Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей845Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 70 из 111
Показано с 691 по 700 из 1110.
    бог

re: Олег Ляшко / Радикальна партія Ляшка

Пророк

Фанатики Ляшко и прогульщиков Билецкого и Яроша!
    Это вам:

Ляшко
    :
    "ми сьогодні живемо в парламентсько-президентській республіці, всі головні події відбуваються в парламенті"

- А в какой форме Президент сформулировал это предложение?

- Та не один раз, в тому числі і публічно, на зустрічах з лідерами фракцій. І один на один пропонував. Більше того, тиждень тому, коли ми зустрічались, Петро Олексійович запропонував мені йти Генеральним прокурором....
    Я кажу: послухайте, якби я був генеральним прокурором, то у мене б за 2 тижні знайшлись всі матеріали, і було б подання Генеральної прокуратури про зняття недоторканості з Бойка, з Льовочкіна і з інших стовпів банди Януковича. Він каже: так і йди Генпрокурором!

* * *

- Машка, а почему ты замуж не выходишь, никто не предлагает?
    - Та че, предлагали и не раз.
    - Правда? А кто?
    - Родители.

* * *

- Как это уже было в аналогичной ситуации с некогда приведенным вами в Раду Мельничуком? Кстати, на каком этапе вы поняли, что он "переродился"? Только что он у вас был героем - и вот уже беспредельщик…

- Ну, він дійсно очолював "Айдар"; ми з ним познайомилися тоді на фронті. Насправді, це ще питання, чи був він вже тоді героєм. Бо до мене тоді ще під час виборчої кампанії звертались маса людей з "Айдару", просили, щоб ми його не брали.

- И что ж вы их не послушали?

- Ну, бачите, я їх не почув. Мені здалось, що це якісь внутрішні протистояння, ще що-небудь, як в будь-якому колективі. А от коли я зрозумів, шо це щось не те - це коли вони викрали директора "Укрспирту". Мені подзвонив колишній голова Податкової міліції Хоменко і повідомив про те, що вони викрали директора "Украспирту". Я тут же подзвонив Мельничуку. (Спецслужби, вони ж слухають мої розмови, можуть підтвердити). Кажу: "Сергій, негайно верніть Лабутіна. Негайно!" - "Він десь у Молдавії, то-сьо, але найближчим часом буде, ми його пов'яжемо і передамо". То єсть, він таким чином підтвердив, що вони до цього причетні!

- Давайте от чужих министров перейдем к вашим депутатам. Не так давно СМИ сообщили, что примерно каждый четвертый из фракции Ляшко задекларировал зарплату ниже зарплаты уборщицы. А у Игоря Мосийчука имеется недурственный "Мерседес" - и это при 6720 гривнях годового заработка…Откуда такая машина у недавнего политического узника?

- "Откуда дровишки? Из лесу вестимо!" (смеется). Що стосується декларацій: по-перше, нічого дивного, тому що - зверніть увагу! - по-перше, з тих, хто зі мною прийшов до парламенту, жодного не було депутата! По-друге, багато з цих людей - просто з фронту: Дмитро Лінько, командир батальйону "Свята Діва Марія"; Артем Вітко, командир батальйону "Луганськ-1", Ігор Мосійчук, боєць "Азову", коли ми створювали "Азов"…більше того, до цього 2 роки він сидів в тюрмі, ми його витягли з тюрми разом із Білецьким і іншими, там 30 чоловік, лише в лютому минулого року.

- Так откуда у Мосийчука взялся "Мерседес"?

- У кого "Мерседес" є? Мені про це невідомо. У Мосійчука є "Мерседес"? Можливо й є, я не цікавився, спитаю.

- Вот так сидел человек - и вдруг у него "Мерседес"…

- (заводячись) Слухайте, ну до того, як сидів…він же ж не народився, йому під 40 років. Він же до того, як сидів, щось же ж заробляв!

Так от, звідки гроші? Та не буду я нічого вигадувати - від наших людей гроші. У нас є кілька депутатів, які утримують партійні офіси, партійну газету, платять за ефіри…

- Фамилии, пожалуйста.

- Сергій Скуратовський, Валерій Вощевський, Сергій Рибалка. Їхні декларації, їхні доходи дозволяють це робити. Вони були бізнесменами, заробляли великі гроші. Фінансували виборчу кампанію. І коли мені дорікають, що я літаю літаком - да, літаю. За який, до речі, платить або Скуратовський, або Рибалка. І, до речі, не я один літаю, а ціла фракція. І літаємо не в Ніцу, як Шевченко, а на фронт, бо іншого способу добратися туди немає. Особливо коли треба чи пораненого вивезти, як Корчинська з Маріуполя, чи ще кого-небудь. Да, літаєм! І оплачуємо цей літак. Оплачуємо!

- Но с "Интера " вы же не вылезали!

- Не вилізали, бо були такі домовленост і. Так само, як Юля сьогодні не вилазить з "Інтера".

- С кем у вас были договоренности?

- І з Льовочкіним в тому числі.

