Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей411Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 21 из 33
Показано с 201 по 210 из 324.
    Пророк

Re: Парламентские выборы 2014

Ответ Сообщение от черешня Посмотреть сообщение
    Сьогодні бачила кандидата і його команду.
    Мастер Йода був?

Пророк

Ответ Сообщение от Enter Посмотреть сообщение
    Вона працюе

.... Считается, что у Тимошенко после всех её телодвижений остался только тот электорат, который от неё не уйдет ни за что, а все прочие уже благополучно разошлись по другим партиям....
    кем считается?
    для мене поява в її списках Ігоря Луценка - дуже позитивний крок. ця людина для Києва зробила як ніхто. (і особливо Кличко).

а взагалі фігня з виборами, особливо по мажоритарці. в моєму 223-му окрузі знов балотується відомий гандон Пилипишин. той, що фальшував виботи 2012 року, і за це ніхто не був покараний. але зверніть увагу на оформлення його агіток (фото з мого ліфта):

дизайн блоку Порошенка.

був сьогодні в Вишгороді. там балотується регіонал Москаленко. оформлення - один в один.

про Матківського ви всі пам'ятаєте.

я вже не знаю, чи це випадковість, чи цілеспрямована кампанія. мені здається, що за наявності політичної волі їх усіх вже познімали б з виборів.

не кажу вже про те, що в моєму окрузі проти свободівця Левченка, у якого в 2012 вкрали явну перемогу, виступають ще два Левченка, а ще балотується Огризко, певно, щоб відтягнути голоси.
    показовим буде, як проголосує Лук'янівське СІЗО, раніше воно давало 90% за Пилипишина.

але загалом проблему не було б, якби хтось не схотів зберегти гнилу мажоритарну систему.
    Нервова, курррва

Ответ Сообщение от andy Посмотреть сообщение
    ИМХО, бизнесмен из 90-х
    не ведитесь, вполне адекватный и порядочный человек (насколько его знаю)
    Шось більше знаєте? Ну, дійсно, цікаво. Бо я тільки його доньку знаю. І то "повєрхносно". А ну! І ще колишнього зятя....

Ответ Сообщение от Victorious Посмотреть сообщение
    дизайн блоку Порошенка
    Якщо команда не запатентувала саме таке оформлення, то його може використовувати будь-хто. Комусь шось не подобається - в суд. Хз чи вони дійсно від БПП йдуть, чи просто підстава. Бо шось підозріло забагато компрометуючих постатей.
    Пророк

Ответ Сообщение от sharasha Посмотреть сообщение
    Шось більше знаєте? Ну, дійсно, цікаво. Бо я тільки його доньку знаю. І то "повєрхносно". А ну! І ще колишнього зятя....
    А донька, це Юлія? А хто у нас зять?
    І взагалі, до речі про Кривошеєва. Яке є відношення до міліціонера чи іншого силовика Кривошеєва цей чоловік?
    Нервова, курррва

Ответ Сообщение от AlexDS Посмотреть сообщение
    А донька, це Юлія? А хто у нас зять?
    Юля, да. А колишній зять - Дмитро Говтвяниця, теж на "Місті" працював, мітив в політику, і тепер хз де.
    Пророк

уже ж писал: вполне адекватный человек
    Нервова, курррва

вполне адекватный человек
    геніальна характеристика! так на кого не глянь - "вполнє адекватний чєловєк!"
    Пророк

геніальна характеристика! так на кого не глянь - "вполнє адекватний чєловєк!"
    не скажите! идиотов всё ещё 80% от населения
    Нервова, курррва

80% от населения
    не ідіотів! просто інтелектуально-розвинених всього 20%. Інші - не настільки розвинені, посередності, і всякі такі...
    Але більшість на вигляд "вполнєадекватнічєловєкі"!
    Короче, нема вам шо сказати про Кривошеєва, та й усе. Або не знаєте його, або боїтесь шось не те сказати...))
    Banned

Это, что, шутка?

Не вздумайте даже! И, вообще, твиттер пора с форума отключать, правда?
    Это же он позволяет себе это дерьмо опубликовывать!
    (Я не против твиттера, но евромайдан уже не торт... Там сплошная реклама Порошенко, ощущается, не так-ли?)
    Впрочем, если вы согласны с тем, что, чем народу хуже (вы - это тоже народ), тем больше народ будет голосовать за тех, кто его гнобит?
    Если да, то не удивляйтесь тому, что, например, поляк не видит разницу между-между...
    "Русский мир" решил прийти с тыльной стороны! Зачем русскому миру брать Полтаву с Востока, если он вполне себе нормальненько справляется с этим с Запада, ага?
    Вы сами способны перечислить определяющие особенности "русского мира", или мне это сделать за вас?
    Или вы через год будете орать "За Путина, за Россию"?
+ Ответить в теме
Страница 21 из 33