Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей386Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 7 из 35
Показано с 61 по 70 из 346.
    Sky
    Небо в твоїх очах ©

Re: Викрадення українських громадян Росією

Karen, нєєєєє, воно ядовите, ніззя. Хай краще Мєдвєдєва із'їсть.

المزيد من النفط

Ответ Сообщение от Sky Посмотреть сообщение
    Karen, нєєєєє, воно ядовите, ніззя. Хай краще Мєдвєдєва із'їсть.
    Не турбуйтесь з приводу отруйності. Вони вживають виключно перевірені, корисні, екологічно чисті харчі. І про їх здоров'я дбають кращі лікарі.

ПЕРЕВІРЕНО--ВЖИВАТИ У ЇЖУ МОЖНА.
    Sky
    Небо в твоїх очах ©

Karen, ну так то ж харчі, а організм Х-ла виробляє сам виробляє отруту, безпечну для нього самого (окрім його мозку), але надзвичайно небезпечну для інших.
    Пророк

Пророк

Николай Полозов ‏@Moscow_advokat 2 минуты назад
    Надежда Савченко жива. Не поддавайтесь на провокации и фейки.
    Пророк

Альо. народ уже в курсах, що в Москві, на акції пам'яти Нємцова, поліцаї схопили нардепа, делегата Ради Європи, людину з диппаспортом Олексія Гончаренка і мають намір "проводити з ним слідчі дії у зв'язку з подіями в Одесі"?????
    Нардеп Алексей Гончаренко задержан и будет передан представителям Следственного комитета РФ для проведения дальнейших процессуальных действий.
    Об этом сообщили в столичном главке МВД в Москве, пишет Интерфакс.
    При этом там не назвали причин задержания украинского депутата.
    Вместе с тем источник Интерфакса сообщил, что Гончаренко может стать фигурантом возбужденного в России уголовного дела в связи с событиями в Одессе 2 мая 2014, когда во время пожара в Доме Профсоюзов после уличных столкновений погибли несколько десятков человек.
    потрібен новий заручник після смерті Савченко?
    я не чув, щоб наше МЗС викликало Зурабова з цього приводу. Клімкін полетів до Японії.
    Пророк

А яким боком кацапський суд до Одеси? Давайте Лаврова в Києві затримаємо і будемо судити за вбивство Немцова, напрімер.
    Пророк

Ответ Сообщение от Victorious Посмотреть сообщение
    Альо. народ уже в курсах, що в Москві, на акції пам'яти Нємцова, поліцаї схопили нардепа, делегата Ради Європи, людину з диппаспортом Олексія Гончаренка і мають намір "проводити з ним слідчі дії у зв'язку з подіями в Одесі"?????
    сам факт задержания - конечно печалька.
    а с другой стороны этого мудака нужно было б вслед за чечетовым выбросить. так шо хай лучше его подержат, а Савченко отпустят))
    Пророк

Tail, я знаю складний політичний шлях і регіональне минуле Гончаренка, але вірю в його щирість і не сумніваюсь в його корисність для України.
    знаю його гіперактивну позицію в Раді Європи з перших рук, ніфіга б не вийшло з ізоляцією там Росії, якби не він.
    він очолив Одеську облраду після Майдану, і це на 50%+ його заслуга, що там не змогли нічого намутити. другі 50% - Одеський майдан. менти взагалі були по інший бік барикад.
    нарешті, це сміливий хлопець, який піднімав наш прапор в окупованому криму і донецьку і не боявся дискутувати, якщо це можна так назвати, з фашистокацапами у прямому ефірі. я дуже хочу, щоб у нього все було якнайкраще, і ще - щоб наше МЗС зайнялось своїми справами. для початку викликало на килим Зурабова, прямо зараз.

Ответ Сообщение от Merry Corpse Посмотреть сообщение
    А яким боком кацапський суд до Одеси? Давайте Лаврова в Києві затримаємо і будемо судити за вбивство Немцова, напрімер.
    це була б адекватна відповідь. тапк варто було зробити ще після арешту Савченко.
    на той час ми мали десятки полонених російських військових. чому і на яких умовах їх відпустили - питання повисло у повітрі.
    Пророк

Путинская Раша системно ведет себя так, будто бы Украины, как независимого государства нет.
    Она заводит уголовные дела на наших граждан, в связи с событиями, которые происходил в нашей стране.
    Она заводит уголовные дела просто по поводу событий, которые происходил в нашей стране.
    Она заезжает сюда "гуманитарными конвоями", игнорируя пограничные и налоговые законы нашей страны и пограничников и таможенников, соответственно.
+ Ответить в теме
Страница 7 из 35