Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей3529Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 114 из 276
Показано с 1,131 по 1,140 из 2753.
    бог

Re: Україна

Пророк

"У Закарпатській області активісти вже завернули понад 50 російських фур в рамках безстрокової акції з блокування в'їзду вантажівок

"Вночі кілька фур намагалися прорватися на високій швидкості через блокпост, фури мало не збили активістів, але їх таки наздогнали та зупинили. З водіями провели просвітницьку роботу, потім їхні машини розвернули й не дали провезти товар на Європу", - розказав один з організаторів блокування Тарас Деяк.

Акцію в мережі вже охрестили "ввічливою" або ж "ведмежою блокадою" (карпатський ведмідь зображений на гербі Закарпатської області). З’явився навіть жарт: чи вдасться карпатському ведмедеві зламати хребта російському?

Організатори акції наголосили, що не мають намірів здавати позиції і блокуватимуть трасу Київ-Чоп, доки влада не заборонить проїзд російських вантажівок територією України."
    http://espreso.tv/news/2016/02/12/ro..._na_zakarpatti

Офтоп:

https://twitter.com/zhirinovskiy

Злий

Відкритий лист Посла України у Республіці Хорватія Олександра Левченка Послу Російської Федерації в Хорватії Анвару Азімову.

Ваша Високоповажносте!

Визнаю, що був здивований, отримавши Ваше запрошення на прийняття з нагоди Дня російської дипломатії. Росія де-факто веде проти України війну, в якій загинули тисячі моїх співвітчизників, окупувала наш Крим і частину Донбасу, а російська дипломатія, у тому числі й Ви особисто, самовіддано цю агресію виправдовує.
    Звичайно, я міг би залишити Ваше запрошення без відповіді, але дипломатія, незважаючи на всю свою куртуазність, це хитра гра. Я не хочу давати привід, аби про мене говорили, що я відхилив протягнуту руку «дружби і примирення», а тому вирішив публічно пояснити, чому не можу прийняти Ваше запрошення на святкування. Якби я його прийняв, то тим самим по суті визнав би окупацію Росією українських територій, принизив би і себе, і свою Батьківщину. Тому в запрошенні, яке виглядає, наче дружній жест, я відчуваю приховану зневагу.
    Але розставмо крапки над «і». Я за примирення, але не за примирення зі злочином. Я вірю у відновлення дружби між Україною і Росією. Але тільки тоді, коли Росія поверне Україні Крим та інші загарбані території, а всі винуватці агресії постануть перед трибуналом десь у Москві або Гаазі.
    До того часу прошу Вас, шановний пане Посол, не переобтяжувати себе надсиланням на мою адресу подібних запрошень.

З повагою
    Посол України в
    Республіці Хорватія
    Олександр Левченко
    Пророк

Ответ Сообщение от infospacer Посмотреть сообщение
    Вночі кілька фур намагалися прорватися на високій швидкості через блокпост, фури мало не збили активістів, але їх таки наздогнали та зупинили. З водіями провели просвітницьку роботу, потім їхні машини розвернули й не дали провезти товар на Європу", - розказав один з організаторів блокування Тарас Деяк.
    Новини Закарпаття. Як іс ся туй указав, мацкалю? Трасса Київ-Чоп ійзась закрита!

Ниська дас двадцять-тридцять сім активісту загородили возами і своїми тулубами международну путь Київ (наша столиця, най би ї Бог сокотив, дав би юй Йсус Христос нормального бирова!) - Чоп (дав би Бог му процвітання і вшитких гораздув. Но і би границю забрав, би сь ме у мадяри пішо ходили хоть посерек ночі).

Наш корішпондента, шо ся указав близ путя (глядать айфон, шо го стратив учора, коли ся дому п'яний вертав), розказав нам ож акція ся керує лозунгами "Мацкалі, ідіть нахуй, се наша гийропа, а ви ідіть у Нижні Піздюки і гніть скрепи!". Активісти (ті шо знавуть читати по-руськи) сперавуть каміони (фура по-нашому), дале пудбігавуть другі і окружавуть. Баба Гафа принимать участіє у акції в качестві мегафона. Она вулізать на пудножку кабіни і реве у дзгло шофера. Сись паде у обморок і каміон дале йти не годен.

"Хочеме оби мацкалі нам туй путі не топтали, бо согласно заявлинню Хуйла торговля із Євросоюзом (дав би му Бог здоровля і би чорні там побіліли!) не ведеся. Туй тогди а вадь ідуть пусті, а вадь везуть контрабанду. Ми, жителі Закарпаття, не можеме допустити туй мацкальську контрабанду, бо няньо Петьо із Києва уповів ож то некрасно! Ми го пудтримуєме, бо мацкальська контрабанда - то некрасно, та і она заваджять нашуй контрабанді од чого ми не можеме дати гроши няньові Петьові у Київ" - розказала нашому кореспондентові Маря Белейка, - так шо ми їх не пустиме."

Поки шо ани яден каміон не спалили і ани ядного рускоговрящого водітєля не розпняли. Але вовки із ліса уже збігавуть ближе од містові собитій. Совпадениє? Не думаву.

Будеме никати і дале. Подробності навичур. Не перключайтеса.

Агой!
    https://www.facebook.com/foshter.mih...32982557036944

2
    Новини Закарпаття. Блокада ся продовжать. Інтерв'ю із серйозним чоловіком, шо знає туй вшитко.

