Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей3968Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 126 из 318
Показано с 1,251 по 1,260 из 3172.
 1. #1251
  Offline
  Пророк

  Re: Україна


  Александр Мишин
  Федералізація Сирії стартувала - приклад Україні

  Федералізація Сирії стартувала. 17 березня 2016 року на конференції у місті Рмейлан курдські депутати від міст Джазіра, Кобані та Афріна проголосували за схвалення декларації щодо створення Федерації Рожави, тобто суверенної держави сирійських курдів.

  Усі місця компактного проживання курдів об’єднуються у цілісну державну конструкцію. По суті, це старт територіального розпаду Сирії, за тією ж схемою, що була до цього застосована у Іраку, коли формувався Іракський Курдистан.

  Центральний уряд Сирії надзвичайно гостро відреагував на зазначену декларацію сирійських курдів. В офіційній заяві Дамаску зазначено: "Будь-яка подібна заява не має законної сили і не тягне за собою юридичних, політичних, соціальних або економічних наслідків, а також не відображає волю всього сирійського народу. Уряд Сирійської Арабської Республіки попереджає будь-кого, хто прагне підірвати національну та територіальну єдність Сирії: спроба підняти на щит проект федералізації є актом, спрямованим проти конституції, народної єдності й діючих міжнародних угод".

  Важливо відзначити, що активізація курдів у Сирії передували терористичні атаки в Туреччині, заява Путіна про згортанням операції ВКС Росії у сирійському повітряному просторі та старт чергового раунду переговорів у Женеві по міжсирійському примиренню.

  Арабські ЗМІ надзвичайно болісно реагують на ситуацію, що складається на півночі Сирії. Лунають тези, що це втілення в життя одвічної мрії курдів, і одночасна небачений жах для Анкари та Дамаску.

  У свою чергу лідери курдів вважають, що незалежна Рожава, це єдиний шлях розв’язання сирійської кризи.

  Міжнародна спільнота вороже поставилася до самої ідеї федералізації Сирії, що просто призведе до розпаду країни.

  Варто додати, що Україна на прикладі Сирії може для себе побачити, що криється за концепцією "федералізації" країни, та сподівається зробить правильні висновки.


  Проблема того, що значна кількість держав Близького Сходу мають штучні кордони, не нова. Для мене питання має гостроту в сенсі недієвості Статуту ООН. Що більш пирвинне - право націй на самовизначення чи непорушність кордонів? Звісно, курди, так само, як амазіги, мають право на власну державу. Але коли вони її отримають, це призведе до початку безкінечної вакханалії у світі щодо переділу кордонів, та параду суверенітетів. В поточних умовах, коли держава вже давно не єдиний актор міжнародних відносин це може мати страшні наслідки. Як мінімум, розквіт тероризму та інших страшних речей. Розпад Сирії - це черговий крок у цьому напрямі.

 2. #1252
  Online
  бог

  Re: Україна


 3. #1253
  Offline
  Злий

  Re: Україна


 4. #1254
  Offline
  Пророк

  Re: Україна


  Ответ Сообщение от Jedi_Lee Посмотреть сообщение
  https://www.youtube.com/watch?v=_uZaPrlyiLM
  І все це збираються втілювати у країні, де громадяни бояться випромінювання базових станцій стільникового зв'язку, а енергоринок контролюють компанії-монополісти під керівництвом людей на кшталт Ахметова? Ну-ну...
 5. #1255
  Online
  бог
  Cool

  Re: Україна


  Ответ Сообщение от infospacer Посмотреть сообщение
  І все це збираються втілювати у країні, де громадяни бояться випромінювання базових станцій стільникового зв'язку, а енергоринок контролюють компанії-монополісти під керівництвом людей на кшталт Ахметова? Ну-ну...
  ...а Я не об этом думал, а о том, что если всё это правда, то война в Украине абсолютно логичное состояние... и ясно кто воюет и почему... Крым и Донбасс-это повод и ширма одновременно, тут такое изобретение, которое лишает возможности и дальше иметь сверхприбыль очень много людей! Мысль банальна, но Я пропустил её через себя и улыбнулся... "...а почему бы и нет "
 6. #1256
  Offline
  Пророк

  Re: Україна


  Україна стала першою в Європі з IT-аутсорсингу
 7. #1257
  Offline
  Злий

  Re: Україна


  ГП "Антонов" закупил у Китая авиационного титана на миллион
  http://sprotyv.info/ru/news/kiev/gp-...ana-na-million
  Собственно, с того момента утекло немало воды и целый водоворот информационных баталий произошел на плацдарме медиапространства не в пользу украинской компании. В результате, российская сторона даже успела успешно похоронить "Антонов", а определенная часть целомудренных, отечественных СМИ им в этом помогли.
 8. #1258
  Offline
  Пивовар

  Re: Україна


  А у нас же вроде тоже титан "делают"?

  Ага, делали...
  Крымский Титан — частное акционерное общество, крупнейший производитель диоксида титана на территории Восточной Европы
  А сырье из Иршанского ГОКа...
 9. #1259
  bvn
  Offline
  йог на танке

  Re: Україна


  Ответ Сообщение от Jedi_Lee Посмотреть сообщение
  https://www.youtube.com/watch?v=_uZaPrlyiLM
  Приблизно схоже на Нью-Васюки і ще й тоном рентевешних ведучих, що вєщают про літаючі тарілки та барабашок... Невже в цьому відео є хоч мало-мальська доля правди?

  Ответ Сообщение от LOGR Посмотреть сообщение
  https://www.youtube.com/watch?v=j9Tuj2xT9II
  Фу, що це за милування потворним?
 10. #1260
  Offline
  Пророк

  Re: Україна


  На всеобщем декларировании государство может банально заработать - http://zarajsky.livejournal.com/679717.html  PS: Александр Зарайский. В период с 1995 года по 2004 год работал ревизором в налоговых органах города Харькова. С 2004 года по декабрь 2012 года работал замначальника управления внутреннего контроля в областной налоговой администрации. На протяжении этих 8 лет проверял налоговые инспекции г. Харькова и области по вопросам полноты соблюдения действующего законодательства, а также рассматривал жалобы плательщиков на действия налоговиков. Сейчас занимается оказанием юридической помощи гражданам и субъектам предпринимательской деятельности.
+ Ответить в теме

Похожие темы

 1. Україна туристична
  Olio в разделе Туризм та Подорожі
  Ответов: 64
  Последнее сообщение: 18.12.2016, 00:15
 2. Україна-Русь?
  Odo в разделе Політика та Історія
  Ответов: 3
  Последнее сообщение: 07.03.2016, 15:25
 3. Бренд “Україна” (BrandUkraine)
  DoriAND в разделе Теревені
  Ответов: 8
  Последнее сообщение: 30.05.2011, 15:06
 4. IT-Україна: Обережно, двері закриваються!
  fragov в разделе Фінанси, Бізнес та Економіка
  Ответов: 4
  Последнее сообщение: 16.06.2010, 14:05
 5. Україна має талант 2
  fragov в разделе Творчість та Інтереси
  Ответов: 17
  Последнее сообщение: 29.05.2010, 11:29