Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей2466Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 54 из 180
Показано с 531 по 540 из 1793.
    Пророк

re: Україна

Sky
    Небо в твоїх очах ©

Merry Corpse, і синьо-жовті софіти в залі )
    Пророк

Вот где люди бабло косят!

В Україні процвітає виробництво "бодяжного" бензину - ЗМІ

Тіньовий сектор на ринку нафтопродуктів України процвітає, так як не бачить жодної небезпеки з боку фіскальних органів і відчуває великий попит на свою продукцію.
    Про це в статті в статті для "Дзеркала тижня" пише директор ТОВ "Консалтингова група А-95" Сергій Куюн.
    "При ціні бензину 25 гривень за літр частка податків в ньому становить 11,5 гривень. Це колосальні гроші на тлі 1,5-2,5 гривень маржі, одержуваної на літрі при торгівлі легальним товаром", - йдеться у статті.
    Як пише автор, контролю немає ні на НПЗ, ні на нафтобазах, ні на заправках. Наприклад, відбір бензину на Кременчуцькому НПЗ у 2014 році знизився майже на третину - з 26% 2013 року до 20% 2014-го. А раніше було й зовсім 30–32%. Притім що відбір дизпалива, оподатковуваного набагато меншим акцизом, залишився практично колишнім.
    Пророк

Ответ Сообщение от Barыga Посмотреть сообщение
    Вот где люди бабло косят!

В Україні процвітає виробництво "бодяжного" бензину - ЗМІ
    Расслабьтесь, там косят только свои. Со стороны в тот бизнес не попасть...
    Пророк

Очень интересно. И достаточно доходчиво.

Корсет для мечты

Мы выбираем власть как банки — кто больше пообещает, тому и относим голоса и сбережения. Отнесли? В отношениях с властью мы достаточно быстро делаем шаг от любви к ненависти, не вменяя себе в вину тот факт, что позавчера мы сами выбрали этого президента, а вчера — этот парламент. Помните, в апреле прошлого года мы спросили у жителей восьми областей "зоны риска", являвшихся к тому же электоральной базой экс-президента: "Ощущаете ли вы личную ответственность за действия Януковича и его команды?". Напомню, "безусловно, да" ответили 4%... А ведь и на этот раз предупреждали. Предупреждали, что не бывает 13% на валютные вклады и 25% на гривну. Это не банк. Это "пылесос" и "пирамида". И о другом предупреждали: миллиардеры первой волны, эпохи первичного накопления капитала — это не просто люди с большими зубами, когтями и крепкими локтями. Это люди с нижайшим моральным барьером, который позволил им в свое время сделать то, на что не решились вы. Но он же хорошо говорит, правда?.. На фоне некраснобая Кучмы, говорившего много, но непонятно, Ющенко и, уж тем более, Януковича, чьи выступления смотрели, жадно отлавливая очередную Ахметову и "умыкни" с "йолкой", человек, умеющий складно говорить, представлялся воплощением всех достоинств, необходимых для президента. А оказалось — только одного. Но попались же?
    المزيد من النفط

Ощущаете ли вы личную ответственность за действия Януковича и его команды?"
    Я за нього колись голосувала. Власну провину перед вбитими через цього монстра людей відчуваю.
    Але на цих виборах, якщо щось, я голосувала за Богомолець.
    Пророк

Понимаете, вопрос не в личностях. И не в том, кто за кого голосовал.
    Вопрос в системе. Нельзя снова полностью доверять любому политику. Нужно выстраивать такую систему, чтобы у него не было никаких вариантов не%бать людей.
    А то снова у нас получается, типа это мой Президент, но для других он не мой, потому, что я за него не голосовал и так далее до полного абсурда.
    Во главу угла нужно ставить Закон. Конечно это будет не сразу, но это нужно ставить как цель.
    Если мы снова будем ставить целью ВЫБРАТЬ САМОГО ДОСТОЙНОГО из того гавна, что есть - будет такое же болото как и есть.
    Строим такую систему, чтобы любое гавно, что "выплыло" наверх облизалось там голодным взором и больше туда не лезло.
    Хочешь денег - бизнесуй. В политику не суйся - там голяк по бабкам.
    Нужно сразу же после выборов принимать любого выбранного (законным, открытым и прозрачным) способом Президента/депутата/старосту/председателя ОСББ как своего, даже если не голосовал за него. И уже с ним "работать" над тем, чтобы сделать жизнь лучше.
    Пророк

Ответ Сообщение от AlexDS Посмотреть сообщение
    Понимаете, вопрос не в личностях. И не в том, кто за кого голосовал.
    Вопрос в системе. Нельзя снова полностью доверять любому политику. Нужно выстраивать такую систему, чтобы у него не было никаких вариантов не%бать людей.
    А то снова у нас получается, типа это мой Президент, но для других он не мой, потому, что я за него не голосовал и так далее до полного абсурда.
    Во главу угла нужно ставить Закон. Конечно это будет не сразу, но это нужно ставить как цель.
    Если мы снова будем ставить целью ВЫБРАТЬ САМОГО ДОСТОЙНОГО из того гавна, что есть - будет такое же болото как и есть.
    Строим такую систему, чтобы любое гавно, что "выплыло" наверх облизалось там голодным взором и больше туда не лезло.
    Хочешь денег - бизнесуй. В политику не суйся - там голяк по бабкам.
    Нужно сразу же после выборов принимать любого выбранного (законным, открытым и прозрачным) способом Президента/депутата/старосту/председателя ОСББ как своего, даже если не голосовал за него. И уже с ним "работать" над тем, чтобы сделать жизнь лучше.
    вот прямо мои мысли! именно так! и как только до народа это дойдёт всё станет у нас так, как должно быть
    Пророк

