Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей411Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 17 из 33
Показано с 161 по 170 из 324.
    Пророк

Re: Парламентские выборы 2014

Ответ Сообщение от sharasha Посмотреть сообщение
    І раптом згадала, що він образив же ж вашу кохану жінку Юлю.)))
    нашу?

Пророк

А я оце іду сьогодні на роботу, на перехресті нарахував штук 6 бігмордів. Ну, от скільки він коштує? Тищі 2, не менше мабуть. І це тільки на одному перехресті в одній Полтаві висить 24,000 грн (про ціни у Харкові чи Києві мовчимо).
    Іду з роботи, слухаю радіо. За 20 хв поки йшов почув один рекламний блок, мінімум половина з нього політична реклама. Приблизна вартість однієї хвилини реклами на тому радіо для нашого регіону 150 грн. З 10 до 20 рекламу крутять 2 раза на годину, за інший час не знаю. Навіть, якщо загалом всі політ реклами будуть тривати 2 хв, це десь 6000 грн в день і це тільки на одному радіо, а воно в мене не найрейтинговіше, на деяких дорожче буде.
    Телевізор я майже не дивлюсь, газетки не беру у палатачніков, в браузері адблок, тому ціє політичної реклами тут не згадую. Але впевнений, масштаби там ще масштабніші, а глубини глибші...
    В принципі, думаю всім зрозуміло до чого це все я.

Офтоп:
    Під спойлером ховаються емоції, матюки та трохи музики. Даний ліричний відступ може бути рекомендований для тих, хто не зрозумів до чого був попередній абзац, а також для тих хто любить емоції, матюки та музику.

Офтоп:
    Ну, в принципі ситуація понятна. Але до чого це я... Та до того, що заїбала вся ця хуйня! Ми тут, блядь, то на ліки збираєм, то броніки купляєм, гроші на операції хлопцям шлем, берці на зиму... Срані берці!!! Йобаний стид, пацани по полям мерзнуть, обути їх не можуть, а нехуйові кучі бабла викидаються шоб засрати мені мозок! Нахєра мені оце знать шо Путін-хуйло, а Україна переможе? Я це без вашого сраного плаката і так знаю. Чи якщо мені 100 разів повторити, що щас пиздець як важно "єднатись", то я петюню зауважаю? Хуй там. Або оця сильна команда... В якому місці ви сильні? Крим без жодного пострілу сильна команда здала, на Донбас теж хер забили, а як всрались, так уже і пізно. Тепер розгрібаєм. Потім цього молдаванина хитровиїбаного рожа на кожному кутку. Мир - понад усе. Вообще ніочом. А от у рожу плюнуть хочеться. От піди і скажи своїм лугандонам, шо мир понад усе, якщо перестануть стріляти і заб'ються по куткам , може й проголосую за твою всрану партію. Або від нього ж - Мир. Економіка. Майбутнє. Це шо, бля, програма партії? Борщ. Вареники. Пельмєнь. і то більше смислового навантаження.
    І шо получається: по-перше, замість того, щоб рятувати життя наших захисників, максимально допомогти та підтримувати їх, вся ця шлоєбєнь викидає купу грошей у повітря і таким чином хоче довести, що саме вони самі охуєнні рятувальники країни; по-друге, не буду стверджувати щодо точного пропорційного співвідношення, але очевидно, що чим більше партія вхойдокає грошей на рекламу, тим більше вона збирається потім їх спиздити "відбити". У світлі таких подій хочеться накрутити гучності на плеєрі та насолодитися ліричною композицією від гурту Ленінград
    Офтоп:

Звісно, треба людям донести свою програму дій, познайомити з людьми які цю програму мають у життя втілити. Але ж ми бачимо голий популізм, банальні фрази і це все у неймовірній кількості, тим більше зважаючи на ситуацію в державі. Як тут не погодитись з геніальним Орвеллом "Нормальный человек власти не желает, следовательно, власть всегда у ненормальных."
    Пророк

Офтоп:
    Плебисциты! Плебисциты! Кандидаты - содомиты! (с)
    المزيد من النفط

Merry Corpse, ого...навчить мене писати у офтопі .
    Пророк

Потрійне комбо :)
    bvn
    йог на танке

Ответ Сообщение от Scald Посмотреть сообщение
    Потрійне комбо :)
    Матрьошка! Я такого ще не бачив... піду подивлюсь, чи в мене на форумі теж так можна робити... :)
    Пророк

Ответ Сообщение от Karen Посмотреть сообщение
    Тільки що гуляла з малим на 23 Вересня .Взяла у палатці Народного фронту газету,бо мабуть буду за них голосувати .Коли малий потяг мене у палатку Батьківщини за календариками. Я й не знала ,що вони проводять референдум за вступ України до НАТО .Передімною підписалось більше 170 людей.Так що я сьогодні однією ногою влізла у НАТО. А ще мені повідомили ,що Юля завтра приїде до Полтави. Цікаво ,на форумі ще залишились її фанати ?
    к стати, завтра, 08.10.14 в 15.00 возле Обладминистрации "буде Юля!"
    Постійний відвідувач

Ответ Сообщение от bvn Посмотреть сообщение
    Не бачив на форумі пенсіонерів...
    Ось тут http://statistika.in.ua/prez2014/ класно все по полицям розкладено по минулих виборах.

Ответ Сообщение от Merry Corpse Посмотреть сообщение
    А я оце іду сьогодні на роботу, на перехресті нарахував штук 6 бігмордів. Ну, от скільки він коштує? Тищі 2, не менше мабуть. І це тільки на одному перехресті в одній Полтаві висить 24,000 грн (про ціни у Харкові чи Києві мовчимо).
    Внизу на бордах пишуть тираж (хз який - чи в цій типографії цього борду, чи цього борду всього по країні), так от на світлофорі стояв, читав з борда Юлі - тисяча дев'ятсот з чимось - і це один з сюжетів, а є ще інші. В рекламу треба вкладатися, тоді буде віддача від бізнесу - головний закон капіталізму.
    модератор

Дебаты в рамках избирательной кампании на "Первом национальном"

13 октября: Народный фронт, Национал-демократическая партия Украины, Зеленая планета и Заступ.
    14 октября: Блок Петра Порошенко, Украина будущего, Конгресс украинских националистов, Партия зеленых.
    15 октября: Правый сектор, Интернет-партия, Партия 5.10, Украина - единая страна.
    16 октября: Сильная Украина, Новая политика, Свобода и Сила людей.
    21 октября: Гражданская позиция, Оппозиционный блок, Солидарность женщин Украины, Либеральная партия.
    22 октября: Радикальная партия Олега Ляшко, Объединение Самопомощь, Сила и честь, Гражданское движение.
    23 октября: "Батьківщина", Блок левых сил, Возрождение и Единая страна.
    Пророк

Ответ Сообщение от Karen Посмотреть сообщение
    Тільки що гуляла з малим на 23 Вересня .Взяла у палатці Народного фронту газету,бо мабуть буду за них голосувати .Коли малий потяг мене у палатку Батьківщини за календариками. Я й не знала ,що вони проводять референдум за вступ України до НАТО .Передімною підписалось більше 170 людей.Так що я сьогодні однією ногою влізла у НАТО. А ще мені повідомили ,що Юля завтра приїде до Полтави. Цікаво ,на форумі ще залишились її фанати ?
    Я не сторонник ни Юли, ни "Батьківщини", но знакомый в этой партии и собирает подписи, то я тоже у него подписался.
+ Ответить в теме
Страница 17 из 33