Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей79Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 11 из 11
Показано с 101 по 108 из 108.
 1. #101
  Offline
  Пророк

  Re: Грошова допомога постраждалим у війні!


  ГО "Братерство учасників АТО Полтавщини"
  УВАГА ВСІМ НЕБАЙДУЖИМ ПАТРІОТАМ!!!!!
  У співзасновника нашої організації, людини, яка більше року захищала наш з вами спокій в зоні АТО на сході України – бійця батальйону «АЙДАР» Костянтина Фішера трапилася біда. Його поранили в бою під Горлівкою і щоб врятувати життя чоловіка, довелося йому ампутувати ногу. Дуже потрібні гроші на лікування. Важлива і потрібна кожна гривня. Не будьте байдужими, не залишайтеся осторонь чужого горя!!!!!! Він віддав своє здоров'я за нас з вами, за те, щоб тут – на рідній Полтавщині ми почували себе спокійно і безпечно!!! Давайте об'єднаємося і разом допоможемо нашому захисникові!!
  номер картки дружини (Фішер Валентина) 5168755404084473 картка Приват-Банку
  телефон дружини 0987958955


 2. #102
  Offline
  Пророк

  Re: Грошова допомога постраждалим у війні!


  Зараз багато повернулося бійців із зони АТО, в тому числі і бійці АТО з м.Полтави та нашої Полтавської області. Більшість із них при відвідуванні медичного закладу виявили у себе страшний діагноз - гепатит С.

  Я особисто спілкуюся з такими бійцями АТО з м.Полтави - вони, зробивши всі необхідні аналізи і виконавши попередні рекомендації медиків, стоять на черзі на лікування, але кошти з державного бюджету виділяються дуже мало, а ті які виділяються просто "розсовуються" по відповідним карманам під різними приводами......

  В інтернеті досить багато написано про цю проблему, але до державного чиновника не достукатися............... Локальними та поодинокими винятком є деякі обласні центри (або міста) на Западній Україні, де місцеві чиновники виділяють не заплановані кошти. Але це не про наше місто Полтава і не про нашу Полтавську облсть................бійці АТО з м.Полтави та нашої Полтавської області, в яких після повернення (через 1 рік, а хто і більше 1 року) із зони АТО і які безпосередньо в цій зоні отримали діагноз - гепатит С - нікому не потрібні, нажаль......... Для рідних, близьких і друзів це не під'ємні кошти............

  *****************************************

  PS:
  Що ж становить фактор ризику? В районі АТО це в першу чергу татуювання. 23% респондентів заявили, що робили татуювання або пірсинг до або під час перебування в зоні АТО. Слід враховувати, що 59% з усіх протестованих одружені або проживають у цивільному шлюбі, відповідно при захворюванні на вірусні інфекції, автоматично піддають ризику захворювання своїх близьких, оскільки ці особи є чоловіками найбільш репродуктивного віку (в середньому 34 роки)».

  Але ризики інфікування пов’язані не тільки з татуюваннями або медичними маніпуляціями. У зоні бойових дій іноді просто неможливо уникнути контакту з чужою кров’ю при виникненні поранень або надання допомоги пораненим. Тому й не приховує своїх емоцій Любов Миколаївна Струбчевська, мама 31-річного солдата 128-ої бригади з Вінницької області, який після поранення повернувся з війни з гепатитом С: «У липні 2014-го року під час мобілізації мій син здавав аналізи, які засвідчили відсутність вірусу. Через 4 місяці, після важкої контузії під містом Золоте він повернувся додому живий, але в госпіталі в нього діагностували гостру форму гепатиту С. Він розказував, що було багато крові, виносили поранених, жодного захисту чи дезінфекції, навіть звичайної води не було. Але зараз, навіть за сотні кілометрів від зони АТО, у разі відсутності вчасного ефективного лікування гепатит С може його вбити!»

  Сьогодні в Україні за бюджетні кошти лікування новітніми препаратами досі недоступне. Ефективність лікування інтерферонами, що в обмеженій кількості закуповуються державою, не перевищує 50%, є довготривалим та супроводжується серйозними побічними ефектами. Але у поєднанні пегінтерферону з новітнім препаратом прямої дії «Софосбувіром» ефективність лікування сягає понад 90%, при цьому термін лікування скорочується до 3 місяців, а кількість побічних ефектів значно зменшується.

  Вартість лікування для бійців АТО (з діагнозом гепатит С) є досить не посильною.........
 3. #103
  Offline
  Пророк

  Re: Грошова допомога постраждалим у війні!


