Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей2406Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 114 из 175
Показано с 1,131 по 1,140 из 1748.
 1. #1131
  Offline
  Злий

  Re: Україна

  МВФ домовився поміняти главу НБУ

  За неофіційною інформацією під час зустрічі Президента України Петра Порошенка і глави МВФ Крістіни Лагард було досягнуто згоди про заміну глави НБУ.
  Сьогодні МВФ розповсюдило заяву Крістіни Лагард з її цитатою - "У мене були конструктивні переговори з президентом Петром Порошенко з проблем, піднятим моєю заявою для преси цього ранку». Крім того було сказано - "Ми домовилися про" дорожню карту "і пріоритетні заходи, щоб гарантувати швидкий прогрес, який буде відповідати програмі допомоги, яка допоможе Україні на шляху до міцного і стабільного зростання ".
  За неофіційною інформацією однією з умов «дорожньої карти» є зміна глави НБУ Валерії Гонтаревої на людину, яка зможе більш ефективно керувати банківською системою України.
  МВФ незадоволена роботою Валерії Гонтаревої на посаді глави НБУ, так як більша частина рекомендації МВФ щодо реформування банківської системи виявилися неефективними і як вважає МВФ багато в чому тому, що було неефективне їх виконання з боку НБУ. Крім того, Валерії Гонтарєвої, як глава НБУ не виконала вимогу МВФ по показникам чистих золотовалютних резервів (так званий «маячок»). Згідно чинного Меморандуму МВФ-Україна була зобов'язана на 1 січня 2016 роки мати чисті золотовалютні резерви не менше 2,098 млрд. дол. Фактично ж чисті золотовалютні резерви склали усього 1,336 млрд. дол, що і стало однією з причин затримки з кредитуванням МВФ .

 2. #1132
  Online
  бог

  Re: Україна


 3. #1133
  Offline
  Пророк

  Re: Україна


  "У Закарпатській області активісти вже завернули понад 50 російських фур в рамках безстрокової акції з блокування в'їзду вантажівок

  "Вночі кілька фур намагалися прорватися на високій швидкості через блокпост, фури мало не збили активістів, але їх таки наздогнали та зупинили. З водіями провели просвітницьку роботу, потім їхні машини розвернули й не дали провезти товар на Європу", - розказав один з організаторів блокування Тарас Деяк.

  Акцію в мережі вже охрестили "ввічливою" або ж "ведмежою блокадою" (карпатський ведмідь зображений на гербі Закарпатської області). З’явився навіть жарт: чи вдасться карпатському ведмедеві зламати хребта російському?

  Організатори акції наголосили, що не мають намірів здавати позиції і блокуватимуть трасу Київ-Чоп, доки влада не заборонить проїзд російських вантажівок територією України."
  http://espreso.tv/news/2016/02/12/ro..._na_zakarpatti

  Офтоп:

  https://twitter.com/zhirinovskiy

 4. #1134
  Offline
  Злий

  Re: Україна


  Відкритий лист Посла України у Республіці Хорватія Олександра Левченка Послу Російської Федерації в Хорватії Анвару Азімову.

  Ваша Високоповажносте!

  Визнаю, що був здивований, отримавши Ваше запрошення на прийняття з нагоди Дня російської дипломатії. Росія де-факто веде проти України війну, в якій загинули тисячі моїх співвітчизників, окупувала наш Крим і частину Донбасу, а російська дипломатія, у тому числі й Ви особисто, самовіддано цю агресію виправдовує.
  Звичайно, я міг би залишити Ваше запрошення без відповіді, але дипломатія, незважаючи на всю свою куртуазність, це хитра гра. Я не хочу давати привід, аби про мене говорили, що я відхилив протягнуту руку «дружби і примирення», а тому вирішив публічно пояснити, чому не можу прийняти Ваше запрошення на святкування. Якби я його прийняв, то тим самим по суті визнав би окупацію Росією українських територій, принизив би і себе, і свою Батьківщину. Тому в запрошенні, яке виглядає, наче дружній жест, я відчуваю приховану зневагу.
  Але розставмо крапки над «і». Я за примирення, але не за примирення зі злочином. Я вірю у відновлення дружби між Україною і Росією. Але тільки тоді, коли Росія поверне Україні Крим та інші загарбані території, а всі винуватці агресії постануть перед трибуналом десь у Москві або Гаазі.
  До того часу прошу Вас, шановний пане Посол, не переобтяжувати себе надсиланням на мою адресу подібних запрошень.

