Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей3968Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 214 из 318
Показано с 2,131 по 2,140 из 3172.
 1. #2131
  Offline
  Пророк

  Re: Україна


  Подписано, запечатано, доставлено: визовая либерализация для Украины! Публикация в официальном журнале ЕС 22 мая, вступит в силу 11 июня  ***
  Кабмин утвердил соглашение с Турцией о поездках граждан по ID-карточкам
  Соглашение между правительствами Украины и Турции о взаимных поездках граждан предусматривает, что граждане обеих стран могут выезжать и находиться в течение 90 дней на территории этих стран без загранпаспортов по ID- карточкам с электронным носителем информации.

 2. #2132
  Offline
  Пророк

  Re: Україна


  Уряд відновлює соціальну справедливість - http://pensii2017.info/

  Пенсія - http://pensii2017.info/show/pravyla-...chennia-pensii
 3. #2133
  Offline
  Пророк

  Re: Україна


 4. #2134
  Offline
  Новачок

  Re: Україна


  Андрій Гінкул юрист, економіст, експерт з питань територіального, місцевого економічного розвитку та впровадження проектів енергозбереження поговорив про те як заверштьт успішно децентралізацію.
  Сьогодні Україну турбує дві проблеми: парламентські вибори та реформа децентралізації. Питання виборів постає через масове невдоволення ходом реформ у країні. Деякі політичні сили підливають масла у вогонь та пропагують перевибори Парламенту і навіть Президента.

  Щодо децентралізації – це надважлива реформа, оскільки забезпечує можливості для розвитку адміністративно-територіальних одиниць, їх самоврядування та становлення народовладдя.

  На мою думку, ці проблеми можна вирішити одночасно і всього за три кроки.
  Перший крок. У найближчі тижні за ініціативою Президента України провести засідання Ради регіонального розвитку щодо завершення реформи децентралізації. Вона включає три реформи – адміністративно-територіального устрою, місцевого самоврядування та регіонального розвитку.

  Другий крок. Після засідання Ради регіонального розвитку негайно внести до ВРУ проект Закону України «Про засади адміністративно-територіального устрою України» з урахуванням вже затверджених перспективних планів областей.

  Третій крок. Розробити перспективні плани та зміни до формування територій громад. Це повинні здійснити Мінрегіонбуд спільно з експертами до або після прийняття проекту закону. Плани та зміни мають стосуватися вже існуючих в Закарпатській області територій, окупованих територій Донецької і Луганської областей та Кримської АР. Для Криму цим законом має бути врівноважено обсяг повноважень на рівні з іншим областями України, а також внесена норма про застосування цього положення після відповідної зміни Конституції.

  Ці кроки призведуть до призначення виборів в більшості органів місцевого самоврядування в 2017 році, згідно із Законом України «Про місцеві вибори».

  Що ми отримаємо в результаті:

  1) вирішиться питання реформи децентралізації влади в Україні;
  2) знімається питання проведення виборів до Верховної Ради чи Президента, яке є джерелом небезпеки для державності України. Натомість увага буде переведена на проведення місцевих виборів, які пройдуть майже по всій території України, в тому числі до обласних рад крім АР Крим;
  3) умови для модернізації країни, підвищення комфорту та безпеки проживання в громадах. Це матиме позитивний ефект як для громадян України так і для міжнародних партнерів;
  4) назавжди знімається питання щодо децентралізації (федералізації) України;

  Як бачимо, успішне завершення реформи децентралізації включає в себе лише три кроки, здійснення яких дасть змогу економічно та соціально ефективно розвиватись місцевому самоврядуванню.
 5. #2135
  Offline
  бог

  Re: Україна


 6. #2136
  Offline
  Пророк

  Re: Україна


  В португальском Монтемор-у-Велью сегодня завершился первый этап Кубка мира по гребле на байдарках и каноэ. За один день украинцы завоевали сразу шесть медалей: три "золота", одно "серебро" и две "бронзы!
  Таким образом в активе «сине-желтой» команды 11 медалей (пять золотых, две серебряных и четыре бронзовых). В первый день соревнований украинская команда выборола четыре награды — из них две были наивысшей пробы.  ****
  Элина Свитолина выиграла турнир WTA в Риме и поднялась на шестое место в международном рейтинге
  Как отмечают спортивные обозреватели, после этой победы первая ракетка Украины поднимется на шестую строчку в рейтинге WTA, который станет новым национальным рекордом Украины.


