Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей846Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 84 из 112
Показано с 831 по 840 из 1114.
 1. #831
  Offline
  Пророк

  re: Олег Ляшко / Радикальна партія Ляшка


  Ответ Сообщение от Enter Посмотреть сообщение
  Это не политик, а парламентское большинство.
  Хорошо. Тогда какое парламентское большинство использует проституток?

  Ответ Сообщение от Enter Посмотреть сообщение
  Какой бруд?! Архивные дела Ляшка? Но это же правда.
  Хм. Почему эту "правду" Луценко не показал народу перед подписанием каолиции, тогда он пел сооовсем другое. Почему тогда Луценко и его хазяева не отказались от услуг Ляшко? Ну, чтобы типа все по честному.
  Почему Луценко, как служивший верой и правдой Януковичу, не люстрирован? Ну, чтобы типа все по честному. )

 2. #832
  Offline
  Пророк

  re: Олег Ляшко / Радикальна партія Ляшка


  Ответ Сообщение от RAMM Посмотреть сообщение
  Тогда какое парламентское большинство использует проституток?
  Существующее. Впрочем, как и все предыдущие и будущие.

  Ответ Сообщение от RAMM Посмотреть сообщение
  Хм. Почему эту "правду" Луценко не показал народу перед подписанием каолиции, тогда он пел сооовсем другое. Почему тогда Луценко и его хазяева не отказались от услуг Ляшко?
  Но я же писал, - воспользовались услугами проститутки.

  Ответ Сообщение от RAMM Посмотреть сообщение
  Ну, чтобы типа все по честному
  В политике не бывает идеально честно. Нигде и никогда.

 3. #833
  Offline
  Пророк

  re: Олег Ляшко / Радикальна партія Ляшка


  Вообще-то Ляшко не сбрехав. Он написал, что возил передачки. А про то, взял её Луценко или нет ничего не сказано.

  Два клоуна.
 4. #834
  Offline
  Новачок

  re: Олег Ляшко / Радикальна партія Ляшка


  Ще не відомо хто з них більший піда...с
 5. #835
  Offline
  Пророк

  re: Олег Ляшко / Радикальна партія Ляшка


 6. #836
  Offline
  Пророк

  re: Олег Ляшко / Радикальна партія Ляшка


  як смішно. нема в педрил більшої радості.

  ось Мосійчук на Софійському майдані в 1996 році, за кілька хвилин до звірячого побиття похоронної процесії Патріарха Володимира під вигуки "Бай хахлов!" - один із найганебніших моментів в новітній історії України.

  ================
  тверезий погляд на український парламентаризм і спроби його ліквідації правлячої зграєю.
  занадто оптимістичний фінал, як на мене.
  Костянтин Матвієнко
  Врятувати українського парламентарія
  21 вересня 2015, 15:31

  Усякий театр потребує режисера. Український театр політичного абсурду – не виняток, як виявляється. Так само, як Плутон відкрили "на кінчику пера", обчисливши його орбіту за збуреннями орбіт відомих планет, так і в хаосі української політики вже проглядається певний систематизуючий центр управління. Його режисерські прийоми хибують повторами. У випадку з примусом парламенту голосувати за "децентралізацію", Раді було запропоновано альтернативу – "зміни до Конституції, або війна". У випадку "реструктуризації" державного боргу парламент "поставили на розтяжку" – "голосуй, або дефолт". Позаяк це голосування є надсумнівним з точки зору корупціогенності, то над ним опустили димову завісу у вигляді "прецеденту Мосійчука". Ця психічна атака на парламент має багатоцільове призначення. Перша – очевидна мета – знищення довіри до Радикальної партії. Якби нею і вичерпувався замір "режисера", то не варто було б використовувати такий потужний публічний ресурс, бо радикали і самі успішно завали б свій рейтинг. Другий рівень цілей – перелякати народних депутатів, щоб вишикувати їх за ранжиром і примусити голосувати "за що сказано".

