Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей3993Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 145 из 322
Показано с 1,441 по 1,450 из 3212.
 1. #1441
  bvn
  Offline
  йог на танке

  Re: Україна


  Ответ Сообщение от les Посмотреть сообщение
  Непогано, але сирувато........
  Так, текст шкутильгає... але посил вірний.

  Ответ Сообщение от les Посмотреть сообщение
  І головне питання : а чим старий гімн не влаштовує?
  Закладеною в ньому негативною програмою на постійне очікування якогось майбутнього чи то світлого (згинуть воріженьки, запануємо і т. д.), чи то й зовсім поганого (ще не вмерла України ні слава, ні воля - ось-ось вмре?)

  В наведеній версії, якщо помітили таких посилів у майбутнє немає, там вже все є, розквітає і пахне... але рими якісь дуже дивні, текст слабий, треба правити... посил вірний, повторюсь.

 2. #1442
  Offline
  Злий

  Re: Україна


  Конгресс обошел вето Обамы: Украина получит оружие

  Теперь, согласно принятому Конгрессом законопроекту, американская военная помощь может включать уже и летальное оружие. В частности, украинская армия остро нуждается в высокоточных противотанковых средствах - американских переносных ракетных комплексах Javelin. Впрочем, их долгое отсутствие в некотором роде даже благотворно повлияло на собственный украинский оборонпром: здесь, наконец, смогли поставить на конвейер производство отечественных противотанковых комплексов "Стугна", которые во многом не уступают американским.
  http://by24.org/2015/05/16/ukraine_w...rican_weapons/

  Отакі справи, хунта.
 3. #1443
  Offline
  Пророк

  Re: Україна


  Ответ Сообщение от Виння Пых Посмотреть сообщение
  еге, мені шо то шахти теж якось недоречно, но можна трохи і переробить. чим нинішній гімн не тойво? ну хоча б "ще не вмерла Україна" , це таке враження неначе вона гине і ніяк не загине. хоча воно насправді так і є, а в цьому гімні прославляється Україна, таким і повинен бути гімн держави. але насправді не в гімні справа, он 74 роки співали союз нєрушимий , і де він зараз. На мою думку гімн повинен вселяти оптимізм в людей і гордість за свою країну, а не ми ще поки не вмерли слава богу
  е ні, у нас просто геніальний гімн. в ньому сама українська історія. навіть те, як його створювали: автор тексту - Павло Чубинський з Київщини, дослідник українських пісень; був висланий за Росії кудись на Північ за любов до України; православний; автор музики - Михайло Вербицький, греко-католик з Галичини - як символ української єдності.
  Слова пробирають. і дуже актуальні. зрештою, поляки не комплексують з приводу свого гімну - "Jeszcze Polska Nie Zginęła". і нам не варто.

  оце я зняв в Єрусалимі, чоловік грав у своє задоволення. даруйте за якість, батарея сідала.


  ======================
  черга на концерт ОЕ в Маріуполі 2 дні тому. я вражений. колонки були виведені на площу, люди і там слухали; концертний зал вміщає 15 000 глядачів.


  І хтось хоче цих людей віддати Рашці??? та ніколи в житті.
 4. #1444
  Offline
  Пророк

  Re: Україна


  Ответ Сообщение от Виння Пых Посмотреть сообщение
  ну хоча б "ще не вмерла Україна" ,
  Нормально, это отражение многовековой борьбы Украины с Московией, а из песни слов не выкинешь. Дальше по тексту там все раскрывается.
 5. #1445
  bvn
  Offline
  йог на танке

  Re: Україна


  Ответ Сообщение от Victorious Посмотреть сообщение
  поляки не комплексують з приводу свого гімну - "Jeszcze Polska Nie Zginęła". і нам не варто.
  Ну, для мене особисто, це не комплекси, а езотерика... Особисто я вірю, що це впливає на підсвідомість, а з підсвідомості вже реалізуються всі закладені програми. Діє це все дуже непомітно і повільно, як вода точить камінь, але в історичних рамках часу досить, щоб відобразитися у те, що маємо.
 6. #1446
  Offline
  бог

