Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей845Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 78 из 112
Показано с 771 по 780 из 1111.
    Пророк

re: Олег Ляшко / Радикальна партія Ляшка

Ответ Сообщение от RAMM Посмотреть сообщение
    И опять рвете из контеста. Я же написал выше "Ваше отношение к РП тут на форуме известно. " Так что дополнительных уточнений не надо )
    Вы очаровательны в своих фантазиях)
    Или вам нравится слово "контекст"?
    Вы написали, что на форуме известно о моем отношении к "радикалам"Ляшка.
    И я охотно верю, что вам и еще нескольким активным участника форума, моя позиция известна.
    Но вы не вправе расписываттся за всех участников и читателей форума.
    Вот для них я и уточнил свою позицию по РПЛ.
    Где же вы опять накопали "вырванный контекст"?)

бог

Пророк

Ответ Сообщение от Enter Посмотреть сообщение
    Где же вы опять накопали "вырванный контекст"?)
    тут я уже объяснял: http://www.poltavaforum.com/politika...tml#post411041

Но вы не вправе расписываттся за всех участников и читателей форума.
    Вот для них будет тоже полезно узнать как делаются "обличительные" сообщения.
    Пророк

тут походу кляті ляшківці знов затіяли провокацію проти Петра, відбілюють айдарівських недобитків, які, як нам тепер усім відомо, насправді за Путіна і проти України.
    РОЗПОЧАЛАСЯ ОПЕРАЦІЯ ВРЯТУВАТИ БІЙЦЯ "НАЧКАРА"
    Євген Селін "Начкар" - киянин, патріот, що пройшов Майдан, а з початком війни пішов добровольцем в батальйон "Айдар". Брав участь в боях під Луганськом, в селищі Металіст, Хрящєвате, Щасті, Станиці Луганській. Має кілька нагород за бойові заслуги, в тому числі нагороджений орденом "За мужність".
    З 30 серпня цього року, згідно рішення Старбільського суду Євгеній Селін утримується під вартою в місцевому СІЗО. Йому інкримінують умисне нанесення тяжких тілесних ушкоджень.
    "Начкар" Селін дійсно наніс тяжкі тілесні ушкодження, але для будь-якої людини із здоровим глуздом його вчинок є цілком адекватним і правильним.
    24 серпня в двері його квартири подзвонила сусідська дівчинка, в істериці благаючи допомогти і захистити її маму. Селін не задумуючись рвонув до сусідської квартири. Там він побачив, як п'яний чоловік б'є ногами вже непритомну жінку. "Начкар" став його зупиняти, але на нього напав ще й батько агресора. Розуміючи, що з двома одразу йому не справитись, Селін дістав табельну зброю і вистрілив нападникам в ноги. Після цього сам викликав їм і покаліченій жінці швидку, а наступного дня - сам пішов до міліції щоб розповісти про все що сталось. Проте просепаратиські налаштовані місцеві міліціонери, суд і прокуратура прийняли рішення взяти Євгенія Селіна під варту і утримувати в СІЗО Старобєльську.
    Зі слів побитої жінки, Ксенії Вінник, її нападниками стали власний чоловік та його батько. Із початком війни між проукраїнськи налаштованою Ксенією, та її чоловіком - ярим прихильником Путіна, почалися чвари. Після того, як українські війська звільнили їх території, чоловік втік до Росії. Через рік, дізнавшись, що в Україні не переслідують сепаратистів - він повернувся додому, де і взявся "виховувати" свою дружину. Ясно, що ставший на заваді цьому Селін в очах просепаратиських правоохоронців винний двічі - і в тому що айдарівець, і в тому що "їхнього" ватніка приструнив.
    Станом на зараз депутати фракції Радикальної партії Олега Ляшка на мій заклик, зібрали потрібну суму для внесення застави за нього. Мій помічник Станіслав Коломієць вже повіз кошти, щоб внести заставу і скоро "Начкар" вийде на волю, та невідомо як на довго, оскільки справа по нього лишається відкриктою і нічого хорошого від місцевих судів і прокуратури чекати сподіватись не доводиться.
    Як народний депутат, і перший заступник парламентського комітету з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності, я беру справу айдарівця "Начкара" Євгенія Селіна під особистий контроль.
    до речі, Мосійчук, виявляється, з Лубен. на початку 90-х відродив там газету "Хлібороб" (це взагалі перша українська газета в історії). я не знав цього.

