Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей386Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 33 из 35
Показано с 321 по 330 из 346.
 1. #321
  Offline
  Пророк

  Re: Викрадення українських громадян Росією


  Вражеская пресса
  http://www.aif.ru/society/people/ee_...lat_na_ukraine

  А кстати да, когда она сухую голодовку закончила?

 2. #322
  Offline
  бог

  Re: Викрадення українських громадян Росією


  Ответ Сообщение от Barыga Посмотреть сообщение
  Вражеская пресса
  http://www.aif.ru/society/people/ee_...lat_na_ukraine

  А кстати да, когда она сухую голодовку закончила?
  ...если делать вывод по тому, как она себя вела в аэропорту, то ещё голодает...
 3. #323
  Offline
  Пророк

  Re: Викрадення українських громадян Росією


  який несподіваний поворот сюжету.
  В отношении бойцов 92-й бригады ВСУ Александра Свидро и Павла Долженко, взявших плен российских ГРУшников Александра Александрова и Евгения Ерофеева, открыто уголовное производство, и они находятся под домашним арестом. Об этом 25 мая заявил командир 92-й отдельной механизированной бригады ВСУ Виктор Николюк, сообщает Hromadske.

  По его словам, военная прокуратура подозревает военнослужащих в организации контрабанды в "транснациональных масштабах" и в убийстве Андрея Галущенко и Дмитрия Жарука, которые работали в мобильной группе, боровшейся с контрабандой в зоне АТО.

  Отмечается, что благодаря Свидро и Долженко Украина получила доказательство участия регулярных подразделений Вооруженных сил России в боях на Донбассе.

  Николюк рассказал, что его подчиненным кроме покушения на убийство инкриминируют перевозки наркотиков на 25 млн грн и еще на миллион обычной контрабанды.

  Также сообщается, что комбриг вместе с Свидро и Долженко непосредственно принимал участие в захвате российских спецназовцев. Сейчас военная прокуратура считает Николюка организатором группировки по "крышеванию" контрабанды и осуществившегопокушение на группу "Эндрю". Николюк все обвинения отвергает.
 4. #324
  Offline
  Пророк

  Re: Викрадення українських громадян Росією


  Alexey Starostin

  Еще раз о "Громадськом")))

  Подчас наши "журналисты" настолько удивляют топорностью своих фейков, что поневоле задумываешься: это они нас настолько тупыми считают или же сами умом не блещут? Простой пример: мое внимание привлекла статья "хромадського" "Бійці, які захопили в полон Алєксандрова та Єрофєєва, знаходяться під арештом" (пруф ниже).

  Читаем: "Бійці, завдяки яким Україна має доказ участі регулярних підрозділів Збройних сил Росії у боях на боці сепаратистів, перебувають під домашнім арештом. Як повідомив комбриг 92-ї бригади Віктор Ніколюк, розвідникам Олександру Свідро і Павлу Долженку, окрім замаху на вбивство, інкримінують перевезення наркотиків на 25 мільйонів гривень і ще на мільйон звичайної контрабанди.

  Комбриг, який теж брав безпосередню участь у захопленні Єрофєєва і Александрова, відкидає звинувачення. Наразі військова прокуратура вважає його організатором угруповання, що кришувало контрабанду і здійснило замах на групу «Ендрю» Андрія Галущенка."

  Набираем в Гугл "кто взял в плен ГРУшников", получаем перечень бойцов, награжденных за эту операцию: "Заместитель командира взвода - командир отделения технического обслуживания бронетанковой техники взвода технического обеспечения механизированного батальона Евгений Залогин, разведчик-снайпер Андрей Ольхович-Новосадюк и старший помощник гранатометчика Станислав Шляхтович награждены орденом "За мужество" III степени. Такой же орден получил и старший водитель взвода Вадим Пугачев (посмертно)." Кроме них награждены также комвзвода, комроты и комбриг Николюк - это обычная практика. Но "хромадське" уверяет, что комбриг "...теж брав безпосередню участь у захопленні Єрофєєва і Александрова...". Гы-гы! Тоже с автоматом под минометным огнем полз к ГРУшникам?

  Я, например, в числе награжденных бойцов не углядел фамилий Свидро и Долженко. У "хромадського" зрение получше, видимо...
 5. #325
  Offline
  Пророк

  Re: Викрадення українських громадян Росією


  маленький, але важливий офтоп. про форму, невід'ємну від змісту.

  пропагандони від мінстеця охоче вдаються до прийому, до якого вдавались кацапи й покацаплені як мінімум з часів гонінь на українську мову початку 20-го століття: вживання спотворених українських слів для надання їм якогось неповноцінного звучання і, відповідно, для того, аби підкреслити "вищість" російської мови. у Булгакова в "Белой гвардии" так роблять денікінські офіцери, попередники нинішніх полонених кацапів. вони там переклали назву опери якогось кацапського композитора - "Разбитая ваза" - як "Розгепана макитра" і тішились своїй дотепності.

  пізніше кацапські агітатори вживали і дотепер вживають в російський текстах слова на кшталт "незалежнисть", "самостийнисть", "нэнька" і їм подібні. сенс такої маніпуляції - показати, що "нэзалежнисть" України, наприклад - це щось несправжнє, яке і поряд не лежало з "независимостью". їм і слово "громадське" муляє, не вкладається в їхній кацапський мозок. звідси така реакція. то лі дєло "Roshen", гламурно.

