Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей3993Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 139 из 322
Показано с 1,381 по 1,390 из 3212.
 1. #1381
  Offline
  Злий

  Re: Україна


  Зрада. Кругом одна зрада.
  фсё прапало.
  Непомічена новина. У Конгресі США готують сюрприз для Кремля

  14.05.2016
  28-го квітня в Палаті представників Конгресу США зареєстрований законопроект N5094: "Акт стабільності і демократії в Україні"
  На тлі традиційних для України травневих свят, на які в цьому році припала і Великдень, майже непоміченою пройшла вкрай важлива новина, здатна радикально вплинути на хід російсько-української війни і на позицію США. 28-го квітня 2016- го року в Палаті представників (нижній палаті Конгресу США) був зареєстрований законопроект N5094. Коротка назва законопроекту - "Акт стабільності і демократії в Україні" (Stability and Democracy for Ukraine Act / STAND for Ukraine Act).

  Співавторами документа виступили конгресмени Еліот Енгел (Демократична партія) і Адам Кінзінгер (Республіканська партія). Законопроект уже підтримали, крім його авторів, ще 13 конгресменів, з яких семеро - представники Республіканської партії, а шестеро - представники демократів. Законопроект відправлений на розгляд профільних комітетів Палати представників, в тому числі і в комітет з міжнародних відносин. Для того, щоб перетворитися в законодавчий акт, STAND повинен пройти голосування в профільних комітетах, Палаті представників, Сенаті і тільки тоді він надійде на підпис президенту США.

  Законопроект №5094 цікавий для України в умовах агресії РФ по ряду причин. Перш за все, в ньому метою політики США проголошується сприяння Україні у відновленні суверенітету і територіальної цілісності. Крім того STAND чітко говорить про те, що зняття санкцій проти РФ можливо лише в разі повного виконання Кремлем положень Мінських домовленостей, в тому числі і відновлення Україною контролю над кордоном в Донбасі! Щодо окупації і анексії Криму, законопроект передбачає використання практики 1940-1991 років про невизнання США окупації країн Балтії, яку провів СРСР. Ці принципи вирішено тепер перенести на політику США щодо невизнання своїми діями як де-юре і де-факто окупації і анексії Криму з боку РФ. Так само законопроект № 5094 передбачає збереження санкцій по Криму (на сьогоднішній день введені розпорядженнями Президента США № 13660, 13661, 13662 і №13685) до тих пір, поки відповідні комітети Палати представники не будуть проінформовані Президентом США про відновлення Україною суверенітету над Кримським півостровом. Крім того законопроект STAND наділяє Президента США правом накладати санкцій щодо юридичних, фізичних осіб і урядів третіх країн, які будуть порушувати своїми діяти санкції введенниё за окупацію АРК.

  Іншою важливою метою, яку ставить перед собою мету законопроект № 5094, є попередження передачі будь-якого військового обладнання і оборонну галузь у РФ з країн НАТО на період, поки РФ окупує частини території України. Більш того, в разі схвалення цього законопроекту Президент США буде зобов'язаний докласти максимальну кількість зусиль для того, щоб ця політика була схвалена на рівні НАТО. Зрештою, законопроект STAND передбачає створення міжнародного консорціуму, який би гарантував приватні інвестиції в економіку України через готовність відшкодувати відповідні втрати через політичні або військових ризиків. Такий крок з боку США, який передбачає залучення не тільки інших урядів, а й ТНК, міг би сприяти відродженню економічної активності в Україні, що, отже, збільшило б шанси не тільки успішно протистояти агресії РФ, але і проводити внутрішньодержавні реформи.

  Законопроект №5094 у разі його прийняття фактично буде переломний значення в позиції США щодо війни України та РФ, адже він попереджає можливість сепаратного змови між Вашингтоном і Москвою за рахунок національних інтересів України
  На сьогоднішній день президент США своїм указом може зняти санкції проти РФ, які були введені в зв'язку з агресією на сході України. Джон Керрі ще в травні 2015 року, перебуваючи вперше з візитом в РФ з початку російської агресії проти України, заявив про те, що в разі виконання Кремлем положень пакету домовленостей Мінськ-2, США знімуть з РФ відповідні санкції. Однак, як відомо, Кремль прагне до такого порядку виконання домовленостей, який тільки де-юре означав би відновлення суверенітету України на сході, при де-факто фактичному збереженні контролю РФ як за ОРДЛО так і за неконтрольованої сьогодні частиною російсько-українського кордону. У цих зусиллях Кремль активно підтримують Франція і ФРН, в той час як представники уряду США займають досить неоднозначну позицію. Але прийняття законопроекту STAND означати те, що без реального відновлення Україною контролю над кордоном з РФ на сході, не може йти мови про зняття будь-яких санкцій.

  Тим самим Київ отримає можливість апелювати до американських законодавців, а ті впливати на президента США, якщо мирний процес буде йти в руслі формального, а не реального відновлення суверенітету України в Донбасі. Звичайно, ще краще було б, якби законопроект говорив про це не тільки в преамбулі, а й закріплював відповідні санкції щодо РФ за інтервенцію на Донбасі в якості частини законодавства США. Адже в такому б випадку Конгрес США отримав би значну роль в кінцевому вирішенні американської виконавчої влади про те чи скасовувати санкції проти РФ, пов'язані з інтервенцією на Донбасі. Однак можна зі значною часткою впевненості очікувати, що американські законодавці в разі схвалення законопроекту №5094 вимагатимуть від президента США реального, а не формального виконання з боку РФ положень пакету угод Мінськ-2.