Народився у 1972 р. у м. Лубни на Полтавщині в родині українських інтелігентів. Закінчив лубенську середню школу № 1.

У 1990 році, під час служби в лавах Радянської армії на Далекому Сході, створив гурток української націоналістичної молоді. У 1991 р. на знак підтримки Акту проголошення незалежності України вибив собі на руці татуювання у вигляді Тризуба, за що отримав кілька діб гауптвахти.

Громадсько-політична діяльність у Лубнах[ред. • ред. код]
    Восени 1993 року разом із Олегом Гаврильченком відновив видання першої україномовної газети «Хлібороб», яка виходила у Лубнах за часів Російської імперії. Паралельно досліджував життя і діяльність засновників цієї газети, братів Миколи та Володимира Шеметів і основоположника ідеології українського націоналізму Миколи Міхновського. Допомогу у справі відродження «Хлібороба» надавали українські журналісти та політики Слава Стецько, Олесь Вахній, Роман Коваль, Наталка Чангулі, Олекса Починок.

Разом із Олесем Вахнієм сприяв українізації лубенських бібліотек, до яких безкоштовно передавалися українські книги в обмін на радянські. Організовував зустрічі громадськості Полтавщини з визначними українцями з діаспори — донькою Гетьмана Павла Скоропадського Оленою Скоропадською-Отт, онуком провідника ОУН, також Степаном, Бандерою, тематичні вечори пам'яті Миколи Міхновського, Симона Петлюри, Дмитра Донцова. Був учасником очищення Лубен від символіки та пам'ятників доби комуністичного тоталітаризму.

Активіст УНА-УНСО[ред. • ред. код]
    1994 року вступив до лав УНА-УНСО. 18 липня 1995 року, під час похорону Патріарха Володимира, брав активну участь у бійці між «унсовцями» та бійцями спецпідрозділу «Беркут», які перешкоджали похованню. Через декілька днів разом із двома іншими членами організації внаслідок провокації затриманий правоохоронцями на станції Гребінки. До січня 1996 року перебував на нелегальному становищі. Згодом був помічником-консультантом народного депутата України Юрія Тими, активно співпрацював із радянськими дисидентами Анатолієм Лупиносом та Петром Хмаруком.
    https://uk.wikipedia.org/wiki/Мосійч..._Володимирович
    Пророк

Вахтанг Кіпіані
    Утриманець олігархів Ляшко заявив, що за ґратами перебувають більше 200 політв'язнів. Тепер Кремлю і "окупаційному блоку" не треба вигадувати - вони можуть розганяти маячню з посиланням на вчорашнього учасника урядової коаліції. На Заході чутливо ставляться до наявності політичних в'язнів, "чули дзвін...". Отже, улюбленець російської пропаганди заробив чергові юдині срібляники на брехні і маніпуляції терміном.
    Пророк

Олег Ляшко

Підрахуї Януковича – на службі у Порошенка. Ймовірно, нова влада вирішила, що простіше залишити старий склад ЦВК, з досвідом фальсифікації виборів, аніж навчити нових фальсифікаторів. Не вийде!
    Будемо звертатися до суду з вимогою зобов’язати Президента Порошенка внести подання на обрання нових членів Центрвиборчкому. Ми змусимо гаранта виконувати закон.
    Пророк

Олег Ляшко
    Підрахуї Януковича – на службі у Порошенка. Ймовірно, нова влада вирішила, що простіше залишити старий склад ЦВК, з досвідом фальсифікації виборів, аніж навчити нових фальсифікаторів. Не вийде!Будемо звертатися до суду з вимогою зобов’язати Президента Порошенка внести подання на обрання нових членів Центрвиборчкому. Ми змусимо гаранта виконувати закон.
    пам'ятаєте фальсифікації в 223-му окрузі на користь Пилипишина у прямому ефірі? фігуранти тієї справи уже в Київській міській виборчій комісії. відгадайте з одного разу, для чого.
    Пророк

У партії Олега Ляшка на одну зірку стало більше. Тепер серед радикалів буде не лише співачка Злата Огнєвіч, а й її колега Анастасія Приходько.

