Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей411Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 6 из 33
Показано с 51 по 60 из 324.
    bvn
    йог на танке

Re: Парламентские выборы 2014

Ответ Сообщение от Enter Посмотреть сообщение
    В первой пятерке партии на выборы пойдут сама Юлия Тимошенко, Игорь Луценко, Егор Соболев и общественный деятель Елена Шкрум.
    Не морочьте я..ца, какой Егор Соболев? Егор Соболев пойдет в другой очень замечательной команде, пока не знаю точно каким будет название, условно можно назвать Самопомич+Воля+Донбасс. Кстати, я, наверное, за них буду голосовать, хотя и команда Яценюка-Турчинова-Авакова мне тоже импонирует.

PS: Впервые за историю выборов Украине, я имею осознанное желание голосовать более, чем за одну команду... да и вообще имею желание голосовать за когото, а не против...

Пророк

Ответ Сообщение от bvn Посмотреть сообщение
    Не морочьте я..ца, какой Егор Соболев? Егор Соболев пойдет в другой очень замечательной команде, пока не знаю точно каким будет название, условно можно назвать Самопомич+Воля+Донбасс. Кстати, я, наверное, за них буду голосовать, хотя и команда Яценюка-Турчинова-Авакова мне тоже импонирует.

PS: Впервые за историю выборов Украине, я имею осознанное желание голосовать более, чем за одну команду... да и вообще имею желание голосовать за когото, а не против...
    я сам вагаюсь між трьома. все ж таки їх забагато.
    мене дуже напружує мажоритарка. і я підозрюю, що якщо на минулих виборах 3 опозиційні партії хоч якось зуміли узгодити кадидатів, то на цих це все буде віддано на відкуп жирним котам.
    Пророк

Наскільки я зрозумів, то "старая гвардия" понабирала в свої ряди нових людей, активістів, журналістів, які виступали проти режиму януковоща, зарекомендували себе на майдані або під час т.н. АТО, щоб на їхньому авторитеті в'їхати у Раду. Бо дивишся, ну гівном гівно партія, а бач, то там комбат, то журналіст-правдоруб, то ще якість обличчя, що не намуляли ще очі.
    Пророк

Жити по-новому:
    "Блок Петра Порошенка" визначився з кандидатами у мажоритарних округах.

Так, зокрема, як повідомляє кореспондент Української правди, від Блоку на округах Закарпаття висунуто трьох братів Балог – Віктора, Івана та Павла. Ще в одному окрузі в Закарпатській області висунуто Василя Петьовку, двоюрідного брата Балоги.

Окрім того в одному з округів Вінницької області висунуто сина Петра Порошенка Олексія. Також на Вінничині балотуватимуться від Блоку Микола Катеринчук та Олександр Домбровський.

В одному з округів Одеської області від БПП балотується Давид Жванія, на Харківщині (№168) – "тушка" Віталій Немилостивий. Також від БПП по 130 -му округу висунуто синя підприємця Олексія Вадатурськог - Андрія.

У Киеві від БПП по мажоритарних округах висунуто Євгена Рибчинського, Олександра Третьякова (№219), Володимира Арьева (№218) та Дмитра Андрієвського (№222), а також Олексія Кучеренка і Віктора Чумака.

Також до мажоритарних списків Блоку Петра Порошенка увійшли: Ірина Фриз (№30), Костянтин Усов – 33, Анатолій Матвієнко - 32, губернатор Одещини Ігорь Палиця (34), Олексій Гончаренко (40), журналісти Ольга Червакова (49) та Вадим Денисенко (45), Віталий Чепінога (56), Іванна Климпуш-Цинцадзе, виконавчий директор конференції YES Фонда Пінчука (61), Олександр Грановський (депутат Київради) - 58, екс-глава НБУ Степан Кубив – 59, Оксана Білозір – 80, Едуард Гурвіц – 96, екс-міністр юстиції Роман Зварич (82), Лев Парцхаладзе 93, Юрій Гримчак – 102, Рефат Чубаров – 71.
    Віталій Кличко очолив список партії "Блок Петра Порошенка". При цьому Кличко не має наміру залишати посаду столичного градоначальника.
    Пророк

ви як білше знайомі з політичними настроями партій, мож підкажите, чи є у кого першим пунктом програми - винищення окупантів і терористів? заборона рос. символіки в Україні? розірвання дипломатичних відносин з рф? закриття кордона з рф? розстріл за танцюльки на прапорі України? бо не знаю за кого голосувати, але явно не за петю?
    Пророк

Ihor, Свобода і Правий сектор.
    Пророк

Ответ Сообщение от Victorious Посмотреть сообщение
    Ihor, Свобода і Правий сектор.
    аби вони ще й об'єднались би... скорійш за все за пс і віддам свій голос
    Пророк

— Ситуация для "Свободы" поменялась, точнее, ухудшилась – они и раньше немного не добирали для прохождения барьера, а теперь часть голосов у них будет отбирать "Самопомич". Это тот же западный электорат. Причем, у Андрея Садового со "Свободой" во Львове "контры". Они не союзники, а, скорее, наоборот.

— Теперь "Свободе" в любом случае лучше идти на выборы вместе с "Правым сектором", чтобы вернуть шансы на прохождение в Верховную раду?

— В общем, да. Для "Правого сектора" это тоже лучше – сам по себе он непроходной.

obozrevatel.com
    bvn
    йог на танке

Ответ Сообщение от Victorious Посмотреть сообщение
    Свобода
    При всій моїй нелюбові до деяких персон з цієї політсили, все ж таки вважаю, що вона повинна бути представлена в ВР... правда, сподіваюсь, справляться і без мого голосу ;)
    Пророк

Ответ Сообщение от bvn Посмотреть сообщение
    При всій моїй нелюбові до деяких персон з цієї політсили, все ж таки вважаю, що вона повинна бути представлена в ВР...
    Пролетет, если пойдет на выборы одна, ни с кем не объединившись. На этих выборах есть достаточно много партий и блоков, менее одиозных.
+ Ответить в теме
Страница 6 из 33