Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей2456Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 75 из 179
Показано с 741 по 750 из 1787.
    Пророк

re: Україна

Пророк

Херсон.

Новачок

норм так реклама!!
    бог

Пророк

Ответ Сообщение от Jedi_Lee Посмотреть сообщение
    https://www.youtube.com/watch?v=movhCgimRpo
    "чимдан! вакзал! расея!" © не вижу проблем
    бог
    Cool

Ответ Сообщение от andy Посмотреть сообщение
    "чимдан! вакзал! расея!" © не вижу проблем
    ...и Я не вижу проблем, но такого, на самом деле, очень много...увы
    Пророк

Начальник Управління МВС із забезпечення повернення активів, одержаних злочинним шляхом, Олена Тищенко подала у відставку

Повний текст заяви:

"Не зважаючи на ефективність МВС у підтриманні громадської безпеки, загалом правоохоронна система України, а також система органів юстиції залишається критично корумпованою і не готовою для повернення активів, які були набуті злочинним шляхом режимом Віктора Януковича.

Нашим управлінням були досягнути певні успіхи з моменту його створення: було виявлено 80,5 млн доларів США ,які знаходяться на латвійських рахунках офшорних компаній, які належать Сергію Курченку; були виявлені активи Сергія Курченка, ряду міністрів уряду Януковича в країнах Європи загальною вартістю понад 200 млн доларів США. Нами була розпочата робота обміну інформацією з іншими правоохоронними органами в рамках Камденської мережі з повернення активів. Ми зробили це вперше, не зважаючи на те, що Україна приєдналася до цієї програми три роки тому. І вже перші запити першого тижня дали позитивні результати.

Ми, розуміючи, що МВС України та наші правоохоронні органи не мають того рівня співпраці з правоохоронними органами інших країн, які нам потрібні і які є в Європі, розробили модельну угоду, яку пропонується надати уряду для укладення з іншими країнами з метою забезпечення доступу нам і нашим правоохоронним органам до інформації про рахунки, про активи в режимі реального часу.

Але всього цього є недостатньо, тому що Управління з повернення активів не може існувати в процесуальному та політичному вакуумі. В Україні сьогодні безперешкодно працюють компанії і банківські установи, які належать родині Януковича, які належать його оточенню і наше законодавство не дозволяє правоохоронним органам конфіскувати це майно. Нам потрібні і негайно потрібні дуже серйозні законодавчі зміни, але замість цього увага суспільства відволікається на інші законодавчі ініціативи, які передбачають створення чергових, неефективних органів, в яких до того ж пропонується закласти корупційні можливості для таких органів. Наприклад, пропонується створити Агентство з повернення активів та розпорядження ними, яке зможе не тільки реалізовувати майно колишніх посадовців на етапі досудового слідства, але і розпоряджатися ними і зокрема розміщати грошові кошти і цінні папери на власних рахунках з залишенням тих відсотків, які нараховуються собі.

Якщо ми сьогодні будемо говорити про майже 2 млрд доларів США у цінних паперах і грошових коштах, то ці кошти можуть бути передані такому агентству, розміщені на його депозитних рахунках і всі ці гроші замість бюджету підуть до цього агентства. Саме це стало причиною, чому останнім тижнем пролилося стільки інформаційних атак щодо мене особисто, щодо нашого управління, тому що по-перше - ми не вкладаємося в цю модель, ми є Управлінням в системі правоохоронних органів, в принципі таким, яких в світі існує 118. І, крім того, ми долучилися до розробки законопроекту про особливий режим спецконфіскації, який замість того, щоб передати комусь в управління майно високопосадовців, передбачає особливий режим їх спецконфіскації вже сьогодні. Тобто цей законопроект передбачає стягнення на користь бюджету щонайменше 2 млрд гривень сьогодні і зараз. І всі ці інформаційні атаки були в принципі направлені як проти управління, яке я очолюю, так і проти мене особисто і ці інформаційні атаки виявилися успішними.

Тому це позначилося і на Управлінні, яке я очолюю, і на його результатах роботи, і це позначилося на тих законодавчих ініціативах, на їхньому проходженні, до яких ми долучилися. Саме тому, оскільки посада ніколи не була для мене метою, а метою все ж таки було повернення коштів, сьогодні я подала заяву про звільнення. Я вважаю, що я все ж таки можу бути корисна, як фахівець і як консультант з міжнародним досвідом, але для того, щоб не перешкоджати всьому тому, що ми вже розпочали, я просто залишаю цю посаду", - заявила Олена Тищенко.
    бог

Пророк

Утримувачі українських єврооблігацій на $ 500 млн з погашенням 23 вересня заявили, що мають блокуючий пакет голосів, який дає їм можливість заблокувати узгоджену Україною та комітетом кредиторів операцію з реструктуризації боргу країни, повідомляє агентство Bloomberg.

У заяві міжнародної юридичної фірми Shearman&Sterling LLP, яка представляє інтереси цієї групи кредиторів, говориться, що власники паперів наполягають на перегляді деяких умов угоди, оскільки відстрочка погашення їхніх облігацій виявилася більшою, ніж у інших реструктуризованих єврооблігацій.

Група, яка, згідно із заявою, має 25% голосів, які можуть заблокувати, або затримати процес ратифікації угоди.

Раніше група власників "коротких" паперів вже вимагала перегляду умов угоди, проте не мала достатнього для блокування реструктуризації числа голосів.

Міністр фінансів країни Наталія Яресько раніше заявляла, що власники "коротких" паперів не мають питань до Мінфіну і хочуть провести переговори з іншими кредиторами, щоб домовитися про розподіл нових випусків облігацій. Глава Мінфіну повідомила, що плановані терміни завершення процесу реструктуризації залишаються колишніми - жовтень.

Shearman & Sterling заявила, що комітет кредиторів, очолюваний Franklin Group, поки не висловив готовність до переговорів з утримувачами "коротких" паперів. Заява групи кредиторів, вважають експерти, покликана змусити комітет сісти за стіл переговорів.

Для схвалення всієї реструктуризації потрібні голоси мінімум 75% власників паперів (75% +1 голос), кредитори повинні бути проінформовані про голосування за 21 день.

Може краще тоді дефолт = самостійно спишем 100% - 18 з хвостиком........раз перетерпіти (1-2 роки), але ж з чистого листа? А?

PS: Да, і агрессору-росії 3 з хвостиком......пробачимо))))))
    Частий гість

Местные выборы в Днепропетровске.
    Крупский - бывший рыг и бессменный зам днепропетровского мэра.

А пожилой человек не тролит, а истинную правду говорит.
    Такое во всех городах Украины.
+ Ответить в теме
Страница 75 из 179