Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей845Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 60 из 111
Показано с 591 по 600 из 1110.
    Пророк

re: Олег Ляшко / Радикальна партія Ляшка

Ответ Сообщение от V00D00People Посмотреть сообщение
    Обычно говорят что "обмен веществ нарушен"
    Это политика, детка. Потому будем говорить так:
    Ответ Сообщение от Enter Посмотреть сообщение
    И толстый и ужасный Мосийчук.

Пророк

Голосование за особый статус части Донбасса. Батькивщина и Радикальная Партия голосуют в унисон с ОппоБлоком.

* * *

Олександр Бригинець
    Сьогодні сталася річ, яка суттево вплине на дальше життя країни загалом і ВР зокрема: сьогодні вперше позиція Кабаєва, сепаратистів, опозиційного блоку і декого з проукраїнської проурядової більшості співпала. Храйності зійшлись.... Не даремно кабаєв у європі фінансіє радикалів і націоналістів, які в результаті виступають проти України. Тепер сталося те саме - радикали і 'патріоти' виступили одним фронтом з РФ і сепарами.... Я не знаю чи фінансує їх кабаєв, як у випадку франції чи угорщини, але це і не має значення - сьогодні вороги ліворуч і вороги праворуч стали в одну колону.... Їх місце на маргінесі.... Коаліція має від них очиститися і не вдавати, що вони частина проукраїнських сил....
    Пророк

Голосование за особый статус части Донбасса. Батькивщина и Радикальная Партия голосуют в унисон с ОппоБлоком.

https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.n...2139de7126117d

* * *

Олександр Бригинець
    Сьогодні сталася річ, яка суттево вплине на дальше життя країни загалом і ВР зокрема: сьогодні вперше позиція Кабаєва, сепаратистів, опозиційного блоку і декого з проукраїнської проурядової більшості співпала. Храйності зійшлись.... Не даремно кабаєв у європі фінансіє радикалів і націоналістів, які в результаті виступають проти України. Тепер сталося те саме - радикали і 'патріоти' виступили одним фронтом з РФ і сепарами.... Я не знаю чи фінансує їх кабаєв, як у випадку франції чи угорщини, але це і не має значення - сьогодні вороги ліворуч і вороги праворуч стали в одну колону.... Їх місце на маргінесі.... Коаліція має від них очиститися і не вдавати, що вони частина проукраїнських сил....
    ты в курсе всего..а можно обьяснить нормальным языком против чего они проголосовали..я имею ввиду закон
    Пророк

Ответ Сообщение от alexx76 Посмотреть сообщение
    ты в курсе всего..а можно обьяснить нормальным языком против чего они проголосовали..я имею ввиду закон
    Тарас Чорновіл разъяснят.

"...Так от, основний текст Закону, який був доволі бурхливо проголосований ще осінню, не міняється ВЗАГАЛІ! Жодних змін не вноситься, а зроблено два доповнення до прикінцевих положень. Першим пунктом, який додається, зафіксовано: КОЛИ може бути введений в дію Закон та, які обставини мають цьому передувати.
    Тому дуже уважно прочитайте п.4, а я дещо розшифрую. Отже, новела блокує можливість фінансування з держбюджжету бойовиків і сепаратистів, чого вони й рашистан від нас вимагали. Тепер все чітко - всі права, гарантовані Законом, і передбачені ним механізми фінансування можуть бути реалізовані лише тоді, коли будуть виконані всі наведені дальше передумови й з їх цілковитим дотриманням будуть проведені вибори. Прочитали всі ці підпункти? Є якісь застереження? Нема. А в мене є одне-єдине: такі умови можливі лише в у випадку повної капітуляції рашистану та всіх його маріонеток. Очевидно, що зараз цього не буде, а отже ніяких виборів, які б ми і світ визнали, не відбудеться. А значить весь базовий Закон ніхто не застосує. Отже, ці законодавчі ініціативи носять більше характер дипломатичного тиску на кремль..."

Реакция рашистов:

"Внесенный президентом Украины Петром Порошенко законопроект об особом статусе отдельных районов Донбасса представляет собой отход от минских договоренностей", заявил глава МИД РФ Сергей Лавров.

