Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей3993Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 180 из 322
Показано с 1,791 по 1,800 из 3212.
 1. #1791
  Offline
  Пророк

  Re: Україна


  Агропромисловий холдинг "Астарта" був одним з першопрохідців у галузі біоенергетики в Україні. У 2014 році компанія збудувала у місті Глобино Біоенергетичний комплекс (БЕК) потужністю 150 тис. кубометрів біогазу на добу, який утворює промисловий цикл із сусідніми підприємствами Глобинського кластеру "Астарти" – цукровим та соєпереробним заводами.

  Сьогодні БЕК використовує у якості сировини побічні продукти виробництва цукру, відходи соєпереробки та інші рослинні залишки. У такий спосіб Компанія вирішує питання енергоефективності виробництва та утилізації відходів. Разом з тим, потенціал потужностей БЕКу відкриває можливість розширення діяльності компанії у сфері «зеленої» енергетики. Новим етапом Біоенергетичного проекту стане когенерація електроенергії.
  "Астарта" реалізує масштабний інвестпроект з виробництва «зеленої» електроенергії

  Для цього "Астарта" розробила проект «Комплекс з виробництва біогазу, електроенергії та пари», в результаті реалізації якого у Полтавській області з’явиться когенераційна установка потужностю 12 МВт. Його перша черга вартістю 2 млн дол. США включає будівництво когенеруючої електростанції на 2 МВт та оформлення дозвільної документації для виробництва електроенергії за «зеленим» тарифом. В рамках другої черги вартістю 13 млн дол. США потужність електростанції буде збільшено до 12 МВт. Згідно з проектом, у процесі когенерації також вироблятиметься супутня теплова енергія - пара, споживачем якої стане Глобинський соєпереробний завод компанії.

  Для запуску першого етапу когенерації вже законтрактовано обладнання та розпочато будівництво на території БЕКу складів сировини ємністю 40 тис. кубометрів. Також ведеться дооснащення існуючої біогазової установки для її експлуатації на відновлюваній сировині. Таким чином, "Астарта" вдосконалює модель роботи у біоенергетичному напрямку: за умови використання відновлюваної сировини та виробництва і реалізації електроенергії за «зеленим» тарифом Глобинський БЕК перейде на цілорічний цикл із максимально ефективною віддачею для бізнесу та суспільства. Адже генерація та передача 12 МВт електроенергії у місцеві мережі дозволить суттєво розвантажити застарілу місцеву Глобинську РЕС потужністю 50 МВт.

  Такі проекти, як «Комплекс з виробництва біогазу, електроенергії та пари», мають важливе державне значення у зв’язку зі стратегічним планом України здобути енергетичну незалежність і відповідають духу підписаної 22 квітня 2016 року Україною Паризької угоди по зміні клімату. Разом з тим, широкомасштабне впровадження «зелених» енергопроектів з відновлюваних джерел неможливе без налагодження ефективних законодавчих та дозвільних процедур. Розкрити потужний потенціал аграрного сектору у цій галузі - означає наблизити Україну до енергетичної незалежності. Цю спільну мету ми пропонуємо закласти у Програму партнерства Уряду і Бізнесу, яка б стала базою для передачі досвіду впровадження енергогенеруючих біотехнологій для великої кількості українських підприємств, зайнятих у галузі вирощування і переробки с/г продукції.

  Довідка: ""Астарта"" – вертикально інтегрована аграрна компанія, яка обробляє 250 тис. га землі у 8 областях України. Основна діяльність компанії полягає у вирощуванні цукрових буряків, зернових і олійних культур, виробництві високоякісного цукру, молока та переробці сої. До складу "Астарти" входять 8 цукрових заводів, молочні ферми на 30 тис. голів стада, потужний соєпереробний завод та Біоенергетичний комплекс з виробництва біогазу (м. Глобино).