  Вікторія Мірошніченко
  15 год. ·

  #Дуже_важливо
  Сонечка мої ! В 66- й шпиталь в Красноармійськ дуже потрібні спортивні костюми та футболки хлопцям. Також капці. Форми розрізають і хлопці роздіті! Виручайте !
  Разом з Эдуард Хатмуллин

  Вікторія Мірошніченко Луганська обл.
  м. Северодонецьк
  Нова Пошта -2 ( як що більше 30 кг , то 1-ше)
  0957194697
  Мірошніченко Вікторія Миколаївна
  ( Дуже велике ПРОХАННЯ підписати ( записочка в посилці) так, як Ви підписані в фейсбуці. Щоб я потім не. їхала розумом та не витрачала час на пошуки для звітів)


  Костянтинівка
  Донецької обл.
  Нова пошта-2
  0505254208
  Хатмуллин Едуард
  ( Ед не встигає робити звіти! В нього там просто загон)
 4. #104
  Offline
  Пророк

  Re: Грошова допомога постраждалим у війні!


  "Ситуація, в якій дійсно дуже потрібна допомога! Сергій - артилерист 5 УДА. Тобто ні офіційного статусу, ні ЗП, ні підтримки від держави. Отримав поранення в травні 2016 неподалік Авдіївки. 152 калібр. Жахливі поранення: ліва рука з пластиною, осколки в ногах, животі, легенях, спині. Ліва нога постраждала надзвичайно, збирали її по шматочках. Говорили, що ходити не буде, хіба на милицях. Але один із реабілітологів створив диво. Зараз є надія.
  Хоча лікування триває вже понад рік і в родини великі борги, потрібна реабілітація в Клевані. Ціна питання - кошти на 160 літрів дизпалива! Сергій зараз в Полтаві. Давайте допоможемо йому, полтавці! Покажімо свою гостинність захисникові.
  Кошти перераховувати сюди: 4149 4393 9624 5668 (Меркулов)."
  https://www.facebook.com/pl.volonter...20923904665618
 5. #105
  Offline
  Пророк

  Re: Грошова допомога постраждалим у війні!


  "Дорогі друзі! Потрібна ваша фізична допомога в розвантаженні гуманітарної допомоги, що прямує зі Львова до Полтави!
  Треба зібратися завтра, 8 липня, біля центрального входу в Дендропарк. Точний час повідомлю пізніше!!!, тому бажаючі долучитися – залишайте свої контакти в коментарях чи надсилайте в особисті повідомлення.
  Мета – допомогти полтавським лікарням та малозабезпеченим мешканцям міста. Адже більшість вантажу – це ліжка, милиці, візки для людей з особливими потребами й одяг.
  Нам досі потрібні ще гроші для проплати доставки – 10 800 грн. Тож, хто має можливість і бажання допомогти, кошти можна скинути мені на картку: 5168757297631808 (Ямщиков В.В)."
  https://www.facebook.com/vadim.yamsh...41915646093056
 6. #106
  Offline
  Новачок

  Re: Грошова допомога постраждалим у війні!


  Миниролик о посещении Полтавского волонтерского центра
 7. #107
  Offline
  Пророк

  Re: Грошова допомога постраждалим у війні!


  "Мальчики и девочки. Я конечно понимаю, что на носу новогодние праздники и нужно и подарками закупиться и продуктами и зеленым горошком на оливье. НО! Я еще не помню ни единой акции, где в посте о призыве принять участие не было НИ ОДНОГО комментария, о готовности участвовать. У нас еще 400 детей жду своих Дедов Морозов. Не оставайтесь равнодушными!!!!!! Ведь их отцы отдали самое главное, что у них было - жизнь, за нашу с вами мирную праздничную предновогоднюю суету.
  Очень прошу, если вы не можете участвовать в акции, сделайте хотя бы перепост.
  Ведь для семей погибших и раненных, очень важно понимание, что мы их не забыли, и помним каждую семью, которая потеряла отца, сына, брата.
  Условия акции все те же.
  В акции принимают участие дети погибших, тяжело раненных, бывших в плену ребят и некоторые многодетные семьи АТОшников.
  Мы не собираем деньги на карточку, мы не собираем помощь. У нас есть база данных погибших и раненных. Для того чтобы поучаствовать в акции вам нужно написать в комментарии о своей готовности. В личку вы получите координаты семьи, возраст и количество детей.
  Далее, уже ваше решение, как помочь. Вы можете самостоятельно выбрать подарок, вы можете связаться с семьёй и спросить, чтобы им хотелось бы получить в подарок. Вы можете перечислить деньги на КАРТОЧКУ СЕМЬИ, которую вам даст сама семья. Мы не собираем номеров карточек семей.
  Информацию о семье вы можете получить в личку от меня или от девочек отмеченных в этом посте. "
  https://www.facebook.com/permalink.p...00011151186972
 8. #108
  Offline
  Приезжий

  Re: Грошова допомога постраждалим у війні!


  Тема нужная, но что-то заглохла...
+ Ответить в теме
Страница 11 из 11

Похожие темы

 1. Допомога Дендропарку продовжується
  ангел в разделе Новини Полтави
  Ответов: 6
  Последнее сообщение: 26.04.2011, 15:37
 2. Україна в другій Світовій війні
  admin в разделе Політика та Історія
  Ответов: 11
  Последнее сообщение: 27.06.2010, 11:58
 3. собаці потрібна допомога
  aneisha в разделе Звіри
  Ответов: 5
  Последнее сообщение: 24.02.2010, 01:44

Теги для этой темы