Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей2897Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 76 из 215
Показано с 751 по 760 из 2145.
    bvn
    йог на танке

re: Україна

Ответ Сообщение от Karen Посмотреть сообщение
    на которой наглядно изображено отношение подростков к России.
    А текст этот не журналисты Вестей писали?

المزيد من النفط

Ответ Сообщение от bvn Посмотреть сообщение
    А текст этот не журналисты Вестей писали?
    Почему вы так решили ? Вы Вести читаете ?
    bvn
    йог на танке

Почему вы так решили ? Вы Вести читаете ?
    Ах, какие украинские подростки, не любят все росийское... Хотя лично мне очевиден совершенно противоположный смысл картины: пророисийскую ватницу (простите, не смог подобрать другого слова) рвет от вида сине-желтых цветов и украинской символики на стене...
    المزيد من النفط

Ответ Сообщение от bvn Посмотреть сообщение
    Ах, какие украинские подростки, не любят все росийское... Хотя лично мне очевиден совершенно противоположный смысл картины: пророисийскую ватницу (простите, не смог подобрать другого слова) рвет от вида сине-желтых цветов и украинской символики на стене...
    Ну если говорить о символах, то я бы сказала, что девочка на картине исторгает из себя всё ненужное (российское). То, что она не может "переваривать".
    И всё это на фоне цветов украинского флага и герба, находящихся вверхней части картины. И низвергнутого российского "флага".

Новачок

это просто великолепно!
    Пророк

Валовий зовнішній борг України за січень-червень 2015 року збільшився на $0,7 млрд - до $127 млрд і зріс до 122,8% ВВП, пповідомляє прес-служба НБУ.

"За перше півріччя обсяг боргу проти ВВП зріс із 95,1% до 122,8% ВВП", - повідомляє регулятор з уточненням, що в розрахунках використовуються дані ВВП Держстату з 1 січня 2014 року без АРК, перераховані за середньоквартальним курсом у річному обчисленні.

Згідно з оприлюдненими даними НБУ, зовнішні зобов'язання секторів держуправління та центрального банку за перше півріччя зросли до 42,5 млрд доларів - із 26,4% до 41,1% ВВП.

Основними факторами зростання при цьому стали отриманий кредит від МВФ, позики уряду і проведена операція СВОП: зобов'язання з депозитами центробанку зросли до 2,5 млрд доларів.

Зовнішній борг банківського сектору України скоротився на 3 млрд дол. і становив 15,7 млрд дол. (15,2% від ВВП).

Протягом звітного півріччя помітно скоротилися зобов’язання за кредитами українських банків - на 2,4 млрд дол., у т.ч. на 2 млрд дол. за міжбанківськими кредитами.

Згідно із даними, зобов’язання банків за облігаціями скоротилися на 0,6 млрд дол до 0,1 млрд дол.

Зовнішній борг інших секторів економіки скоротився на 4,2 млрд дол. - до 59 млрд дол. (57,1% від ВВП).

Заборгованість скоротилася за всіма інструментами, у тому числі на: 1,7 млрд дол. - за довгостроковими кредитами і євробондами; 0,3 млрд дол. - за короткостроковими кредитами; 2,2 млрд дол. - за торговими кредитами.

Прострочена заборгованість за довгостроковими кредитами та облігаціями зросла на 1,1 млрд дол.
    bvn
    йог на танке

http://f19.ifotki.info/org/0d068cac7...4225513052.jpg
    Нічого собі, тепер вони хочуть в нас ще й прапор вкрасти?
    Пророк

Валовий зовнішній борг України за підсумками 2015 року досягне 156,7% по відношенню до ВВП країни, про це говориться в матеріалах Всесвітнього банку про другу програмну позику на розвиток фінансового сектору України, які опубліковані на його сайті.

У 2016 році Світовий банк очікує зниження зовнішнього боргу по відношенню до ВВП України до 143,9%, у 2017 році – до 135,7%, до 2018 року – до 126,8% ВВП. Також Світовий банк прогнозує зниження валового внутрішнього продукту України на 12% в 2015 році і зростання на 1% в 2016.

Нацбанк повідомляв, що валовий зовнішній борг України за 1 півріччя 2015 року збільшився на $0,7 млрд - до $127 млрд і зріс до 122,8% ВВП. Виходить за 2 півріччя 2015 року валовий зовнішній борг України зросте на 33,9% до 156,7% ВВП? Да не втішні прогнози Світового банку для нашої країни!
    المزيد من النفط

ПАМ'ЯТІ НЕВІДОМИХ ПОЛЕГЛИХ ГЕРОЇВ.

... Коли ти в лютому їхав на роботу, я отримав кулю в шию та серце...моє тіло тримав увесь Майдан.
    ... Коли ти святкував своє День народження, я пішов добровольцем у військомат...
    ... Коли ти читав новини про те, що АТО скоро закінчиться, наш Іл сильно трусило і ми летіли вниз, більше нічого не пам'ятаю....
    ... Коли всі говорили, що місцеві сепартисти здадуться вже через два тижні, нас накрили з території Росії гради біля Ізварине...
    ... Під час того, як ти дивився новеньку техніку на параді Незележності я поховав побратима прямо в полі, а через два дні біля Лутугине град потрапив в нашу БМП. Я лежав в одному мішку з побратимами...
    ... Коли ти дивився новини про те, що ЗСУ оточили Донецьк, під Савур-Могилою в мою голову влучив російський снайпер...
    ... Коли почалися мінські переговори мої останки везли волонтери зі Старобешевого.
    ... Під час святкування Нового Року ти пив шампанське в колі друзів, а моя кров заливала окоп біля Новогнатієвки...
    ... На Різдво ти ходив до родичів, а я підірвався на фугасі на дорозі біля міста Щастя.
    ... Коли ти дивився по новинах про чергові переговори та мирні плани, на мене обрушилося перекриття Донецького аеропорту, з якого я так і не вибрався...
    ... Коли по 1+1 казали, що оточення у Дебальцево нема нас розстріляли кадирiвцi біля Логвінове.
    ... Під час виходу з Дебальцево міномет вбив мене і двох моїх товаришів...
    ... Коли ти дивився як весна повертається в українські міста, в наш бліндаж в Пісках потрапив снаряд і мене досі ще не поховали...
    ... По ІCTV показують, що в Широкіне буде демілітаризована зона, бачиш? А мене вчора тільки звідти вивезли грузом двісті...

Нас тисячі... А ти далі не цінуватимеш наш подвиг?
    .....
    Пророк

даруйте, я краплю позитиву.
+ Ответить в теме
Страница 76 из 215