Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей3968Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 153 из 318
Показано с 1,521 по 1,530 из 3172.
 1. #1521
  bvn
  Offline
  йог на танке

  Re: Україна


  Ответ Сообщение от Jedi_Lee Посмотреть сообщение
  http://s.fishki.net/upload/users/201...7b2a737864.png
  Так це був конфіскат чи?..

 2. #1522
  Offline
  Пророк

  Re: Україна


  Портников Віталій

  Роздратування, яке спостерігається у коментарях українських спостерігачів і користувачів соціальних мереж щодо рішення Реджепа Тайіпа Ердогана відновити відносини з Москвою, легко зрозуміти Але головне - це зрозуміти самого Ердогана - щоб у майбутньому ми не припускалися таких очевидних помилок. Українці - новачки у зовнішній політиці.

  До 2014 року її, як реального фактору просто не було - тому що щодо ухвалення принципових рішень ми весь час (за винятком хіба що періоду 2004-2010 років, і те умовно) змушені були обертатися на Москву. Коли ж зовнішня політика прийшла до нас - а не ми до неї - багато хто вирішив, що Україна зараз у центрі Всесвіту. Звідси й дивовижні вигуки - і не тільки в блогерів, але й у досить серйозних засобів масової інформації - про те, що Ердоган "обміняв Україну на Росію".

  Дорогі мої, Ердоган менше за все думав про Україну - і коли посварився з Росією, і коли помирився. Коли Росія анексувала Крим, Туреччина й не подумала, - незважаючи на постійні прохання лідерів кримських татар - почати санкції проти оккупанта. Крім того, саме турецькі кораблі й поставки залишилися ланцюжком, що пов'язував півострів зі світом після запровадження західних санкцій.

  У цьому є своя логіка. Ердоган очолює країну, що до цього часу займає частину острова Кіпр, звідки вигнане все грецьке населення. Північний Кіпр - не аналог Криму, тому що Туреччина його не анексувала. Однак точний аналог Абхазії та Південної Осетії - тому що Туреччина визнала його незалежність. До міжнародного права все це не має жодного відношення. Але спробуйте нагадати про це якомусь турецькому політику.

  Ердоган посварився з Путіним, тому що це був розгніваний вторгненням російського президента до його «сфери впливу" - і в цьому сенсі його логіка більше нагадує логіку Путіна, ніж логіку будь-якого західного керівника. Західні політики керуються приматом міжнародного права - тому і були запроваджені санкції. (Хоча ми бачимо, як багатьом на Заході важко бути адекватними власним цінностям). Ердоган керується доцільністю. За час, що минув після знищення літака, стало ясно, що Росії не вдалося повернути режим Асада на попередні позиції - а саме цього перш за все побоювався Ердоган, коли увійшов у конфлікт з Путіним. Таким чином, головна причина протистояння двох авторитарних правителів зникла, у Сирії їм доведеться шукати компроміс - і не тільки їм. А на перший план вийшли негативні фактори охолодження російсько-турецьких взаємин. І це не тільки порожні пляжі і гнилі овочі. Поки не відомо, чи заповняттся пляжі і спорожніють поля. Купівельна спроможність росіян неухильно знижується і зовсім не вони одні раніше відвідували Туреччину. Країна втратила ще й європейських - перш за все німецьких - туристів через страх перед терором. А з Німеччиною Ердоган не сварився.

  Головна проблема, яку хоче вирішити, Ердоган - це відновити можливість маневру. Маневру між Росією та Заходом - серед іншого, у сірійській кризі. Він розуміє Путіна краще, ніж Обаму або Меркель - так для чого ж продовжувати конфлікт? Тим більш тоді, коли сподівання турецького президента на швидке зближення із Заходом із збереженням авторитарного характеру режиму не виправдалися. Також можна створити у населення ілюзію, що влада вирішує проблему тих, хто вважає, що постраждав від сварки Москви і Анкари.