Редакція ЖЖ "Відвага і Ковбаса!" курячи на балконі не перестає никати за собитіями у Нижніх Воротах, де дас двадцять-тридцять сім активістув перегородили возами і своїми тулубами путь і зробили для борьби з контрабандув бульше чим Обама, Миркиль, тот дурний, шо керує Франційов і вшиткі наші презіденти, прем'єри, їхні заступники і їхні курви усі вмісті взяті.

На даний момент 14 фур із якимась вєсєло-писюковськими номерами стоять у пару кілометрах од перевала, і нигде не йдуть (ну єво нахуй ишшо сажрут еті біндеравци).
    Но а активішти што? Што-што, наші активішти - се люде, што сокотять традиції свого края, а значить печуть крумплі із солонинов і пудгодовувуть вовкув, оби не поїли тих лишньохромосомних, бо международні скандали нам туй не треба (оби нашому няньові Петьові із Києва не було ганьба ож ми сякі збісні, бо иншак нас у гийропу не будуть пущати, то будеме на ниї позерати ги пси через дірки у сітці на капурі).

Наш корішпондента, тот, шо ся находить на місті собитій, тот, шо айфон стратив, по нашуй просьбі узяв інтерв'ю у єдного челядника, котрий плавле у всіх Закарпатських розкладах, представітєля преси і громадських формувань, а также вадасника од Бога.

Дале ми приводиме рукописну запісь із цифрової запісі телефонної бесіди:

пііііі, пііііі, піііііі

- Слухаву.
    - Слава Ісусу Христу, се корішпондента "Відваги і Ковбаси!", ці можете нам прокоментіровати останні собитія?
    - Навіки слава! Можу, тадь чом. Но можу уповісти, ож Ракошинська сільська рада била не у курсі того, шо Ганя принимала хлопув і брала форінтами. Голова нич не знає про не заплачині податки із сього бізнеса...
    - Ніти, ми не про се, ми про блокаду!
    - Ааааа, но тадь блокада Ленінграда се було тяжкой вримня. Моя баба го не тямить, бо жила у Мукачеві, а киби жила у Ленінграді, то повіла би мі ож то било тяжкой вримня...
    - Ніти, у Воловцьові!
    - Нам се у школі не розказовали..
    - Я про то ож фури посперали активісти!
    - Пак на мого Бога! Дорас чекайте, зазвідаву у губернатора... блять!
    - Губернатор нись шось дурной мнявкав, нико го нич не пойняв.
    - Тогди Балогові.
    - Ти заєбав, я тя туй як чоловіка звідаву, стрико вуйка нанашчиної куми брата казав, ож ти вшиткоє чом руські фури сперавуть!
    - Набізовно, вшиткоє! Ви думаєте ож я просто так путі топчу із пушков?
    - Давай наскоро кажи, бо мінути на мтс ся кончавуть.
    - Но тадь такоє. Уперед повім, ож Слава Україні! Се наша зимля і наша контрабанда! І нико не сміє просто так возити шось уперед-узад завто лем ож ктось пудписав якусь дикларацию. Накониць додам ож най ся славить няньо Петьо, няньо Віктор, нам їм Бог дає сиринчу, кріпость і здоровля, на многая і благая літ! З вами був Микола Йовбак. Агой!

пі, пі, пі.

Шановна редакция іде курити на балкон, але вто не значить, што ми не тримаєме руку на шиї, тоісь пульсі останніх трафункув на путьові Київ-Чоп. Не переключайтеся, дале буде.

У кінцьови можете поникати кококо шофера каміона. Видите, єден динь, а який уже розумний і начитаний. Даже слова умні ся навчив. Дик-ла-ра-ция богаму!
    https://videochart.net/video/41520.4...38baaa5d7f73e9
    Пророк

Ответ Сообщение от Merry Corpse Посмотреть сообщение
    Але вовки із ліса уже збігавуть ближе од містові собитій. Совпадениє? Не думаву.
    ...
    Пророк

Все помнят, что активисты начали блокаду российских фур в нескольких областях страны?
    В ответ на это, российский Минтранс официально запретил транзит украинских фур.
    Теперь Кабмин стиле путинской гибридной войны выдал ответ:

Кабинет Министров приостановил транзитные перемещения грузовых автомобилей России по территории Украины. Об этом говорится в сообщении департамента информации и коммуникаций Кабмина, передают Українські Новини.

"Российская Федерация в нарушение правил и процедур Всемирной торговой организации и двустороннего межправительственного соглашения в отношении автомобильных перевозок в одностороннем порядке остановила движение украинских грузовых автотранспортных средств по территории России. До момента получения объяснений от российской стороны и решения данного вопроса Украина временно приостанавливает транзитные перевозки грузовыми автомобилями, зарегистрированными в России, по территории Украины". - говорится в тексте сообщения.

ukranews.com
    Пророк

Ответ Сообщение от Enter Посмотреть сообщение
    Все помнят, что активисты начали блокаду российских фур
    И опять народ впереди.
    Злий

"Формується антикорупційний фронт, до якого буде входити Тимошенко, Саакашвілі і Наливайченко", - заявив Наливайченко, згадуючи про себе в третій особі.
    Фронтовики мля.
    https://www.facebook.com/leshchenko....93194317417903
    бог

здесь вывесили часы показывающий сколько Украинцы не воруют газ в россии

«Оккупантам хлеб не продаём»: Дальнобойщиков из РФ не обслуживают в магазинах

Злий

Улицы имени палачей и стукачей
    Нас до сих пор заставляют чтить их память
    23.01.2011
    http://www.novayagazeta.ru/apps/gulag/7423.html
+ Ответить в теме