Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей845Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 109 из 112
Показано с 1,081 по 1,090 из 1111.
    бог

re: Олег Ляшко / Радикальна партія Ляшка

Ответ Сообщение от alexx76 Посмотреть сообщение
    Не рада.а сборище идиотов

бог

бог

Пророк

Никита Соловьев

Кто понимает что происходит с Ляшко?
    Вилоносец же почти на человека стал похож, вместо "абырвалг", "долларповосемь" и "скотыняка" уже членораздельной речи обучился. Так же дальше пойдет, и его можно будет легко принять за несколько экспрессивного, но ответственного и чуть ли не немного консервативного политика.
    Я не против, я только за. Но я не верю в столь быстрые успехи эволюции. А значит раз он слез с дерева, то должна быть какая-то весомая причина. Его традиционный электорат таких метаморфоз не поймет. Новый же в любом случае будет еще очень долго на него смотреть с опаской. Потому что вроде разговаривает, на двух ногах ходит, но укусить-то в любой момент может.
    Да, и не нужно о "декларациях животворящих" и любых других вариантах компромата. Такими вещами на коротком поводке не удержать подобных персонажей. Добиться одного голосования шантажом реально, игры против собственных электоральных шансов нет.
    Значит есть какая-то весомая причина, которой я не вижу. У кого какие идеи?

UPD: Уточню. Я не верю в две вещи. Во-первых в любые угрозы как мотив, все бы выглядело совершенно иначе имхо. Во-вторых Ляшко вроде не путешествовал в последнее время в Дамаск, а значит и шансы превращения Савла в Павла невелики.
    У Ляшко очень чувствительная жопа (в случае человекообразных это чаще называют интуицией) и информации заметно больше, чем у нас. Он по каким-то причинам решил, что новая линия поведения ему выгоднее. Вот я и хочу попытаться высчитать что же такого он узнал.
    Пророк

Пророк

бог

Пророк

Ой, шо це

Пророк

Богдан Карпенко
    Друзі, тут Олег Ляшко просить нагадати вам, скільки у нього, як у людини, котра останні 10 років працює нардепом за скромну зарплатню, а до того 14 років працювала журналістом за скромну зарплатню, задекларовано готівкових коштів.

Пророк

Откровения радикала

* * *

Андрій Лозовий

Рано чи пізно це мав хтось сказати вголос. Є всі підстави вважати, що Надія Савченко насправді не сиділа у в'язниці, а все це був спектакль, зрежисований у Москві.

Вони, на жаль, змогли нас обдурити і нашими ж руками зробити з нею героїню-мученицю. Щоб тепер вона доносила ті тези, які їй диктує її куратор Медведчук та його кремлівські господарі.

1. Зверніть увагу на її колір шкіри після її нібито виходу з тюрми. Будь-яка людина, яка перебувала за ґратами підтвердить вам, що таким природнім і здоровим він бути не може в принципі. Людина, яка сидить навіть у відносно нормальних умовах, все одно, недоотримує сонячне світло і відповідно вітамін Е. Внаслідок цього шкіра патологічно бліднішає - і проходить це досить довго.

2. Трансляції судових засідань, які давали можливість подавати Савченко як героїчну мученицю. Щодо інших в'язнів Кремля - проводити трансляцію ніхто не дозволяв. Хтось бачив трансляції судів над Миколою Карпюком, Стасом Клихом, Олегом Сенцовим, Олександром Кольченком та іншими? Так отож.

3. Відео з камери - не аргумент. Таке відео можна зняти за годину.

Думаю, її тримали десь у санаторії або на конспіративній квартирі ФСБ і просто привозили на суди, щоб виконувати дії цього спектаклю і героїзувати Надію Савченко в очах українців і міжнародної спільноти.

Тепер - продовження театральної постановки. Надія зриває маску і переконує світ у тому, що війна на Донбасі - це внутрішній конфлікт, а не російська агресія проти України. А це головна теза московської пропаганди на інформаційному фронті.

В ефірі зі мною була її сестра Віра Савченко. На абсолютно чіткі аргументи реагувала відвертою істерикою. По Фрейду: "я в Росії теж в розшуку, але їздила туди на суди..". У мене все.

+ Ответить в теме
Страница 109 из 112