Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей411Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 26 из 33
Показано с 251 по 260 из 324.
    Пророк

Re: Парламентские выборы 2014

Ответ Сообщение от Dracon Посмотреть сообщение
    sharasha, статья - http://petrimazepa.com/ua/fubar.html - как нельзя правдиво описывает, зачем ТЮВ нужна Савченко..........
    ПЛЮС ++++
    было уже. обсуждали этот бред - автор там "агонь!". всё сводится к тому, что Юльку таки боятся и валят любыми методами
    вспомните, кто больше всех орал "голосуйте за кого угодно только яныка не выбирайте!"
    да, она далеко не святая, а посадить можно всех от президента до послденого мусора в задрыпаном райотделе и каждый будет знать за что

Нервова, курррва

andy, я б радила вам почитати "Дзеркало тижня" 10-річної давності. Аналітику з тегом "Тимошенко". Тоді вам не здаватиметься це "брєдом"!
    Шось у вас, коли виходить інформація за рамки вашого розуміння, то режисер - дебіл, автор - агонь!
    ЮВТ завжди використовувала як ситуації, так і людей на свою користь. І це не секрет серед політикуму. Та й серед елокторату - це не секрет. (Це тільки для вас - брєд!)
    Пророк

Семен Семченко — продавец брехни?
    Нервова, курррва

Ответ Сообщение от Barыga Посмотреть сообщение
    Як завжди у нас!
    Облили брудом без жодного посилання на джерело, без жодного документального доказу.
    І авторитетніший ресурс - "Украина в шоке!"
    Я б за такий бруд впаювала б штрафи і закривала видання. Без суду. Вони ж без нічого публікують цю фігню.
    Іншим буде урок - не нехтувати елементарними журналістськими постулатами!!
    Пророк

Ответ Сообщение от sharasha Посмотреть сообщение
    andy, я б радила вам почитати "Дзеркало тижня" 10-річної давності. Аналітику з тегом "Тимошенко". Тоді вам не здаватиметься це "брєдом"!
    Шось у вас, коли виходить інформація за рамки вашого розуміння, то режисер - дебіл, автор - агонь!
    ЮВТ завжди використовувала як ситуації, так і людей на свою користь. І це не секрет серед політикуму. Та й серед елокторату - це не секрет. (Це тільки для вас - брєд!)
    кто, где и когда утверждал, что нимб ЮВТ в химчистку сдала и оттого не "светица"?
    она такой же политик как и остальные
    "политика - очень грязная штука. там порядочных нет!" ©
    но! на сегодня, лучшее из худшего
    з.ы. а автор таки "агонь!"

Як завжди у нас!
    Облили брудом без жодного посилання на джерело, без жодного документального доказу.
    І авторитетніший ресурс - "Украина в шоке!"
    Я б за такий бруд впаювала б штрафи і закривала видання. Без суду. Вони ж без нічого публікують цю фігню.
    Іншим буде урок - не нехтувати елементарними журналістськими постулатами!!
    ага, т.е. про Семенченко "бряхня!" © , а про ЮВТ так 10-тилетней давности тексты читать нужно
    преЭлЭстна... ©

Ответ Сообщение от Barыga Посмотреть сообщение
    правды ради, нужно сказать, что бред ещё тот
    Нервова, курррва

Ответ Сообщение от andy Посмотреть сообщение
    ага, т.е. про Семенченко "бряхня!" © , а про ЮВТ так 10-тилетней давности тексты читать нужно
    преЭлЭстна... ©
    Вам подобається тролить? Я вам говорила про авторитетне видання "Дзеркало тижня". В мене немає підстав не довіряти йому. Хоча з певного часу вони почали підігрувати ЮВТ. І там немає чорнухи. Там нормальна політична аналітика. Але менше з тим, вони не дозволяють собі публікувати таку єрунду без жодного доказу!!!
    Ви таку чепуху часом пишете! Порівнюєте речі з різних площин, які не порівнюються!
    Пророк

