Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей74Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 11 из 11
Показано с 101 по 102 из 102.
 1. #101
  Offline
  Пророк

  Re: Грошова допомога постраждалим у війні!


  ГО "Братерство учасників АТО Полтавщини"
  УВАГА ВСІМ НЕБАЙДУЖИМ ПАТРІОТАМ!!!!!
  У співзасновника нашої організації, людини, яка більше року захищала наш з вами спокій в зоні АТО на сході України – бійця батальйону «АЙДАР» Костянтина Фішера трапилася біда. Його поранили в бою під Горлівкою і щоб врятувати життя чоловіка, довелося йому ампутувати ногу. Дуже потрібні гроші на лікування. Важлива і потрібна кожна гривня. Не будьте байдужими, не залишайтеся осторонь чужого горя!!!!!! Він віддав своє здоров'я за нас з вами, за те, щоб тут – на рідній Полтавщині ми почували себе спокійно і безпечно!!! Давайте об'єднаємося і разом допоможемо нашому захисникові!!
  номер картки дружини (Фішер Валентина) 5168755404084473 картка Приват-Банку
  телефон дружини 0987958955


 2. #102
  Offline
  Пророк

  Re: Грошова допомога постраждалим у війні!


  Зараз багато повернулося бійців із зони АТО, в тому числі і бійці АТО з м.Полтави та нашої Полтавської області. Більшість із них при відвідуванні медичного закладу виявили у себе страшний діагноз - гепатит С.

  Я особисто спілкуюся з такими бійцями АТО з м.Полтави - вони, зробивши всі необхідні аналізи і виконавши попередні рекомендації медиків, стоять на черзі на лікування, але кошти з державного бюджету виділяються дуже мало, а ті які виділяються просто "розсовуються" по відповідним карманам під різними приводами......

  В інтернеті досить багато написано про цю проблему, але до державного чиновника не достукатися............... Локальними та поодинокими винятком є деякі обласні центри (або міста) на Западній Україні, де місцеві чиновники виділяють не заплановані кошти. Але це не про наше місто Полтава і не про нашу Полтавську облсть................бійці АТО з м.Полтави та нашої Полтавської області, в яких після повернення (через 1 рік, а хто і більше 1 року) із зони АТО і які безпосередньо в цій зоні отримали діагноз - гепатит С - нікому не потрібні, нажаль......... Для рідних, близьких і друзів це не під'ємні кошти............

  *****************************************

  PS:
  Що ж становить фактор ризику? В районі АТО це в першу чергу татуювання. 23% респондентів заявили, що робили татуювання або пірсинг до або під час перебування в зоні АТО. Слід враховувати, що 59% з усіх протестованих одружені або проживають у цивільному шлюбі, відповідно при захворюванні на вірусні інфекції, автоматично піддають ризику захворювання своїх близьких, оскільки ці особи є чоловіками найбільш репродуктивного віку (в середньому 34 роки)».

  Але ризики інфікування пов’язані не тільки з татуюваннями або медичними маніпуляціями. У зоні бойових дій іноді просто неможливо уникнути контакту з чужою кров’ю при виникненні поранень або надання допомоги пораненим. Тому й не приховує своїх емоцій Любов Миколаївна Струбчевська, мама 31-річного солдата 128-ої бригади з Вінницької області, який після поранення повернувся з війни з гепатитом С: «У липні 2014-го року під час мобілізації мій син здавав аналізи, які засвідчили відсутність вірусу. Через 4 місяці, після важкої контузії під містом Золоте він повернувся додому живий, але в госпіталі в нього діагностували гостру форму гепатиту С. Він розказував, що було багато крові, виносили поранених, жодного захисту чи дезінфекції, навіть звичайної води не було. Але зараз, навіть за сотні кілометрів від зони АТО, у разі відсутності вчасного ефективного лікування гепатит С може його вбити!»

  Сьогодні в Україні за бюджетні кошти лікування новітніми препаратами досі недоступне. Ефективність лікування інтерферонами, що в обмеженій кількості закуповуються державою, не перевищує 50%, є довготривалим та супроводжується серйозними побічними ефектами. Але у поєднанні пегінтерферону з новітнім препаратом прямої дії «Софосбувіром» ефективність лікування сягає понад 90%, при цьому термін лікування скорочується до 3 місяців, а кількість побічних ефектів значно зменшується.

  Вартість лікування для бійців АТО (з діагнозом гепатит С) є досить не посильною.........
+ Ответить в теме
Страница 11 из 11

Похожие темы

 1. Допомога Дендропарку продовжується
  ангел в разделе Новини Полтави
  Ответов: 6
  Последнее сообщение: 26.04.2011, 15:37
 2. Україна в другій Світовій війні
  fragov в разделе Політика та Історія
  Ответов: 11
  Последнее сообщение: 27.06.2010, 11:58
 3. собаці потрібна допомога
  aneisha в разделе Звіри
  Ответов: 5
  Последнее сообщение: 24.02.2010, 01:44

Теги для этой темы