Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей846Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 85 из 112
Показано с 841 по 850 из 1114.
 1. #841
  Offline
  Пророк

  re: Олег Ляшко / Радикальна партія Ляшка 2. #842
  Offline
  Пророк

  re: Олег Ляшко / Радикальна партія Ляшка


  Все известные политики любят очень много говорить и обещать, но в итоге все их слова сливаются в одно сплошное бла-бла-бла.
  А тем временем Олег Л. уже 142 дня не является на допрос в Генпрокуратуру в связи с делом Клюева.
  Наверное боится, что бандитам не хватит из-за него места в тюрьме.

 3. #843
  Offline
  Пророк

  re: Олег Ляшко / Радикальна партія Ляшка


  Dmitro Vovnyanko


  Результати кипучої діяльності ВР за сьогодні.

  ПРОТИ законів про безвізовий режим з ЄС голосували:

  УКРОП, РПЛ, Свобода, риги (Оппоблок, Відродження, Воля народу) і частина БЮТ.

  ПРОТИ закону про прозорість фінансування партій проголосували:

  УКРОП, РПЛ, Свобода, риги (Оппоблок, Відродження, Воля народу) і Єдиний центр.

  Завдяки вихилясам перелічених фракцій, закон про заборону випускати корупціонерів під заставу, не встигли навіть поставити на голосування.

  Знаєте, я навіть коментувати не буду. Товариш Христос краще за мене сказав - по справах їхніх пізнаєте їх.

  * * *

  Pavlo Nuss

  Олег Ляшко заработал $10 000 000 за выход из состава коалиции.
  Народный депутат Украины, бывший комбат «Луганск-1», экс-член фракции радикальной партии в парламенте Артем Вітко, проинформировал общественность о том, что по его имеющийся информации, лидер РП Олег Ляшко заработал десять миллионов долларов США за выход его фракции из состава парламентского большинства.
  Как я понимаю, прямых доказательств этому нет, и не может быть, потому как Ляшко, я уверен, ведет персональные переговоры со своими инвесторами.
  Не смотря на это, заявление нардепа Витко должно иметь свои последствия для Ляшка. Кстати, последний так и не решился публично опровергнуть или подтвердить факт политической коррупции. И это не должно удивлять нас.
  Вспоминается 2010 год, когда Олега Ляшка исчислили из фракции и партии БЮТ по инициативе тогдашнего замруководителя партии Олксандра Турчинова за то, что Олег Ляшко синхронно с «регионалами» проголосовал за законы, продлившие на год полномочия новоизбранного президента, уже не президента, Януковича. Впрочем, эту ошибку исправил украинский народ в 13-14 годах.
  Тогда, в 2010 году многие журналисты писали о том, что за свой голос за законы «имени Януковича» Олег Ляшко получил финансирование Сергея Левочкина. Впрочем, это сотрудничество у них продлилось более четырех лет.
  Правду ли говорит господин Витко, которому я склонен верить – должно установить следствие. Скоро.
 4. #844
  Offline
  Пророк

  re: Олег Ляшко / Радикальна партія Ляшка


  Blagoy Ruslan

  Только в Украине политик может выбивать двери, орать на всех, участвовать во всех эфирах, красоваться с ружьями наперевес на видео и фото, но после ареста срочно заболеть "смертельной" болезнью. Ни разу такого не было, чтобы украинский политик не слег после помещения в СИЗО. Мосейчук просто делает все как заведено в нашем политикуме.
 5. #845
  Offline
  Пророк

  re: Олег Ляшко / Радикальна партія Ляшка


  Громадська думка на боці Мосійчука і Ляшка, - експерт

  Апеляційний суд підтвердив утримання під вартою як запобіжний засіб для Мосійчука, незважаючи на погіршення стану здоров'я

  На суді у справі Мосійчука юридично перемогла сторона обвинувачення, проте символічну перемогу отримали радикали - так прокоментував результати судового засідання політолог Дмитро Левусь, пише Forum.

  Як відомо, Апеляційний cуд підтвердив утримання під вартою як запобіжний засіб для народного депутата Ігоря Мосійчука, незважаючи на погіршення стану здоров'я обвинуваченого.

  "Свідчення тюремного лікаря були досить невпевненими, а присутні в залі відвідувачі та журналісти оплесками підтримували виступи радикалів, що свідчить про поступове схиляння громадської думки на сторону Мосійчука, - зауважив єксперт. - Якщо одразу після демонстрації у Верховній Раді скандального відео більшість оглядачів обурювалися поведінкою нардепа, то під час арешту та судового засідання неоднозначність дій служителів Феміди викликала ще більше обурення громадян проти дій влади. На прикладі справи Мосійчука знову стали помітні вади судової системи, і Мосійчука тепер більше сприймають як жертву політичного тиску, а не як головного корупціонера країни. Навіть ті народні депутати з інших фракцій, які голосували за згоду на арешт Мосійчука, тепер підписують клопотання про взяття його на поруки".