 2. #1792
  Offline
  бог

  Re: Україна


 3. #1793
  Offline
  Пророк

  Re: Україна


  Як на Запоріжжі виробляють сільськогосподарські літаки

  У Запорізькій області є унікальне підприємство з виробництва сільськогосподарських літаків. Тут, руками кількох десятків майстрів за шість місяців випускається у світ літальний апарат. Родзинка підприємства полягає ще й в тому, що тут також навчають авіації нове покоління пілотів.

  Місце для запуску виробництва вибрали не випадково. Ділянка землі біля села Широке, Веселівського району була покинута. Зараз тут знаходиться цілий цех по виробництву літаків для сільського господарства. Серед майстрів – Василь Чорний. Чоловік більше 40 років провів у токарного верстата. Справа життя не кинув навіть пішовши на пенсію. Зараз виточує найважливіші деталі літаків.

  Процес створення літака складається з декількох етапів. Збірка одного триває близько 6-ти місяців. А вартість авіамашини, в залежності від комплектації, становить від 150-ти до 250-ти тисяч доларів.

  На підприємстві є і льотна академія. Літаки запорізького підприємства підкорили не лише українське небо, їх можна побачити і над Кубою. Зараз йдуть переговори про постачання в Казахстан.

 4. #1794
  Offline
  Пивовар

  Re: Україна


  Офтоп:
  А что за "железяка" на втором фото, очень похожая на ацетиленовый генератор? От которой идет заправочный шланг...
 5. #1795
  Offline
  Пророк

  Re: Україна


  Йшов третій рік "холодомору"....  Офтоп:


 6. #1796
  Offline
  Завсідник

  Re: Україна
 7. #1797
  Offline
  المزيد من النفط

  Re: Україна


 8. #1798
  Offline
  Пророк

  Re: Україна


  Украинцы стали чаще покупать деликатесы
  Вырос спрос на импортные продукты. Эксперты:у народа стало больше денег и наше дорожает

  В нынешнем году украинцы уже съели больше импортных продуктов, чем за весь 2015 год. Такой вывод можно сделать, проанализировав данные Госфискальной службы о ввозе товаров за 11 месяцев этого года. Самый большой прирост — по овощам, морской рыбе и рыбным деликатесам, сырам и экзотическим орехам.

  Причем цены на ряд позиций даже ниже, чем год назад, хотя среднегодовой курс доллара вырос за 2016 год более чем на 3,5 грн, или до 25,5 грн. Эксперты объясняют увеличение спроса на привозную еду тем, что она стала доступнее: за год средние заработки поднялись на 18%, а цены на продукты — лишь на 12%. По их прогнозам, такая тенденция сохранится и в следующем году.  ТОП-10. Как видно из инфографики, самый большой рост спроса — на импортные овощи, он увеличился в разы. По мнению директора Украинской ассоциации поставщиков торговых сетей Алексея Дорошенко, причина в том, что люди, пережив кризис, вернулись к привычке употреблять уже в конце зимы молодой картофель из Египта, а также нетрадиционную для нас капусту — брокколи, брюссельскую, пекинскую. Да и цены на них серьезно упали по сравнению с прошлым годом, когда кило брюссельской капусты стоило до 50 грн вместо средних 30 грн. Больше покупают импортную рыбу и, что интересно, морепродукты — кальмары, креветки и заморские орехи — кокосы, кешью, хотя и то, и другое за год немного подорожало.

  ЦЕНЫ. Дорошенко говорит, что овощи, а также бананы, которые в рознице сейчас можно купить по 21—23 грн/кг (год назад было 30 грн/кг и более), подешевели из-за того, что их предложение увеличилось, а товар этот — скоропортящийся. "Выросший спрос на импортные сыры объясняется тем, что наши сыры подорожали за год на 40% и почти сравнялись в цене с привозными. А их качество часто не соответствует стоимости", — говорит Дорошенко.

  "Причина повышения спроса — рост доходов. Экономика, хоть и немного, но оживает, люди почувствовали уверенность в завтрашнем дне, — считает президент Украналитцентра Александр Охрименко. — Но это не значит, что скоро все поголовно станут есть семгу и красную икру. Например, из-за того что наша прудовая рыба: карп, карась, сейчас стоит иногда больше импортной, типа хека или мойвы, многие пенсионеры с низкими доходами перешли на нее, а рынок сразу отреагировал. Но из-за того, что уровень зарплат опережает пока рост цен, это и далее позволит более богатым слоям населения чаще баловать себя чем-то вкусным".

