Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей386Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 34 из 35
Показано с 331 по 340 из 346.
    Пророк

Re: Викрадення українських громадян Росією

Ко мне больше полугода не допускали консула. Я требовал консула, а мне говорят: "Он отказывается от вас и не хочет с вами встречаться". Лишили меня адвокатской поддержки всякими ухищрениями. Они настолько нагло и уверенно себя вели, чувствовали, что им все сойдет с рук. Я написал более 40 ходатайств и заявлений. Мне ни на одно из них не было ответа. И когда я написал жалобу в Генеральную прокуратуру, мне пришло, что "вам все ответы даны", что "от консула вы отказались сами", и вообще все с точностью до наоборот.

В самом начале опер мне сказал: "Если вы примете российское гражданство, мы переведем вас в статус свидетеля, будете под защитой закона, и можем семью вам перевезти". Я им говорю: "Как вы себе представляете, я – тут, семья – там. И с какой стати?" – "Ну мы напишем выступление, вы выступите".

Лубянский клистрон

Пророк

"Олеже, в мене сьогодні дуже багато справ. І всі ці справи пов’язані лише з тобою. Я буду боротися до останньої кровиночки, до останньої клітиночки своєї, доки ти не повернешся додому. І не буду відпочивати і не буду складати руки, допоки ти не повернешся", – Геннадій Афанасьєв.

Сенцов став особистим ворогом Путіна – Геннадій Афанасьєв
    Пророк

Кримський політв'язень, втікши із Криму, у Києві розповість про своє переслідування

У середу, 17 серпня, о 12-00 в УКРІНФОРМ (вул. Богдана Хмельницького 8/16) відбудеться прес-конференція з приводу резонансної втечі кримського політв’язня Юрія Ільченка з-під так званого "домашнього арешту" в Севастополі після тривалого незаконного ув’язнення на материкову Україну.

2 липня 2015 року Юрій був затриманий співробітниками ФСБ та ЦПЕ та поміщений на 11 місяців у СІЗО міста Сімферополь. Його звинуватили в тому, що в публікаціях у своєму блозі та соціальних мережах не визнавав анексію і окупацію Криму Росією та називав війну, яку Росія веде на Сході України війною. Юрію інкримінували 280 і 282 статті кримінального кодексу Російської Федерації – публічні заклики до здійснення екстремістської діяльності і розпалювання міжнаціональної ненависті або ворожнечі. У червні 2016 його звільнили під домашній арешт, і йому пощастило втекти на материкову частину України.

Юрій розповість про те:

як це – бути звинуваченим і потрапити за грати за реалізацію права кожної людини на вільне вираження своїх думок (ст. 10 Європейської конвенції з прав людини)

Що відбувається в кримських окупаційних тюрмах

Учасники прес-конференції

Юрій Ільченко, кримський політв’язень

Рефат Чубаров, голова Меджлісу кримськотатарського народу

Алім Алієв, співзасновник громадської організації “Крим SOS”

Контакти для ЗМІ

098 782 84 96, Юлія Федотовських, j.fedotovskyh@krymsos.com
    Пророк

браво.

мене бентежить відсутність офіційної реакції на викрадення Панова. на відео він з явними слідами катувань. ким би вн не був, з українського боку мають лунати заяви про катування, вимоги надати адвоката, зустрічі з правозахиснками (якщо в Криму неможлива робота консула). може я щось пропустив.
    Пророк

Сиротюк ("Свобода") про Клімкіна:
    Міністр закордонних справ Клімкін, ..., каже, що Україна на відміну від Грузії не розриватиме дипломатичних відносин з РФ, бо там перебувають мільйони українців, права яких треба захищати.
    Лиш за два з половиною роки війни жодного прикладу захисту українців ні в Росії, ні на окупованих територіях ми так і не побачили. Окрім захисту нашої шоколадної брестської фортеці у Ліпецьку.
    Пророк

Уже все больше похоже на берлинскую стену.
    ------------------------------------------------------------

Крымский политзаключенный Юрий Ильченко, срезав электронный браслет, добирался до материковой Украины автостопом. Админграницу переходил через заминированный лес. О подробностях побега с оккупированного полуострова Ильченко рассказал сегодня на пресс-конференции в Киеве, передает корреспондент ЛІГА.net.

