Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей411Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 22 из 33
Показано с 211 по 220 из 324.
    Філософф

Re: Парламентские выборы 2014

Учора пробив зустріч з Гопко і Кривенком. Останній озвучив кілька важливих пунктів. Хоча я так до кінця і не зрозумів чи то його особиста позиція, чи позиція партії.
    1) Проти ядерного статусу.
    2) За дозвіл на купівлю зброї населенню.
    3) Деіндустріалізація економіки. Ухил в сторону високих технологій.
    Все решта - стандартна передвиборна риторика: привабливий інвестиційний клімат, зміна законодавста і т.д.
    Було відразу заявлено, що в списку Самопомочі немає колишніх депутатів. Хоча потім хтось задав запитання і Кривенко зізнався, що по двох-трьох людях все ж є питання. Але це значно менше, ніж у ісписках інших партій. ІМХО, з усіх саме Самопоміч поки тягне найбільше на то, щоб зайняти нішу політичної сили з новими обличчями. У цілому враження від зустрічі позитивні. Єдине, що не сподобалося - не відповіли на всі запитання. Типу поспішали на запис на ТБ.

Пророк

Ответ Сообщение от sharasha Посмотреть сообщение
    не ідіотів! просто інтелектуально-розвинених всього 20%. Інші - не настільки розвинені, посередності, і всякі такі...
    Але більшість на вигляд "вполнєадекватнічєловєкі"!
    Короче, нема вам шо сказати про Кривошеєва, та й усе. Або не знаєте його, або боїтесь шось не те сказати...))
    ага, ага... "вот, у тебя есть спички? нет. всё! значит ты п*дарас!" ©
    Нервова, курррва

andy, викривлене у вас сприйняття оточуючих та інформації, яку адресують конкретно вам. Та нехай, то ваше.

На жаль, ситуація із соцопитуваннями невтішна. БПП таки лідирує! і веде за собою прізрак ригіаналів. Навіть КПУ проходить.
    Дивіться самі:
    http://ukraine-elections.com.ua/soco...entskie_vybory
    bvn
    йог на танке

Ответ Сообщение от sharasha Посмотреть сообщение
    На жаль, ситуація із соцопитуваннями невтішна.
    І шось вони всі такі дуже різні... Хіба таке може бути зі справжньою соціьологією, якщо проводиться репрезентативне опитування?
    Нервова, курррва

bvn, по-перше, найчесніше опитування все одно не може бути точним. Бо воно охоплює лише невелику частину електорату. По-друге, основні тенденції зрозумілі і так. А по-третє - "Хто дєвочку кормит, тот єйо і танцуєт!"
    Пророк

Пророк

Бли-и-и-ин... Я бы этому Чередниченку жопу ремнем бы отодрал и по рукам надавал...
    Помните ту витрину рядом с малой академией искусств на кольце корпусного парка? Которую "восстанавливал" ГО Видродження?
    Так они там повесили портреты великих украинцев и в частности полтавчан. Я согласен полностью со всеми кандидатурами, которые там есть, согласен на все 100%.
    Но плять, как можно вешать рядом с Гоголем и другими Великими - Верку Сердючку, в миру Андрея Данилко?
    Это, не иначе как подъебка не назовешь.
    23q
    23-й участник

гоголь вообще русский прозаик. мало ли де он родился.
    Пророк

Ответ Сообщение от 23q Посмотреть сообщение
    гоголь вообще русский прозаик. мало ли де он родился.
    Главное как сам человек себя идентифицирует, что кстати очень хорошо сейчас видно у нас в стране. Так вот Гоголя себя идентифицировал до конце жизни как украинец. Писал личные письма украинским языком, говорил в них, что он украинец, я уже не говорю о ранних произведениях.
    И мало ли где он жил и каким языком написаны большинство его величайших произведений.
    з.ы. я не хочу сраться по поводу имен великих украинцев, но самоидентификацию нужно развивать.
    Пророк

Ответ Сообщение от AlexDS Посмотреть сообщение
    И мало ли где он жил и каким языком написаны большинство его величайших произведений.
    Именно. Я вот пишу по русски, что я кацап? Правда хуйло придумал себе хитрую придумку считать так, но то надо ему для оправдания своей агрессивной политики, мы же понимаем.
+ Ответить в теме
Страница 22 из 33