Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей2641Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 85 из 195
Показано с 841 по 850 из 1942.
    бог

re: Україна

Пророк

Народ мій є!
    Народ мій завжди буде!
    Ніхто не перекресле мій народ!
    Пощезнуть всі перевертні й приблуди.
    І орди завойовників заброд!
    бог

Санскрит – мова праукраїнська

...Наш славетний мовознавець Олександр Потебня, вивчаючи найдавнішу усну народну творчість, дійшов висновку, що початки нинішньої української мови сягають 40 тисяч років.
    ...А тепер про санскрит. Дослівно це слово означає: культурна упорядкована мова.
    ...Вагомим підтвердженням зв’язку санскриту з Україною є те, що навіть у сучасній українській мові та її діалектах залишилося чимало санскритських слів: куля, уста, ураз, вії, віяти, вішати, війна, річ, ніс, ніч, брат, кат, мла, мана, рута, таїна, напад, пан, пані, панна, рай, біда, честь, пошана, санітар, асистент і багато, багато інших...

bvn
    йог на танке

Ответ Сообщение от Jedi_Lee Посмотреть сообщение
    куля, уста, ураз, вії, віяти, вішати, війна, річ, ніс, ніч, брат, кат, мла, мана, рута, таїна, напад, пан, пані, панна, рай, біда, честь, пошана, санітар, асистент і багато, багато інших...
    От не знаю, не можу підтвердити про саме ці слова, бо санскриту не знаю, але знаю декілька інших слів із санскриту, які дуже схожі на українські (і не тільки): два, три, трета, трикон (трикутник), агні, асті (є, есть), дева (бог - у східних казках, пам’ятаєте деви? А ще французькою бог як? dieu), путра (син - на українське слово не схоже, але дуже поширене в нас прізвище Путря, цікаво не від цього воно слова пішло?), власне веда (вєдать, знать), джнана (знання)... це що більш-менш само згадалося :)
    Багато схожих слів, дуже багато, але не тільки з українською, але місцями й з російською, і з іншими мовами... схоже що культура залишила по собі дуже великий слід.
    Пророк

санітар, асистент
    шта? )

Ответ Сообщение от bvn Посмотреть сообщение
    Багато схожих слів, дуже багато, але не тільки з українською, але місцями й з російською, і з іншими мовами...
    Да, числа у них довольно похожи на укр и рус. Но я думаю это в большинстве случаев притянуто за уши. Языки рождались и умирали, смешивались и видоизменялись, поэтому естественно, что что-то общее у всех можно найти.
    бог
    Cool

bvn,
    Merry Corpse,

...а слабо прочесть статью целиком? Вы же не дали себе труд её прочесть, а отвечаете на те абзацы, которые Я вставил... Жесть...
    bvn
    йог на танке

bvn,
    Merry Corpse,

...а слабо прочесть статью целиком? Вы же не дали себе труд её прочесть, а отвечаете на те абзацы, которые Я вставил... Жесть...
    Ну, повністю її прочитати не зміг... дуже схоже на марення хворої людини, і я так і думав, що стаття буде в такому дусі... аля Канигін 2. Без жодних посилань на авторитетні джерела. Тому чи варто її було читати взагалі?

А от тема співпадіння багатьох слів - досить цікава тема, якщо не притягувати за вуха... був один, що казав що Ра - це український бог Сонця і від цього пішли слова "ура" і "самурай"...

А так воно конєшно да, Україна - батьківщина слонів, це ж давно всі знають...
    бог

Ну, повністю її прочитати не зміг... дуже схоже на марення хворої людини, і я так і думав, що стаття буде в такому дусі... аля Канигін 2. Без жодних посилань на авторитетні джерела. Тому чи варто її було читати взагалі?

А от тема співпадіння багатьох слів - досить цікава тема, якщо не притягувати за вуха... був один, що казав що Ра - це український бог Сонця і від цього пішли слова "ура" і "самурай"...

А так воно конєшно да, Україна - батьківщина слонів, це ж давно всі знають...
    ..."убедил", напишу автору, чтоб хоть бы на вас ссылался, чтоб статья приобрела хоть какой-то статус, а то и правда бред какой-то...

Перечень ссылок:

бо санскриту не знаю
    не знаю
    не можу підтвердити
    Пророк

Считаю прекрасное видео. Жаль, что мало.

Пророк

Україна 3G))) 2015-2016 р. р.))))))

Британська компанія Gigaclear у тестовому режимі почала підключати абонентів до надшвидкісної широкосмугової мережі п'ятого покоління (5G), повідомляється на сайті оператора.

За інформацією Gigaclear, швидкість завантаження даних в її мережі в 200 разів перевищує середні показники по Британії, наприклад, скачування відео вагою півтора гігабайти займе у абонентів близько шести секунд.

Випробувати нові швидкості поки що може лише невелика кількість абонентів. Серед них представники великого і середнього бізнесу, а також ряд домогосподарств в англійському графстві Оксфордшир.

Активно підключати клієнтів до нових мереж оператор почне з січня 2016 року.
+ Ответить в теме
Страница 85 из 195