"Накануне дня России я надел отцовскую куртку и взял мамину палочку, так как хотел, чтобы камеры наблюдения и те люди, которые следили за мной, не сразу меня узнали. Камеры были развешаны везде, я сам видел, как их устанавливали. Выбежав из дому, срезал браслет с ноги. Потом бежал полтора часа, до границы добирался автостопом", - сообщил Ильченко.

По его словам, на следующий день квартиру его родителей, где он находился под домашним арестом, пришли около десятка полицейских и военных с собаками, которые пытались взять его след.

"Им это не удалось, так как я несколько раз менял машины, а часть пути шел пешком. Переходил границу через заминированный лес наугад и полагался только на Всевышнего. Я думал: будет как будет, главное - не попасть обратно в тот ад (в крымское СИЗО, в котором Ивченко удерживали 11 месяцев, - ред.)", - отметил он.

Когда Ильченко пересекал админграницу, его, вероятно, заметили российские пограничники, и ему пришлось около 40 минут неподвижно пролежать на земле. "Когда я вышел на дорогу, то думал, что нахожусь уже на нашей территории. Но ко мне обратился солдат по-русски, и я понял, что это нейтральная территория и что за несколько десятков метров от него стоит наш солдат. И я побежал. Он не сориентировался и не начал стрелять, хотя побежал за мной. Когда я подбежал к нашему солдату, я крикнул: остановите его. И пробежал к месту, где проверяют документы (к украинскому пункту пограничного контроля, - ред.)", - сказал Ильченко.

Он отметил, что на пункте пропуска он предоставил пограничникам свой украинский паспорт, так как от российского гражданства, будучи в Крыму, он отказался, и объяснил, что сбежал из-под ареста. По словам Ильченко, он хотел бы жить во Львове, и добавил, что на сегодняшний день его родители уже выехали из оккупированного Севастополя на материковую Украину.

liga.net
    Пророк

Переважно били у в'язниці по нирках, ребрах, голові, а також в щелепу для того, щоб не залишалося синців. В основному це робили співкамерники, яким обіцяли за це – як вони самі зізналися, коли перебували у стані алкогольного сп'яніння – менший термін ув'язнення або умовно дострокове визволення.

При цьому мене з першого ж дня ув'язнення співкамерники агітували прийняти російське громадянство, кажучи, що це змінить ставлення до мене і полегшить моє становище тим, що я отримаю менший строк. Або й взагалі, якщо співпрацювати з ФСБ і пощастить – отримаю свободу.

Останній "смотрящий", головний у камері серед ув'язнених, відразу як зайшов, то сказав мені, що якби я був за Росію, то був би його найкращим другом, а так він влаштує мені "справжнє тюремне життя".

До мене серед усіх співкамерників ставилися найгірше. Зверталися до мене переважно: "тварино", "бандера" (що я не вважав за образу, бо для мене Степан Бандера – це національний герой, але вони вкладали у це слово негативний сенс), "хохол".

Говорили постійно, що я ніхто і ніщо. Намагалися примушувати робити брудну роботу, прибирання, а коли відмовлявся – били. Хоча, в принципі, це було несправедливо навіть за їхніми кримінальними поняттям, оскільки попередньо вони говорили, що за політичні погляди у тюрмі не карають. Співкамерники постійно висловлювали погрози щодо зґвалтування та різних сексуальних збочень, які на щастя, не реалізували.

Коли до камери заходили старі ув'язнені, люди з інвалідністю, то мені казали їх бити. Я відмовлявся це робити – тоді били мене. Я жодного разу нікого не вдарив.

Камери ("целі") були переповнені. Я навіть не мав свого власного спального місця. Спали ми по черзі. Часом доводилося спати на підлозі.

Ковдру видали через 10 місяців після ув'язнення. Власний комплект спальної білизни за 11 місяців так і не видали. А горнятко, ложку і тарілку видали через 9 місяців після того, як я "заїхав" до в'язниці. При цьому ложка була зламана.

По кілька місяців не надавали можливості передати мені потрібні ліки.

24 години на добу примушували спати при яскравому світлі, яке ніколи не вимикалося, причому я спав на верхній нарі, і лампочка була на відстані кілька десятків сантиметрів від мене. Постійно голосно працював телевізор.

