Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей4608Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 86 из 343
Показано с 851 по 860 из 3426.
    Пророк

Re: Президентство Порошенко

Ответ Сообщение от черешня Посмотреть сообщение
    Я сподіваюсь, що і у нас не все так просто і наш президент щось знає і діє правильно, хоч нам так не здається.
    "без надії сподіваюсь". наприклад, що?
    я теж сподівався, але моїх сподівань вистачило десь до параду в Києві, в той час як кацапи розстрілювали нашу армію на Саур-Мргилі, і до Іловайська, де команду на виведення військ під російські набої бав сам Порошенко.
    Ми не знаєм, як склалося б, якби був інший сценарій. На сьогодні над Полтавою не літають ворожі літаки, є вода-газ-світло-продукти. Хз чи це зусиллями керівництва, чи само так сталось.
    продукти так точно не зусиллями керівництва.

та уже і наші не літають, з Миргорода.
    а то, що в Одесі русотерористо підривають залізницю, вас не обходить? чи достаньо того, що це в Одесі, а не в Полтаві?
    після окупації Московією Абхазії було аж 15 років, коли пересічним грузинам здавалось, що це мир.

Пророк

А війна уже ось-ось закінчиться.....
    ..... Президент затягує перемир'я, продовжує війну.....
    "неувЯзочка"!
    Немає у нас ніякої війни!
    Мирний час плюс "контртерористична операція, "АТО".
    Ми прекрасно торгуємо з окупантом.
    І "свЬЄчной заводік" у Липецьку є.

Смішно? Мені - ні!
    То може треба почати з простого: не брехати? Адже: "Жити по-новому!" Чи не так?
    Чи це просто "нова брехня", не більше?
    Пророк

Особисто мені бізнес Порошенка абсолютно не муляє. Навпаки, зрозуміле походження його доходів. Якби бізнесу не було, всі б орали: агааа, за які гроші він купив палац, на одну ЗП?! А так, я купую цукерки Рошен і плачу гроші Порошенку, за які він будує палац. Все зрозуміло. Ну і що, що він обіцяв продати щось там. Я от обіцяла зварити борщ. Вірила, що зварю, навіть заходилася в каструлю води наливати, а виявилось, що нема капусти, м'яса і квасолі. А вже обід. Зварила пельмені. Як це кваліфікувати? Я збрехала, чи просто була неросторопна і не оцінила вірно ситуацію, не перевірила свої резерви? Одне діло спеціально збрехати, а інше - недооцінити ситуацію. Хоча я з президентом багато в чому не згодна, наприклад в тому, що наші хлопці повинні віддавати життя, рятуючи ватні області. Наші кров проливають, а сепаратисти ржуть з лохів, які їм навіть воду і світло не вимкнули.
    Пророк

черешня, мені його бізнес до одного місця. мені брехня муляє. це раз. при тому бреше він постійно, навіть учора в прямому ефірі примудрився.
    і ще я як частинка України відчуваю певні незручності від того, що Путін має важіль тиску на голову української держави, це, я думаю, ви не будете заперечувати.
    мав розмову не так давно з умовно-проукраїнською людиною з м. Дзержинськ Донецької області. вона мені каже, що у людей не вкладається в голові, як це можна мати бізнес в країні-агресорі і платити там податки. це, м'яко кажучи, підриває довіру до української влади і змушує думати, що "вони там уже між собою про все домовились, і ми тут як гарматне м'ясо". переконати у протилежному дуже важко.

черешня, а можете список "ватних" областей? ще таке можу "наводяще питання": от, приміром, луганчанин Тимур Юлдашев - загинув за "ватні області" чи за Україну?
    Пророк

Ну і що, що він обіцяв продати щось там.
    Пункт 1.
    Мужчина сказав - мужчина зробив!
    Якщо ти пообіцяв, але не зробив, то ти "балабол".
    Або брехун, по-простому.
    Там, де починається брехня, нічого путнього не буває! Яка б мета брехні не була. Можна бути дипломатом і "ходити колами", але не брехати.

Пункт 2.
    Президент не повинен у нас, начебто, мати бізнес.
    Багато води витекло, але якісь умови президенства є в плані цього. Влітку це питання стояло, тонкощі забув вже...(може хтось підкаже?).

Отже у підсумку: "януковоЩ 2.0"?

