Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей845Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 37 из 112
Показано с 361 по 370 из 1111.
    Нервова, курррва

re: Олег Ляшко / Радикальна партія Ляшка

RAMM, ви чудите! Ну, якби була в нього сім"я, чи була б така розмова з журналісткою?..
    Ляшко - це довгостроковий вдало продуманий піар. Починаючи від "Сосав! Брав у рот!", 4 роки тому його бігборди на колесах їздили Полтавою. Хоча тоді він ще нікуди не балотувався! І ось тепер настав час Ляшка. Викинуло його після шторму, як і полагаться в таких ситуаціях, і піднесло на хвилі дуже високо.
    В нього вклали колосальні бабки. І тепер захочуть їх відбити. А ми з вами не пойми про шо. Шо тут обговорювати? Все геніально продумано!

модератор

Блин, ну вот одного не могу понять, у нас в стране что совсем нормальных людей, нету? То в сидевшего дебила Януковича колоссальные бабки вкладывали, теперь в ""Сосав! Брав у рот!" клоуна Ляшка... странные политтехнологи\стратеги у этих олигархов, лёгких путей не ищут...

Кстати, даже при Януковиче не было такого чтоб в заказных сюжетах на центральном канале, оппонентов открытым текстом обзывали и оскорбляли...
    Пророк

Ответ Сообщение от sharasha Посмотреть сообщение
    Ляшко - це довгостроковий вдало продуманий піар.
    Пророк

Ответ Сообщение от Enter Посмотреть сообщение
    Керівник вінницького обласного штабу Радикальної партії Олега Ляшка, колишній мер Немирова, якого у 2010 році затримали за хабар у розмірі 1,7 млн гривень, Віктор Качур 12 жовтня вранці розтрощив своїм джипом "Тойота" старенький "Москвич" із жінкою-пасажиром, яка після аварії була госпіталізована до лікарні.
    Это плюсам для наступного "брудного" уикэнда.

В нього вклали колосальні бабки. І тепер захочуть їх відбити. А ми з вами не пойми про шо
    Путем килотонн бруда на тв? Странный способ отбить бабки. Хотя Беня, конечно, не глуп, это да. Но можно ж с брудом и перестараться, у Ляшко подымется (рейтинг), а у плюсов упадет (рейтинг).

Ответ Сообщение от V00D00People Посмотреть сообщение
    чтоб в заказных сюжетах на центральном канале, оппонентов открытым текстом обзывали и оскорбляли...
    Волнуюцца, не до изысков...

Ну, якби була в нього сім"я, чи була б така розмова з журналісткою?..
    Тю. Почему нет?
    Нервова, курррва

Ответ Сообщение от V00D00People Посмотреть сообщение
    при Януковиче не было такого чтоб в заказных сюжетах на центральном канале, оппонентов открытым текстом обзывали и оскорбляли...
    Та ну! Було-було! І не таке було.

RAMM, по правді, дуже неприємно все це читати від вас! Я вас чесно дуже поважаю, але не можна так сліпо вірити і наводити якісь смішні аргументи типу "а почєму би і нєт!" Невже ви не можете хоча б чисто на глаз відрізнити нормальну людину від ... Ляшка???
    Я ще розумію Вікторіуса з його любов"ю до Юльки. То розумна хитра гарна жінка, а він як чоловік і захопився нею. Це просто на інстинктах більше. Але настільки захопитися Ляшком???
    От ви питаєте які гроші? Ну як? А бігборди на кожному кроці то з вилами, то з вєліками, то бюст вельмишановного. Та шо далеко ходити? Скільки вгепано на АТО? Ви повинні знати, ви ж прихильник, точну кількість речей, техніки і теде, які він передавав! А перельоти? Ви часто літаєте? Ні. Бо шо? Бо дорогі квитки. А уявіть приватний літак, та х. з ним, навіть вертоліт! Це космос! А реклама в ЗМІ - бабки величезні, а стилісти і піар-технологи? А команда, яка їздить за ним???
    Тому, не переконуйте нас. Переконуте себе.

Резюме: "Меня обманывать не надо, я сам обманываться рад!"
    Пророк

не можете хоча б чисто на глаз відрізнити нормальну людину від ... Ляшка???
    sharasha,мне скорее печально видеть до чего скатились плюсы. Вы же это тоже наблюдаете? Или также одобряете данный вид гм...журналистики?

От ви питаєте які гроші?
    Взалі то не питав ні за які гроші.

А реклама в ЗМІ - бабки величезні, а стилісти і піар-технологи?А команда, яка їздить за ним???
    За это претензий-возмущений не имею ни к кому. Обычная выборная технология.

То розумна хитра гарна жінка,
    Строго говоря все три эпитета не соответствуют объекту.

Тому, не переконуйте нас. Переконуте себе.
    Ну, для меня с плюсами все ясно. А вы решайте сами.

Я вас чесно дуже поважаю
    Аналогично)
    Нервова, курррва

RAMM, та чого ви до тих плюсів вчепилися? Я їх не дивлюсь. Хіба випадково натраплю. Мені вже давно не цікаво топ-новиною дивитись чорнуху: то втопився, то голову відрубало, а тепер політична чорнуха. Чи я десь хоч словом обмовилась про плюси???

Ответ Сообщение от RAMM Посмотреть сообщение
    За это претензий-возмущений не имею ни к кому. Обычная выборная технология.
    І, як на вашу думку, ті, хто вклали в такий тріумф Ляшка гроші величезні, ні відбиватимуть їх? Не лобіюватимуть свої інтереси, закони, посади етс.?

Строго говоря все три эпитета не соответствуют объекту.
    Ці три епітети не виключають її сучий характер! А все по темі. Розумна (такі схеми прокручувала на найвищих рівнях), хитра (як грала на публіку постійно, ні?), і гарна (тут справа смаку, але в політиці українській найгарніша, імхо), та ще й жіночна. Кажу з погляду чоловіків. Маю так би мовити, збірне уявлення.

Вы же это тоже наблюдаете? Или также одобряете данный вид гм...журналистики?
    Ну, для меня с плюсами все ясно. А вы решайте сами.
    Повторюсь: мені все одно кого мочить той чи інший канал. Чорнуха дістала вже! Немає сил!
    Пророк

І, як на вашу думку, ті, хто вклали в такий тріумф Ляшка гроші величезні, ні відбиватимуть їх? Не лобіюватимуть свої інтереси, закони, посади етс.?
    Бесполезно. Я уже многократно задавал этот вопрос. В ответ звучит: "шо?"

* * *

Ляшко буксує на Громадському ТВ

* * *

Номер 9 у списку партії.

* * *

Lyubomyr Ferens:
    Знаєте, що об'єднує Путіна, Ляшка та його кума Юрія Сухіна? Любов до бренду Патрік Хельман. Подейкують, що ціна на таку "фуфайку" сягає 4000 євро. Олег Валерійович ніби-то частенько навідувався в цей магазин в центрі Києва, поки його не закрили. А квіточка і календарик жінці від депутата Київради Юрія Сухіна виглядає скоріше, як знущання...І саме ці люди хочуть боротися з тими, кого називають "держимордами"??? Тяжке воно життя на одну депутатську зарплату))))

Пророк

Ответ Сообщение от Enter Посмотреть сообщение
    Знаєте, що об'єднує Путіна, Ляшка та його кума Юрія Сухіна? Любов до бренду Патрік Хельман.
    А еще их об'єднує наличие письки.
    Нервова, курррва

письки
    ??? відтяли вже?
+ Ответить в теме
Страница 37 из 112