Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей411Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 13 из 33
Показано с 121 по 130 из 324.
    Пророк

Re: Парламентские выборы 2014

Ответ Сообщение от Merry Corpse Посмотреть сообщение
    не боїться, що до Надії підселять?
    Может, Путин есть сделает Юле пиар-подарок и отпустит Савченко?
    Ведь до конца понять отношения Юли с Х*йлом, невозможно.

Постійний відвідувач

Ответ Сообщение от Merry Corpse Посмотреть сообщение
    не боїться, що до Надії підселять?
    Таки да, на нее дело-то москали, вроде, не закрыли. Хотя, сдается мне, что дама с косой один из агентов кремля, газ по 450, имхо, дорого очень у нее получился.
    Пророк

Ответ Сообщение от Кто-то Посмотреть сообщение
    Таки да, на нее дело-то москали, вроде, не закрыли. Хотя, сдается мне, что дама с косой один из агентов кремля, газ по 450, имхо, дорого очень у нее получился.
    на кінець 2010 він коштував 179 (бо нафта впала до 45). на момент розірвання 5-річного контракту Ющенком газ коштував 50, закупався в Туркменії і оплачувався українською промисловою продукцією, але це йому не сподобалось. ну це так, мимоходом.

ось такий кадр іде в Раду:
    Екс-регіонал і покровитель луганських «тітушек» йде на вибори.

ЦВК зареєструвала кандидатуру колишнього заступника Луганського міського голови і колишнього керівника Луганської міської організації Партії регіонів Олександра Ткаченка. Про це повідомляє Інформатор, представляючи скрін з сайту Центральної виборчої комісії.ткаченко

«Ткаченко йде по 108-му одномандатному виборчому округу (м. Красний Луч і Перевальский район)», - йдеться у повідомленні.

Ресурс нагадує, що будучи депутатом Луганської обласної ради від Партії регіонів, Ткаченко підтримав створення «загонів самооборони». Як заступник міського голови здійснював усіляку підтримку проросійської екстремістської молодіжної організації «Луганська гвардія», що брала участь у розгоні мітингу, присвяченого ювілею Шевченка, і другому захопленні будівлі облдержадміністрації (9 березня 2014).

Ткаченко у березні 2014 виступав на захист наметового містечка «Луганської гвардії», розбитого під стінами Луганської облдержадміністрації. «Зателефонували від нової влади. Просили прибрати намети у сквері ВВв. Моя позиція «НІ КРОКУ НАЗАД»!» - написав він тоді на своїй сторінці у соцмережах. Нагадаємо, що згодом активісти «Луганської гвардії» брали участь у захопленні будівлі СБУ, а пізніше - влилися в ряди «ополчення».

Зараз Олександр Ткаченко знаходиться в Києві.
    ну правильно, це ж не бійці Айдару. це правильний, свій пацик.
    Нервова, курррва

Мажоритарники - найбільша "пічаль" нашого регіону.
    Дорогі мої, вчора залізла у ФБ (давно там не бувала). Зайшла в місцеву групу і офігєла! Далі цитую сама себе)))

Ясно, шо після штурму до берега всякі фекалії виносить! Але, щоб аж такі!!!
    Голова обертом іде від вашого хамства, невігластва, тупості, безпринципності, жадоби до знаменитості і влади.
    Хто у нас на політичній арені Полтавщини??? Відкіль ви сплили, з якого мулу???
    Я людина невіруюча, але, ГОСПОДИ МИЛОСТИВИЙ, що відбувається? Нашо ти нам послав всіх цих Чередніченків, Орєховічєй, Бубликів, Матковських, Ковальчуків, Ків і усіх особєй їхнього підвиду??? За що? Ну от нашо нам така кара? За кількасот кілометрів вбивають наших хлопців, паплюжать нашу землю, а вони тут пісюнами міряються!
    Як же мені соромно!! Як же соромно, що на всю нашу область не знайшлось адекватнішого "політичного бомонду"!!!
    Очі б мої вас з вашими срачами не бачили! Ви ж як баби базарні: "я його питав-питав, а він мене видалив". Ви не те, що не політики, ви навіть не чоловіки.
    Дякую за увагу!
    Дуже сильно печеться, так би мовити, за наше з вами майбутнє, я б сказала чи не найбільше з усіх, нєкто Володимир Орєхович. Він типу якісь статті викривальні пише з посилом, цитую: "Я чищу мозги простых людей от ихней лапши. И всё." Статті ці поки шо ніхто не бачив. Про це говорили і юзвєри. Та й я не помітила ніяких посилань чи публіцистичних текстів. Але стиль цього орєховича політикана, якийсь був дуже знайомий. Як виявилось в ході нехитрих комбінацій, це був сам пан Тарас Токар. Це та персона, яка всюди суне свого носа, ніхрєна не робить, крім сотрясанія повітря і звинувачень усіх, кого тільки можна в служінні диктаторському режиму.
    Ну от можна назвати 41-річного мужика адекватним, коли він ховається під дебільним іменем, ще й час від часу (аби ніхто не догадався) сам собі відповідає! Короче, політичні рухи в Полтаві він з поля зору не випускає.
    І поносить усіх, кого, хоч трохи знає: Бублика, Чередніченка, Матковського, Ковальчука... і ще останніми днями пішла травля Іллі Ківи. Ну, фігура одіозна, ясно. Але ж не так аж шоб його відверто в ЗМІ називали дегенератом! Перебор, нє?
    І отаким брудом проти місцевих мажоритарників кишить весь інет. І що характерно - вони такі самі. Чередніченко взагалі якесь бидлувате хамло. Дозволяє собі вислови типу: "твою жалкую жись ништо уже не изменит", погрожує своїм же потенційним виборцям.
    Це дурдом якийсь просто, на голову не налазе.