У мене тоді постає питання: раз ти "януковощ 2.0", то: "Навіщо брався? На що розраховував, на лоха?"
    Пророк

Ответ Сообщение от Victorious Посмотреть сообщение
    вона мені каже, що у людей не вкладається в голові, як це можна мати бізнес в країні-агресорі і платити там податки. це, м'яко кажучи, підриває довіру
    http://infoglaz.ru/?p=22965

«Когда американские солдаты в июне 1944 г. вторглись в Европу на джипах, грузовиках и танках, произведенных «большой автомобильной тройкой» в результате осуществления одной из крупнейших, когда-либо реализованных военных программ, — отмечает Доббс, — они были неприятно удивлены тем, что противник также передвигается на грузовиках «Форд» и «Опель», изготовленных на 100-процентных дочерних предприятиях, принадлежащих GM, и летает на самолетах, построенных компанией «Опель»
    Пророк

Особисто мені бізнес Порошенка абсолютно не муляє. Навпаки, зрозуміле походження його доходів. Якби бізнесу не було, всі б орали: агааа, за які гроші він купив палац, на одну ЗП?! А так, я купую цукерки Рошен і плачу гроші Порошенку, за які він будує палац. Все зрозуміло. Ну і що, що він обіцяв продати щось там. Я от обіцяла зварити борщ. Вірила, що зварю, навіть заходилася в каструлю води наливати, а виявилось, що нема капусти, м'яса і квасолі. А вже обід. Зварила пельмені. Як це кваліфікувати? Я збрехала, чи просто була неросторопна і не оцінила вірно ситуацію, не перевірила свої резерви? Одне діло спеціально збрехати, а інше - недооцінити ситуацію. Хоча я з президентом багато в чому не згодна, наприклад в тому, що наші хлопці повинні віддавати життя, рятуючи ватні області. Наші кров проливають, а сепаратисти ржуть з лохів, які їм навіть воду і світло не вимкнули.
    Борщ, то гарно і смачно, а також українська національна кухня признана в багатьох країнах світу!
    Але, бізнес і влада (президенство) по національним законам України не сумісні (чі діючий призидент України подоба модернізованого Віті-ростовського?: янукович-2?)
    1). Це порушення чинних законодавчих актів України, і самої Конституції країни в решті решт.
    2). Моральна (людська) складова.
    3). Російський слід. "Слідство відносно одного з головних фігурантів цієї справи - гендиректора компанії" Рошен "припинено за відсутністю складу злочину", - повідомила сьогодні у вівторок його адвокат Віолетта Волкова. Вона зазначила, що одночасно знято арешт з рахунків компанії у розмірі 2,5 млрд рублів. (Вчора, в понеділок, на підсумковій прес-конференції Петро Порошенко повідомив, що не може продати остаточно "Рошен", бо покупців відлякує війна в країні. І можливо йому доведеться продати компанію менеджменту. Також Порошенко згадував, що робота заводу "Рошен" і рахунки компанії в Росії заблоковані.). Оперативно, і електроенергія, і вугілля з Рашки без оплати, і Майно Порошенка, і Порошенко і Путін панібрати.........................))))))))))))))))
    4). .............................................навод ити далі?
    Пророк

Barыga, хоч це і не зовсім в тему, але ви дезінформуінформуєте форум (точніше, ваші джерела дезінформують).
    під час війни Опель не належав GM.
    1940 — Opel национализирован нацистами
    ...
    1945 — General Motors снова стал владельцем Opel. Производственное оборудование для модели Кадет (Kadett) демонтировано Советским Союзом.
    https://ru.wikipedia.org/wiki/Opel
    порівняння було б коректним, якби кацапи націоналізували липецький Рошен. а вони роблять щось протилежне:
    Россия закрыла дело против корпорации "Рошен"
    30 декабря 2014, 10:44

Россия закрыла дело против корпорации "Рошен"
    Счета компании Порошенко разблокированы

В России прекращено уголовное дело в отношении кондитерской корпорации "Рошен" Петра Порошенко. "Следствие в отношении одного из главных фигурантов этого дела - гендиректора компании "Рошен" прекращено в связи с отсутствием состава преступления", - сообщила российскому "Интерфаксу" во вторник адвокат топ-менеджера Виолетта Волкова. Она отметила, что одновременно снят арест со счетов "Рошен" в размере 2,5 млрд рублей. Волкова сообщила, что уголовное дело было возбуждено примерно два года назад по ч. 3 ст. 180 УК РФ (незаконное использование товарного знака).

"Расследование вел следственный отдел УВД ЦАО г.Москвы. По делу проходило несколько фигурантов, в том числе и мой доверитель. Проводились активные следственно-оперативные мероприятия, обыски, выемки с силовой поддержкой", - рассказала Волкова. Напомним, с 14 марта были арестованы счета корпорации "Рошен" в российских банках(С) ЛБ
    "не насосал, а заработал" (с)
    Пророк

Ответ Сообщение от Barыga Посмотреть сообщение
    http://infoglaz.ru/?p=22965

Barыga, вы реально верите советским газетам? И что вас побуждает им внимать? Просто интересно.
    Пророк

Ответ Сообщение от RAMM Посмотреть сообщение
    Barыga, вы реально верите советским газетам? И что вас побуждает им внимать? Просто интересно.
    Я это не только в "советской" читал. Просто дал первую попавшуюся ссылку. Кстати, Союз, тоже не сразу все контракты с Германией разорвал. Уже во всю шла война, а в Германию из Союза шли эшелоны с зерном. И не только.
+ Ответить в теме
Страница 86 из 343