Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей3670Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 224 из 291
Показано с 2,231 по 2,240 из 2910.
    Пророк

Re: Україна

Ответ Сообщение от infospacer Посмотреть сообщение
    А пуканы-то рвет вате от того, что мы не просто не "дохнем с голоду", "замерзаем" или "разваливаемся", а еще и радуемся жизни, ездим в Европу без виз и строим светомузыкальные фонтаны!
    +500, у Полтаві вечором у центрі у ресторанах ніде сісти, особливо на літніх майданчиках, замовлень треба по 40 хвилин чекати, це мабуть усе від голоду

Пророк

Ответ Сообщение от Ihor Посмотреть сообщение
    у Полтаві вечором у центрі у ресторанах ніде сісти, особливо на літніх майданчиках, замовлень треба по 40 хвилин чекати

При цьому ресторанів тих у центрі - дохуя на кожному кроці!..
    бог

Ответ Сообщение от Ihor Посмотреть сообщение
    +500, у Полтаві вечором у центрі у ресторанах ніде сісти, особливо на літніх майданчиках, замовлень треба по 40 хвилин чекати, це мабуть усе від голоду

При цьому ресторанів тих у центрі - дохуя на кожному кроці!..

...і це не смішно, бо коли схотів з дітьми прогулятися центром міста, особливо всім відомим шляхом від виходу з підземного переходу, де "Кофішка", і до білої альтанки... так от коли є де йти по бруківці

до ЦУМу і до тетру Гоголя...

...а потім, рабтом несподіванка по бруківці не можна, бо рухаються автівки, а пішоходні зони геть забиті ВАМИ УЛЮБЛЕНИМИ ЛІТНІМИ МАЙДАНЧІКАМИ Так вузько...такі вузенькі проходи, що огидно туди виходити! Нема ніякого бажання гуляти там ще раз. І от з мого улюбленного міста зробили справжню гедоту! І мені байдуже що думає вся спільнота, яка начебто у Европі так нормально і у нас повинно бути-ідіть всі у дупу-ось вам моя відповідь! Бо треба залишати хочь який простір для людей, які просто проходять мимо повздовж цих столовок... якось так.
    Пророк

Ответ Сообщение от Jedi_Lee Посмотреть сообщение
    по бруківці не можна, бо рухаються автівки, а пішоходні зони геть забиті ВАМИ УЛЮБЛЕНИМИ ЛІТНІМИ МАЙДАНЧІКАМИ
    Ну, заради справедливості варто зазначити, що по вулиці Гоголя і далі по Соборності автівки рухались завжди, пішохідна зона по бруківці далі перехрестя з вул. Гоголя не продовжувалась, якщо мені не зраджує пам'ять. Щодо ж літніх майданчиків - тут я з Вами згодний - що за гидотна мода будувати їх на іншому від "материнського" закладу боці тротуару? Прибудували б до стіни, як це зазвичай робиться у цивілізованих країнах - і пішоходам залишили б 1,5-2 метри тротуару. А то й справді йдеш наче скрізь нескінченні "шалмани"...
    бог

Ну, заради справедливості варто зазначити, що по вулиці Гоголя і далі по Соборності автівки рухались завжди, пішохідна зона по бруківці далі перехрестя з вул. Гоголя не продовжувалась, якщо мені не зраджує пам'ять. Щодо ж літніх майданчиків - тут я з Вами згодний - що за гидотна мода будувати їх на іншому від "материнського" закладу боці тротуару? Прибудували б до стіни, як це зазвичай робиться у цивілізованих країнах - і пішоходам залишили б 1,5-2 метри тротуару. А то й справді йдеш наче скрізь нескінченні "шалмани"...
    ...так, за бруківку Я пом'ятаю, то так думка йшла і Я ій не став творити перепони і написав як думка линула а от за тротуари, які, до речі, вже в щен розбиті і перекошені, то ваша правда-дратує цей бидлогополіс.
    Пророк

Ответ Сообщение от Jedi_Lee Посмотреть сообщение
    ...так, за бруківку Я пом'ятаю, то так думка йшла і Я ій не став творити перепони і написав як думка линула а от за тротуари, які, до речі, вже в щен розбиті і перекошені, то ваша правда-дратує цей бидлогополіс.
    Тротуари у деяких місцях(у центрі міста) гірші за дороги!
    Пророк

десь рік тому була гаряча дискусія з паном Майклом, який писав щось таке:
    Ответ Сообщение от Michael Посмотреть сообщение
    ... Я сказал о а) продукции авиацинной промышленности ...: ни один двигатель или самолет без специальной сертификации не покупали, не покупают и не купят...
    Мотор-Січ йому відповідає, за підсумками Ле Бурже:
    ПАО «Мотор Сич» (Запорожье) в 2018-2019 годах поставит в КНР 25 авиадвигателей АИ-25ТЛК для китайских учебно-тренировочных самолетов (УТС) К-8G.

