Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей846Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 11 из 112
Показано с 101 по 110 из 1114.
 1. #101
  Offline
  Пророк

  re: Олег Ляшко / Радикальна партія Ляшка


  Ответ Сообщение от Enter Посмотреть сообщение
  есть видеокартинка "Ляшка-освободитель", "Ляшко - борец с игравтоматами", "Ляшко допрашивает сепаратистов", "Ляшко арестовывает сепаратиста", "Ляшко задерживает мера-сепаратиста", "Ляшко- спаситель больниц и раненых"
  Откуда столько злости? Вы так не можете - вот и беситесь.

 2. #102
  Offline
  Пророк

  re: Олег Ляшко / Радикальна партія Ляшка
  Полностью поддерживаю сказанное Филатовым в данном ролике.
 3. #103
  Offline
  Пророк

  re: Олег Ляшко / Радикальна партія Ляшка


  треба робити те, що можеш. можеш дати 100 000 - дай. якщо нема в тебе 100 000, але ти можеш організувати людей, пробратися в тил ворога і викрасти якогось підараса (в поганому сенсі) - честь тобі і хвала. тим більше що ризик тут цілком реальний.

  Ляшко не діверсант, а нардеп. як нардеп він просуває розумні речі (як і свобода, і батьківщина) - ратифікація УА, військовий стан і т.д.
  ясно, що не всім це подобається.
 4. #104
  bvn
  Offline
  йог на танке

  re: Олег Ляшко / Радикальна партія Ляшка


  Ответ Сообщение от Enter Посмотреть сообщение
  Полностью поддерживаю сказанное Филатовым в данном ролике.
  С большей частью сказанного согласен тоже.

  Ответ Сообщение от Victorious Посмотреть сообщение
  Ляшко не діверсант, а нардеп. як нардеп він просуває розумні речі (як і свобода, і батьківщина) - ратифікація УА, військовий стан і т.д.
  ясно, що не всім це подобається.
  Не подобається в основном його самопіар, але можливо, декому ще щось не подобається, тому вони починають робити акценти на самопіарі, сексуальній орієнтації та ще деяких темних плямах Ляшка... В цілому він говорить і робить достатньо гарних речей (навіть, якщо заради піару).
 5. #105
  Offline
  Пророк

  re: Олег Ляшко / Радикальна партія Ляшка


  Наталья Юсупова

  Увидев это фото, рассмеялась)) Многие видят в Ляшко простого, сельского парубка с вилами, кот говорит только правду.. Что значит правильный имидж, актерское мастерство Ляшко потрясающее! Кстати перелет на таком частном самолете, стоит десятки тыс $, как и его любимые костюмы от Армани и Бриони, одетые с народной вышиванкой.. Признаться, мне тоже иногда нравится слушать перфомансы от нар депа, очень правдоподобно, круче , чем квартал 95)) Продолжаем дальше верить в сказки??!!!

 6. #106
  Offline
  Пророк

  re: Олег Ляшко / Радикальна партія Ляшка


  Enter,
  Офтоп:
  хто ці люди? якась Юсупова, Армані, Бріоні... подумав я і пішов за посиланням.
  Юсупова неабияк розкривається в коментарях до власної викривальної замітки (весь зміст якої в том, що Ляшко пристойно вдягається і їздить не лише електричками).
  коментарі промовисті, бо колоритно передають характер цієї непересічної особи (Юсупової, а не Ляшка). наприклад, такий діалог:
  Олександр Корнієнко Пані Nataliia Yusupova . А Ви перед тим як писати цю блаж, мотоніться в АТО організуйте захоплення пару керівників сепарів, учиніть публічну "душевну бесіду" з ними, потім передайте їх в СБУ. Або поїдьте до річки Дніпро і організуйте публічне знесення "елітних заборів" давши доступ до води звичайним людям.
  Бо триндіти не мішки тягати.
  8 ч. назад · 4
  Наталья Юсупова Олександр, Вы считаете мне женщине нужно мотнуться в зону АТО??? Мне хватает каждодневного пребывания в госпитале, чтобы видеть ужасы войны! Пусть Ваш любимый Ляшко отвезет на чартере хоть одного нашего раненого на лечение, а не катается сам на самолетах и не надо тут сказки рассказывать о его героизме, наши герои лежат в госпитале, воюют каждый день на войне, без камер и многие из наших героев погибли, защищая Родину, так что не смейте ставить какого то политика,рядом с настоящими Мужчинами!!!
  8 ч. назад · Отредактировано · 80
  або змістовна міні-дискусія про вартість грошей в чужій кишені:
  Наталья Юсупова Ляшко летел во Львов?? А если каждый день летать, какая сумма выходит, считали??
  Наталья Юсупова Я вас спросила, если летать каждый день, какая сумма выходит??? Не умеете считать, нечего ответить, до свидания
  це як у Райкіна: полтора часа на 22 бугая... 22 бугая на полтора часа... это будет... сумасшедшие деньги!
  Многие видят в Ляшко простого, сельского парубка с вилами
  - це ж нижче плінтуса.
  Enter, авторка - просто істерична курка, з курячим мозком, тупа, заздрісна, неграмотна, розділові знаки не вміє ставити. змісту в її тексті нуль.
  навіщо ви притягли сюди це УГ? ви вважаєте, що матеріал цікавий і вартий дискусії?
 7. #107
  Offline
  Пророк

