Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей845Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 40 из 112
Показано с 391 по 400 из 1111.
    Пророк

re: Олег Ляшко / Радикальна партія Ляшка

О! Утренние чашки кавы поданы)

Нервова, курррва

RAMM, про клоунів перебор, імхо.
    Пророк

sharasha, та я спокойно отношусь к политическому бруду. Просто, это показывает всю слабость молодой демократии, когда силы, стоящие по одной стороне баррикад, начинают мочить друг друга, забывая что смертельно опасный враг у ворот. Собственно такая ситуация опасна в любом обществе, почему в условиях войны все эти вольности временно должны отменяться.

Ответ Сообщение от sharasha Посмотреть сообщение
    про клоунів перебор,
    А мне понравилось. Выставить в идотском виде соответствующий электорат, а кто захочет быть клоуном? Не скажу что очень уж креативно (ведь времени нет чето изысканное придумывать) но вполне.
    Пророк

Лідер Радикальної партії Олег Ляшко використовує героїзм інших людей заради накручування власного рейтингу, а потім цинічно капостить справжнім героям. Черговим підтвердженням цьому стала історія бійця батальйону "Айдар" Аркадія "Байкера", йдеться в сюжеті ТСН.19:30. Доброволець із сил АТО розповів, що спочатку його без жодних попереджень і консультацій внесли до виборчого партійного списку. А потім викинули з нього, прилюдно на партійному з'їзді приписавши неіснуючу судимість, та ще й розпіарівши це дійство як начебто проведення люстрації у партійних лавах. "Я з преси дізнаюся, що в мене судимість", - шокований боєць батальйону "Айдар". Отримавши постанову ЦВК про скасування реєстрації кандидатом у народні депутати, "айдарівець" змушений був пройти усі кола бюрократичного пекла, щоб повернути собі добре незаплямоване ім'я. "Я замовив довідку про те, щоб в мене немає судимості", - розповів Аркадій.
    Більше читайте тут: http://tsn.ua/vybory-v-rady2014/lyas...ru-374564.html
    Нервова, курррва

Ответ Сообщение от RAMM Посмотреть сообщение
    Выставить в идотском виде соответствующий электорат, а кто захочет быть клоуном?
    Але ніхто й не передумає. Це - образа виборців.
    23q
    23-й участник

Ответ Сообщение от Enter Посмотреть сообщение
    Отримавши постанову ЦВК про скасування реєстрації кандидатом у народні депутати, "айдарівець" змушений був пройти усі кола бюрократичного пекла, щоб повернути собі добре незаплямоване ім'я. "Я замовив довідку про те, щоб в мене немає судимості"
    та да, саме пекло, замовить бесплатную довыдку которая готова через 30 дней.
    Пророк

ВІДКРИТИЙ ЛИСТ
    Івана ЗАЙЦЯ до голови Радикальної партії Олега ЛЯШКА

Звернутися до Вас з цим листом мене спонукає не стільки факт викреслення мого прізвища з виборчого списку Радикальної партії і позбавлення мене права участі у виборах до Верховної Ради, скільки порушення Вами політичних домовленостей і Ваше намагання виправдатись за допомогою брехливих пояснень.

Я дав згоду на участь у дострокових виборах до Верховної Ради за списком Вашої партії ідучи назустріч Вашій пропозиції та у сподіванні досягти об’єднання зусиль двох політичних сил - Руху та Радикальної партії. Сполучити енергію молодості і рішучості та досвіду. Я розраховував, що співпраця людей двох політичних поколінь слугуватиме спадкоємності традицій українського державотворення і зміцнюватиме позиції патріотичних сил, підштовхуватиме владу до проведення радикальних реформ і модернізації України, сприятиме перетворенню нашої Вітчизни у сильну демократичну квітучу європейську країну.