 7. #2137
  Offline
  Пророк

  Re: Україна


  У Києві відкрився оновлений велотрек

  20 травня відбулося відкриття Київського велотреку. Його порятунок і реконструкція зайняли майже 10 років. Процес супроводжувався постійними скандалами, змінами підрядників і спробами побудувати на його місці то паркінг, то житловий будинок. Але найстаріший велотрек Європи (побудований в 1913 році) пережив всі негаразди і знову готовий приймати велогонщиків.

  За свою багаторічну історію велотрек пережив кілька реконструкцій: був бетонним, потім дерев’яним, потім знову бетонним. З 1998 по 2007 був пам’ятником історії і архітектури. Потім позбувся цього статусу – заважав будівництву висотки. Через деякий час його перетворили на звалище будівельного сміття і майже знищили.

  У 2014 році активісти, жителі сусідніх будинків і спортсмени зайнялися порятунком велотреку. Їм вдалося повернути об’єкту статус пам’ятки архітектури і передати його у власність територіальної громади. Згодом виникла громадська організація “Новий київський велотрек”, яка координувала його реконструкцію. За три роки полотно довелося переробляти тричі – будівельні компанії не могли виконати роботи якісно. Останній етап реконструкції завершився навесні цього року.

 8. #2138
  Offline
  Пророк

  Re: Україна


  Національна комісія з питань регулювання зв’язку та інформатизації на засіданні 23 травня встановила розмір плати за видачу радіочастот в діапазоні 1800 МГц

  Рішення ухвалено в межах підготовки до 4G-конкурсу. Враховуючи діючу рентну плату в діапазоні 1800 МГц (23 тис. грн.), стартову вартість ліцензії на використання 10 МГц (2x5 МГц) в усіх регіонах України було визначено на рівні 265 млн. грн.

  Як повідомляється, розрахунки НКРЗІ ґрунтуються на дослідженнях британського консультанта Analysys Mason Limited. Окрім того, Комісія враховувала "наявну ситуації у радіочастотному спектрі".

  Прем’єр Володимир Гройсман запевняє, що уряд забезпечить впровадження в Україні технології зв'язку 4G вже до кінця цього року.


  Ура в Україні буде 4G!!!!!!!!!!!
 9. #2139
  Offline
  модератор

  Re: Україна


  вам что 3г не хватает, что столько радости?
 10. #2140
  Offline
  Пророк

  Re: Україна


  Ответ Сообщение от V00D00People Посмотреть сообщение
  вам что 3г не хватает, что столько радости?
  Да, фейс тайм тормозит.
+ Ответить в теме

Похожие темы

 1. Україна туристична
  Olio в разделе Туризм та Подорожі
  Ответов: 64
  Последнее сообщение: 18.12.2016, 00:15
 2. Україна-Русь?
  Odo в разделе Політика та Історія
  Ответов: 3
  Последнее сообщение: 07.03.2016, 15:25
 3. Бренд “Україна” (BrandUkraine)
  DoriAND в разделе Теревені
  Ответов: 8
  Последнее сообщение: 30.05.2011, 15:06
 4. IT-Україна: Обережно, двері закриваються!
  fragov в разделе Фінанси, Бізнес та Економіка
  Ответов: 4
  Последнее сообщение: 16.06.2010, 14:05
 5. Україна має талант 2
  fragov в разделе Творчість та Інтереси
  Ответов: 17
  Последнее сообщение: 29.05.2010, 11:29