Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей845Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 79 из 112
Показано с 781 по 790 из 1111.
    Пророк

re: Олег Ляшко / Радикальна партія Ляшка

Богдан Карпенко

Вже звик до маніпуляцій від прєдводітєлєй кукаріотів, ну щоб так явно.. Отже, популярне серед цих наших маршівсвятослава бидло з фамілією Мосійчук, котре разом зі своїм ОЗУ РПЛ, а також з БЮТ і Самопоміччю ТРИЧІ не голосувало за закон по розвідці у спілці з ОППОБЛОКОМ, якогось хера звинувачує у договорняках з ОППОблоком БПП і НФ. Прийшлось зробити інфографіку. Заодно насолоджуйтесь, як голосують за важливе ці "патріоти" від Шустера і Беніні мудаки. Бонусом вам парочка Вилкул+Філатов - я ж казав шо русня і перший і другий

http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/radan_g...olos?g_id=3731

* * *

* * *

Как «колют» радикалов или АП наносит ответный удар

* * *

* * *

* * *
    Ляшка вигнали з фракції

Олега Ляшка виключили з парламентської фракції БЮТ за співпрацю з коаліцією більшості, зокрема, за голосування за зміни до Конституції.

Депутатів Олега Ляшка та Сергія Осику виключили з парламентської фракції БЮТ. Відповідне рішення було прийняте на засіданні фракції 18 жовтня, повідомляє прес-служба БЮТ. Таке рішення було прийняте одноголосно. Ляшка і Осику виключили з фракції "за співпрацю з коаліцією більшості, зокрема, за голосування за зміни до Конституції, закон про Кабінет міністрів та регламент Верховної Ради України".

Також на засіданні було ухвалено рішення про те, що жодного голосу фракція не віддасть за законопроект про мови. Це рішення також було ухвалене одностайно.

Нагадаємо, депутат від БЮТ Олег Ляшко, один з головних "рупорів" опозиції в парламенті, підтримав запропонований Партією регіонів законопроект про зміни до Конституції щодо продовження каденції президента і парламента.

Про свій намір він заявив з трибуни ще перед голосуванням. "Я буду голосувати за цей закон. Це той випадок, коли я погоджуюсь з колегою Чечетовим. Часті вибори, на жаль, на шкоду країні", - заявив Ляшко.

"Давайте будемо чесними перед людьми. Вибори - це популізм. Популізм - це означає обдурювати людей. Коли ми з вами будемо щороку проводити вибори, ми замість того, щоб робити реальні справи для країни, будемо вимушені їх щороку обдурювати", - зазначив він. "Давайте люди відпочинуть від нашої брехні. Нехай та влада, яка є, покаже на що вона здатна і потім люди дадуть їй оцінку", - зазначив Ляшко.

Крім нього, згідно з результатами голосування, постанову підтримав лише один бютівець – власник будівельної корпорації "Житлобуд" Іван Куровський. Відзначимо також, що нещодавно розгорівся секс-скандал за участі Олега Ляшка. В Інтернеті поширили відео від 1993 року, на якому Ляшко зізнається у гомосексуальних зв'язках. Власне через цей скандал ЗМІ і пророкували Ляшку виключення.

* * *

Радіо Свобода ‏
    Щойно #Рада8 дала згоду на арешт Мосійчука

Интерфакс-Украина ‏
    РАДА СНЯЛА ДЕПУТАТСКУЮ НЕПРИКОСНОВЕННОСТЬ С "РАДИКАЛА" МОСИЙЧУКА И ДАЛА РАЗРЕШЕНИЕ НА ЕГО АРЕСТ

المزيد من النفط

Мені здається, чи Ляшко вже відхрещується від Мосійчука ?
    Пророк

Мосійчук після зняття недоторканості

Генеральный прокурор Виктор Шокин на заседании Верховной Рады показал видео, в котором нардеп Игорь Мосийчук просит и получает взятку за помощь в предпринимательской деятельности.