Плотницкий: «Фактически эти порошенковские поправки уничтожают мирный процесс. Но ещё не поздно президенту Украины опомниться. Он должен отозвать из Верховной рады свои поправки и вступить в диалог с Луганской и Донецкой народными республиками, как это предписано комплексом мер», — цитирует слова Плотницкого РИА Новости.
    Пророк

Ответ Сообщение от alexx76 Посмотреть сообщение
    а можно обьяснить нормальным языком против чего они проголосовали..я имею ввиду закон
    РП против федерализации Украины, т.е. присоединения к ней террористических т.н. ЛНР и ДНР.

Реакция рашистов:
    "Внесенный президентом Украины Петром Порошенко законопроект об особом статусе отдельных районов Донбасса представляет собой отход от минских договоренностей", заявил глава МИД РФ Сергей Лавров.
    Плотницкий: «Фактически эти порошенковские поправки уничтожают мирный процесс. Но ещё не поздно президенту Украины опомниться. Он должен отозвать из Верховной рады свои поправки и вступить в диалог с Луганской и Донецкой народными республиками, как это предписано комплексом мер», — цитирует слова Плотницкого РИА Новости.
    Рашисты не рашисты, но минские капитуляции президент Кучма подписал, а там прямо указан режим диалога. Чем "хороши" минские капитуляции, это тем что вся ответственность ложится на Украину и любой шаг Украины можно трактовать как нарушение ввиду размытости и нечеткости этого "документа".
    Пророк

Ответ Сообщение от RAMM Посмотреть сообщение
    РП против федерализации Украины, т.е. присоединения к ней террористических т.н. ЛНР и ДНР
    Обоснуй! Что правки, которые не поддержали Ляшко БЮТ и жоппоблок дают для этого?

Рашисты не рашисты
    Учишься у своего учителя Ляшко, демагогии?
    Лаврова и Плотницкого обрадовали принятые Радой правки, или нет?
    Пророк

Учишься у своего учителя Ляшко, демагогии?
    Enter, это лишнее, согласитесь. И да, никакой демагогии. Вы читали минские капитуляции в версии 2?

Лаврова и Плотницкого обрадовали принятые Радой правки, или нет?
    То что они озвучили это просто то что они озвучили. Да, возможны нюансы или изменения или "уточнения", но косо или криво Украина идет к федерализации, и будут еще наши президенты ручкаться с плотницкими и мотролами. Увидите.

Обоснуй!
    Это стало ясно еще после минских капитуляций 1. Да,конечно, у РФ, в отличие от Украины, есть еще планы и Б и С и Д. Но пришить к Украине гниющуюю дыру это тоже неплохо, тем более и Запад согласен на это.
    Пророк

Это стало ясно еще после минских капитуляций
    И все же, я настаиваю, что вместе с Ляшко ты занимаешься демагогией. Я не намерен уходить по твоем сценарию от темы. Вчера, Ляшко, БЮТ и жоппоблок не голосовали за поправки, которые для Украины удобны.
    Обоснуй, почему проукраинский депутат не должен был голосовать за вчерашние поправки?
    По пунктам, пожалуйста.
    Пророк

РП против федерализации Украины, т.е. присоединения к ней террористических т.н. ЛНР и ДНР.

теперь понял я уже увидел и услышал.
    Пророк

Aндрей Tетерук

Друзі! Хочу звернути увагу та пояснити події, які добуваються навколо прийняття законопроекту #2378 "Про особливий порядок місцевого самоврядування в окремих районах Донецької та Луганської областей" Як бачите, основна реакція експертів вельми позитивна. А ось чудовим прикладом є реакція путіна, мавпочок з днр та лнр разом із (шоцеробиться???) Батьківщиною та Радікалами!
    Окремо хочу зауважити на тези, які розповсюджує лідерка Батьківщини, пані Тімошенко. Вона закликає Українців в якості панацеї використовувати звернення до суду Гааги. Не захист України, не стримування ворога на рубежах оборони, а писати листа в суд, який витягне! Путіна! до суду і примусить його відповідати! Повна маячня! Вчора на зустрічі з Президентом взагалі пропонувала дозволити путіну хоч до Дніпра наступати, суд, мовляв, його накаже, коли геополітика зміниться... Добре, що її мало хто слухає, а то друге підписання контрактів на кшталт 19 січня 2009 року загонить Україну в могилу. Символічно, що відбувається це за допомоги жінки з косою, якщо Ви розумієте, про що я))
+ Ответить в теме
Страница 60 из 111