  re: Олег Ляшко / Радикальна партія Ляшка


  Практично не минає й години, щоб інформаційний простір України не стрясався повідомленнями про пригоди бравого нардепа Ляшка. Якщо вірити його бравурним реляціям, то він «виявив, захопив, допитав, знешкодив» усіх ворогів неньки України, а його «батальйони» знищили всіх сепаратистів та переможно завершили АТО. Якщо вірити Ляшкові та його трубадурам, то він один, як Аніка-воїн, тільки завдяки клоунаді, переодяганням та прихильності окремих олігархічних медіа здатен подолати несправедливість та зробити всіх щасливими.

  Клоуни бувають різні

  Навряд чи Олег Ляшко є добрим сонячним клоуном. Мета циркового клоуна – розсмішити публіку, підняти їй настрій та допомогти вирватися із сірої, рутинної буденності. Клоунада в політиці, а тим більше в країні, що перебуває у стані війни, – це щось зовсім інше. Вона не має на меті викликати позитивні емоції у людей або вирішити нагальні проблеми суспільства. Єдине, що їй під силу – відволікти від важливих завдань, не дати людям визначитися з пріоритетами. Бо це всього-на-всього балаган і бутафорія, де можна імітувати, наслідувати і вдавати, але не більше. Балаганна клоунада Ляшка розігрується тільки з однією метою: за допомогою епатажу обдурити легковірних громадян і відібрати все, що вони мають – їхній голос на виборах. Тому виборцям-глядачам треба завжди пам’ятати, для чого розігрується ця дорога вистава і якої винагороди за неї прагне актор...

  Мобільність та медійність Олега Ляшка вражають. Якби якийсь історик в майбутньому захотів написати історію України 2013-2014 рр. і намагався це зробити за відеоматеріалами, то він змушений був би констатувати: Революцію Гідності здійснив Ляшко, він же самотужки виграв АТО. А для того, щоб переконатися у правильності зроблених висновків, ознайомився б з оцінками іменитого політолога Ігоря Попова, який невтомно повторює, що «основним досягненням Революції Гідності є оновлення політичних облич», і одразу чомусь переходить до особи Олега Ляшка, якому пророкує неймовірний політичний успіх (Інтерв’ю на Espreso.tv від 28 квітня).

  Він же коментує успіх Радикальної партії Ляшка на виборах у Київраду та його особистий рейтинг як кандидати в президенти України: «Високий результат Олега Ляшка – це сигнал іншим політикам, що виборець хоче не лише чути гарні заяви й обіцянки, але бажає від політиків реальних результативних дій. Саме Ляшко особисто приїжджає в ті регіони, де потрібна допомога всеукраїнського політика. Він відновлює справедливість на сесіях місцевих рад, він особисто ламає паркани, які заважають громадянам проходити до місць відпочинку. Він ловить та допитує лідерів сепаратистів на Донбасі». Дивно, але що має статися з політологом, щоб він вдався до таких відвертих маніпуляцій? А ця цитата – це суцільна маніпуляція.

  Справа в тому, що, крім слів, відеокартинки та відвертого піару в Ляшка нема жодних конкретних справ. Особливо насмішили слова «відновлює справедливість». Так і хочеться спитати, де, коли, як і чи це може зробити одна людина....

  Іще про допити. Хто такий народний депутат Ляшко, щоб проводити оперативно-розшукові дії в зоні АТО та особливо допитувати полонених? Ніхто. Таких повноважень він ніколи не мав і ніхто їх йому не делегував. І те, що абсолютно стороння особа проводить допити, нехай навіть терористів і сепаратистів, роздягає їх та принижує, виходить не тільки поза межі правового поля, але й здорового глузду. ..

  Пригоди бравого нардепа Ляшка та його свити

  * * *

  Международная организация Amnesty International выражает обеспокоенность незаконными действиями депутата Олега Ляшко на востоке Украины.
  Правозащитники указывают на то, что депутат путешествует по Донбассу в компании вооруженных мужчин в военной форме и с помощью "вездесущей камеры записывает свои подвиги". Также подчеркивается, что Ляшко с вооруженной охраной без разрешения входит в частные и общественные помещения, а затем, "оскорбляя их словесно и физически", похищает людей или заставляет их выполнять свои указания.