Поіменне голосування про надання згоди на притягнення до кримінальної відповідальності, затримання та арешт народного депутата України Мосійчука Ігоря Володимировича

* * *

Eugeny Spirin
    UPD А теперь Мосийчук сдает "Свободовцев", которые голосовали за его арест. Говорит теракт на Банковой заказал Кривецкий. Банка с пауками. Dogs eating dogs
    модератор

Ответ Сообщение от Karen Посмотреть сообщение
    Мені здається, чи Ляшко вже відхрещується від Мосійчука ?
    "Если Мосийчук брал деньги, если он совершил преступление, то мы его не будем покрывать", – заявил Ляшко.
    Пророк

Pavlo Nuss
    Все очевидно. Главный "радикал" Ляшко перешел к политизации криминального дела по коррупции Мосийчука, и обвиняет Президента страны в "замовних справах". Это типичный ход политических импотентов, которые не готовы в полном объеме взять ответственность за действие своих коллег. Кроме уже привычного популизма, Ляшко заявил, что он откажется от Мосийчука в случае виновности второго. Это также "слив" своих. Ляшко пытается ограничится от персоны Мосийчука и его криминального дела, одновременно, уже использует арест их коллеги в предвыборной риторике.
    Это говорить не только о том, что Ляшко не надежный партнер, но и о том, что он боится за себя. А значит этот страх небезосновательный..

Ответ Сообщение от V00D00People Посмотреть сообщение
    "Если Мосийчук брал деньги, если он совершил преступление, то мы его не будем покрывать", – заявил Ляшко.
    Верх лицемерия! Будто Мосейчук брал деньги себе, а не для Ляшка и компании.
    И Ляшко типа не знал, откуда в семье деньги берутся.
    Угу-угу.
    المزيد من النفط

Ляшко знает, что Мосейчук может расколоться и потянуть его за собой.
    Пророк

Каменяр ‏
    П*дор, якого звільнили з тюрми завдяки смертям Небесної Сотні, що дозволяє собі таке робити після Революції Гідності, в 1000 раз гірше Янека

* * *

Аллан Левітов

Я никогда не забуду тот вечер. 10 января 2014 года. Святошинский суд.

В соцсетях уже кинули крилч - что "беркутня" в очередной раз побила активистов. Кого-то насадили на колья забора. Стали собираться люди - автобусы с "беркутом" взяли в кольцо. Приехал Юрий Луценко (тогда еще - обычный активист) в толпе мелькал Зорян Шкиряк.
    Мы требовали, чтобы "Беркут" снял маски - и показал себя людям.

Я никогда не забуду тот вечер - как на проспект Победы, с двух сторон - подогнали две пожарные машины (это в минус-то 10). Я никогда не забуду перепуганные глаза водителя пожарки, который сдавал назад - когда активисты, выражая свое возмущение шли на него.

Никогда не забуду, как Васыль и я - спорили во дворе с "беруктами", которых пригнали в поддержку. Мы убеждали их встать на сторону народа. Не вышло.

Помню, как "беркута" из группы поддержки - два автобуса ЛАЗ - бежали свиньей, в полной аммуниции - из улочки на проспект. И как мы вдвоем с Васылем случайно оказались на их пути. Я никогда не забуду это состояние, этот "забег".

К чему я это все говорю. Уважаемый ушлепок Игорь Мосийчук. Васильковский вы наш "тирарист" - все что я делал под Святошинским судом (тот протест, тот риск) - это было не для вас. Я делал это ради своей страны. Ради Украины (уж простите за пафос).
    Мосийчук - вы враль, бандит, коррупционер и подонок.
    После одного только видео, как вы, - уже нардеп! - с вашим дружком Лозовым и еще 10-ю бугаями избиваете двоих - вас следует изолировать от общества.
    Я рад что теперь вас арестуют
    Пророк

я дотримуюсь тої точки зору, що злочинець має бути покараний.
    але мабуть ні я, ні Украхна не дочекаємось, коли Шокін отак виступить по реально жирним злодіям і сепаратистам - по Бойку, по Ківалову, по Ахметову, по Єфресову, по Келесникову. тому і би не назвав це все тріумфом справедливості чи правосуддя. швидше це змова перефарбованих регіоналів з затятими регіоналами.
    Пророк

Roman Romaniuk ‏
    Під Радою блокують Лексус Мосійчука. СБУ, Шухевич, Хмара

Andrii Saichuk
    Біля машини Мосійчука. Затримали помічника Андрія Лозового.

Пророк

чого радіти то, може хтось думає шо в тій раді решта чесні люди?:)
+ Ответить в теме
Страница 79 из 112