  Третій – найнебезпечніший – дискредитація українського парламентаризму, як інституту, бо яким би огидно-корупційним не був український парламент, саме він у ключові історичні моменти рятував Україну від диктатури: 1991р. – проголошення Незалежності; 1996р. – ухвалення Конституції, яка зупинила диктатуру Кучми; 2004-2005рр. – перемога над Путіним-Януковичем; 2013-2014 – друга перемога над ними ж. Український парламентаризм, на відміну від правоохоронної системи, таки являє собою реальний запобіжник від узурпації влади, від розкрадання продуктивних земель та ключових інфраструктурних об'єктів. Парламент ще залишається опорою правозахисної діяльності, яка трохи обмежує сваволю "правоохоронців", перед усім у рекеті.

  Перед накатом корупційно-диктаторських викликів для України, парламент являє собою фактично єдиний її щит. Його руйнація призведе до створення в Україні "вертикалі влади путінського типу". Серед інших небезпек такої перспективи для суспільства, головною є втрата державою залишків її ефективності. Український суспільний організм відштовхне від себе таку державу як чужорідне тіло, але іншої збудувати може не зуміти.

  "На щастя", на заваді описаному розвитку подій стоять як зовнішні, так і внутрішні чинники. Оголошення "керівництвом ДНР" власних "виборів" в супереч "мінському процесу" ліквідує головний аргумент ідеологів "децентралізації" про необхідність виконати Мінські угоди, щоб припинити кровопролиття. Тепер можна спокійно перезапускати конституційний процес на засадах здорового глузду.

  Блокада окупованого Криму представниками кримських татар та іншими активістами повертає громадянському суспільству суб'єктність часів Другого Майдану, яка, дасть Бог, не обмежиться цією акцією.

  Усвідомлення як українським суспільством, так і західними партнерами України рівня корумпованості та некомпетентності української влади також обмежують її у замірах законсервуватися за російським прикладом.
 7. #837
  Offline
  Пророк

  re: Олег Ляшко / Радикальна партія Ляшка


  Ответ Сообщение от Victorious Посмотреть сообщение
  "На щастя", на заваді описаному розвитку подій стоять як зовнішні, так і внутрішні чинники. Оголошення "керівництвом ДНР" власних "виборів" в супереч "мінському процесу" ліквідує головний аргумент ідеологів "децентралізації" про необхідність виконати Мінські угоди, щоб припинити кровопролиття. Тепер можна спокійно перезапускати конституційний процес на засадах здорового глузду.
  Не будет перезапуска конст. процесса. Будет тупое следование т.н. кост. процесса за забаганками террористов, прикрытое "войовнычими" речами главкома.

  Ответ Сообщение от RAMM Посмотреть сообщение
  Я так и не понял почему эта нарезка видео так "умилила" депутатов, что они в нарушение всех норм регламента так дружно голоснули?
  Еще при первом просмотре в глаза бросилось некое несоответствие, помимо нарезки видео. Потом понял, на видео наложена звуковая дорожка не соответствующая происходящему на экране и движениям губ Мосийчука, например, Мосийчук молчит, а мы слышим типа его диалог с кем-то. По всей видимости звуковую дорожку смонтировали из кусков и потом наложили на видео. Интересно бы увидеть полные видеоматериалы и чтобы те кто умеет читать по губам определили что действительно говорил Мосийчук.
 8. #838
  Offline
  Пророк

  re: Олег Ляшко / Радикальна партія Ляшка


  Ляшко - про те, як Гройсман вам себе відшмагав, як він заднім чилом намагається порушити Конституцію, і про "перекупок" у Парламенті.
  Гройсман - шулєр!

  (Документальне розслідування тушкування і фальсифікацій в українському парламенті)

  18 вересня 2015 року народний депутат Артем Вітко, викуплений як тушка Третьяковим за завданням Порошенка, оголосив із парламентської трибуни про вихід із фракції Радикальної партії, за списком якої він був обраний до Верховної Ради. Відповідну письмову заяву Вітко передав головуючому на засіданні Гройсману, який її одразу і оголосив.

  Після оголошення тушкою Вітком заяви про вихід із опозиційної фракції Радикальної партії секретаріатом парламенту на офіційному сайті були внесені відповідні зміни: на персональній сторінці Вітка зазначили, що він не входить до складу будь-якої фракції (фото 1), а чисельність фракції РПЛ вказали 21 особу замість 22, також вилучили інформацію про членство Вітка у нашій фракції (фото 2).