  З повагою
  Посол України в
  Республіці Хорватія
  Олександр Левченко
 5. #1135
  Offline
  Пророк

  Re: Україна


  Ответ Сообщение от infospacer Посмотреть сообщение
  Вночі кілька фур намагалися прорватися на високій швидкості через блокпост, фури мало не збили активістів, але їх таки наздогнали та зупинили. З водіями провели просвітницьку роботу, потім їхні машини розвернули й не дали провезти товар на Європу", - розказав один з організаторів блокування Тарас Деяк.
  Новини Закарпаття. Як іс ся туй указав, мацкалю? Трасса Київ-Чоп ійзась закрита!

  Ниська дас двадцять-тридцять сім активісту загородили возами і своїми тулубами международну путь Київ (наша столиця, най би ї Бог сокотив, дав би юй Йсус Христос нормального бирова!) - Чоп (дав би Бог му процвітання і вшитких гораздув. Но і би границю забрав, би сь ме у мадяри пішо ходили хоть посерек ночі).

  Наш корішпондента, шо ся указав близ путя (глядать айфон, шо го стратив учора, коли ся дому п'яний вертав), розказав нам ож акція ся керує лозунгами "Мацкалі, ідіть нахуй, се наша гийропа, а ви ідіть у Нижні Піздюки і гніть скрепи!". Активісти (ті шо знавуть читати по-руськи) сперавуть каміони (фура по-нашому), дале пудбігавуть другі і окружавуть. Баба Гафа принимать участіє у акції в качестві мегафона. Она вулізать на пудножку кабіни і реве у дзгло шофера. Сись паде у обморок і каміон дале йти не годен.

  "Хочеме оби мацкалі нам туй путі не топтали, бо согласно заявлинню Хуйла торговля із Євросоюзом (дав би му Бог здоровля і би чорні там побіліли!) не ведеся. Туй тогди а вадь ідуть пусті, а вадь везуть контрабанду. Ми, жителі Закарпаття, не можеме допустити туй мацкальську контрабанду, бо няньо Петьо із Києва уповів ож то некрасно! Ми го пудтримуєме, бо мацкальська контрабанда - то некрасно, та і она заваджять нашуй контрабанді од чого ми не можеме дати гроши няньові Петьові у Київ" - розказала нашому кореспондентові Маря Белейка, - так шо ми їх не пустиме."

  Поки шо ани яден каміон не спалили і ани ядного рускоговрящого водітєля не розпняли. Але вовки із ліса уже збігавуть ближе од містові собитій. Совпадениє? Не думаву.

  Будеме никати і дале. Подробності навичур. Не перключайтеса.

  Агой!
  https://www.facebook.com/foshter.mih...32982557036944

  2
  Новини Закарпаття. Блокада ся продовжать. Інтерв'ю із серйозним чоловіком, шо знає туй вшитко.

  Редакція ЖЖ "Відвага і Ковбаса!" курячи на балконі не перестає никати за собитіями у Нижніх Воротах, де дас двадцять-тридцять сім активістув перегородили возами і своїми тулубами путь і зробили для борьби з контрабандув бульше чим Обама, Миркиль, тот дурний, шо керує Франційов і вшиткі наші презіденти, прем'єри, їхні заступники і їхні курви усі вмісті взяті.

  На даний момент 14 фур із якимась вєсєло-писюковськими номерами стоять у пару кілометрах од перевала, і нигде не йдуть (ну єво нахуй ишшо сажрут еті біндеравци).
  Но а активішти што? Што-што, наші активішти - се люде, што сокотять традиції свого края, а значить печуть крумплі із солонинов і пудгодовувуть вовкув, оби не поїли тих лишньохромосомних, бо международні скандали нам туй не треба (оби нашому няньові Петьові із Києва не було ганьба ож ми сякі збісні, бо иншак нас у гийропу не будуть пущати, то будеме на ниї позерати ги пси через дірки у сітці на капурі).

  Наш корішпондента, тот, шо ся находить на місті собитій, тот, шо айфон стратив, по нашуй просьбі узяв інтерв'ю у єдного челядника, котрий плавле у всіх Закарпатських розкладах, представітєля преси і громадських формувань, а также вадасника од Бога.

