускользал в беспамятство. Но шептал - НЕ СПИСЫВАЙТЕ!

Давно у меня не было такой истерики. Придуманная история? Драматизация момента? Вы плохо знаете наших пацанов. Эти истории лежат сейчас в наших больницах и госпиталях. Они бредят по ночам, они еще живут в том, в воскресном бою. Когда два БТР 79й бригады столкнулись нос-к-носу с двумя российскими танками. 50 метров, там невозможно было не попасть. Увы.

В том бою погибли наши пацаны. В том ужасном бою, когда шансов не было, но они сражались. Они не отступили, они не сдавались. И после первого погишего экипажа - не сдались. Били по гадам. И подбили.

Один из них два месяца назад перевелся в бригаду из батальона ТрО - не хотел стоять на блокпосту под Николаевом. Второму - 19 лет. Третий - только очухался от ранения в котле сектора Д, и не догуляв положеный отпуск рванул на передовую с экипажем. Теперь у него 8 осколокв в кишечнике, перитонит И все они - Герои. Вот только теперь их надо лечить и собирать по кусочкам. Двоих надо вывозить в Израиль - их опыт лечения комбинированных травм намного лучше, они воюют уже намного дольше. Только это деньги. Котороые никто кроме нас не соберет.

И мы соберем. И вылечим. И будет маленькое чудо - как у Сереги Масяна, который уже потихоньку учится жить, его садят в кресло и возят по отделению. Хотя большую часть времени еще на кровати. 75% сгоревшего тела, никаких шансов. Опять придуманная история? Да нет, это вот одна из тех самых историй.

Земной поклон Татьяна Губа и Роман Доник - вытащивших моих пацанов из Красноармейска в Днепр.

———————————————
    Хочешь помочь?
    ———————————————

Карта медицинских и гуманитарных задач

4149 4950 0700 9232 Юрий Бирюков

———————————————

ВАЖНО! Все карты 4149* годятся только для пополнения через Приват24, через терминалы Приватбанка и кассы отделения Приватбанка!
    Если Вы хотите перевести через банк-клиент другого банка, через банкомат другого банка, то используйте ТОЛЬКО:

5168 7572 3217 4575 Юрий Бирюков

———————————————
    Реквизиты для перевода через PayPal
    ———————————————
    Временно недоступен

———————————————
    Отчеты о проделанной работе:
    ———————————————
    Сводный финансовый отчет: http://www.wings-phoenix.org.ua/
    Сводный фотоотчет: https://www.facebook.com/wings.phoenix.foundation

——————————————
    Чем еще помочь
    ——————————————
    Другие точки приложения усилий и все банковские реквизиты:
    http://www.wings-phoenix.org.ua/vse-rekvizity

——————————————
    А еще помочь?
    ——————————————
    Очень помогут репосты, приглашение друзей подписаться на страницы, перепечатывание в другие социальные сети и онлайн ресурсы.
    ——————————————

Феникс

Пророк

Історія добровольця з Гадяча нагадує сюжет оповідання Джека Лондона "Жага до життя". Тільки події були перенесені із канадійської тундри під Іловайськ, де від російських обстрілів полягли сотні українських солдат...
    http://life.pravda.com.ua/person/2014/10/1/181428/
    Філософф

Картка Сологора за приведеним тут номером таке як вже не обслуговується. Хто має актуальні дані - прохання поділитися.
    Пророк

Ответ Сообщение от Олесь Посмотреть сообщение
    Картка Сологора за приведеним тут номером таке як вже не обслуговується. Хто має актуальні дані - прохання поділитися.
    http://vk.com/id248300886
    Знакомый из Пирятина говорит, что это реальная страничка Эдуарда Сологора.

А по поводу заблокированной карты Сологора, по Пирятину есть слухи, что им занялась прокуратура. Подробности слухов распространять не буду.
    Пророк

Може, не зовсім по темі, але хай буде тут:

"Знаю нині всім непросто. А особливо регулярним військовим частинам. Там важка техніка і важкі умови. Там багато призваних, а не добровольців. Знаю – бо щойно пролетіла з пораненими повз нас БМП розвідроти 72-ї бригади. Потрапили у засідку поблизу нашого блок-поста. І поки я це пишу, то наш чарівно злобний Менсон сидить другим номером біля крупнокаліберного кулемету. Він не раз ходив «в ніч» у Києві. Нині він чатує холодну степову ніч на трасі. Ще здається недавно Терикон валив паркан на Дарниці, а нині черговий по караулу. Тривожно слухає доповіді по рації від спостерігачів.

Стан армійців значно складніший за наш. Я часто задавався питанням – чому? Аналізував і бачив. Тому що ми – громада. Ми колектив. Ми будували соборну Україну задовго до війни. І братня виручка та підтримка, сплеск небайдужості відпрацьовували не раз і раніше. Солдата виручає переважно лише рідня та волонтери. А добровольців гріє те суспільство яке ми будували вже давно.

