Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей846Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 72 из 112
Показано с 711 по 720 из 1114.
 1. #711
  Offline
  Пророк

  re: Олег Ляшко / Радикальна партія Ляшка
  Генеральна прокуратура України

 2. #712
  Offline
  Пророк

  re: Олег Ляшко / Радикальна партія Ляшка


  Олег Ляшко
  11 mins ·


  Блискавичне рішення Конституційного суду про визнання конституційними змін до Конституції України про децентралізацію та особливий статус Донбасу є незаконним, оскільки прийнято під тиском. Шестеро суддів КС є потенційними підозрюваними у кримінальній справі про узурпацію влади Януковичем. У 2010 році ці злочинці в мантіях допомогли Януковичу згвалтувати Конституцію. У 2015 році ці ж персонажі допомагають вже Порошенку гвалтувати Конституцію за планом Путіна. Єдиний суддя, який міг цьому протистояти - Віктор Шишкін, був звільнений Порошенком до закінчення строку його суддівських повноважень.

  Такий Конституційний суд немає права на існування і має бути ліквідований. Усі депутати, хто голосуватиме в парламенті за ці путінські зміни до Конституції - зрадники України!
 3. #713
  Offline
  Пророк

  re: Олег Ляшко / Радикальна партія Ляшка


 4. #714
  Offline
  Пророк

  re: Олег Ляшко / Радикальна партія Ляшка
  То ли похвалил, то ли обматерил

  Всем давно известно, что в Радикальной партии Олега Ляшко своя атмосфера, причем настолько «своя», что там уже выработался особый вариант украинского языка.

  Например, Ляшко казалось, что он на своей странице в Facebook похвалился тем, что огласил устную благодарность Валерии Егоровой (той самой даме с пышными формами), а на самом деле подарил общественности повод хорошенько посмеяться.

  Ну ладно на востоке Украины всех из-под палки заставляли рідну мову учить, но откуда у главного патриота страны такие членкині или членкини берутся? Как вообще, во имя святой Фарион, это склоняется? Ждем, когда украинские филологи придут, чтобы сжечь Ляшко на костре из словарей.
 5. #715
  Offline
  Пророк

  re: Олег Ляшко / Радикальна партія Ляшка


  А может там член? Поэтому и членкiня))
 6. #716
  Offline
  Новачок

  re: Олег Ляшко / Радикальна партія Ляшка


  Ляшко – от Евромайдана до политической свалки

  i.imgur.com/WBbLogF.jpg
 7. #717
  Offline
  Пророк

  re: Олег Ляшко / Радикальна партія Ляшка
 8. #718
  Offline
  Пророк

  re: Олег Ляшко / Радикальна партія Ляшка


  Олег Ляшко


  Відкрите звернення народних депутатів України до Українського народу та парламенту

  Сьогодні, коли ми маємо ухвалити рішення про зміни до Конституції України, а отже в наших руках знаходиться доля країни, ми звертаємось до усіх громадян, патріотів України з роз’ясненням нашої позиції та до своїх колег - народних депутатів України із закликом проголосувати ПРОТИ внесення змін до Конституції, запропонованих Президентом України.

  По-перше, зміни до Конституції України, незважаючи на демократичний парламентсько-президентський устрій держави, напрацьовувались не відкрито та прозоро в суспільстві і парламенті, а кулуарно та поспіхом. Ці зміни творились не Українським народом, не його законними представниками, а Адміністрацією Президента і, на жаль, не на користь України, а під тиском і на користь зовнішніх сил.

  По-друге, прийняття рішення про направлення до Конституційного Суду законопроекту про внесення змін до Конституції України було здійснено з грубим порушенням Регламенту коаліції «Європейська Україна», оскільки 2 з 5 фракцій коаліції виступили проти, а одна з них – Радикальної партії Олега Ляшка – голосувала одноголосно проти цих змін.

  По-третє, розгляд у Конституційному Суді відбувся з безпрецедентним поспіхом і носив заангажований, суто формальний характер. Не дивлячись на те, що зміни до Конституції України зачіпають права і обов’язки кожного громадянина, у Конституційному Суді не відбулось належних слухань, ніхто з громадян, науковців, експертів чи депутатів не мав змоги навіть висловити свою думку.

  По-четверте, зміни до Конституції України передбачають низку норм, які не тільки суперечать засадничим положенням Основного Закону, але й замість задекларованої децентралізації насправді суттєво віддаляють Україну від системи місцевого самоврядування європейського зразка, нівелюють роль територіальних громад, створюють умови для узурпації влади Президентом, в тому числі через використання інституту префектів та надмірних прав щодо зупинення повноважень голів громад та місцевих рад, позбавляють громади реального самоврядування.