Що стосується Коломойського, ще раз скажу. Вони визнали, що то була їхня помилка. Вони побачили що ми - патріоти. До мене Філатов підійшов, сказав: "Ізвіні, ми помилялися, ми бачимо ті закони, за які ви голосуєте; ми бачимо позицію, яку ви займаєте".

- Скажите, а каково это - одновременно иметь договоренности с Левочкиным и выступать по "Интеру" - и критиковать его, на чем свет стоит, с парламентской трибуны?

- У нас не було ніяких домовленостей з Льовочкіним. У нас були домовленості з рекламною службою телеканалу "Інтер".

- Но если бы он не дал на это добро…Вы же накануне выборов были в каждом включении с фронта!

- А тому шо я був на вістрі подій. І треба бути дураком, шоб не включати мене. А крім того, я ще раз скажу: да, домовлялися, шоб включали. За гроші. Тому що вибори - це ефіри.

- А сколько стоил один эфир?

- Та хрін його знає…дорого.

* * *

* * *

* * *

Оба вызывают отвращение

Пророк

хто б іще згадав про малий бізнес, як не цей запроданець, сирота безродний Ляшко. Тільки хіба що Гройсман.
    Вівторок, 30 червня 2015, 17:37

Народні депутати переважно із фракції Олега Ляшка, а також із інших фракцій, заблокували трибуну Верховної Ради.
    Це сталося після заклику Олега Ляшка, який вимагає розглянути два законопроекти 1718 та 1088 щодо касових апаратів.
    "Ми наполягаємо на тому, щоб ВР розглянула законопроекти щодо функціонування касових апаратів. Якщо хто не знає, нагадую, що з 1 липня кожен малий та середній підприємець має встановити касовий апарат", - сказав він.
    При цьому Ляшко висловив переконання, що це призведе до припинення діяльності сотень тисяч робочих місць.
    2 група не буде касових апартів. 3 група переносять до кінця року
    cьогодні в 18:03
    Так типу вирішили на раді коаліції
    Ляшко з трибуни.
    Всі 5 фракцій підтримали
    Завтра проголосують
    Луценко краще б помовчав. мораліст хрєнов.
    Пророк

Ответ Сообщение от Victorious Посмотреть сообщение
    хто б іще згадав про малий бізнес
    Популизмом заниматься легко. Можно и кассовые аппараты отменить и налоги и штрафы. Ведь не ему думать, где деньги брать на армию, на выплаты, на пенсии....

* * *

Катя Соколова

Комитет Верховной Рады по вопросам финансовой политики и банковской деятельности рекомендует парламенту принять в окончательном третьем чтении законопроект о реструктуризации обязательств по кредитам в иностранной валюте по курсу на момент их получения. Фракция РПЛ будет настаивать на голосовании данного законопроекта на этой неделе.

Я бы не советовала никому в Украине подшучивать над Грецией.

Даже в Греции парламент не занимается таким откровенным и беззастенчивым вредительством.

Люди просто спокойно ведут страну к пропасти и дают тычка сзади.
    И наступают изящной страусиной туфлей на пальцы чтобы, не дай бог, не удержалась на этой стороне.

Арман Исабеков
    Если кто забыл, глава комитета ВР по вопросам финансовой политики и банковской деятельности - член фракции РПЛ.
    В общем, хорошо, что у нас не парламентская республика.
    Banned

Я ляшко не уважаю. Он просто пиараст . Пиарится где только можно . Это мое мнение
    Пророк

Пророк

Олег Ляшко
    Щирі співчуття усім корумпованим чиновникам, суддям, прокурорам, митникам, податківцям і ментам Полтавщини. Від сьогодні у вас починається справжнє пекло. Зараз я у Полтаві на обласній партійній конференції. Головою обрали Ігор Мосійчук

Что, будет разбивать окна в интернет клубах?
    бог
    Cool

Ответ Сообщение от Enter Посмотреть сообщение
    Что, будет разбивать окна в интернет клубах?
    ...искать пратцивных
    Пророк

клоуны попиарилсиь в Полтаве

Олег Ляшко: "Марш за зниження тарифів у Полтаві .... чітка і послідовна позиція Радикальної партії - скасування підвищення людожерських тарифів"

Брехло и популист.

* * *

* * *

https://www.facebook.com/Andriy.Lozo...43?pnref=story

Оце повиписували нам із закордону різних хуїшвілі і єбаноідзе. А куди нам дівати своїх дітей, яких ви виростили-виховали?.. Поки самі не наведемо лад на своїй землі - нічого не буде.
    © Олег Ляшко на партійній конференції в Полтаві

* * *

Denis Pyatigorets
    Когда ДЕБИЛИЗМ становиться трендом. Лозовой пишет что Ляшко покрыл матом грузин в украинской власти. При этом сам Ляшко лайкнул его пост.
    Потом сам Ляшко пишет у себя на странице, что он такого не говорил и это всё выдумали его опоненты.
    Уважаемые избиратели Радикальной партии. Еще никто и никого так не держал за лохов, как вас эти двое

Пророк

+ Ответить в теме
Страница 70 из 111