  Олег Ляшко должен быть законодателем, но он взял закон в свои руки", - говорится в заявлении Amnesty International.

  Организация также отмечает, что на сайте Ляшко и других подобных порталах размещены многочисленные видеоролики, на которых запечатлены "случаи похищения и нарушения права на справедливое судебное разбирательство, свободу и личную неприкосновенность, а также право не подвергаться пыткам и другим видам жестокого обращения".
 8. #108
  Offline
  Зануда

  re: Олег Ляшко / Радикальна партія Ляшка


  Як на мене, критика Ляшка переважно бравурна, саркастична, з претензією на дотепність. І дуже багато.
  Можливо, на цю критику є підстава, принаймні на певну частину. Але як би так зробити, щоб з критиків знайшлася хоча б одна людина без прагнення до складання гуморесок і детально, тверезо описала щось системно. Наприклад: от, такого-то числа Ляшко заявив таке. А насправді воно едаке. От вам докази, от свідки. Або: от Ляшко сказав, що допоміг тим-то. А насправді допоміг лише так-то. І знов таки свідки, докази. Бо якось хвилюють інформаційний простір, але без конкретики.
  p.s. А слабо йому Гепу заарештувати? Я був би вдячний.
 9. #109
  Offline
  Пророк

  re: Олег Ляшко / Радикальна партія Ляшка


  Ответ Сообщение от fabulist Посмотреть сообщение
  Як на мене, критика Ляшка переважно бравурна, саркастична, з претензією на дотепність. І дуже багато.
  Можливо, на цю критику є підстава, принаймні на певну частину. Але як би так зробити, щоб з критиків знайшлася хоча б одна людина без прагнення до складання гуморесок і детально, тверезо описала щось системно. Наприклад: от, такого-то числа Ляшко заявив таке. А насправді воно едаке. От вам докази, от свідки. Або: от Ляшко сказав, що допоміг тим-то. А насправді допоміг лише так-то. І знов таки свідки, докази. Бо якось хвилюють інформаційний простір, але без конкретики.
  p.s. А слабо йому Гепу заарештувати? Я був би вдячний.
  +100500!!!

  з.ы.
  полтора часа на 22 бугая... 22 бугая на полтора часа... это будет... сумасшедшие деньги!
 10. #110
  Offline
  Пророк

  re: Олег Ляшко / Радикальна партія Ляшка


  Ответ Сообщение от fabulist Посмотреть сообщение
  . А слабо йому Гепу заарештувати? Я був би вдячний.
  пташка по зернятку клює. він заарештував був Клінчаєва - середньої руки луганського сепаратора - і віддав його правоохоронним органам. який результат?
  1) Клінчаєв був відпущений на волю і жере шашлик з блядями в Гідропарку

  Как известно, в марте этого года Шевченковский районный суд Киева арестовал Клинчаева на два месяца. Но вскоре депутата вышел на свободу и на данный момент проживает в Киеве.
  Клинчаев был одним из тех, кто руководил захватом Луганской ОГА, и требовал у губернатора Луганской области Болотских подписать заявление об отставке.
  Читайте также на «Цензор.НЕТ»: Большая часть Луганска осталась без воды и электричества
  Ранее Клинчаев отметился рядом провокационных заявлений. В частности, назвал гибель людей на Грушевского "правильной".
  В июне пресс-служба СБУ заявляла, что дело Клинчаева в ближайшее время будет передано в суд. Источник: http://censor.net.ua/v296644
  2) Amnesty Inernational хоче голову Ляшка,
  3) ми тут обговорюємо, які костюми він носить. це, мабуть, у нашій ситуації головне. Клінчаєв, суд, СБУ, прокуратура усім пофіг.
+ Ответить в теме
Страница 11 из 112

Похожие темы

 1. У Ляшка щити "попадали". А у регіоналів - ні!
  vladd в разделе Політика та Історія
  Ответов: 6
  Последнее сообщение: 13.09.2012, 08:23
 2. Таран Олег Владимирович
  brig46 в разделе Кидалово
  Ответов: 4
  Последнее сообщение: 08.08.2012, 10:25
 3. Мерітократична партія України
  lekwin в разделе Політика та Історія
  Ответов: 5
  Последнее сообщение: 18.07.2011, 08:42
 4. Ответов: 0
  Последнее сообщение: 18.03.2010, 21:43
 5. Партія регіонів
  ratatuy в разделе Політика та Історія
  Ответов: 52
  Последнее сообщение: 17.11.2009, 14:13