Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей4594Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 98 из 341
Показано с 971 по 980 из 3407.
    Banned

Re: Президентство Порошенко

Ответ Сообщение от andy Посмотреть сообщение
    полностью согласен, но ху#ню постить всё же не стоит, да?
    Да мне-то что, не моего же сына завтра по кускам привезут.
    Я вот не понимаю, тут что, действительно, многие не понимают, что это то что сейчас в Донецке творится - это чтобы вы вопросов много не задавали, показуха, я что один это догоняю? Хорошее общество - не кровожадное ни разу, ни чо, что вы там ваших соотечественников убиваете пачками, ради чего? Мне кто-то объяснит. Все надо тогда, когда надо, было надо - было надо, стало не надо - стало не надо.

Я бы еще мог бы понять патриотов, так сказать, военщиков, если бы они посадили организаторов котлов, я за это переживаю, но, смотрю, тут никого этот вопрос не интересует, ладно...
    Интересно, что бы в США с котлованщиками сделали бы, просто интересно. Вот это ответственность и уровень, а так шалтай болтай, ради чего?

Самое страшное в нашей стране, что люди любят играть в "серьезных людей" - я такой важный, серьезный весь, принимаю важные решения, не голосую за популистов и т.д. что-то вроде синдрома вахтера, как-то так.
    Быть просто простыми людьми - оказывается слишком просто, чтобы быть нормой!

Пророк

Пророк

Ответ Сообщение от andy Посмотреть сообщение
    вы вот это вот читали? https://www.facebook.com/oleg.grobsh...789013?fref=nf
    дошло или нет?
    не треба робити вигляд, що я тупіший за вас. за посиланням написано багато дурні, починаючи з "диктаторських повноважень" - під час військового стану повноцінно працює рада. а що стосується оцього -
    Де-факто Пороx получит ПОЛНЫЕ ДИКТАТОРСКИЕ ПОЛНОМОЧИЯ. Вплодь до роспуска Рады. Власть переxодит к ВОЕННЫМ органам управления. Свобода слова, свобода СМИ, свобода собраний? Забудьте. Любой митинг будет разгонятся, но не как на Майдане - сразу со стрельбой. Причем никакого волюнтаризма - строго, как в законе прописано. Кого взяли за жопу - на стройку коммунизма. На КОНКРЕТНЫЙ срок. Свобода передвежения? Нет, не слышали. Сиди по адресу прописки и если надо в соседнее село к теще - сперва штампик в военной комендатуре поставь. А то на блок-посту повяжут. Смена места работы? А нельзя. Без разрешения власти. И поxер, что зарплату перестали платить - являться на работу и работать ты ОБЯЗАН ПО ЗАКОНУ. Что, дизайнер в рекламном бюро? А нам не нужно ваше бюро в военное время. Нам нужны подносчики катков на танковом заводе. Так что дорогой дизайнер с завтрашнего дня ты старший помощник младшего подносчика катков с зарплатой в 1500грн. Что, не хочешь? А кто тебя спрашивать-то будет, дурашка. На работу не выйдешь? А это уже саботаж... По законам военного времени в лучшем случае посадка.
    Машину недавно купил? Какой молодец! Нам как раз такая нужна - мобилизуем. Новый планшетик? А что, тоже пригодится.
    Интернет? Какой такой интернет? В военное время - xотим включим, а xотим и выключем. Совсем. И что, сцука, xарактерно - все строго по закону. Или тебе закон не нравится? Митингуешь? Третий Майдан? А за это, дорогой, по законам военного времени и под растрельную статью загреметь можно - и опять все строго по закону...
    Что грустно? Заxотелось с тоски нажратся? А низя Смайлик «smile» Военное положение подразумевает ЗАПРЕТ НА ПРОДАЖУ АЛКОГОЛЬНЫX НАПИТКОВ. Так что терпи, сука вумная, по суxому. Да ладно, не парься... У тебя, вот, квартирка треxкомнатная на Осокоркаx... А живешь ты один с бабой. И нафига тебе еще две комнаты? Мы у тебя парочку нацгвардейцев расквартируем - им пока жить где-то надо.
    Я, конечно, малость утрирую - но совсем малость. Не обязательно с введением военного положения ВСЕ эти правила начнут действовать в полной мере. Но вполне могут - так как в законе прописано. Кому любопытно - законы общедоступны, как и конституция Украины. Но вот читать иx почему-то влом...
    то так і повинно бути під час війни.
    цензура; військові коменданти; конфіскація техніки для потреб армії (не як акт бандитизму, а за гроші); примусові роботи для армії; да, тягати катки для танків. і нехай нацгвардійці поживуть у мене, а не в окопі, все краще, ніж російські десантники.
    до речі, минулої зими у мене жили злопці з Самооборони, із Харкова. абсолютно мені незнайомі.

вибачте, але мені оці сльози, що не дадуть нажратися - тупий кацапський вброс. то у них на московії треба вішатись, коли нічого випити. і я не нажираюсь.

альтернатива цьому - рускій мір, кадири, осетини, казачкі, моторола, вспороті животи українських патріотів. обстріли українських міст. це вже реальність.
    до мене вора приїхада людина з Авдіївки, розповідає. без води, світла, бігом у підвал.
    чи ви гадаєте, що це казочки? спитайте у lihal, йому, здається, не дуже сподобалось.
    так що я згоден. Порох, введи!