  "Показаво, що на судові засідання приходить вся фракція Радикальної партії, що спростовує чутки про розкол у фракції і підкуп їхніх депутатів. Результати останніх опитувань громадської думки також підтверджують електоральну безрезультатність звинувачень проти Мосійчука, Радикальна партія не втратила свій рейтинг, незважаючи на активну кампанію щодо її дискредитації. Спрацьовує скоріше антиефект - наше суспільство співчуває тим, проти кого працює влада. Свого часу люди співчували Тимошенко і Луценку, зараз - Мосійчуку і радикалам", - вважає єксперт.

  "Справа проти Мосійчука має досить сумнівні песпективи для суду, і владі краще б знайти інших підозрюваних з числа колишніх чи нинішніх посадовців, щоб отримати політичні дивіденди від реальної боротьби з корупцією", – додав політолог.
 6. #846
  Offline
  Пророк

  re: Олег Ляшко / Радикальна партія Ляшка


  Ответ Сообщение от RAMM Посмотреть сообщение
  Громадська думка на боці Мосійчука і Ляшка, - експерт... що свідчить про поступове схиляння громадської думки на сторону Мосійчука, - зауважив єксперт
  Что только не мелют проплаченные "эксперты".
  Повторю чудесные слова Blagoy Ruslan: "Только в Украине политик может выбивать двери, орать на всех, участвовать во всех эфирах, красоваться с ружьями наперевес на видео и фото, но после ареста срочно заболеть "смертельной" болезнью. Ни разу такого не было, чтобы украинский политик не слег после помещения в СИЗО. Мосейчук просто делает все как заведено в нашем политикуме"
 7. #847
  Offline
  Пророк

  re: Олег Ляшко / Радикальна партія Ляшка


  Ответ Сообщение от Enter Посмотреть сообщение
  Повторю чудесные слова Blagoy Ruslan:
  А че, больше ниче новенького проплаченные мордокнижные "эксперты" не выкакали еще? )
 8. #848
  Offline
  Пророк

  re: Олег Ляшко / Радикальна партія Ляшка


  Сергій Лещенко

  Олег Ляшко проігнорував 14 викликів на допит по справі щодо спроби підкупу з боку Сергія Клюєва. Я чув слова Ляшка, що це - вибіркове правосуддя. Але якщо ти сильний політик - маєш піти та дати свідчення. Аби Генпрокуратура виглядала недолугою в своїй нездатності встановити, як втік Клюєв та хто йому сприяв. Якщо, звісно, спроба підкупу з боку Клюєва справді була.

  Коли я, будучи журналістом, двічі не прийшов на виклик слідчого, була винесена постанова про примусовий привід. До Ляшка такий захід не застосуєш, бо діє депутатська недоторканість. Цим він і відрізняється від простого смертного. Скасування депутатської недоторканості - одна з вимог безвізового режиму, яку досі не виконала Україна.


 9. #849
  Offline
  Пророк

  re: Олег Ляшко / Радикальна партія Ляшка


  Ответ Сообщение от Enter Посмотреть сообщение
  Сергій Лещенко
  Это тот товарисч, котрый шахматиста от стрелка отличить не может? А нет ли в мордокниге более убедительных брехунцов? )
 10. #850
  Offline
  Пророк

  re: Олег Ляшко / Радикальна партія Ляшка


  Ответ Сообщение от RAMM Посмотреть сообщение
  Это тот товарисч, котрый шахматиста от стрелка отличить не может? А нет ли в мордокниге более убедительных брехунцов? )
  нет, там только такие
+ Ответить в теме
Страница 85 из 112

Похожие темы

 1. У Ляшка щити "попадали". А у регіоналів - ні!
  vladd в разделе Політика та Історія
  Ответов: 6
  Последнее сообщение: 13.09.2012, 08:23
 2. Таран Олег Владимирович
  brig46 в разделе Кидалово
  Ответов: 4
  Последнее сообщение: 08.08.2012, 10:25
 3. Мерітократична партія України
  lekwin в разделе Політика та Історія
  Ответов: 5
  Последнее сообщение: 18.07.2011, 08:42
 4. Ответов: 0
  Последнее сообщение: 18.03.2010, 21:43
 5. Партія регіонів
  ratatuy в разделе Політика та Історія
  Ответов: 52
  Последнее сообщение: 17.11.2009, 14:13