  Відповідно до частини 6 статті 81 Конституції України, у разі виходу народного депутата України із складу фракції його повноваження припиняються достроково на підставі закону за рішенням вищого керівного органу відповідної політичної партії з дня прийняття такого рішення. На виконання прямої норми Конституції України з'їзд Радикальної партії, який відбувся в Києві 18 вересня 2015 року, прийняв рішення про припинення депутатських повноважень Вітка у зв'язку із зрадою ним виборців. З'їзд також прийняв рішення звернутися до Центрвиборчкому з проханням зареєструвати народним депутатом наступного у виборчому списку Радикальної партії.

  Після того, як ми провели з'їзд, на якому припинили повноваження Вітка і звернулися до ЦВК, на сайті парламенту відбулися дивні метаморфози. Президентська тушка Вітко раптом ... знову став членом фракції Радикальної партії. Про що секретаріатом парламенту були зроблені відповідні зміни на сайті Ради (фото 3,4). Хоча заяви про входження назад до фракції Вітко не писав і відповідного рішення наша фракція не приймала.

  Це рішення за нашу фракцію прийняв Порошенко і виконавці його злочинних наказів Гройсман і Третьяков. Очевидно, тушкороби пояснили Вітку, який не знав вимог Конституції України щодо наслідків його виходу із фракції, що він лохонувся і порадили написати заяву про відкликання своєї заяви про вихід із фракції РПЛ, що він одразу і зробив. Вітко, який до цього з трибуни парламенту заявляв, що "я категорически осуждаю любую политическую проституцию, поэтому больше не хочу находиться в этой политической силе и я сожалею, что я потратил целый год своей жизни", раптом терміново передумав і відкликав свою заяву про вихід із фракції.

  Всі ці шахрайські, політично не чесні і безвідповідальні маніпуляції були зроблено з однією метою - щоб тушка не втратила депутатський мандат. Однак рішення про входження депутата до тієї чи іншої фракції може приймати лише сама фракція. Тобто, щоб Вітко був знову прийнятий до складу фракції РПЛ, з якої він вийшов внаслідок підкупу, має бути його заява про входження до фракції, а також відповідне рішення самої фракції. Однак ні заяви Вітка, ні рішення фракції РПЛ про його входження до фракції немає і бути не може, бо ми продажних тушок назад не приймаємо. Проте на сайті парламенту на сторінці Вітка без нашого відому і дозволу самовільно знову вказали, що він є членом нашої фракції. Ця інформація не відповідає дійсності, бо ні Гройсман, ні секретаріат парламенту не мають права приймати чи виключати будь кого до складу нашої фракції без нашого на те рішення.

  Депутатські повноваження Артема Вітка припинені з моменту ухвалення відповідного рішення з'їздом Радикальної партії, тому ми вимагаємо від Центрвиборчкому зареєструвати народним депутатом наступного за виборчим списком РПЛ кандидата. А від голови парламенту Гройсмана вимагаємо припинити шахрайські маніпуляції, за які він обов'язково буде відповідати.

  Олег Ляшко

  https://www.facebook.com/O.Liashko/p...78962582172340
 9. #839
  Offline
  Пророк

  re: Олег Ляшко / Радикальна партія Ляшка


  Днепропетровск

 10. #840
  Offline
  Пророк

  re: Олег Ляшко / Радикальна партія Ляшка


+ Ответить в теме
Страница 84 из 112

Похожие темы

 1. У Ляшка щити "попадали". А у регіоналів - ні!
  vladd в разделе Політика та Історія
  Ответов: 6
  Последнее сообщение: 13.09.2012, 08:23
 2. Таран Олег Владимирович
  brig46 в разделе Кидалово
  Ответов: 4
  Последнее сообщение: 08.08.2012, 10:25
 3. Мерітократична партія України
  lekwin в разделе Політика та Історія
  Ответов: 5
  Последнее сообщение: 18.07.2011, 08:42
 4. Ответов: 0
  Последнее сообщение: 18.03.2010, 21:43
 5. Партія регіонів
  ratatuy в разделе Політика та Історія
  Ответов: 52
  Последнее сообщение: 17.11.2009, 14:13