Волонтерство...
    На жаль, волонтерство - це ще й відстоювати справедливість та "віджимати" назад передану нами гуманітарку у підлих бійців, які вважають нормальним, їдучи на демобілізацію, забирати з собою додому гуманітарну допомогу зібрану на кошти українців.
    Восени волонтери Армії SOS передали бійцям 93 бригади в Карловці автомобіль Mitsubishi L200 для виконання бойових задач.
    Машина справно слугувала бійцям в Пісках, Опитному, Водяному. Вивозила поранених, їздила за БК ітд.
    Але Коваленко Владислав Григорович (позивний Док, мо.сержант)
    Замкомвзвода 2 взвода 4 роти 2 батальйону (на якого було написано акт прийому-передачи) вирішив, що за якісь свої бойові заслуги він має право привласнити собі автомобіль, який передано було на підрозділ, залишивши товаришів по службі без засобу пересування.
    І 18-19 березня на автомобілі L200 Коваленко виїхав з зони ато в бригаду в Черкаське, де він розказав своїм співслужбовцям, що ця машина є його власністю, яку ОСОБИСТО йому ПОДАРУВАЛИ на війні.
    Того ж дня ми здзвонюємося з Коваленко для вияснення ситуації. Чуємо від бійця, що машину він не може повернути, бо там його МАЙНО, яке новою поштою не можна передавати(ми всі,думаю,розуміємо,що там). Потім йде безліч деструктивних фраз, "якщо я поверну машину, то ви мені маєте повернути ВСІ ГРОШІ, за які я ремонтував машину". На це він чує від нас "поверніть тоді 5000$ українців, на які було куплено автівку, на якій ви розсікаєте тепер".
    Ніби домовляємося про зустріч ввечері в бригаді, де нам він віддає машину для подальшої передачи ії бійцям 93 бригади в ато.
    В Черкаському ми звичайно його не знаходимо, телефон "вне зони".
    Знаходимо командира його роти, старшину. Чоловіки обіцяють у понеділок якось спробувати вирішити це питання.
    Сьогодні ми робимо знову дзвінок Коваленку і він бере слухавку.
    Про себе ми чуємо, що Армія SOS тільки пропіарились на ньому і його репортажі з передачею автівки. Тому через це він просто не має права нам віддати машину
    Далі безліч ідіотських фраз, аргументів, слів.
    Вирізки з розмови:
    -Я сам передам машину в АТО.
    -Завтра ми забираємо машину в частині і віддаємо її бійцям в зону ато
    -Это мы еще посмотрим.
    -Де ви зараз знаходитесь?
    -Это не важно. Совсем не важно. Дима(наш волонтер) при передачи мне сказал, что машину возвращать не нужно вам. Меня не колышет что и зачем вам нужна эта машина. И вообще то я вас пропиарил, устроил это все. Вы получили рекламу от меня, а теперь хотите назад машину?
    Вы не оставили мне выбора. Где ж вы были когда нужен был ремонт машины? А? Волонтеры?
    У меня сейчас лежит боец раненый. Я не могу отдать машину.
    -Де ви зараз знаходиться?
    -Я не балобол.
    -Ми виїдемо до вас будь куди.
    -И что ж вы сделаете? Машины у меня нет.
    -Так може ви з собою ще й тепловізори забрали?ПНБ?
    -Может и забрал, вам то что? НЕ ВЫ ЖЕ, АРМИЯ СОС, МНЕ ЭТО ВЫДАВАЛИ!
    На слова, що якщо він не поверне машину, то доведеться звертатися в всп - він тільки посміявся.
    Волонтери Армії SOS залишають за собою право звернутися в правоохоронні органи, якщо майно придбане на гроші украінців не буде повернено волонтерам для подальшого повернення автівки назад до бійців в зону ато.
    https://www.youtube.com/watch?v=KGSUYq5tpu0&t=766
    Відео ролик, в якому ви можете подивитися в чесні очі, послухати жалисливі і сльозливі слова Коваленка, який на відео, всій Україні пообіцяв повернути машину назад волонтерам, коли виграють війну. Тільки Владька, мабуть вирішив виігривать війну дома разом з машиною купленою на гроші людей. Не добре так, Владька поступати. Не можна відноситися так, як до волонтерів, так і до людей, які віддають останні гроші на придбання гуманітарки.
    https://www.facebook.com/alina.mykha...64775353790398
    bvn
    йог на танке

Ответ Сообщение от Barыga Посмотреть сообщение
    Очень интересно. И достаточно доходчиво.

Корсет для мечты
    Сайтець вже лежить...

Ответ Сообщение от Karen Посмотреть сообщение
    Але на цих виборах, якщо щось, я голосувала за Богомолець.
    Знаєте, я теж... І навіть дуже активно за неї агітував, але чомусь я вважаю, що це була помилка... може тому, що дуже легко вона спочатку радником ПОПа стала, а потім в прохідній частині списку БПП опинилася... Може й добре, що вона не пройшла нікуди, але чи був в тому списку хоч один, кого варто було вибрати і не жаліти потім? Як подумати, так і фіг знайдеш альтернативу шоколадному... тільки не кажіть, Ляшко... Можливо, Ярош, але хто його тоді знав... Гриценко? Ну, я просто не знаю... Ага, Балашов... щаз... це безвихідь...

Це так. Але тільки питання, хто це зробить? Це повинна зробити особистість чи особистості в Раді точнінше, їх повинна прийти туди критична маса... От з Самопоміччю ми, здається, не дуже помилились, окрім деяких сумнівних особистостей...

Згоден. Але далеко нам ще до цих цілей, як до Києва :)
+ Ответить в теме
Страница 54 из 180