Я згадую свій перший бій за Київ. 2008-й рік. На Осокорках, на Ахматової 43 захопили двір. Вийшло півмасиву. Наші хлопці на передовій. Збудили масив. Вийшли люди. Повалили бетонний мур. Потім бої з тутішками. Було таке що з дахів будинків обстрілювали з рогаток підшипниками рейдерів. Швейк заледве не притягнув потужну пневматичну гвинтівку:) Палили покришки. Потім люди довго судилися. І виграли. Нині там райський пейзаж - дитячий майданчик, квіти, діти. Тепер це місце нагадування усім – хто бореться той заслуговує на право жити красиво. І гордо.

Потім були десятки, сотні боїв. Нічна партизанщина. Та протести по всіх куточках Києва. Здається немає такого місця в Києві де б за півгодини не дійшов до місця якоїсь сутички. Багато збережених скверів та дворів. Багато усмішок вдячних українців. Багато тих, хто став поруч плече-до-плеча боронити місто. Зрозумів силу єдності вільних людей. І звичайно дуже багато поразок – через страх та лінь пересічних киян.

Протести, марші, петиції, поправки до законів вперемішку з бійками! Напалм та незабутній архітектурний конкурс щодо Гостиного двору. Весело все згадати. Як ще вчора ти тікав від «беркуту» і злазив по карнізу Гостиного з другого поверху, а вже завтра роздавав грамоти студентам-архітекторам. Згадати як горів трактор в лісі, а ще була чутна що горіла техніка і на Лисій горі… Ахметівське безчинства на Узвозі. Згадати як ширився страх серед тітушок «последний раз нанимаюсь!»

Громада потрохи перемагала, але надто повільно. Як не крути – місто і нині не належить нам. Хоча вже й не належить банді. Регіонали, чи клички – одна байда. Однак нині вони не контролюють нашу долю. Нині йде боротьба. І ми близькі до перемоги. Єдине що заважає довести справу до кінця - війна буквальна. Там на Сході нині треба зупинити ключове, міждержавне, рейдерство. І там наші хлопці-активісти.

Загинув наш Орест в «Айдарі». Його особливо пам’ятає Десятинка та Гостиний. Його кулаки - багато тітушок. Хтось славно відвоював в «Азові». Інше там і досі.

Я думаю заслуженим є те щоб наші хлопці, які багато років послідовні у своїх прагненнях боротися за цю країну – виконали свою задачу ефективно.
    Нині буквально на днях йде на відправку в зону АТО з батальйоном «Київ-2» чергова група наших хлопців з руху С-14 (Січ) – близько півтора десятка. Багато речей вже здобуто, але багато ще треба дістати. Ми вже будемо воювати до зими. Щоб напастися навиками та рішучістю. Щоб потім обов’язково закінчити розпочате в Києві.
    Разом з громадою ми відбили озеро Тельбин та Святошинський ліс, двори на Троєщині та Позняках, берегли пам’ятки в центрі міста. Це благо збережене для тисяч киян.

Нині дуже багато з тих політиків та партій хто почепив на себе звання «націоналіста» - продажні свині. Вони гастарбайствують на протестах проти забудов як раніше те робили різні купри, клички та інша погань. Остання смішна крапля - протест на Позняках. Нам пропонували п’ятдесят тисяч доларів, аби ми відступили. Приїздив депутат. Приїздили його педерастичні качки-помічники. Але ми відмовилися. Народний бунт продавати – це живцем згнити. Через це нам довелося виходити з партії, переходити до іншого батальйону. Ми утратили зайвих півтора місяці часу.

Якщо б ми продалися – у нас було би вдосталь коштів на все. Ми не продалися. Ми повірили що майбутнє не продається. Повірили що наша честь нас врятує.

Це правда?

Кумедно, але нині та мить коли кожна гривня якою ви нам допоможете говорить принципову річ.

Що продаватися – справа блазнів. А козакам брудні гроші не треба – їм допоможе вдячний народ.

Картка Приватбанку: 4149 4978 0600 1725 Зоя Володимирівна Толок

Прошу репост від усіх кому хоч колись допомагали наші хлопці.

Дякую!"
    https://www.facebook.com/gena.kornev...52767939058970
    Гуру

Друзі, маємо лист від ГС "Ліга громадських організацій м.Полтави "Полтавська громада" для забезпечення військовослужбовців засобами індивідуального захисту. Але лист не містить контактної інформації - ані адреси, ані телефонів, ані коду ЗКПО. Хто має контактну інформацію, прохання відписатися. Дякую
+ Ответить в теме
Страница 8 из 11