Іноді зовсім позбавляли сну. Наприклад, казали, щоб я вдягнув георгіївську стрічку на 9 травня, а коли відмовився, сказали: "Для тебе немає спального місця" – і не давали спати 4 доби. Примушували стояти або, коли вже не міг стояти, – сидіти на табуретці. Коли починав засинати – били.

Коли я був майже непритомний через низький тиск, співробітники спецслужб щипали мене і били до синців, кажучи, що я симулюю. Хоча, коли приїхала швидка – мене забрали до лікарні і робили уколи (це відбувалося у севастопольському ізоляторі тимчасового утримання).

Співробітники спецслужб примусили лікаря написати довідку, що це була симуляція. Так само, як у перший день утримання, коли робилися медичні довідки з лікарні, психоневрологічного диспансеру тощо – співробітники спецслужб диктували лікарям, що писати. Коли проводилася медико-психологічна експертиза, ніхто не проводив передбачені нею тести, хоча їх "проведення" було зазначено у висновках експертизи.

Під час мого етапування мене навмисно багато годин тримали у так званій "кишці" – коридор у підвалі, де підлога була залита водою, а іноді не працювала єдина лампочка. Там збиралося до 80-100 людей, було дуже душно, і навіть якщо комусь ставало зле і люди втрачали свідомість, треба було годинами стукати у двері, щоб прийшов лікар.

Так само довго тримали у так званих "боксиках" – невеличкі кімнати, де також набивалося багато людей, які очікували обшуку перед виїздом та після приїзду до СІЗО.

За 11 місяців мого перебування у слідчому ізоляторі я мав лише одну зустріч із батьками, яка проводилася через ґрати і скло. Ми мали розмовляти за допомогою приладу, схожого на телефон – але він не працював, тому я майже не чув того, що говорили батьки, а вони не чули мене.

Чинили перешкоди для мого спілкування із моїми приватними адвокатами. Наприклад, адвокат міг чекати зранку до вечора – і не отримати дозволу зустрітися зі мною у СІЗО.

Харчування було настільки поганим і мало нудотний запах, що сніданок і вечерю взагалі не брали. Першу страву, що давали на обід, їли лише після того, як додавали туди щось із того, що нам передавали "зі свободи" і кип'ятили. Друга страва у вигляді злиплих макаронів, була лише два рази на тиждень і вважалася у в'язниці за свято. Решта днів давали неїстівну недоварену кашу.

Били за те, що розмовляв українською та кримськотатарською мовами. Примушували говорити лише російською мовою.

Забороняли спілкуватися будь-якими іноземними мовами. Забороняли читати книжки.

pravda
    bvn
    йог на танке

Також про нього є непоганий відео-сюжет:
    Пророк

Похищение со снотворным

Здесь о русских и не из Украины. Но стоит почитать.
    Пророк

Зустріч матері й сина в російській в'язниці

У день прибуття в колонію з 9:00 і до 16:00, тобто сім годин «дорогоцінного часу» пішло на перевірку й очікування сина.

У колонії годують дуже погано. У супі налита просто вода і самотньо плаває кілька. Через брак вітамінів в ув'язнених випадають зуби.

У загонах багато крадіжок. У Саші вкрали робу і простирадло. Всі ці речі на окремому списку, тому нові не видають.

Як тільки я вийшла з колонії, з сином стали «працювати» співробітники федеральної служби безпеки. На допиті або бесіді (що це було, я не знаю) вони морально тиснули на Олександра, погрожували тим, що «твоя мама не долетить додому; дорогою з Кірова вона зникне».

* * *
    Петро Порошенко
    Володимир Жемчугов і Юрій Супрун звільнені з полону!
    Їм буде надано необхідну медичну допомогу.

Ми продовжимо боротьбу за звільнення усіх українців.

* * *

Eugeny Spirin
    Жемчугова освободили из плена "ЛНР". Без рук, слепой и очень больной Жемчугов, которого "МГБ" "ЛНР" обвиняло в диверсиях. С ним возле моста на Счастье обменяли бывшего сбушника Супруна.

Меняли 2 на 4. Три боевика и одна женщина ушли в "ЛНР". За больного мужчину и 100 лнеровцев не жалко.

Фото Тандита.

+ Ответить в теме
Страница 34 из 35