  Дале ми приводиме рукописну запісь із цифрової запісі телефонної бесіди:

  пііііі, пііііі, піііііі

  - Слухаву.
  - Слава Ісусу Христу, се корішпондента "Відваги і Ковбаси!", ці можете нам прокоментіровати останні собитія?
  - Навіки слава! Можу, тадь чом. Но можу уповісти, ож Ракошинська сільська рада била не у курсі того, шо Ганя принимала хлопув і брала форінтами. Голова нич не знає про не заплачині податки із сього бізнеса...
  - Ніти, ми не про се, ми про блокаду!
  - Ааааа, но тадь блокада Ленінграда се було тяжкой вримня. Моя баба го не тямить, бо жила у Мукачеві, а киби жила у Ленінграді, то повіла би мі ож то било тяжкой вримня...
  - Ніти, у Воловцьові!
  - Нам се у школі не розказовали..
  - Я про то ож фури посперали активісти!
  - Пак на мого Бога! Дорас чекайте, зазвідаву у губернатора... блять!
  - Губернатор нись шось дурной мнявкав, нико го нич не пойняв.
  - Тогди Балогові.
  - Ти заєбав, я тя туй як чоловіка звідаву, стрико вуйка нанашчиної куми брата казав, ож ти вшиткоє чом руські фури сперавуть!
  - Набізовно, вшиткоє! Ви думаєте ож я просто так путі топчу із пушков?
  - Давай наскоро кажи, бо мінути на мтс ся кончавуть.
  - Но тадь такоє. Уперед повім, ож Слава Україні! Се наша зимля і наша контрабанда! І нико не сміє просто так возити шось уперед-узад завто лем ож ктось пудписав якусь дикларацию. Накониць додам ож най ся славить няньо Петьо, няньо Віктор, нам їм Бог дає сиринчу, кріпость і здоровля, на многая і благая літ! З вами був Микола Йовбак. Агой!

  пі, пі, пі.

  Шановна редакция іде курити на балкон, але вто не значить, што ми не тримаєме руку на шиї, тоісь пульсі останніх трафункув на путьові Київ-Чоп. Не переключайтеся, дале буде.

  У кінцьови можете поникати кококо шофера каміона. Видите, єден динь, а який уже розумний і начитаний. Даже слова умні ся навчив. Дик-ла-ра-ция богаму!
  https://videochart.net/video/41520.4...38baaa5d7f73e9
 6. #1136
  Offline
  Пророк

  Re: Україна


  Ответ Сообщение от Merry Corpse Посмотреть сообщение
  Але вовки із ліса уже збігавуть ближе од містові собитій. Совпадениє? Не думаву.
  ...
 7. #1137
  Offline
  Пророк

  Re: Україна


  Все помнят, что активисты начали блокаду российских фур в нескольких областях страны?
  В ответ на это, российский Минтранс официально запретил транзит украинских фур.
  Теперь Кабмин стиле путинской гибридной войны выдал ответ:

  Кабинет Министров приостановил транзитные перемещения грузовых автомобилей России по территории Украины. Об этом говорится в сообщении департамента информации и коммуникаций Кабмина, передают Українські Новини.

  "Российская Федерация в нарушение правил и процедур Всемирной торговой организации и двустороннего межправительственного соглашения в отношении автомобильных перевозок в одностороннем порядке остановила движение украинских грузовых автотранспортных средств по территории России. До момента получения объяснений от российской стороны и решения данного вопроса Украина временно приостанавливает транзитные перевозки грузовыми автомобилями, зарегистрированными в России, по территории Украины". - говорится в тексте сообщения.

  ukranews.com
 8. #1138
  Offline
  Пророк

  Re: Україна


  Ответ Сообщение от Enter Посмотреть сообщение
  Все помнят, что активисты начали блокаду российских фур
  И опять народ впереди.
 9. #1139
  Offline
  Злий

  Re: Україна


  "Формується антикорупційний фронт, до якого буде входити Тимошенко, Саакашвілі і Наливайченко", - заявив Наливайченко, згадуючи про себе в третій особі.
  Фронтовики мля.
  https://www.facebook.com/leshchenko....93194317417903
 10. #1140
  Online
  бог

  Re: Україна
  здесь вывесили часы показывающий сколько Украинцы не воруют газ в россии

  «Оккупантам хлеб не продаём»: Дальнобойщиков из РФ не обслуживают в магазинах

+ Ответить в теме
Страница 114 из 175

Похожие темы

 1. Україна-Русь?
  Odo в разделе Політика та Історія
  Ответов: 3
  Последнее сообщение: 07.03.2016, 15:25
 2. Бренд “Україна” (BrandUkraine)
  DoriAND в разделе Теревені
  Ответов: 8
  Последнее сообщение: 30.05.2011, 15:06
 3. IT-Україна: Обережно, двері закриваються!
  fragov в разделе Фінанси, Бізнес та Економіка
  Ответов: 4
  Последнее сообщение: 16.06.2010, 14:05
 4. Україна має талант 2
  fragov в разделе Творчість та Інтереси
  Ответов: 17
  Последнее сообщение: 29.05.2010, 11:29
 5. Україна туристична
  Olio в разделе Туризм та Подорожі
  Ответов: 56
  Последнее сообщение: 17.02.2010, 16:36