А далі без коментарів. Хто не знає, я нижче поясню. Якщо буде потреба.

КАНДИДАТИ ПО 144 ОКРУГУ - ОЛЬГА ЖУКОВСЬКА
    Дозволити все. Окрім насилля.

Дорогі друзі!
    Балотуюся по 144 округу від Української Народної Партії.

ПЕРЕДВИБОРЧА ПРОГРАМА

Дозволити ВСЕ. Окрім насилля

«Коли Ви обираєте милосердя замість справедливості – невинні страждають замість винуватців» Айн Ренд

Я, Ольга Жуковська, іду в народні депутати України, щоб нарешті звільнити Україну від мороку псевдоцінностей, прикриваючись якими 23 роки більш спритні обкрадають країну, а слабші виправдовують власне безсилля.

У 1991 році ми обрали новий шлях – шлях вільної ринкової економіки, лібералізму, поваги до Особистості, до її власного вибору, до її самореалізації.

З того часу ми цей вибір зрадили.

Народ України відмовився брати на себе відповідальність за власне життя і долю країни, переклавши цю відповідальність на політиків. Чим політики і скористалися.

Я стверджую, що кожен, хто споживає більше ніж виробляє – злочинець. І неважливо – чи це олігарх, який замість виробництва торгує «повітрям», чи проста людина, яка вимагає пільги, прикриваючись власною потребою.
    Джерело і продовження: http://blog.poltava.pl.ua/olga-zhukovsky/3458/

ЗИ. Щодо Олі... Нам зараз потрібен залізний, досвідчений парламент. А з Олею хтось спілкувався?... Ну... Я не знаю чи так амбіції керують, чи просто заради різноманіття, шоб не скучно. Чи цікаво як сам процес відбувається.
    Думаю, молода собачатніца і кошатніца розуміє ж, шо не пройде....
    Sky
    Небо в твоїх очах ©

Ответ Сообщение от sharasha Посмотреть сообщение
    Чередніченка
    Мразь рідкісна. Я з ним не спілкувався, лише кілька хвилин постояв, поки воно віддало Жені гроші за те, що купували рукавиці і розчинник. Я таких гнилих людей відчуваю. Навіть не можу пояснити як. Нюхом шолє. А місяців через два мої відчуття ще більш підтвердилися. Як хто бачитиме його, то хай поспитаються про "Баварію" на Половках, як він її будував і чого він с'є*ався з Полтави на кілька років. Кста, хто хоче до нього сходить в гості, можу в лічку кинуть адресу, це не далеко од нинішнього міського голови, біля Гришкиного лісу.
    Пророк

Ну і шо? Який вердикт? Усі поголовно - гівно?
    Нервова, курррва

Розумієте, з мажоритарниками - пальцем в небо. Частину вперше бачу, інша частина, ви абсолютно праві, гівно. Нє! Гівно з діагнозом!
    bvn
    йог на танке

Ще трохи і я проголосую за Віру Маслак :)
    Вона принаймні на майдані з перших днів (мабуть, бо я сам не з перших), активістка, громадський діяч, волонтер, патріот... Здається цього не досить, але коли ситуація зовсім швах, то вже не знаю, що робить...
    Нервова, курррва

bvn, ось не сприйміть недобре. Я її знаю. З нехорошої сторони. Моя мама з нею працювала. Не буду тут описувати всього. Якшо дуже цікаво, можу в приват черкнуть. Там зовсім не патріотизмом керується людина. Вона діаметрально протилежна, аніж ви її собі "намалювали".)
    Так шо популізм не дуже гарний критерій.)

За таку ясність дякуємо Діонісію Капліну.
    http://analitika.pl.ua/%D0%B0%D0%BD%...-%D0%BF%D0%BE/
    bvn
    йог на танке

bvn, ось не сприйміть недобре. Я її знаю. З нехорошої сторони. Моя мама з нею працювала. Не буду тут описувати всього. Якшо дуже цікаво, можу в приват черкнуть. Там зовсім не патріотизмом керується людина. Вона діаметрально протилежна, аніж ви її собі "намалювали".)
    Офтоп:
    Черкніть... Хотів через ПП запросить, а там таке:
    sharasha перевищив максимальну кількість збережених ПП і не може отримувати нові ПП доки не видалить старі.

За таку ясність дякуємо Діонісію Капліну.
    А я от не зрозумів, що це за ясність... Чому одні зображені більшими кружечками, інші меншими - це такі рейтинги тіпа? А хто їх вивчав?
    До речі посилання в мене не відкрилося
    Не знайдено жодного запису
+ Ответить в теме
Страница 13 из 33