  ПРОДАЕМ ШОКОЛАД И МЕД. За 11 месяцев вырос не только импорт деликатесов, но и их экспорт, прежде всего — меда. Его продавали в основном в Европу, на 58% больше, чем год назад — 47 тыс. тонн. Вполовину вырос за рубежом спрос и на наши орехи — грецкие и лещину, их экспортировали свыше 35 тыс. тонн. А пиво в ЕС все чаще закусывают украинскими раками — их продали 656 тонн в живом весе, или в 2,5 раза больше, чем год назад.

  Увы, продолжает падать экспорт шоколада: продано 53 тыс. тонн на $122 млн, год назад было 70 тыс. тонн на $160 млн. Охрименко подсчитал, что с 2013 г. продажи шоколада упали в 4 раза: "Причина — отказ РФ от наших сладостей, которых шло туда 60%. Главный покупатель теперь Казахстан — 18% экспорта".

  segodnya.ua
 9. #1799
  Offline
  Пророк

  Re: Україна


  http://biz.liga.net/keysy/industriya...132-d-foto.htm
  На ГП Антонов состоялась презентация новейшего украинского самолета - транспортника Ан-132 D. В презентации принял участие президент Украины Петр Порошенко.

  "Сегодня день рождения у нового самолета АН-132 D. Самолет был создан в рекордно короткие сроки за 1,5 года. Уверен, у него большое будущее. Поздравляю с этой победой всех авиастроителей и желаю новому самолету счастья. Слава Украине!", - отмечается на странице в Facebook президента Украины.

  Ан-132D - это первый самолетом в линейке Антонова без российских комплектующих. Самолет предназначен для полетов на близко- и среднемагистральных маршрутах, он сможет выполнять широкий спектр задач по перевозке грузов. Он будет иметь крейсерскую скорость в 500 км/ч и максимальную высоту крейсерского полета 9000 м. Его грузоподъемность - 9,2 т, длина - 24,5 м, высота - 8,8 м, размах крыльев - 29,2 м.

  Ранее был подписан меморандум о намерении совместного производства 80 самолетов Ан-132 для Саудовской Аравии. Часть самолетов будет производиться в Украине, но одновременно с этим в Саудовской Аравии будут создаваться мощности для производства этого самолета и компонентов на территории королевства.

  Интеллектуальная собственность на самолет разделена в равных долях между двумя сторонами. Стоимость самолета пока не известна. Ан-132 будет оснащаться двигателями Pratt & Whitney - это пожелание заказчика. Решение о том, будет ли подписан твердый контракт на 80 самолетов, будет принято после поставки первого образца.
  Журналюги просто убивают своей безграмотностью
 10. #1800
  Offline
  المزيد من النفط

  Re: Україна


  Ответ Сообщение от FLY_INTER Посмотреть сообщение
  http://biz.liga.net/keysy/industriya...132-d-foto.htm

  Журналюги просто убивают своей безграмотностью
  А что там не так ?
+ Ответить в теме

Похожие темы

 1. Україна туристична
  Olio в разделе Туризм та Подорожі
  Ответов: 64
  Последнее сообщение: 18.12.2016, 00:15
 2. Україна-Русь?
  Odo в разделе Політика та Історія
  Ответов: 3
  Последнее сообщение: 07.03.2016, 15:25
 3. Бренд “Україна” (BrandUkraine)
  DoriAND в разделе Теревені
  Ответов: 8
  Последнее сообщение: 30.05.2011, 15:06
 4. IT-Україна: Обережно, двері закриваються!
  fragov в разделе Фінанси, Бізнес та Економіка
  Ответов: 4
  Последнее сообщение: 16.06.2010, 14:05
 5. Україна має талант 2
  fragov в разделе Творчість та Інтереси
  Ответов: 17
  Последнее сообщение: 29.05.2010, 11:29