Как сообщили «Интерфакс-Украина» в руководстве предприятия, соответствующий контракт между «Мотор Сич» и китайской China National Aero-Technology Import & Export Corporation (CATIC) подписан сторонами в ходе 52-го международного авиакосмического салона Le Bourget-2017, который проходит 19-25 июня в предместье Парижа.

Также «Мотор Сич» с 2018 года планирует начать поставки в Австрию серийных авиационных двигателей АИ-450С для европейского бизнес-джета DA-50. Как сообщили в руководстве предприятия, рамочное соглашение с австрийской Diamond Aircraft Industries на поставку в 2018-2023 годах 400 двигателей АИ-450С для DA-50 подписано сторонами в ходе 52-го международного авиакосмического салона Le-Bourget-2017.
    Саме про цей літак я тоді й писав. 400 двигунів - величезна кількість. Правда, слово "рамочное" дещо насторожує.
    Гуру

АИ-25ТЛК екпортують у Китай року так з двотисячного, до того ж ми з Вами тоді, здається, дискутували про імпорт авіаційної техніки країнами ЄС .
    І так, спеціальна сертифікація потрібна для експлуатації літака у відповідних країнах. Щоб продавати літаки чи двигуни для експлуатації авіаперевізниками ЄС портібно отримати сертифікат EASA. Наскільки мені відомо (можу мати застарілі данні), на пострадянському прсторі мають сертифікат обмеженої категорії EASA запорізький двигун Д436ТП і сертифікат типу EASA російсько-французський SAM-146.
    Для "Мотору" основу експорту складали ТВ3-117, Д36, Д436 і модифікації. Про нові контракти по цим двигунам (відповідно і по літакам АН-148, АН74ТК300) щось не чути, хоча вони цілком конкурентноспроможні на західному ринку. Цікаво - чому так?
    Якщо буде поставка 400 двигунів - це чудово, але в цілому ситуацію не змінює.
    Станом на 2016 рік десь так:
    http://rian.com.ua/columnist/20160330/1007559732.html
    http://nortwolf-sam.livejournal.com/1814489.html
    До речі, з "Зоря Машпроект" приблизно та ж тема.
    Треба державі і надалі ставити палки в колеса підприємствам державного значання, і тоді точно все буде добре.
    P.S. Ich bin Michael, nicht Meikl! :)
    бог

Збірна України з баскетболу 3X3 завоювала "бронзу" ЧЄ2017

Пророк

«В конце мая – начале июня в Германии прошел этап военных маневров НАТО и союзников Альянса в Европе. И впервые на таких учениях Украинская армия была представлена пехотой.

Простой пехотой из 1 батальона 28-й бригады, выдернутой из пыльных донецких степей. Кстати, туда же их потом и вернули. Из Украины в учениях участвовало 86 человек пехоты и 5 танковых экипажей. На этапе, в котором участвовала украинская команда, также были задействованы военные из Венгрии, Румынии и США.

Четыре дня ребята в составе сводного международного батальона держали оборону, а потом три дня было отведено на контратаку. Боевые действия велись с использованием системы лазерной имитации стрельбы и поражения MILES.

Первый этап – оборона местности – длился 4 дня. А после разгрома противника перешли ко второму этапу и батальону была поставлена задача контратаковать. Примечательно, что в процессе боя, когда была разгромлена танковая рота, состоявшая из Абрамсов, и в «живых» у противника осталось восемь человек, наши ребята забрали их к себе и приютили. Позже, уже после завершения учений, американцы отметили наградой такие действия.

Частью второго этапа было освобождение населенного пункта, в котором террористы захватили заложников. С ним наши ребята тоже справились на ура. Мало того, когда завершилось освобождение города, американцы вышли и аплодировали нашим бойцам.

И самое главное - только наши украинские бойцы дошли до конца заданий практически без потерь, остальные участники сводного батальона были выведены «убитыми» и «ранеными» задолго до «победы».

Из восьмидесяти шести украинских бойцов потери составили всего двое «убитыми» и пятеро «ранеными».

«Я стоял, смотрел, как они работают и не мог поверить, что это мои парни!», - от этих слов комбата просто мурашки по коже. «Они переживали, придумывали и реализовывали такие вещи, которые приводили в ступор американцев! Они дрались по-настоящему! Особенно иностранцы обалдели, когда мои зашли разведкой в глубокий тыл и вскрыли все позиции противника. А какой фурор произвело когда наши сбили из БМП вертолет!)))»

https://www.facebook.com/backandaliv...60966260727479
+ Ответить в теме