Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей2Благодарности
  • 2 Сообщение от Sanjka129
+ Ответить в теме
Показано с 1 по 2 из 2.
    Постійний відвідувач

Гриценко о Путине

«Путин не остановится. Он хочет не только Украину, он хочет и Прибалтику, и другие страны. Это фашист. Когда мы это поймем, тогда не будет стоять вопрос: подать или не подать ему руку. Кто-то может себе представить: завтра или послезавтра прилетел в Киев Путин и что-то подписывает с нами. Можете это представить? Я – нет. Я думаю, что нашлись бы просто патриоты, которые бы его убили. И правильно сделали бы», – сказал Гриценко, присутствующие в студии встретили слова экс-министра аплодисментами. По материалам сайта http://gosduma2003.com/
    http://youtu.be/RGf2qw1QQ_k

Пророк

Re: Гриценко о Путине

Олег Канівець

Друзі!
    Роблю сьогодні непростий для себе крок, але, вважаю, що правильний. Заявляю про свій вихід із політичної партії "Громадянська позиція". Віддав цій партії більше 4-ох років. Працював щиро і самовіддано, багато зусиль поклав на її розбудову. В один час був заступником голови партії, очолював передвиборчий штаб кандидата в Президенти України від ГП у травні 2014 році, а також передвиборчий штаб партії на виборах до ВРУ у жовтні 2014 року. Не шкодую за пройдений у партії шлях, багато у мене є друзів та однодумців в ній. Перемоги та поразки ми пройшли разом. Дякую всім за співпрацю!

Мій крок щодо виходу із партії є вимушеним. Я не бачу доцільності перебувати в політичній силі, яка фактично перетворилася на фан-клуб однієї особи, всі мої намагання по реформуванню партії, залученню до неї нових, молодих, перспективних, самодостатніх та авторитетних людей зазнали поразки. Волюнтаризм керівника партії в прийнятті рішень, які потім схвалюються Радою та КоордРадою, веде партію в нікуди.

Останні рішення, які я не схвалюю і не сприймаю: 1) розпуск Київської міської регіональної організації (в електронному режимі, навіть не заслухавши організацію та її керівництво на публічному засіданні Ради партії); 2) скасування з’їзду партії вкінці лютого, що не дало можливості взяти ГП участь у місцевих виборах до об’єднаних громад 27-го березня.

Але, останній крок керівника партії, який змусив мене прийняти це непросте рішення - це його подальша толерація до церкви країни-окупанта, країни-агресора: російської православної церкви в Україні, тобто УПЦ МП. Вважаю це ганьбою для України, для партії "Громадянська позиція" і оскільки цей керівник партії і далі думає очолювати ГП, вважаю для себе єдиноправильним кроком - покинути лави цієї політичної сили.

+ Ответить в теме