  Практика впливу Конгресу на скасування санкцій має давню історію. На сьогоднішній день Конгресом США шляхом прийняття законів були введені санкції щодо Куби (Акт 1996 року) і Ірану (Акт 1995 року). Відповідно до цих законів президент Обама не має можливості скасувати санкції, незважаючи на свою можливу бажання на тлі дипломатичних успіхів як у відносинах з Кубою, так і Іраном, поки не будуть виконані відповідні умови, які прописані в законодавчих актах. У разі ж законопроекту №5094 чітко говориться про те, що санкції по Криму не можуть бути зняті без відновлення Києвом суверенітету над АРК або такого міжнародного рішення, яке б задовольняло демократично обрані вищі органи влади України. Підставою для зняття санкцій повинно стати повідомлення в чотирьох профільних комітетах Палати представників. Іншими словами, ці комітети отримають істотний вплив на кінцеве рішення президента США про те чи реально склалися умови для скасування санкцій, які пов'язані з окупацією Криму.

 2. #1382
  Offline
  Злий

  Re: Україна


  Продовження зради
  Тим самим можна сказати, що законопроект №5094 має всі шанси стати важливим чинником підтримки України в боротьбі з РФ і фактично зможе перетворити США в реального партнера Києва, який буде відстоювати українське трактування порядку виконання Мінських угод. Для нас сьогодні це критично важливо, адже Україна стикається зі зростаючим бажанням ФРН і Франції реалізувати домовленості лютого 2015 таким чином, що це буде відповідати інтересам РФ, виключаючи тим самим повний вихід України зі сфери впливу Кремля і, позбавляючи Київ права вільно вибирати вектор зовнішньополітичної орієнтації . Законопроект STAND є відображенням двопартійного консенсусу в США про необхідність підтримки України, а, отже, має всі шанси пройти всі необхідні процедури. У разі його перетворення в закон в майбутньому він звільнить Україну від примх нового глави Білого Дому, який тепер не зможе просто зняти санкції проти РФ для можливої нової перезавантаження у відносинах з РФ. Тільки повне реальне відновлення суверенітету України, як в Донбасі, так і в Криму дозволить Президенту США піти на такий крок, що виключить будь-яку можливість змови з Кремлем за рахунок нашої держави
 3. #1383
  Пророк

  Re: Україна


  а шо все за нас американці повинні робить? без ініціативи українського уряду то все до сраки. весь світ з нами а наш уряд ні
 4. #1384
  Offline
  المزيد من النفط

  Re: Україна


  Ответ Сообщение от Виння Пых Посмотреть сообщение
  а шо все за нас американці повинні робить? без ініціативи українського уряду то все до сраки. весь світ з нами а наш уряд ні
  А я що казала весь час --- нам потрібен американський уряд !!! А наш треба депортувати у Зімбабве !

  Ось Обамка звільниться незабаром -- запросимого його до нас президентом.
 5. #1385
  Пророк

  Re: Україна


  Ответ Сообщение от Karen Посмотреть сообщение
  А я що казала весь час --- нам потрібен американський уряд !!! А наш треба депортувати у Зімбабве !
  луччє в раісю до пукіна, хай там у ростові сидять
 6. #1386
  Offline
  Пророк

  Re: Україна


  Ответ Сообщение от LOGR Посмотреть сообщение
  законопроект STAND передбачає створення міжнародного консорціуму, який би гарантував приватні інвестиції в економіку України через готовність відшкодувати відповідні втрати через політичні або військових ризиків.
  Якщо приймуть - буде cool. Ну, навряд же американські політики такі дебіли, що будуть тупо сплачувати "відповідні втрати через політичні ризики", а не відкручувати яйця нашому політикуму в разі, якщо той буде ці ризики створювати?
 7. #1387
  Offline
  Злий

  Re: Україна


  Ответ Сообщение от infospacer Посмотреть сообщение
  Ну, навряд же американські політики такі дебіли, що будуть тупо сплачувати "відповідні втрати через політичні ризики", а не відкручувати яйця нашому політикуму в разі, якщо той буде ці ризики створювати?
  Нєзабвєнній задорнов колись назвав США країною юристів. Думаю що процедура
  Ответ Сообщение от infospacer Посмотреть сообщение
  відкручувати яйця нашому політикуму
  буде передбачена.
  І це дійсно буде

  Ответ Сообщение от infospacer Посмотреть сообщение
  cool
 8. #1388
  Offline
  бог

  Re: Україна


 9. #1389
  Offline
  бог
  Cool

  Re: Україна


  ...скромность Украинского народа зашкаливает

 10. #1390
  Offline
  Злий

  Re: Україна


  Ответ Сообщение от Jedi_Lee Посмотреть сообщение
  .скромность Украинского народа зашкаливает
  А написано по мокшанськи.
  Скажуть що вкрали.

  Австралійці шоковані "Мрією"


+ Ответить в теме

Похожие темы

 1. Україна туристична
  Olio в разделе Туризм та Подорожі
  Ответов: 64
  Последнее сообщение: 18.12.2016, 00:15
 2. Україна-Русь?
  Odo в разделе Політика та Історія
  Ответов: 3
  Последнее сообщение: 07.03.2016, 15:25
 3. Бренд “Україна” (BrandUkraine)
  DoriAND в разделе Теревені
  Ответов: 8
  Последнее сообщение: 30.05.2011, 15:06
 4. IT-Україна: Обережно, двері закриваються!
  fragov в разделе Фінанси, Бізнес та Економіка
  Ответов: 4
  Последнее сообщение: 16.06.2010, 14:05
 5. Україна має талант 2
  fragov в разделе Творчість та Інтереси
  Ответов: 17
  Последнее сообщение: 29.05.2010, 11:29