  По-п’яте, зміни до Конституції України містять положення про «особливості місцевого самоврядування в окремих районах Донецької і Луганської областей», які фактично встановлюють особливий конституційний статус окремих територій України та дозволяють в майбутньому змінювати конституційний устрій на окремих територіях країни звичайною (!), а не конституційною більшістю голосів в парламенті через лазівку простого закону.

  Нарешті, зміни до Конституції де-факто легітимізують «мінські домовленості», які призведуть до амністії терористів, політичної легалізації бойовиків як обраних на виборах «політиків», фактичної подальшої автономії ДНР і ЛНР та їх соціально-економічного утримання за рахунок України.

  Верховна Рада України у своїй Постанові від 27.01.2015 №129 визнала Російську Федерацію державою-агресором, яка підтримує тероризм та блокує діяльність Ради Безпеки ООН, чим ставить під загрозу міжнародний мир і безпеку. За обставин збройної агресії Російської Федерації проти України та фактичного виникнення умов воєнного стану, а також при відвертих спробах зовнішнього диктату щодо конституційного устрою України, внесення змін до Конституції України є абсолютно неприпустимим.

  З огляду на вищезазначене, ми вважаємо за необхідне відповідно до частини другої статті 157 Конституції України, що забороняє зміни Конституції України в умовах воєнного або надзвичайного стану, запровадити мораторій на внесення змін до Конституції України на час збройної агресії Росії проти України.

  Вважаємо, що розгляд будь-яких змін до Конституції України можливий лише після повного припинення збройної агресії Росії проти України, зокрема після:
  - припинення вогню та застосування збройної сили;
  - виведення з території України іноземних військ, незаконних збройних формувань, військової техніки, а також бойовиків і найманців;
  - ліквідації терористичних організацій ДНР та ЛНР;
  - відновлення суверенітету України на всіх тимчасово окупованих територіях;
  - встановлення контролю України на всій лінії українсько-російського державного кордону.

  Закликаємо колег - народних депутатів України з усіх фракцій та депутатських груп, і особливо членів коаліції “Європейська Україна”, усвідомлюючи свою відповідальність перед Україною та прийдешніми поколіннями, проголосувати ПРОТИ цих небезпечних для майбутнього країни змін до Основного Закону!


  Народні депутати України
  Олег Ляшко, Віктор Галасюк, Віктор Вовк, Андрій Лозовий, Ігор Мосійчук, Сергій Скуратовський, Олексій Ленський, Дмитро Лінько, Ігор Попов, Юрій Чижмар, Юрій Шухевич, Олег Купрієнко, Оксана Корчинська, Артем Вітко, Олексій Кириченко, Андрій Артеменко, Злата Огнєвич, Денис Силантьєв, Альона Кошелєва, Сергій Рибалка, Василь Амельченко (фракція Радикальної партії), Олександр Кірш (фракція Народного фронту).

  Звертаємося до колег-депутатів долучитися до підписання цього звернення.
 9. #719
  Online
  бог
  Cool

  re: Олег Ляшко / Радикальна партія Ляшка


  Ответ Сообщение от Enter Посмотреть сообщение
  https://scontent.xx.fbcdn.net/hphoto...a2&oe=567CE5D0

  http://www.youtube.com/watch?v=yJCQu01cKpw
  ...видео просто супер! А комменты просто улёт!!! Вот один из лучших  на такое можно смотреть, ну не вечно, но часто так уж точно

  ...с другого ракурса, так-сказать


 10. #720
  Пророк

  re: Олег Ляшко / Радикальна партія Ляшка


  ляшка хтось спонсірує. курченко чи фірташ. просто вирішили розіграти ще одну карту у політиці на гучних гаслах
+ Ответить в теме
Страница 72 из 112

Похожие темы

 1. У Ляшка щити "попадали". А у регіоналів - ні!
  vladd в разделе Політика та Історія
  Ответов: 6
  Последнее сообщение: 13.09.2012, 08:23
 2. Таран Олег Владимирович
  brig46 в разделе Кидалово
  Ответов: 4
  Последнее сообщение: 08.08.2012, 10:25
 3. Мерітократична партія України
  lekwin в разделе Політика та Історія
  Ответов: 5
  Последнее сообщение: 18.07.2011, 08:42
 4. Ответов: 0
  Последнее сообщение: 18.03.2010, 21:43
 5. Партія регіонів
  ratatuy в разделе Політика та Історія
  Ответов: 52
  Последнее сообщение: 17.11.2009, 14:13