Вам подобається тролить? Я вам говорила про авторитетне видання "Дзеркало тижня". В мене немає підстав не довіряти йому. Хоча з певного часу вони почали підігрувати ЮВТ. І там немає чорнухи. Там нормальна політична аналітика. Але менше з тим, вони не дозволяють собі публікувати таку єрунду без жодного доказу!!!
    Ви таку чепуху часом пишете! Порівнюєте речі з різних площин, які не порівнюються!
    а вы... а вы... а вы всё врёти!
    если серьёзно: нужно понимать, ЮВТ довольно сильная фигура. завалить её хотят все, буквально. точно так же как в 2004 я один из всего моего окружения говорил, что ющ это зло, тогда нам нужен был янек, точно также сейчас нам нужна ЮВТ
    большинства она не наберёт - факт, но как раз то какая она есть и будет противовесом Пороху дабы не образовался второй янек
    компренде?
    а вся писанина в СМИ... давно уже поря понять "кто девушку обедает тот её и танцует" - все СМИ кому-то принадлежат
    Нервова, курррва

а вся писанина в СМИ... давно уже поря понять "кто девушку обедает тот её и танцует" - все СМИ кому-то принадлежат
    Ви мені моїми ж словами не пишіть. Якось креативте!
    І щодо преси) Дозвольте не погодитись з вашим базарним гаслом: "Всі брешуть!" Є видання, які живуть на грантах (ДТ) - пояснювати не треба? Є автори, які не в штаті, а працюють абсолютно автономно за гонорари. Їх думка, передусім, як незалежних журналістів, приміром, мені цікава. Є ще факти, документи, які ще треба вміти аналізувати.
    Я не знаю і знати не хочу що ви там колись читали, і звідки черпаєте такі цінні переконання. Але очевидно, що ви поверхнево хапаєте інформацію, швидше з заголовків, із подібних мейл.ру ресурсів. загальні фрази, затаскані кліше... не цікаво. я не бачу ваших думок. хоча може їх і немає. Це ж така справа. адже з ваших слів - всі, хто мислить і бачить світ по-своєму - дебіли! треба мислити, як всі, щоб бути правильним і не привертати зайвої уваги... все ясно)
    Пророк

Ви мені моїми ж словами не пишіть. Якось креативте!
    І щодо преси) Дозвольте не погодитись з вашим базарним гаслом: "Всі брешуть!" Є видання, які живуть на грантах (ДТ) - пояснювати не треба? Є автори, які не в штаті, а працюють абсолютно автономно за гонорари. Їх думка, передусім, як незалежних журналістів, приміром, мені цікава. Є ще факти, документи, які ще треба вміти аналізувати.
    Я не знаю і знати не хочу що ви там колись читали, і звідки черпаєте такі цінні переконання. Але очевидно, що ви поверхнево хапаєте інформацію, швидше з заголовків, із подібних мейл.ру ресурсів. загальні фрази, затаскані кліше... не цікаво. я не бачу ваших думок. хоча може їх і немає. Це ж така справа. адже з ваших слів - всі, хто мислить і бачить світ по-своєму - дебіли! треба мислити, як всі, щоб бути правильним і не привертати зайвої уваги... все ясно)
    мне оценка и признание не нужны, ярлыки тоже, а рассказывать что кому делать дело не благодарное - могут рассказать куда идти
    у вас своё мнение, у меня своё. форум для того и есть чтобы мнениями обмениваться. так давайте и дальше будем ими обмениваться, а не рассказывать у кого клише, а у кого "поверхнево", ок?
    Нервова, курррва

Рада, що вас заділо, бо ви броньований.
    Це не я, а ви тролили коменти. Той у вас дебіл, той "агонь!" Якщо щось не подобається вам, ви або аргументуйте чому, або не пишіть такого!!!
    Так що справді
    форум для того и есть чтобы мнениями обмениваться. так давайте и дальше будем ими обмениваться
    рассказывать что кому делать дело не благодарное
    я пояснила чому з вами нецікаво! мені все одно шо ви там робите! Чи може покажете мені наказову форму у моїх коментах? Я лише порадила почитати)))) хоча... може й не варто.
    могут рассказать куда идти
    ви вже якось оригінальніше "зліться")))
+ Ответить в теме
Страница 26 из 33