На жаль, досягнуті нами домовленості були підступно зторпедовані Вами та Вашим найближчим оточенням. Спочатку без будь-яких пояснень відбулося витіснення багатьох рухівців з числа погоджених кандидатів у депутати в мажоритарних округах, і на останок 13 жовтня з виборчого списку викреслили і моє прізвище. У Вас не вистачило ні мужності, ні порядності заздалегідь і особисто повідомити мене про Ваше рішення. Я дізнався про нього із засобів масової інформації. І готували Ви його потайки не тільки від мене, але й від своїх однопартійців, зокрема від делегатів з’їзду. Насправді це рішення ухвалювалося ляльководами, які стоять за Вами, а освячувалося на таємному зібрані, яке при найкращому бажанні не назвеш з’їздом.

Спосіб мого виключення з виборчих списків Вашої партії, Ваше пояснення цього рішення і подальше Ваше ухиляння від зустрічі зі мною красномовно засвідчують, що Ви не самостійна політична фігура, а маріонетка в руках антиукраїнських сил.

ЗМІ поширили Вашу заяву про те, що мене виключено із виборчого списку Радикальної партії начебто внаслідок "народної люстрації" за вимогою громадян, які мають претензії до мого віку та тривалого терміну роботи в парламенті. Таке Ваше виправдання свого негідного вчинку нагадує комуністичні часи, коли саме "на прохання трудящих" творилися чорні справи.

Маскування мого зняття з виборів під народну люстрацію потрібне Вам для того, щоб приховати справжню причину Вашого рішення. Я певен, що це рішення приймалося на вимогу антиукраїнських політичних сил, серед яких вочевидь знаходяться і Ваші фінансові донори - олігархи. Позбавлення мене можливості брати участь у виборчій кампанії сталося після того, як я розпочав критику "Опозиційного блоку" та "Сильної України" як кандидат в депутати від Радикальної партії. В лавах саме цих політичних сил сконцентровані тепер провідні члени команди Януковича, задіяні у політичній корупції та підгодовуванні морально нестійких політиків. Своїм ганебним вчинком Ви остаточно розвіяли сумніви тих, хто ще думав, що навколо Вашої персони пліткують та плетуть інтриги ворожі антиукраїнські сили та підтвердили думку багатьох громадян України, що Ви морально ущербна, нечесна і ненадійна особа.

Ви свідомо вводили мене в оману щодо змісту та мети Вашої справжньої політичної позиції. І через це багато людей було обнадієно, яких я переконував в необхідності підтримки Радикальної партії, і в яких тепер я щиро прошу пробачення
    .

Багато моїх друзів і колег, політиків застерігали мене від співпраці з Вами. Але я сподівався, що проголошувана Вами політична позиція спонукає Вас розпрощатися з гріхами минулого. Особливо розраховував на те, що жертовність пересічних українців на Майдані та в боротьбі з російським агресором змінять на краще теперішніх політиків, в тому числі і Вас. Тому й прийняв Вашу пропозицію піти до парламенту за списком Радикальної партії.
    Гуру

Ви не самостійна політична фігура, а маріонетка в руках антиукраїнських сил.
    чомусь я вірю тому, що написано у даному листі, і все менше і менше симпатизую Ляшкові
    Пророк

об’єднання зусиль двох політичних сил - Руху та Радикальної партії
    Слава Богу, що Рух не заплямував себе у такому об'єднанні, особливо в особі такої знакової фігури як Іван Заєць.
    модератор

Олег Ляшко:
    Президент має негайно звільнити олігарха Коломойського з посади голови Дніпропетровської ОДА за спроби фальсифікації виборів. А Генеральна прокуратура зобов'язана порушити проти Коломойського кримінальну справу за зраду. Послухайте, як цей власник трьох паспортів продає російським терористам Україну і захисників. І більше ніколи не доводьте мені, що є хороші олігархи. Олігархи - це таке ж зло для України, як і агресія Путіна

Ссылко
+ Ответить в теме
Страница 40 из 112