Entеr, голубчику, де ти пропав??? ти тут постиш по 10 повідомлень на годину, а я не можу від тебе отримати коментаря до отакого милого документа, з якого випливає державна зрада по всіх пунктах, включно з визнанням окупації Криму.
    це зробив Демчишин; Демчишина зробив Порошенко.
    Пророк

Ответ Сообщение от Victorious Посмотреть сообщение
    Entеr, голубчику, де ти пропав??? ти тут постиш по 10 повідомлень на годину, а я не можу від тебе отримати коментаря
    Чукча не читатель, чукча писатель )

отримати коментаря до отакого милого документа, з якого випливає державна зрада по всіх пунктах, включно з визнанням окупації Криму.
    це зробив Демчишин; Демчишина зробив Порошенко.
    Раніше не бачив твого запитання. Нічого особливого не скажу. Підозрюю, що непрофесіоналізм, головотяпство, або ж, саботаж на нижчих рівнях бюрократії, де готують документи.
    Єдине, що мене зараз радує в країні, що народ та ЗМІ можуть розкручувати різні сумнівні речі, а влада змушена реагувати. Це крок до здорової держави.
    Пророк

головотяпство??? визнати у контракті, підписаному державною компанією, що Крим - частина Росії?
    на нижчих рівнях бюрократії?
    ні, на верхніх. я писав про це через 2 дні після призначення Демчишина: ще це людина Порошенка, яка не має досвіду в енергетиці; що він на посаді не займається нічим крім лобіювання закупівель з Росії; що Порох свідомо, використовуючи прокуратуру, зриває поставки вугілля з ПАР, щоб закупати його в Росії. можете пошукати.
    а цей контракт - логічний результат. в юриспруденції є правило, що якщо одна сторона мириться з порушенням, то порушення як би і нема. це про Крим.
    не в о обиду: вчіться складати картину з окремих фрагментів.
    аналіз зі сканами тут:
    http://blogs.pravda.com.ua/authors/g...54bdc57c9934d/
    Пророк

Як бачить московія ситуацію в Цюриху:
    Студенты Цюрихского университета освистали Потрошенко, когда тот читал лекцию о «мирном процессе».
    Порошенко а сегодня выступил с речью в Цюрихском университете. В связи с этим швейцарские студенты провели акцию протеста.
    перед выступлением Порошенко у входа в Цюрихский университет собрались протестующие студенты. Они держали в руках транспаранты с лозунгами: "Донбасс имеет право на самоопределение" и "Мир! Свобода! Признание!"
    ага, так і уявляю собі швейцарців дружно вимальовуючих на плакаті ДаМбас імєєт право )))
    Пророк

головотяпство??? визнати у контракті, підписаному державною компанією, що Крим - частина Росії?
    на нижчих рівнях бюрократії?
    ні, на верхніх. я писав про це через 2 дні після призначення Демчишина: ще це людина Порошенка, яка не має досвіду в енергетиці; що він на посаді не займається нічим крім лобіювання закупівель з Росії; що Порох свідомо, використовуючи прокуратуру, зриває поставки вугілля з ПАР, щоб закупати його в Росії. можете пошукати...
    В мене не існує відповідей на всі запитання.
    Мені багато що не подобається з того, що відбувається у нашій владі.
    Але я розумію, що є тільки два шляхи, - той, яким ми зараз йдемо, або кровопролитна революції, з розстрілами винних і невинних, з розрухою, поділом власності і т.д.
    Незважаючи на вади першого шляху, мені він ближчий.
    Якщо ти такій розумний, то чому свій розум, знання та досвід не використовуєш більш ефективно, ніж дописи на форумі?
    Піди, зніми Порошенка, суддів, прокурорів, та наведи порядок.

Ответ Сообщение от Merry Corpse Посмотреть сообщение
    Як бачить московія ситуацію в Цюриху:

ага, так і уявляю собі швейцарців дружно вимальовуючих на плакаті ДаМбас імєєт право )))

Пророк

я проти війн і революцій, тим більше кривавих. це вимушений захід.
    я категорично проти знімати Порошенка у незаконний спосіб, особливо коли йде війна.
    я за те, щоб змусити його виконувати закони, навіть якщо для цього треба йому надавати коригувальних люлєй.. я взагалі за законність. вважай, що це "третій шлях", не згаданий тобою - змусити владу (будь-яку) рахуватися з суспільством. якби Янукович жив по закону, я б терпів навіть Януковича, до нових виборів.
    і я не тільки пишу на форумі.
    модератор

Ответ Сообщение от Enter Посмотреть сообщение

http://www.youtube.com/watch?v=BuxDWceIAVU

http://www.youtube.com/watch?v=xxK7VEeLQ6w
    Никак не могу разобрать что сказал дядя из зала и что кричат люди из толпы...
    Пророк

Ответ Сообщение от Enter Посмотреть сообщение
    Многие взрослые люди дают скоропалительные, необдуманные обещания, которые потом не могут выполнить.
    Та ні, друже!
    Серйозні то якраз не обіцяють того, чого не можуть зробити (або невпевнені у цьому).

А обіцяти і не виконувати, це називається брехати!
    А людина - брехун!
+ Ответить в теме
Страница 98 из 341