  Re: Україна


 7. #1447
  Offline
  Пивовар

  Re: Україна


  Ответ Сообщение от Victorious Посмотреть сообщение
  рештою, поляки не комплексують з приводу свого гімну - "Jeszcze Polska Nie Zginęła". і нам не варто.
  Co nam obca przemoc wzięła
  Szablą odbierzemy
  Тут как бы четко и ясно сказано "что враги забрали вернем саблей", а у нас неопределенное "згинуть наші воріженьки" и только дальше конкретика "душу й тіло ми положим за нашу свободу"...
 8. #1448
  Offline
  Пророк

  Re: Україна


  В Украине самая низкая производительность труда в Европе - инфографика
  15:0604.01.20152
  В Украине самая низкая производительность труда в Европе - инфографика
  При среднеевропейском количестве официальных праздничных дней, Украина имеет самые низкие показатели производительности труда в долларах на человеко-час.

  Результаты исследования опубликовали аналитики кампании Stronger Together.

  Исходя из данных аналитиков, количество праздников мало влияет на производительность. То есть можно сделать вывод, что эффективность экономики Украины можно увеличить не путём уменьшения количества официальных праздников-выходных, а модернизацией самих принципов ведения хозяйства. Например, Люксембург, Норвегия, Бельгия и Нидерланды (первая четвёрка по шкале производительности труда) имеют столько же официальных праздников, сколько и Украина.

 9. #1449
  Offline
  Пророк

  Re: Україна


  Австрійці починають випробування нового учбово-тренувального літака з українським двигуном.
  Diamond Aircraft has diversified yet again with the first flight of its new civil and military turboprop trainer, the DART-450. The aircraft reached speeds up to 200kt during the first 60 minutes of flight and is expected to have a top speed of 250 knots.

  The DART-450 (Diamond Aircraft Reconnaissance Trainer) is the world’s first all-carbon fibre, tandem 2-seat, civilian and military trainer with a sidestick and pneumatic ejection seats, said Diamond. It is aerobatic with limits of +7/-5 g. It’s equipped with the Ivchenko-Progress Motor Sich AI-450S turboprop engine producing maximum take-off power of 500shp, fitted with a 5-blade MT propeller. Avionics are Garmin. Within the first 60 minutes of flight time, speeds between 60 to 200 knots IAS were flown at various altitudes. Expected top speed is 250 knots TAS. Maximum endurance of the DART is 8 hours plus reserve.
 10. #1450
  Offline
  Пророк

  Re: Україна


  Україна закупила ядерного палива на $80 млн 528,3 тисяч, більш ніж половина з якого - російське (дані держстат України).

  З січня по березень 2016 року для українських атомних електростанцій було закуплено палива російського виробництва на $ 47 млн ​​482,1 тис., а шведського виробництва - $ 33 млн 46,2 тис. У відсотковому еквіваленті - 59% російського і 41% шведського.

  В 2015 році, Україна закупила ядерного палива на суму $643 млн, з яких російського - на $610 млн. (у відсотковому еквіваленті понад 90%.............)!!!


  В поточному році, вотчина РФ потрішку відмовляється від ядерного палива, яке виготовлено в Росії. Ждемо офіційної статистики за 2 квартал 2016 року (та за 1 півріччя 2016 року вцілому)!.
+ Ответить в теме

Похожие темы

 1. Україна туристична
  Olio в разделе Туризм та Подорожі
  Ответов: 64
  Последнее сообщение: 18.12.2016, 00:15
 2. Україна-Русь?
  Odo в разделе Політика та Історія
  Ответов: 3
  Последнее сообщение: 07.03.2016, 15:25
 3. Бренд “Україна” (BrandUkraine)
  DoriAND в разделе Теревені
  Ответов: 8
  Последнее сообщение: 30.05.2011, 15:06
 4. IT-Україна: Обережно, двері закриваються!
  fragov в разделе Фінанси, Бізнес та Економіка
  Ответов: 4
  Последнее сообщение: 16.06.2010, 14:05
 5. Україна має талант 2
  fragov в разделе Творчість та Інтереси
  Ответов: 17
  Последнее сообщение: 29.05.2010, 11:29