Про таке раптове "надбання" Олег Валерійович повідомив у своєму Facebook. А потім підтвердила і сама Настя.
    "Вітаю Анастасію Приходько у нашій команді", - коротко написав Ляшко без будь-яких коментарів.
    А от сама співачка прокоментувала своє рішення більш детально. Настя заявила, що вона - людина мистецтва, тому займатиметься культурою Києва.

"Пройшла приблизно доба з моменту, коли я оприлюднила інформацію про свій вступ до лав Радикальної партії.
    Я не очікувала стільки негативу, образ та прокльонів на свою адресу. Скільки зла було написано....
    Понабігли псевдодрузі, які були кимсь послані з однією метою, писати безапеляційне та не аргументоване: "відписуюсь", хоча і підписані на мене не були. Ну то таке...
    Хочу звернути Вашу увагу на декілька моментів, які стали визначальними у моєму виборі:

1. Основним критерієм вибору є те, що Радикальна партія НЕ ГОЛОСУВАЛА за "особливий порядок у деяких районах Донецької та Луганської областей", грубо кажучи за зраду Воїнів-Героїв, що своїми життями та здоров'ям не пустили путінську "новоросію" далі на Українські землі, до яких я неодноразово їздила на передову, для яких збирала гроші в США, коли проїхала 10-ма штатами. Їздитиму й надалі. Тому що це Герої! Нагадую, що саме через це ганебне голосування на площі під ВРУ сталася трагедія. В результаті вибуху гранати загинули троє бійців Нацгвардії. Їхніх смертей не було б, якби влада вміла чути Народ...

2. Дуже часто, під новиною про мій вступ доводилося читати про "проект Льовочкіна", "руку Москви" і т.д. Всім. хто писав подібну маячню, раджу сказати це в очі Герою України, багаторічному політв'язню радянських таборів, сину головнокомандувача УПА Романа Шухевича, пану Юрію Шухевичу. Підіть і скажіть йому: "Пане Юрію, ви проект Льовочкіна" або "У Ваших діях та словах відчувається рука Москви". Хотіла б почути його відповідь подібним доморощеним "політекспертам".

3. Через те, що я є публічною особою, я розумію, що будь-який мій вибір викликав би суспільний резонанс. Радикальна партія, Самопоміч, Батькивщина, Укроп... Завжди знайшлись би ті, хто виступив гаряче проти. Я це розумію, та ще раз хочу наголосити - я сприйматиму ЛИШЕ конструктивну критику, а не образи, прокльони та міщанське хамство. Давайте вести цивілізовану дискусію.

І наостанок: культура та мистецтво, а також благоустрій та розвиток інфраструктури РІДНОГО міста НЕ МАЄ ніякого відношення до політики та економіки. Не за адресою звертаєтесь. Я пішла покращувати місто для своїх і ВАШИХ дітей. Давайте ніхто не буди нічого робити. От заживем..."

Пророк

Тепер серед радикалів буде не лише співачка Злата Огнєвіч, а й її колега Анастасія Приходько
    Клоун продолжает создавать шоу-биз банд

* * *

ВР не смогла с трех попыток отправить вице-премьера Вощевского в отставку
    Радикалньая партия, представителем которой является Валерий Вощевский, не дала ни одного голоса за его отставку.

...лидер фракции Радикальной партии Олег Ляшко еще 4 сентября заявлял: "Мы настаиваем на том, чтобы Верховная Рада сегодня рассмотрела заявление вице-премьер-министра Валерия Вощевского об отставке".

censor
    Пророк

Клоун продолжает создавать шоу-биз банд
    О, в ход пошел жирный шрифт. )
+ Ответить в теме
Страница 78 из 112