  Розчарування, дуже схоже на те, що панує сьогодні в українських ЗМІ, вчора можна було побачити у ЗМІ арабських країн: Ердоган примирився з Ізраїлем, конфлікт, з яким почався після того як прикордонники цієї країни не допустили до порту Гази організовану за підтримки турецького уряду "флотілію свободи". Головною ідеєю цієї акції було довести, що вантажі до Гази надходитимуть без ізраїльської інспекції. Тепер Ердоган погодився, що турецькі поставки проходитимуть через ізраїльський порт Ашдод. Чого ж так?

  На момент організації "флотілії свободи" Ердоган претендував на роль лідера мусульманського світу - і підтримка Гази підняла його акції. Однак таким лідером турецький президент так і не став. Але втратив економічні зв'язки з Ізраїлем, туристів на пляжі і можливість координації зусиль, щоб протистояти спільному ворогу турків і ізраїльтян - Ірану. Усі ці втрати виявилися не варті підтримки Гази. і Ердоган легко від неї відмовився. Він дійсно багато в чому схожий на Путіна. але відрізняється від нього більшою реалістичністю.

  На політичних союзників не треба покладати помилкових надій. Зокрема, на тих, хто керується у політиці не принципами, а доцільністю. Це не означає, що ми не маємо вчитися, щоб використовувати конфлікти з нашим ворогом, для захисту своїх інтересів. Звісно, маємо. Але не потрібно відчувати себе кинутою нареченою, коли ці конфлікти завершуються. Врешті-решт, Україна - не сектор Газа.
 3. #1523
  Offline
  Злий

  Re: Україна


  Украинские хакеры провели операцию #opDay28

 4. #1524
  Offline
  Пророк

  Re: Україна


 5. #1525
  Offline
  бог
  Question

  Re: Україна


  Ответ Сообщение от Barыga Посмотреть сообщение
  https://www.youtube.com/watch?v=JaalP2piHAo
  ...Демура красавчик
 6. #1526
  Offline
  Пророк

  Re: Україна


  Та шо ж такое, вам мало других "зрадницьких" тем?
  А ну ка, расступись ))

  В июне этого года количество активных вакансий в Украине выросло вдвое
  По данным сайта поиска работы Work.ua, такой всплеск активности в сторону увеличения на рынке труда наблюдается впервые за несколько лет. В частности, в январе рост вакансий составил 63%, в феврале 39%, в марте 56%. Особенно радует второй квартал этого года, поскольку в июне рост количества вакансий достиг 100%. То есть, мы видим двукратный рост активности работодателей на рынке труда.

  Приток прямых иностранных финансов в Украину растет быстрее, чем ожидалось
  За пять месяцев этого года Украина уже получила $1,8 миллиардов инвестиций, в следующем году ожидается $4,5 миллиарда.

  Украина экспортировала рекордный объем зерна - 39 млн.тонн
  Украинское зерно покупают 90 стран мира. Мы занимаем 7-е место среди всех стран экспортеров.


  Украина экспортирует рекордные объемы муки

  Благодаря активной позиции крупных украинских производителей экспорт муки по итогам 2016/17 МГ будет рекордным и может достигнуть уровня 400 тыс. тонн.

  Украина впервые начала поставки сухого молока в Китай
  В целом Китай предоставил доступ на свой рынок 18 украинским молочным предприятиям (принадлежат компаниям "Милкиленд", "Молочный альянс", "Терра Фуд", "Клуб сыра", "Дубномолоко").

  Американо-японская компания построит в Украине завод по производству ядерного топлива
  Проект хоче реалізувати американсько-японська компанія Westinghouse, чиє паливо нині купує Україна, аби повністю відмовитися від послуг російського "Росатома".

  В Украине с 1 июля 2016 года отменяется налогообложении пенсий
  10 июня Президент Украины Петр Порошенко подписал Закон «О внесении изменений в Налоговый кодекс Украины относительно освобождения от налогообложения пенсий», который Верховная Рада приняла 2 июня.


