Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей386Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 35 из 35
Показано с 341 по 346 из 346.
 1. #341
  Offline
  Пророк

  Re: Викрадення українських громадян Росією


  Hennadii Afanasiev

  Як змінилося життя екс-політв’язня Кремля Юрія Солошенка?
  Одне з останніх та дуже рідких інтерв'ю. Сподіваюсь що після лікування життя колишнього бранця зміниться ще більше!
  Дуже дякую за допомогу Президенту Петру Порошенко та дивовижній волонтерці Anna Anna... не уявляю щоб пан Юрій робив би без Вас.  Не вірив у Росію-ворога: як змінилося життя екс-політв’язня Кремля Юрія Солошенка

  * * *

  Hennadii Afanasiev

  Величезна хвиля піднялась за Романа Сущенко. А що Олег Сенцов? Забули? Того хто був на майдані? Того хто кидав коктейлі?
  Той хто з небагатьох з Вас був при захисті Криму. Чи треба дочекатись коли постане питання,- «хто ж з нас буде брати яму?» Він там. Справжній герой. З тих хто почав воювати до того як почалася війна.
  Чи не забули Ви журналісти і про нього? Він не їхав до країни агресора, Він не вчинив жодного кроку щоб в ньому сумніватись!


 2. #342
  Offline
  Пророк

  Re: Викрадення українських громадян Росією


 3. #343
  Offline
  Пророк

  Re: Викрадення українських громадян Росією


  Путинские мрази!
  В истории человечества такого еще не было!


  Коментар МЗС України у справі незаконно утримуваних на території РФ громадян України О.Сенцова та О.Кольченка

  Міністерство закордонних справ України засуджує рішення російської сторони щодо неможливості передачі Україні відповідно до Конвенції про передачу засуджених осіб незаконно засуджених громадян України Олега Сенцова та Олександра Кольченка.

  Незважаючи на наявність в особових справах Олега Сенцова та Олександра Кольченка паспортів громадян України, а також офіційні заяви під час судових засідань, що вони ніколи не зверталися і не збираються звертатися до російських органів з метою оформлення російського громадянства і російських документів, оскільки є громадянами України, російська сторона не визнає українського громадянства наших співвітчизників.

  МЗС України категорично відхиляє аргументацію російської сторони щодо автоматичного набуття громадянами України Олегом Сенцовим та Олександром Кольченком громадянства Російської Федерації в порядку, визначеному так званим «Договором про прийняття в Російську Федерацію Республіки Крим та утворення у складі Російської Федерації нових суб’єктів від 21 березня 2014 року», оскільки цей документ суперечить імперативним нормам загального міжнародного права та відповідно до статті 53 Віденської конвенції про право міжнародних договорів від 1969 року є нікчемним.

  Дії російської сторони щодо поширення громадянства Російської Федерації на громадян України, які проживають на тимчасово окупованій території Автономної Республіки Крим та міста Севастополь, є грубим порушенням норм і принципів міжнародного гуманітарного права та зобов’язань Російської Федерації як держави-окупанта, які випливають зі статті 45 Гаазької Конвенції 1907 року та статті 47 Конвенції про захист цивільного населення під час війни 1949 року.

  У цьому зв’язку Міністерство черговий раз звертає увагу російської сторони на Резолюцію ГА ООН A/RES/68/262 «Територіальна цілісність України» від 27 березня 2014 року, Бакинську Декларацію та Резолюції Парламентської Асамблеї ОБСЄ (28 червня – 2 липня 2014 р.) та наголошує, що громадяни України, які проживають на тимчасово окупованій території Автономної Республіки Крим і міста Севастополь і які добровільно не подавали клопотання про набуття іноземного громадянства, є виключно громадянами України і не можуть визнаватися ні громадянами Російської Федерації, ні особами з множинним громадянством.

  Міністерство закордонних справ України вимагає від російської сторони припинити незаконні дії щодо примусового визнання Олега Сенцова та Олександра Кольченка російськими громадянами, а також забезпечити їхнє безумовне звільнення та повернення в Україну.
 4. #344
  Offline
  Пророк

  Re: Викрадення українських громадян Росією


  Fahrenheit Vision

  BRAVO! Johnny Depp!
  IMPRISONED FOR ART project started with Hollywood celebrity support of world known Ukrainian film-maker
  Oleg Sentsov who is jailed Russian court for more then 20 years over terror offences for expression of political views. 5. #345
  Offline
  Пророк

  Re: Викрадення українських громадян Росією


  Peter Gabriel, Johnny Depp Lead Voice Project's 'Imprisoned for Art' Campaign
 6. #346
  Offline
  Пророк

  Re: Викрадення українських громадян Росією


+ Ответить в теме
Страница 35 из 35

Похожие темы

 1. Ответов: 0
  Последнее сообщение: 28.09.2011, 11:14
 2. Ответов: 0
  Последнее сообщение: 05.07.2010, 10:56
 3. Москалі й далі Майданом лякають громадян Росії
  Taraslt в разделе Політика та Історія
  Ответов: 18
  Последнее сообщение: 02.03.2008, 00:22
 4. Увага!Викрадення Запорізьких Регалій ФСБ(Росії)!
  Taraslt в разделе Політика та Історія
  Ответов: 1
  Последнее сообщение: 08.01.2007, 11:44