Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей3968Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 56 из 318
Показано с 551 по 560 из 3172.
 1. #551
  Sky
  Offline
  Небо в твоїх очах ©

  re: Україна


  Karen, а матюк то москальський Краще б написали "в ср@ку".

 2. #552
  Offline
  المزيد من النفط

  re: Україна


  Ответ Сообщение от Sky Посмотреть сообщение
  Karen, а матюк то москальський Краще б написали "в ср@ку".
  Так це ж було звернення до москалів, щоб їм зрозуміліше було !
 3. #553
  Offline
  бог
  Cool

  re: Україна


  Ответ Сообщение от Karen Посмотреть сообщение
  http://durdom.in.ua/public/main/phot...hoto_59326.jpg
 4. #554
  Offline
  Пророк

  re: Україна


  Украинка Мария Музычук выиграла у россиянки Погониной звание чемпионки мира по шахматам

 5. #555
  Offline
  Пророк

  re: Україна


 6. #556
  Offline
  Пророк

  re: Україна


  Львівський автобусний завод остаточно знищено.

  Будівлі Львівського автобусного заводу за останні роки перетворились на руїни. В цехах на вул. Стрийська, 45 не залишилось ні натіяку на обладнання. Стеля та стіни осипаються, вікна побиті, не вціліла навіть підлога. Після доведення підприємства до зубожіння, його приміщення були врешті виставленні на торги. Аукціон призначено на 15 квітня.
  Львівський автобусний завод був заснований в 1945 році. За роки існування було виготовлено понад 365 тисяч. автобусів. До 2001 руку обсяг виготовлення автобусів марки ЛАЗ сягав близько 14 600 одиниць на рік. Підприємством було налагоджено виготовлення гідромеханічних коробок передач, комплектуючі до яких поставлялись різними підприємствами.

  15 жовтня 2001 року Фонд держмайна провів приватизацію ВАТ "Львівський автобусний завод", при якій було продано 70,41% пакета акцій українсько-російському спільному науково-виробничому підприємств ТзОВ "Сіл-Авто".

  Після цього виробництво занепало і виникли борги із зарплати, скорочено штат працівників, підприємство майже доведено до банкрутства, а майно розпродують і використовують не за призначенням.

  20 січня 2015, депутати Львівської облради під час засідання сесії звернулися до Президента, Кабміну, Генпрокуратури та Фонду державного майна щодо повернення Львівського автобусного заводу в державну власність. "За" таке питання проголосувало 79 депутатів.

  Втім процес повернення у державну власність стратегічного для Львівщини підприємства, що мало б врятувати його від знищення, так і не був розпочатий. Комплекс будівель та споруд за адресою вул. Стрийська,45 у Львові виставили на торги. В повідомленні на сайті СЕТАМ (ред. Система електронних торгів арештованим майном) йдеться про комплекс будівель та споруд загальною площею 19 828,1 кв.м. Стартова ціна – 29 742 150 гривень.

  На продаж виставлені споруду ливарного цеху, бетонно-розчинний вузол, сантехнічний цех, ремонтно-механічний цех, компресорну, заготівельну дільницю, механообробний цех, деревообробний цех, що належать на праві власності ТзОВ "Львівські автобусні заводи".

  Аукціон призначений на 15 квітня. Кінцевий термін подачі заявок – 11 квітня. Заявок на участь у торгах наразі немає.

  В Львівській мерії законність проведення аукціону не коментують. "Нам відомо про те, що за позовом Фонду державного майна України кілька років тому було прийнято рішення про визнання незаконною приватизацію Львівського автобусного заводу. Проте з невідомих причин це рішення суду виконано не було і було звернення у виконавчу службу. Після цього Автобусний завод продали по частинах різним власникам, було створено декілька структур автобусного заводу, і він фактично припинив своє існування", - зазначила начальник юридичного управління ЛМР Гелена Пайонкевич.

  На сьогоднішній день з цехів було вивезено все обладнання. Дахи приміщень знаходиться в аварійному стані, на них ростуть різноманітні кущі та берізки. Окрім того, на території заводу ржавіє багатотонний кран. Не виключено, що його планують порізати на металобрухт.

  Фото - Сергій Бобра, Гал-Інфо
 7. #557
  bvn
  Offline
  йог на танке

  re: Україна


  Хмарна операційна система Corezoid.com, в яку інвестував ПриватБанк, їде в США на Finovate 2015

  Кожна поважаюча себе держава мріє про власну операційну систему. Адже вітчизняна операційна система – одна з умов національної безпеки.

  У той же час, у кожного банку є біль, пов’язаний із підтримкою своєї діяльності. Цю проблему автор бестселера «Цифровий банк» Кріс Скінер озвучив так: «Усі намагаються зробити банківські ІТ-продукти більш привабливими ззовні, у той час як технічна частина сповнена сміття».

  Звичайні банки вирішують свої ІТ-завдання купівлею готових рішень, впровадження яких забирає безліч часу та грошей.

  «Ми чесно намагалися пристосувати те, що є на ринку для наших потреб, – ділиться заступник голови правління ПриватБанку Олександр Вітязь, – але це було або довго та дорого, або дуже довго та дуже дорого, а вартість змін завжди занадто висока».

  Унаслiдок цих страждань у 2005 році зародилася ідея хмарної операційної системи Сorezoid (Сore – від слова «ядро», Zoid – від слова «життя»). Це перша хмарна операційна система, яка може реалізувати та підтримувати будь-які алгоритми та бізнес-процеси. Доки Ви читаєте цей текст, 32 000 маленьких корезоїдів легко виконують роботу Приват24 і вже зробили близько 4 мільйонів логічних операцій.

  Коли ми показали Сorezoid Крісу Скіннеру, всесвітньому експерту з банківських інновацій, який читав лекцію у нас у банку, він вигукнув: «Ви вийшли за межі банкінгу! Це ж саме те, про що я писав у своїй книжці, але не був упевнений, що побачу щось подібне в реальності». Це і був поштовх до того, щоб відкрити свій продукт усім – від університетів до банків.

  До Вашої уваги хмарна операційна система Corezoid на Finovate 2015 у серці Силіконової долини. Зустрічайте: corezoid.com – ООС нового покоління.
  Джерело: https://privatbank.ua/ua/news/oblach...finovate-2015/
 8. #558
  Offline
  Пророк

  re: Україна


 9. #559
  Offline
  Пророк

  re: Україна


  Дякуємо справжньому козаку Усику за перемогу!  І, той...


 10. #560
  Offline
  Пророк

  re: Україна


  + Анастасія Лисенко завоювала срібло Чемпіонату Європи з важкої атлетики. Вітаємо!!!
+ Ответить в теме
Страница 56 из 318

Похожие темы

 1. Україна туристична
  Olio в разделе Туризм та Подорожі
  Ответов: 64
  Последнее сообщение: 18.12.2016, 00:15
 2. Україна-Русь?
  Odo в разделе Політика та Історія
  Ответов: 3
  Последнее сообщение: 07.03.2016, 15:25
 3. Бренд “Україна” (BrandUkraine)
  DoriAND в разделе Теревені
  Ответов: 8
  Последнее сообщение: 30.05.2011, 15:06
 4. IT-Україна: Обережно, двері закриваються!
  fragov в разделе Фінанси, Бізнес та Економіка
  Ответов: 4
  Последнее сообщение: 16.06.2010, 14:05
 5. Україна має талант 2
  fragov в разделе Творчість та Інтереси
  Ответов: 17
  Последнее сообщение: 29.05.2010, 11:29