  Главный санврач Украины Протас задержан по делу о хищении госсредств

  В ходе совместной операции Нацполиции и НАБУ, за систематическое вымогательство и хищения бюджетных средств был задержан Главный Санитарный врач Украины Станислав Протас.
  Он подозревается в организации преступной схемы, в которой приняли участие 19 из 20 санитарных врачей областей Украины.

  А также:
  Концерн Unilever открыл в Гостомеле фабрику по выпуску чая марок Lipton, Brooke Bond и Беседа. Объем инвестиций - €8,3 млн.

  ООО «Сумы-Электрод» – отправило почти 17 тонн своей продукции в Соединенные Штаты Америки. Это уже вторая партия, которую электродщики поставляют на заокеанский континент

  Есть уже конкретный план строительства Via Carpatia – транспортной магистрали, которая соединит всю Європу – с севера на юг от Клайпеды до Салоники. И ответвление от нее по Украине - Львов- Киев- Одесса.

  США передали Украине 4 контрбатарейные радарные системы AN/TPQ-36 и 10 систем AN/TPQ-49.

  ***

 7. #1527
  Offline
  Пророк

  Re: Україна


 8. #1528
  Offline
  Пророк

  Re: Україна


  В Украине впервые пересадили пациенту механическое сердце (видео)
  Об этом сообщил директор Института сердца Борис Тодуров в Facebook.

  "Мы сделали это! Первое механическое сердце в Украине имплантировано в Институте Сердца. Пациент только что выехал в реанимацию", – написал он и добавил видео, на котором показывает, как выглядит искусственный орган.

  По данным пресс-службы Института сердца, операцию сделали 41-летнему харьковчанину Дорошко Павлу Павловичу.
  Irina Zaslavets у Інститут Серця В Києві.

  Історичне фото. Колись розказуватиму про цей день онукам��
  У мене в руках - механізм, який називається "штучним серцем". Таке саме позаду мене, в операційний, імплантують ще зовсім недавно приреченому на смерть Павлові Дорошку. Воно допоможе йому дочекатися трансплантації справжнього серця. І я вірю, що її Павлові зроблять вже в Україні!!!!
  Тож, як часто говорить Ольга Танюшкина - працюємо далі 9. #1529
  Offline
  Пророк

  Re: Україна
 10. #1530
  Offline
  Пророк

  Re: Україна


  У кого гражданство только одно аквафреши не вывешивают и "путин приди!" не орут.
  А вообще, в этой теме мы не это обсуждаем.

  ***


  Конструктор один и он украинский.
  Зовут его Владимир Татаренко — лауреат Государственной премии Украины в области науки и техники, лауреат премии Совета министров СССР в области науки и техники, а также заслуженный авиастроитель.

  Заявку на патент (UA52936) Татаренко подал 9 октября 2010 года. По словам инженера, гарантией успеха его идеи служит использование проверенных временем технических решений
+ Ответить в теме

Похожие темы

 1. Україна туристична
  Olio в разделе Туризм та Подорожі
  Ответов: 64
  Последнее сообщение: 18.12.2016, 00:15
 2. Україна-Русь?
  Odo в разделе Політика та Історія
  Ответов: 3
  Последнее сообщение: 07.03.2016, 15:25
 3. Бренд “Україна” (BrandUkraine)
  DoriAND в разделе Теревені
  Ответов: 8
  Последнее сообщение: 30.05.2011, 15:06
 4. IT-Україна: Обережно, двері закриваються!
  fragov в разделе Фінанси, Бізнес та Економіка
  Ответов: 4
  Последнее сообщение: 16.06.2010, 14:05
 5. Україна має талант 2
  fragov в разделе Творчість та Інтереси
  Ответов: 17
  Последнее сообщение: 29.05.2010, 11:29