  нинішня шоколадна команда теж охоче називає тих, хто не хоче здаватись Хуйлу, "патриотычними дебилами" и т.п. Мета - вимазати в лайні, до якого вони звикли, саме поняття патріотизму. А йде вся ця посна х-ні зараз від медійного щура гаспадіна Ложкіна, який ніколи не приховував свого ставлення до України загалом і до мови зокрема. мета їхня - Україна без українців, або, іншими словами, "другая Россия". знущання з української мови, у воюючій країні, в кацапомовних текстах - така ж диверсія, як і збиття Ил-76 з українськими десантниками (підпадає під петрову амністію).

  ну і навряд чи якийсь там кацап Старостін краще знається в темі затримання ГРУшників, ніж командир 92-ї бригади.

 6. #326
  Offline
  Пророк

  Re: Викрадення українських громадян Росією


  Петро Порошенко:
  Нарешті!
  Юрій Солошенко і Геннадій Афанасьєв уже на борту українського літака і вилітають з Москви до України.
  Як довго ми боролися за цю мить!
 7. #327
  Offline
  Пророк

  Re: Викрадення українських громадян Росією
 8. #328
  Offline
  Пророк

  Re: Викрадення українських громадян Росією


  Ответ Сообщение от Enter Посмотреть сообщение
  https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net...91&oe=57FBBB10

  http://www.youtube.com/watch?v=y4BYpt6CQW8
  Первый довольно убедительно выступил. Второй... Как на комсомольском собрании. Вот чето вспомнилось! :))
 9. #329
  Offline
  Пророк

  Re: Викрадення українських громадян Росією


  Ответ Сообщение от Barыga Посмотреть сообщение
  Первый довольно убедительно выступил. Второй... Как на комсомольском собрании. Вот чето вспомнилось! :))
  Но в то же время, Геннадий Афанасьев не играет. Он такой и есть.

  Биография
  С 2007 года по 2012 год учился в Таврическом Национальном Университете им. В. И. Вернадского по специальности «Правоведение».[2] Увлекался спортом, музыкой, путешествиями, изучением иностранных языков, фотографией. Именно фотография стала для Геннадия основным хобби, которое переросло в работу. До весны 2014 года общественной деятельностью не занимался, но во время крымского кризиса поддерживал движение за единую Украину, стал участвовать в акциях протеста, покупал и развозил продукты и предметы первой необходимости воинским частям в Крыму, которые были заблокированы. Перед референдумом в Крыму Геннадий участвовал в записи видеороликов в поддержку проукраинских движений. Лично читал стихотворение Василия Симоненко «Де зараз ви, кати мого народу?».

  15 мар. 2014 г. crimeans-ukranians:
 10. #330
  Offline
  Пророк

  Re: Викрадення українських громадян Росією


  Після цього почалися вже серйозні катування.

  Вдягали протигаз на голову зі шлангом, відкручували нижній клапан і бризкали туди балончиком – починалося блювотиння, ти починав захлинатися в цьому, бо ти в масці.

  Коли захлинаєшся, маску знімають, дають понюхати нашатир – і все повторюють.

  Продовжилося тим, що під'єднували електричні дроти до статевих органів – і били струмом. Якщо удушення ще можна було витримати, це вже був інший біль. ТАК змушували ставити підписи на документах.

  Просто ставити підписи, і все.

  Я розумів, що там. Я бачив, що написано. Але я сам власноруч не писав, все було вже заготовлено, весь текст.

  Майже під кінець, коли вони вимагали укласти з нами угоду, мене роздягли, поклали на підлогу, якісь люди тримали – і паяльником коло тіла водили й розповідали, що буде, коли цей паяльник потрапить під мене.

  Найголовніше – у мене є мама – і вони погрожували добратися до неї. Це подіяло...

  Я себе засуджую, караю зараз за те, що не був міцніший. Я відмовився від своїх слів, але…

  Я підписав ті документи, і мене перевезли вже до Москви. З тими ж погрозами змусили виступити на телебаченні, сказати, що їм потрібно. Я пам'ятав, що зі мною робили останні дні – і не вірив, що хтось мене може захистити, аби це не повторилося. Тому я просто повторив те, що вони вимагали сказати.


  ...Росіяни виконали свої обіцянки – повезли мене до сучасного ГУЛАГу в Республіці Комі, до єдиної в Росії такої виправної колонії. Там я був навіть не в колонії, а в суворому бараці.

  Я не зможу вам це пояснити – хто там не був, не зрозуміє.

  Та й сам переїзд був дуже важким – на дворі 40-45 градусів, вагони так нагріваються, що їх треба охолоджувати пожежною машиною. Усередині – ні води, ні туалетів. Це загальні умови для російського арештанта. Вони так живуть, як тварини, інакше не сказати.

  ...Там, у Республіці Комі, я дуже тяжко захворів.

  Самого діагнозу я не знаю, мене перевіряють. На шкірі були дуже великі запалення, які не проходили, їх треба було лікувати, але ніхто цього не робив. Тому я їх вирізав. Ми з хлопцями рвали простирадло, перев'язували, потім прали і знову перев'язували. Брали ще якийсь дитячий крем і мазали ним – що могли, те й робили.

  Через деякий час мені почали приносити пігулки – антибіотики. Але через них почалось інше захворювання, бо пошкодився шлунок.  http://www.pravda.com.ua/articles/2016/06/17/7112077/
+ Ответить в теме
Страница 33 из 35

Похожие темы

 1. Ответов: 0
  Последнее сообщение: 28.09.2011, 11:14
 2. Ответов: 0
  Последнее сообщение: 05.07.2010, 10:56
 3. Москалі й далі Майданом лякають громадян Росії
  Taraslt в разделе Політика та Історія
  Ответов: 18
  Последнее сообщение: 02.03.2008, 00:22
 4. Увага!Викрадення Запорізьких Регалій ФСБ(Росії)!
  Taraslt в разделе Політика та Історія
  Ответов: 1
  Последнее сообщение: 08.01.2007, 11:44